Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English chata cabane de tracuit 22.11.2009 zdarvim mam otazku chceme na jare vylezt bishorn zajima mne jestli se da nad chatou cabane de tracuit nekde bivakovat pokud tedy bude dobre pocasi za spatneho pocasi samozrejme pujdeme na chatu dik za odpoved
  Re: chata cabane de tracuit 23.11.2009 Da je tam celkem rovnej ledovec, mozna to bude chtit trochu srovnat a kopnout plosinu. Jestli muzu d
Mejcup 22.11.2009 Ahoj,
chtěl bych se zeptat jak je to s těma časama na plakátě. Píšete že na
Rajčeti bude 20 bouldrů a na to se mi zdá hodina (podle plakátu od 8:00 do
9:00) pro 250 lidí docela málo. Nebo je to jen omyl. Potřeboval bych vědět
k
  Re: Mejcup 22.11.2009 odpovedi v clanku o mejcupu.
  Re: Sníh na Glokneru 22.11.2009 dle rak.hlášení ve 2000m nic, ve 2500m 40-50cm,výše počítej asi s metrem, sněžení větší bude až konc
SmichOFF - zmrzneme? 21.11.2009 Pomerne casto chodim lezt na stenu na Smichoff, bohuzel posledni dobou tam je pomerne narvano.
Presto, ze vydelek na vstupnem se musel 2-3x znasobit oproti predchozimu roku, tak se asi rozhodli na lezcich setrit a netopit. Dnes i pres pomerne nizk
  Re: SmichOFF - zmrzneme? 21.11.2009 Jen ať to nechají vypnutý, alespoň tam nebudou chodit ňoumové postávat a blbě kecat. Každý kdo leze
    Re: SmichOFF - zmrzneme? 21.11.2009 Choď jinam Líbo.Není jen Smíchoff. Stejně je to tam samej nýmoš.
      Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Kde je srovnatelna stena v Praze?
Mamut? ten ma tak 6-7 metru?
Ruzyne? 11-12m? navic j
        Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 6-7 metrů v Mammutu? Já to tam teda nikdy neměřil, ale ty dlouhý cesty mají podle mne oněch 11-12. (
  Re: SmichOFF - zmrzneme? 21.11.2009 Za provozovatele se omlouvam, ale tezko se hleda kompromis. Ja osobne jsem dnes lezl mezi sestou a o
    Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 U obsluhy to manzelka hlasila - odpovedeli ji, ze s tim nic neudelaji, ze je to automatika a ze je t
      Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Kolem 6 byla taky kosa, ale ne asi az takova,jak rano..
      Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Jednoduchá odpověď: jezděte jinam. V Praze je umělých stěn jak nas... (Mají třeba míň cest - i když
    Re: SmichOFF - zmrzneme? 23.11.2009 A co takhle infrazářiče namířeneý na lidi dole? Jističi pak bude teplo a nahoře se jeden neupeče...
  Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Na jednom zahranicnim foru byla odpoved na podobny prispevek: "Move to Canada for a while and t
  Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Alespoň se líp leze, nepotěj se tolik ruce.
    Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Jojo,souhlas
  Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Jestli by me teda neco vadilo, tak jenom vetsi teplo nez tam je. Cim vetsi zima, tim lip :)
  Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Ne prosim,hlavně netopit! Leda kdyby bylo v hale pod minus 10.Neni nic horšího, než když konečně v d
    Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 jo a choďte se prosim všichni klouzat do niemandslandu,to bych chtěl k vánocům.Diky moc
      Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 To je jasný.Nejlepší bude když všichni nýmoši v Praze budou mrznout na tý Hudykomerci.Jinde aspoň bu
        Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 evidentně netušíš co je to niemansland.
          Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Velkej hnedej slon?
          Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Niemandsland je jedna celkem ostrá 8- v Juře. :)Tuším, že dokonce od Gullicha. Doporučuju...
            Re: SmichOFF - zmrzneme? 22.11.2009 Já už je v Juře nelezu víš. Jsou moc lehký. Tak že tuším že Niemandslandem myslíš to Hudyniemandshní
blank v zime 21.11.2009 Kdyz jsme u toho blanku. Chtel jsem ho jit+jet letos v zime na skyalpech. Kdy se chodi? Kudy v zime nejlip? (a kudy nejlip dolu? :)
Protze nerad pri sjezdech taham bagl s vercajkem na vic dni, chtel jsem jit z dumidy a otocit to za den. De to?
  Re: blank v zime 21.11.2009 promiň za OT, ale to "skyalpech" mě dostalo... :-D
    Re: blank v zime 23.11.2009 OT neva. Jen skoda ze nikde zadny T:(( btw.. ja pisu SKYAPL vsude, neb je to kralovsky sport. A pro
      Re: blank v zime 23.11.2009 ono sa to chodi skor na jar (april/maj) ako v zime (kratke dni, extremna zima a podobne)... kedysi s
        Re: blank v zime 23.11.2009 diky. prvovystupci=skrz gouter? to se jezdi?-DD
          Re: blank v zime 23.11.2009 Nejbezpečnější, ale poměrně těžký výstup je od Midi přes Tacul a Maudit. Chodívá se na lyžích v dubn
          Re: blank v zime 24.11.2009 Prvovystupec sel pres Bossons..
chata gouter 21.11.2009 zdravim mam jednu otazku co je na tom pravdy ze nad chatou gouter v masivu mont blanc se nesmi bivakovat chtel sem si v lete mont blanc vylezt ted ale nevim.
  Re: chata gouter 21.11.2009 je to pravda, ale tak nejak se to toleruje... hlavne nespete u tycky na hrebinku, tam nabira lidi vr
  Re: chata gouter 22.11.2009 Už se to tu řešilo tak 100x. Nad Gouterem se běžně spí a nikdo ti stan strhávat nebude. Nesmíš si ho
    Re: chata gouter 23.11.2009 nesouhlas:)
Blank je beze stanu dost nuda:) A gouter je porad plnej chrchlajicich spocenych s
lezačky forever 21.11.2009 Ahoj,vím,že se to tu řešilo asi 100x,nicméně bych chtěl poprosit o radu při nákupu nových lezeček.Váhám mezi Scarpa,model Booster a 5.10 Anasazi velcro.Ještě jsem pokukoval po Madrock,ale nenašel jsem u nás žádného prodejce.Všem dík za příspěvek!
  Re: lezačky forever 21.11.2009 Hlavne si je oboje poradne vyzkousej a vyber si ty, ktery ti nejlip padnou na TVOJI nohu! Vyber leze
řím-sperlonga 21.11.2009 jel ste nekdo vlakem z rima do sperlongy? nejake tipy a triky na mhd pripadne zkratky rimskymi ulickami na nadrazi nebo zastavku?diky
Boulder drytool 20.11.2009 Pěkné foto kolouchu. Prej padla fara. Jak to bude s boulderovkou?
1
...
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: