LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231487 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Boulder club - Zákupy
Bouldering za oponou - Měnín
Boulder HO Domažlice - Domažlice

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 chata cabane de tracuit22.11.2009
zdarvim mam otazku chceme na jare vylezt bishorn zajima mne jestli se da nad chatou cabane de tracuit nekde bivakovat pokud tedy bude dobre pocasi za spatneho pocasi samozrejme pujdeme na chatu dik za odpoved
 Re: chata cabane de tracuit23.11.2009
Da je tam celkem rovnej ledovec, mozna to bude chtit trochu srovnat a kopnout plosinu. Jestli muzu d

 Mejcup22.11.2009
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jak je to s těma časama na plakátě. Píšete že na
Rajčeti bude 20 bouldrů a na to se mi zdá hodina (podle plakátu od 8:00 do
9:00) pro 250 lidí docela málo. Nebo je to jen omyl. Potřeboval bych vědět
k
 Re: Mejcup22.11.2009
odpovedi v clanku o mejcupu.

 Sníh na Glokneru22.11.2009
Ahoj, nevíte někdo, kolik je sněhu na Glockneru?
 Re: Sníh na Glokneru22.11.2009
dle rak.hlášení ve 2000m nic, ve 2500m 40-50cm,výše počítej asi s metrem, sněžení větší bude až konc

 Sníh na Glokneru22.11.2009
Ahoj, nevíte někdo, kolik je sněhu na Glockneru?

 SmichOFF - zmrzneme?21.11.2009
Pomerne casto chodim lezt na stenu na Smichoff, bohuzel posledni dobou tam je pomerne narvano.
Presto, ze vydelek na vstupnem se musel 2-3x znasobit oproti predchozimu roku, tak se asi rozhodli na lezcich setrit a netopit. Dnes i pres pomerne nizk
 Re: SmichOFF - zmrzneme?21.11.2009
Jen ať to nechají vypnutý, alespoň tam nebudou chodit ňoumové postávat a blbě kecat. Každý kdo leze
  Re: SmichOFF - zmrzneme?21.11.2009
Choď jinam Líbo.Není jen Smíchoff. Stejně je to tam samej nýmoš.
   Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Kde je srovnatelna stena v Praze?
Mamut? ten ma tak 6-7 metru?
Ruzyne? 11-12m? navic j
    Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
6-7 metrů v Mammutu? Já to tam teda nikdy neměřil, ale ty dlouhý cesty mají podle mne oněch 11-12. (
 Re: SmichOFF - zmrzneme?21.11.2009
Za provozovatele se omlouvam, ale tezko se hleda kompromis. Ja osobne jsem dnes lezl mezi sestou a o
  Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
U obsluhy to manzelka hlasila - odpovedeli ji, ze s tim nic neudelaji, ze je to automatika a ze je t
   Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Kolem 6 byla taky kosa, ale ne asi az takova,jak rano..
   Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Jednoduchá odpověď: jezděte jinam. V Praze je umělých stěn jak nas... (Mají třeba míň cest - i když
  Re: SmichOFF - zmrzneme?23.11.2009
A co takhle infrazářiče namířeneý na lidi dole? Jističi pak bude teplo a nahoře se jeden neupeče...
 Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Na jednom zahranicnim foru byla odpoved na podobny prispevek: "Move to Canada for a while and t
 Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Alespoň se líp leze, nepotěj se tolik ruce.
  Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Jojo,souhlas
 Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Jestli by me teda neco vadilo, tak jenom vetsi teplo nez tam je. Cim vetsi zima, tim lip :)
 Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Ne prosim,hlavně netopit! Leda kdyby bylo v hale pod minus 10.Neni nic horšího, než když konečně v d
  Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
jo a choďte se prosim všichni klouzat do niemandslandu,to bych chtěl k vánocům.Diky moc
   Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
To je jasný.Nejlepší bude když všichni nýmoši v Praze budou mrznout na tý Hudykomerci.Jinde aspoň bu
    Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
evidentně netušíš co je to niemansland.
     Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Velkej hnedej slon?
     Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Niemandsland je jedna celkem ostrá 8- v Juře. :)Tuším, že dokonce od Gullicha. Doporučuju...
      Re: SmichOFF - zmrzneme?22.11.2009
Já už je v Juře nelezu víš. Jsou moc lehký. Tak že tuším že Niemandslandem myslíš to Hudyniemandshní

 blank v zime21.11.2009
Kdyz jsme u toho blanku. Chtel jsem ho jit+jet letos v zime na skyalpech. Kdy se chodi? Kudy v zime nejlip? (a kudy nejlip dolu? :)
Protze nerad pri sjezdech taham bagl s vercajkem na vic dni, chtel jsem jit z dumidy a otocit to za den. De to?
 Re: blank v zime21.11.2009
promiň za OT, ale to "skyalpech" mě dostalo... :-D
  Re: blank v zime23.11.2009
OT neva. Jen skoda ze nikde zadny T:(( btw.. ja pisu SKYAPL vsude, neb je to kralovsky sport. A pro
   Re: blank v zime23.11.2009
ono sa to chodi skor na jar (april/maj) ako v zime (kratke dni, extremna zima a podobne)... kedysi s
    Re: blank v zime23.11.2009
diky. prvovystupci=skrz gouter? to se jezdi?-DD
     Re: blank v zime23.11.2009
Nejbezpečnější, ale poměrně těžký výstup je od Midi přes Tacul a Maudit. Chodívá se na lyžích v dubn
     Re: blank v zime24.11.2009
Prvovystupec sel pres Bossons..

 chata gouter21.11.2009
zdravim mam jednu otazku co je na tom pravdy ze nad chatou gouter v masivu mont blanc se nesmi bivakovat chtel sem si v lete mont blanc vylezt ted ale nevim.
 Re: chata gouter21.11.2009
je to pravda, ale tak nejak se to toleruje... hlavne nespete u tycky na hrebinku, tam nabira lidi vr
 Re: chata gouter22.11.2009
Už se to tu řešilo tak 100x. Nad Gouterem se běžně spí a nikdo ti stan strhávat nebude. Nesmíš si ho
  Re: chata gouter23.11.2009
nesouhlas:)
Blank je beze stanu dost nuda:) A gouter je porad plnej chrchlajicich spocenych s

 lezačky forever21.11.2009
Ahoj,vím,že se to tu řešilo asi 100x,nicméně bych chtěl poprosit o radu při nákupu nových lezeček.Váhám mezi Scarpa,model Booster a 5.10 Anasazi velcro.Ještě jsem pokukoval po Madrock,ale nenašel jsem u nás žádného prodejce.Všem dík za příspěvek!
 Re: lezačky forever21.11.2009
Hlavne si je oboje poradne vyzkousej a vyber si ty, ktery ti nejlip padnou na TVOJI nohu! Vyber leze

 řím-sperlonga21.11.2009
jel ste nekdo vlakem z rima do sperlongy? nejake tipy a triky na mhd pripadne zkratky rimskymi ulickami na nadrazi nebo zastavku?diky

 Boulder drytool20.11.2009
Pěkné foto kolouchu. Prej padla fara. Jak to bude s boulderovkou?

1   ...   953   954   955   956   957   958   959   960   961   962   963   964   965   966   967   968   969   970   971   972   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 chata cabane de tracuit
zdarvim mam otazku chceme na jare vylezt bishorn zajima mne jestli se da nad chatou cabane de tracuit nekde bivakovat pokud tedy bude dobre pocasi za spatneho pocasi samozrejme pujdeme na chatu dik za odpoved
vasek18:25:46 22.11.2009
odpovědět 
 Re: chata cabane de tracuit
Da je tam celkem rovnej ledovec, mozna to bude chtit trochu srovnat a kopnout plosinu. Jestli muzu dat jeste jednu radu: spete na chate, je to lepsi :-)
Béda08:42:52 23.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi