Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: friendy 24.11.2009 Ahoj zálezží kde lezeš, ale já teda 4 a 5 frienda nemám a víceméně mi nikdy nechyběl..spíš bych za t
    Re: friendy 24.11.2009 Zdarec. Tie pulsary je možné založiť aj do vodorovnej špáry? Dík
      Re: friendy 24.11.2009 Vetsinou to drzi... ;-)
        Re: friendy 24.11.2009 no, rek bych ze na to delany uplne nejsou..kdyz to tam strcis tak to tam drzi, ale nepadal ybch do t
          Re: friendy 24.11.2009 Ale joo. To ale neres, to se da prodiskutovat u piva. Moje doporuceni je: RockEmpire Flex - bohuzel
      Re: friendy 24.11.2009 Proto maji telo z ohebnych lanek, aby je bylo mozne zakladat i do vodorovnych spar.
  Re: friendy 24.11.2009 Ja pouzivam nejvic 1 a 2, ostatni cim vetsi tim mene ho pouzivam. Treba 5 mi pripada zbytecna na vet
  Re: friendy 25.11.2009 Potřebné / použitelné velikosti fakt záleží na oblasti kde lezeš. Ty rozdíly jsou obrovské a obecně
    Re: friendy 25.11.2009 koukám že máš dobrou vejplatu :D na BD se chodim jenom koukat ;)
      Re: friendy 25.11.2009 O vejplatu až tak nejde. Když si ty frendy koupíš jen dva a zbytek řeší Camp Tricam (je to fakt rozd
    Re: friendy 25.11.2009 Ahoj, nejak se mi nezda tvrzeni, ze tricamy od Campu jsou vyrazne levnejsi nez friendy. Kdyz jsem se
      Re: friendy 26.11.2009 Camp TriCam (střední velikosti) okolo 15 GBP /nebo 18 EUR v Německu, jak chceš/, BD Camalot C4 (do
    Re: friendy 25.11.2009 Ahoj, Robert ma pravdu. Nejdulezitejsi je zjistit jaky velikosti bude clovek potrebovat tam, kam ma
RP v Tatrách // Revue 24.11.2009 Ahoj. Sháním knihy "RP v Tatrách" a "Previsutá revue". Buď odkoupím nebo třeba v .pdf by to bylo taky super! Předem díky moc...
PURE 24.11.2009 hoj,neposkytl by někdo film Pure (bouldering)? torrent,odkaz,ulozto.cz...atd:)
  Re: PURE 24.11.2009 Vykasli se na nej, nedaa se na to koukat...
    Re: PURE 24.11.2009 trailer je výborný,takže se jen tak odradit nedám:) a pokud je opravdu tak hrozný,tak se o tom chcu
      Re: PURE 24.11.2009 no, nie je vôbec problém nájsť torrent. hneď, ako som objavil ten tvoj dotaz som ho našiel, dokopy m
        Re: PURE 24.11.2009 zdravím... já se třeba v nějakejch torrentech nevyznám, tak nechápu, proč mu nechcete poradit... jin
          Re: PURE 25.11.2009 titulky na sharp end taky hledám, a to si myslím že o různejch servrech něco vím...ale třeba taky hl
        Re: PURE 25.11.2009 S takovymhle commentem jdi nekam, akorat si tady honis ego jak jsi dobrej ale nikomu neporadis. Cim
          Re: PURE 25.11.2009 Mineno k rotuA, samozarejme.
            Re: PURE 25.11.2009 vidíš, ani tebe to nerobilo problém nájsť, tak ako je možné, že jemu sa to nepodarilo? s honením ega
              Re: PURE 25.11.2009 tak film byl promítanej s titulkama...sám sem ho tak viděl...takže asi jsou...
                Re: PURE 25.11.2009 Přesně tak, viděla jsem jen konec, přišla jsem pozdě, ale byly tam, takže existujou:-)
                Re: PURE 25.11.2009 ale však ja som nenapísal, že neexistujú. len som napísal, že sa asi nikde nevyskytujú (na internete
                  Re: PURE 25.11.2009 torrent na Pure jsem sháněl asi půl roku a furt nikde nic nebylo...a to jsem serverů s torentama pro
                    Re: PURE 25.11.2009 slovák nebol podráždený, slovák si len najprv vyhľadáva, až potom sa skúša vypytovať.
bivakovací vak 24.11.2009 Ahoj,
chci si pořídit bivakovací vak jako nouzovku do letních hor (čtyřtísícovky - švýcarsko) na jednodenní výstupy bez spacáku. Můžete mi prosím poradit? Je lepší pro tyto účely zátěrový nebo membránový? Je výhodnější mít 2 vaky každý pro jednoho
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Čauec, jako nouzovka by myslím stačil jen zátěr a rozhodně lepší je,když má každý účastník žďárák pr
    Re: bivakovací vak 24.11.2009 To není Hoře zdar. To je Hore zdar! Doporučuji slovensko-český slovník.
      Re: bivakovací vak 24.11.2009 zase špatně. To je Noře zdar.To je snad jasné...
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 A taky ať má navíc dole otvor pro nohy.
    Re: bivakovací vak 24.11.2009 Bez otvoru je Noře Zdar nezdar...
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 No asi dost záleží o akou konkrétně membránu či zátěr se jedná. Každopádně se připrav na to, že vyjm
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Resilo se to tusim na outdoorforum, vysledek byl ze:
a) bivak nehreje, takze bez spacaku fakt
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Nouzäk je vždy nahouby, ale proklepat noc se da i v batohu a alumatce či folii, no ale s babou je le
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 mam zkusenost akorad se salewou za asi 1000Kc a pak, nevim znacku ted z hlavy, nejakej za 2500 asi,
  Re: bivakovací vak 24.11.2009 Osobne mam vaky dva. Jeden je totalni sragora z nejakyho sustaku a druhej je od fy Swarzkopf (rozume
    Re: bivakovací vak 25.11.2009 Zajimalo by me jak je na tom ten Gelanots (membrana co pouziva Schwarzkopf) vs. nejaky ten Exel Dry,
      Re: bivakovací vak 27.11.2009 Membrána Gelanots má srovnatelné parametry jako Goretex (nepromokavost, prodyšnost), má vyšší mechni
  Re: bivakovací vak 25.11.2009 Mám od Highpointu membránovej několik let a naprostá spokojenost. Zatím bez jediné újmy, vydrží opra
    Re: bivakovací vak 25.11.2009 Souhlas,mám asi 6 let GTX Tilak,na normální spaní je bezvadnej,ale těžší.Do stěny jako nouzovku jsem
cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 Vedel by niekto porovnat tieto cepiny? Planujem kupu a rozdiel spominanych modelov je len cca 500sk. Pouzitie na klasicke zimne horolezectvo v Tatrach, eventuelne Alpach, t.j.kuloare, mixy, firnove a snehove svahy, ladove steny, mozno obcasne ciste lezeni
  Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 cepíny jsou možná srovnatelné, i když si po pravdě myslím, že lepší je Quark. Mám sám ale Cassina a
    Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 Ahoj a zkoušel si to na rampouch.cz? meli vsechny díly... Snad uspěješ :)
    Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 23.11.2009 Ahoj Gejzo, než něco napíšeš tak si to ověř a nebudeš za Gejzu. Cassin patří pod Camp a ten opravdu
      Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 24.11.2009 No to už jsem zkoušel, respektive to zkoušel ten, u koho jsem cepín původně koupil. Pokud jde o Camp
        Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 25.11.2009 Chtěl bych doplnit sám sebe. Z Hudy se mi na mail ozvali a nabídli opravu ocelového poutka za cenu p
  Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 24.11.2009 Lezl jsem spoustu let s Quarkem a srovnával jej i s jinými podobnými cepíny,ale je opravdu bezkonkur
  Re: cassin X-ALP vs. petzl QUARK 24.11.2009 moje zkusenosti s X-ALP:
- idealni do cest typu Pallavacini (nizka vaha, snadne pichani do sn
benzinovy varic 23.11.2009 Ahoj, nevite nekdo kde se da pujcit benzinovy varic? zkousela jsem 4 pujcovny materialu ale v zadne ho nemaji i kdyz to uvadeji na webu. nebo nepujcil by nam ho nekdo na 5 tydnu (prosinec-leden), samozrejme bychom se domluvili na cene. Diky.
  Re: benzinovy varic 23.11.2009 nevím, jestli ti benzíňák někdo půjčí - já to jednou udělal se svým whisperlitem - pak jsem si ho ne
    Re: benzinovy varic 23.11.2009 tak po tve odpovedi mi ho hadam nikdo nepujci. I kdyz ja o svereny material pecuju jako o vlastni.
      Re: benzinovy varic 23.11.2009 je mi líto - jen jsem popsal svoji zkušenost a to jsem ho půjčil kamarádovi, kteý se o něj staral ja
hardsehll nohavice 22.11.2009 Nazdar, chcel by som poprosit o radu - mam velky problem kupit si hardshellove nohavice. Podla velkostnych tabuliek potrebujem co sa tyka dlzky L/XL, ale tieto velkosti su mi velmi velke nielen v pase, ale aj na kolenach. Viete mi poradit, ktory vyrobca r
  Re: hardsehll nohavice 23.11.2009 Někde jsem vyděl ve výprodeji prodloužené bundy a kolhoty od Tilaku, takže je zkus kontaktovat.
  Re: hardsehll nohavice 24.11.2009 No, to já mám většinou opačnej problém a zkrácený verze nikdo nedělá. Mně by stačilo asi zhubnout, t
... 22.11.2009 tyjo, jsem narazil na nějakou fotku ze závodů v lezení dvojic... co to kua je? jak to probíhá?
  Re: ... 23.11.2009 vymyslel to pred lety myslim Mira Kares pro obveseleni - lezou dva spojeni pulmetrovou expreskou za
Průvodce 22.11.2009 Ahoj, mohl by mi nekdo rict, jestli existuje kompletni lezecky pruvodce CR?Kdyztak nazev, nakladatelstvi. Dekuji!
  Re: Průvodce 22.11.2009 Evicko to by byla kniha kterou bys neunesla ;-) nic takovyho neexistuje
    Re: Průvodce 22.11.2009 To by nebylo spatny, prijit pod nejaky parmetrovy kvak, vytahnout z krosny Lexikon Kouzel a po pul h
  Re: Průvodce 22.11.2009 Ze ty schanis neco k Vanocum pro svou drahou polovicku?
    Re: Průvodce 23.11.2009 co máš na mysli, taky by mne to docela zajímalo?...
  Re: Průvodce 23.11.2009 Za poseldních 100 let vyšlo ke skalám v Čechách kolem 200 průvodců - knihy, sešity, samizdaty a různ
    Re: Průvodce 24.11.2009 Moc dekuji za odpoved. Jak bylo receno, jedna se vazne o darek pro manzela. Je cizinec a ja jsem jed
    Re: Průvodce 25.11.2009 Pořád se to prodává v antikvariatech a aukru a i jinde:)
      Re: Průvodce 14.12.2009 Tyhle průvodce jsem zmínil výše, má je někdo i naskenované? To by mi pomohlo, je to fůra stránek.
1
...
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
...
2263
RP v Tatrách // Revue Ahoj. Sháním knihy "RP v Tatrách" a "Previsutá revue". Buď odkoupím nebo třeba v .pdf by to bylo taky super! Předem díky moc... Jirka 17:07:08 24.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: