Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: friendy 24.11.2009 Ahoj zálezží kde lezeš, ale já teda 4 a 5 frienda nemám a víceméně mi nikdy nechyběl..spíš bych za t
    Re: friendy 24.11.2009 Zdarec. Tie pulsary je možné založiť aj do vodorovnej špáry? Dík
      Re: friendy 24.11.2009 Vetsinou to drzi... ;-)
        Re: friendy 24.11.2009 no, rek bych ze na to delany uplne nejsou..kdyz to tam strcis tak to tam drzi, ale nepadal ybch do t
          Re: friendy 24.11.2009 Ale joo. To ale neres, to se da prodiskutovat u piva. Moje doporuceni je: RockEmpire Flex - bohuzel
      Re: friendy 24.11.2009 Proto maji telo z ohebnych lanek, aby je bylo mozne zakladat i do vodorovnych spar.
  Re: friendy 24.11.2009 Ja pouzivam nejvic 1 a 2, ostatni cim vetsi tim mene ho pouzivam. Treba 5 mi pripada zbytecna na vet
  Re: friendy 25.11.2009 Potřebné / použitelné velikosti fakt záleží na oblasti kde lezeš. Ty rozdíly jsou obrovské a obecně
    Re: friendy 25.11.2009 koukám že máš dobrou vejplatu :D na BD se chodim jenom koukat ;)
      Re: friendy 25.11.2009 O vejplatu až tak nejde. Když si ty frendy koupíš jen dva a zbytek řeší Camp Tricam (je to fakt rozd
    Re: friendy 25.11.2009 Ahoj, nejak se mi nezda tvrzeni, ze tricamy od Campu jsou vyrazne levnejsi nez friendy. Kdyz jsem se
      Re: friendy 26.11.2009 Camp TriCam (střední velikosti) okolo 15 GBP /nebo 18 EUR v Německu, jak chceš/, BD Camalot C4 (do
    Re: friendy 25.11.2009 Ahoj, Robert ma pravdu. Nejdulezitejsi je zjistit jaky velikosti bude clovek potrebovat tam, kam ma
RP v Tatrách // Revue 24.11.2009 Ahoj. Sháním knihy "RP v Tatrách" a "Previsutá revue". Buď odkoupím nebo třeba v .pdf by to bylo taky super! Předem díky moc...
PURE 24.11.2009 hoj,neposkytl by někdo film Pure (bouldering)? torrent,odkaz,ulozto.cz...atd:)
  Re: PURE 24.11.2009 Vykasli se na nej, nedaa se na to koukat...
    Re: PURE 24.11.2009 trailer je výborný,takže se jen tak odradit nedám:) a pokud je opravdu tak hrozný,tak se o tom chcu
      Re: PURE 24.11.2009 no, nie je vôbec problém nájsť torrent. hneď, ako som objavil ten tvoj dotaz som ho našiel, dokopy m
        Re: PURE 24.11.2009 zdravím... já se třeba v nějakejch torrentech nevyznám, tak nechápu, proč mu nechcete poradit... jin
          Re: PURE 25.11.2009 titulky na sharp end taky hledám, a to si myslím že o různejch servrech něco vím...ale třeba taky hl
        Re: PURE 25.11.2009 S takovymhle commentem jdi nekam, akorat si tady honis ego jak jsi dobrej ale nikomu neporadis. Cim
          Re: PURE 25.11.2009 Mineno k rotuA, samozarejme.
            Re: PURE 25.11.2009 vidíš, ani tebe to nerobilo problém nájsť, tak ako je možné, že jemu sa to nepodarilo? s honením ega
              Re: PURE 25.11.2009 tak film byl promítanej s titulkama...sám sem ho tak viděl...takže asi jsou...
                Re: PURE 25.11.2009 Přesně tak, viděla jsem jen konec, přišla jsem pozdě, ale byly tam, takže existujou:-)
                Re: PURE 25.11.2009 ale však ja som nenapísal, že neexistujú. len som napísal, že sa asi nikde nevyskytujú (na internete
                  Re: PURE 25.11.2009 torrent na Pure jsem sháněl asi půl roku a furt nikde nic nebylo...a to jsem serverů s torentama pro
                    Re: PURE 25.11.2009 slovák nebol podráždený, slovák si len najprv vyhľadáva, až potom sa skúša vypytovať.
bivakovací vak 24.11.2009 Ahoj,
chci si pořídit bivakovací vak jako nouzovku do letních hor (čtyřtísícovky - švýcarsko) na jednodenní výstupy bez spacáku. Můžete mi prosím poradit? Je lepší pro tyto účely zátěrový nebo membránový? Je výhodnější mít 2 vaky každý pro jednoho
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Čauec, jako nouzovka by myslím stačil jen zátěr a rozhodně lepší je,když má každý účastník žďárák pr
    Re: bivakovací vak 24.11.2009 To není Hoře zdar. To je Hore zdar! Doporučuji slovensko-český slovník.
      Re: bivakovací vak 24.11.2009 zase špatně. To je Noře zdar.To je snad jasné...
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 A taky ať má navíc dole otvor pro nohy.
    Re: bivakovací vak 24.11.2009 Bez otvoru je Noře Zdar nezdar...
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 No asi dost záleží o akou konkrétně membránu či zátěr se jedná. Každopádně se připrav na to, že vyjm
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Resilo se to tusim na outdoorforum, vysledek byl ze:
a) bivak nehreje, takze bez spacaku fakt
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Nouzäk je vždy nahouby, ale proklepat noc se da i v batohu a alumatce či folii, no ale s babou je le
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 mam zkusenost akorad se salewou za asi 1000Kc a pak, nevim znacku ted z hlavy, nejakej za 2500 asi,
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Osobne mam vaky dva. Jeden je totalni sragora z nejakyho sustaku a druhej je od fy Swarzkopf (rozume
    Re: bivakovací vak 25.11.2009 Zajimalo by me jak je na tom ten Gelanots (membrana co pouziva Schwarzkopf) vs. nejaky ten Exel Dry,
      Re: bivakovací vak 27.11.2009 Membrána Gelanots má srovnatelné parametry jako Goretex (nepromokavost, prodyšnost), má vyšší mechni
  Re: bivakovací vak 25.11.2009 Mám od Highpointu membránovej několik let a naprostá spokojenost. Zatím bez jediné újmy, vydrží opra
    Re: bivakovací vak 25.11.2009 Souhlas,mám asi 6 let GTX Tilak,na normální spaní je bezvadnej,ale těžší.Do stěny jako nouzovku jsem
cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 Vedel by niekto porovnat tieto cepiny? Planujem kupu a rozdiel spominanych modelov je len cca 500sk. Pouzitie na klasicke zimne horolezectvo v Tatrach, eventuelne Alpach, t.j.kuloare, mixy, firnove a snehove svahy, ladove steny, mozno obcasne ciste lezeni
  Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 cepíny jsou možná srovnatelné, i když si po pravdě myslím, že lepší je Quark. Mám sám ale Cassina a
    Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 Ahoj a zkoušel si to na rampouch.cz? meli vsechny díly... Snad uspěješ :)
    Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 Ahoj Gejzo, než něco napíšeš tak si to ověř a nebudeš za Gejzu. Cassin patří pod Camp a ten opravdu
      Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 24.11.2009 No to už jsem zkoušel, respektive to zkoušel ten, u koho jsem cepín původně koupil. Pokud jde o Camp
        Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 25.11.2009 Chtěl bych doplnit sám sebe. Z Hudy se mi na mail ozvali a nabídli opravu ocelového poutka za cenu p
  Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 24.11.2009 Lezl jsem spoustu let s Quarkem a srovnával jej i s jinými podobnými cepíny,ale je opravdu bezkonkur
  Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 24.11.2009 moje zkusenosti s X-ALP:
- idealni do cest typu Pallavacini (nizka vaha, snadne pichani do sn
benzinovy varic 23.11.2009 Ahoj, nevite nekdo kde se da pujcit benzinovy varic? zkousela jsem 4 pujcovny materialu ale v zadne ho nemaji i kdyz to uvadeji na webu. nebo nepujcil by nam ho nekdo na 5 tydnu (prosinec-leden), samozrejme bychom se domluvili na cene. Diky.
  Re: benzinovy varic 23.11.2009 nevím, jestli ti benzíňák někdo půjčí - já to jednou udělal se svým whisperlitem - pak jsem si ho ne
    Re: benzinovy varic 23.11.2009 tak po tve odpovedi mi ho hadam nikdo nepujci. I kdyz ja o svereny material pecuju jako o vlastni.
      Re: benzinovy varic 23.11.2009 je mi líto - jen jsem popsal svoji zkušenost a to jsem ho půjčil kamarádovi, kteý se o něj staral ja
hardsehll nohavice 22.11.2009 Nazdar, chcel by som poprosit o radu - mam velky problem kupit si hardshellove nohavice. Podla velkostnych tabuliek potrebujem co sa tyka dlzky L/XL, ale tieto velkosti su mi velmi velke nielen v pase, ale aj na kolenach. Viete mi poradit, ktory vyrobca r
  Re: hardsehll nohavice 23.11.2009 Někde jsem vyděl ve výprodeji prodloužené bundy a kolhoty od Tilaku, takže je zkus kontaktovat.
  Re: hardsehll nohavice 24.11.2009 No, to já mám většinou opačnej problém a zkrácený verze nikdo nedělá. Mně by stačilo asi zhubnout, t
... 22.11.2009 tyjo, jsem narazil na nějakou fotku ze závodů v lezení dvojic... co to kua je? jak to probíhá?
  Re: ... 23.11.2009 vymyslel to pred lety myslim Mira Kares pro obveseleni - lezou dva spojeni pulmetrovou expreskou za
Průvodce 22.11.2009 Ahoj, mohl by mi nekdo rict, jestli existuje kompletni lezecky pruvodce CR?Kdyztak nazev, nakladatelstvi. Dekuji!
  Re: Průvodce 22.11.2009 Evicko to by byla kniha kterou bys neunesla ;-) nic takovyho neexistuje
    Re: Průvodce 22.11.2009 To by nebylo spatny, prijit pod nejaky parmetrovy kvak, vytahnout z krosny Lexikon Kouzel a po pul h
  Re: Průvodce 22.11.2009 Ze ty schanis neco k Vanocum pro svou drahou polovicku?
    Re: Průvodce 23.11.2009 co máš na mysli, taky by mne to docela zajímalo?...
  Re: Průvodce 23.11.2009 Za poseldních 100 let vyšlo ke skalám v Čechách kolem 200 průvodců - knihy, sešity, samizdaty a různ
    Re: Průvodce 24.11.2009 Moc dekuji za odpoved. Jak bylo receno, jedna se vazne o darek pro manzela. Je cizinec a ja jsem jed
    Re: Průvodce 25.11.2009 Pořád se to prodává v antikvariatech a aukru a i jinde:)
      Re: Průvodce 14.12.2009 Tyhle průvodce jsem zmínil výše, má je někdo i naskenované? To by mi pomohlo, je to fůra stránek.
1
...
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
...
2263
PURE hoj,neposkytl by někdo film Pure (bouldering)? torrent,odkaz,ulozto.cz...atd:) štětináč 14:19:59 24.11.2009odpovědět
  Re: PURE Vykasli se na nej, nedaa se na to koukat... Karel 17:04:14 24.11.2009odpovědět
    Re: PURE trailer je výborný,takže se jen tak odradit nedám:) a pokud je opravdu tak hrozný,tak se o tom chcu aspoň přesvědčit..tož nasdílej někde pls. štětináč 21:06:15 24.11.2009odpovědět
      Re: PURE no, nie je vôbec problém nájsť torrent. hneď, ako som objavil ten tvoj dotaz som ho našiel, dokopy ma to stálo 15 sekúnd života, aj to len kvôli pomalému internetu. chceš mať všetko naservírované na striebornej tácke? tak to v živote nechodí...takže hledej šmudlo, hledej. rotuA 21:35:56 24.11.2009odpovědět
        Re: PURE zdravím... já se třeba v nějakejch torrentech nevyznám, tak nechápu, proč mu nechcete poradit... jinak by asi o tu radu nežádal ne?? já třeba sháním český titulky na the sharp end, a taky je nemůžu najít... chtěla jsem to sem napsat, jetsli je někdo nemá, ale jak tak vidím ty reakce tady, asi se na to vyseru! N. 22:54:49 24.11.2009odpovědět
          Re: PURE titulky na sharp end taky hledám, a to si myslím že o různejch servrech něco vím...ale třeba taky hledám blbě...ale kdyby někdo měl tak se zlobit nebudu... martin 08:15:04 25.11.2009odpovědět
        Re: PURE S takovymhle commentem jdi nekam, akorat si tady honis ego jak jsi dobrej ale nikomu neporadis. Cim min lidi jako ty, tim lip.
Torrent na pure stahni treba na (3 mezery)
http://btjunkie.org/torrent/ Pure-A-Bouldering-Flick-By-Chuck-Fryberger-2009-DVDRiP-XviD- gFViD-NoRar-www-crazy-torrent-com/ 2756cffa612ca49ba90ccb161188b29044bafb56c921 Honza K. 10:50:08 25.11.2009odpovědět
          Re: PURE Mineno k rotuA, samozarejme. Honza K. 10:51:18 25.11.2009odpovědět
            Re: PURE vidíš, ani tebe to nerobilo problém nájsť, tak ako je možné, že jemu sa to nepodarilo? s honením ega to nemá nič.
k titulkom na sharp end - pochybujem, že sa nejaké niekde vôbec vyskytujú. rotuA 11:20:13 25.11.2009odpovědět
              Re: PURE tak film byl promítanej s titulkama...sám sem ho tak viděl...takže asi jsou... 11:35:19 25.11.2009odpovědět
                Re: PURE Přesně tak, viděla jsem jen konec, přišla jsem pozdě, ale byly tam, takže existujou:-) N. 12:07:11 25.11.2009odpovědět
                Re: PURE ale však ja som nenapísal, že neexistujú. len som napísal, že sa asi nikde nevyskytujú (na internete). sorry za zlé vyjadrenie. rotuA 12:39:17 25.11.2009odpovědět
                  Re: PURE torrent na Pure jsem sháněl asi půl roku a furt nikde nic nebylo...a to jsem serverů s torentama projel pravidelně několik. naposledy jsem hledal asi před měsícem a tak mě napadlo zrovna když jsem projížděl lezce,že se poptám. ale udělal jsem to aniž bych znova hledal na torrentech. hned když někdo odepsal že už to tam je jsem torrent opravdu hravě sehnal. uznávám moje chyba a podrážděnému slovákovi se tímto omlouvám...ostatním děkuji za pomoc:)
co se titulků k těmto filmům týče o ničem nevím a myslím si,že se moc nevyskytují,ale ono to snad ani není moc potřeba...mluví se tam poměrně jednoduše a furt o tom stejném dokola:) štětináč 15:01:07 25.11.2009odpovědět
                    Re: PURE slovák nebol podráždený, slovák si len najprv vyhľadáva, až potom sa skúša vypytovať. rotuA 15:33:00 25.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: