LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
WallClub - Sezimovo Ústí
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Fitpark - Uhříněves

Prodejny
HUDYsport - Brno
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ubytování Mallorca30.11.2009
Ahoj, v prosinci se chystám za lezením na Mallorcu a sháním nějaké ubytování. Do hotelu se mi moc nechce, radši bych nějaký apartmán. Nevíte někdo o něčem?

 jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Zdravim všechny lezce a lezkyně,
potřebuju si koupit nové lano a zvažuju, zda koupit rovnou dvojčata. Chci je používat nejen na vícedélky, ale i na jednodélky, pískový lezení atd. Nechtěl bych si kupovat ještě k tomu jednoduché lano. Potřeboval byc
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Na skalky dvojcata jakztakz, ale nebude to ono a na dlouhe cesty, obvzlast do hor, taky nevhodne, ta
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
existuju lana certifikovane ako dvojicky aj polky...tendon ma jedno take... ale na skalky mat dvojca
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Prave tieto ktore pises su certifikovane ako dvojcata aj polky. Ja som do nich isiel, mam ich uz dva
  Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Písek klasickej: 60-70 metrů 10 mm a víc, dle tučnosti, poctivej kabel dodá jistotu. Dlóóóuhý sporto
   Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Souhlas s Willhemem, jen s doplněním, že na klasickej písek 60m úúplně stačí a přijde mi zbytečný ta
 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
kup radeji dve lana...
-jednoduchy
-dvojcata certifikovany i jako pulky

 Re: jednoduché lano x dvojčata30.11.2009
Dvojčata (resp. půlky, dneska už bývají certifikované jako obě) se na skalky opravdu nehodí. Hůř se
  Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Pokud chces uplný univerzál, tak si kup lano Joker od Bealu, průměr 9,1mm. V jednom prameni klasická
   Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Teda jestli je to normovaný na vše ta super, ale... Dvě 60-ky 9,1mm do hor jsou celkem blbost, takže
 Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
Já nevím chlapečku, pokud potřebuješ znát úskalí, výhody a nevýhody jednotlivých typů lan, tak bys m
  Re: jednoduché lano x dvojčata01.12.2009
A ty jdi s takovými komentáři víš kam!

 jasperova klasifikace30.11.2009
hoj, kde bych našel nějaké info k této klase?
dík a.
 Re: jasperova klasifikace30.11.2009
???
  Re: jasperova klasifikace30.11.2009
když se dostaneš k Montaně 2/03, tak to tam najdeš, tady nevím.
   Re: jasperova klasifikace01.12.2009
 Re: jasperova klasifikace01.12.2009
Taky jsem to hledala. Něco jsem našla tady:
 Re: jasperova klasifikace01.12.2009
O Jasperový klasifikaci se říká, že bejvá pěkně nadhodnocená ;-)
 Re: Jasperova klasifikace01.12.2009
Takže se zřejmě jedná o hodnocení nebezpečnosti cesty pro mixy a ledy, které navrhl Robert Jasper.
  Re: Jasperova klasifikace01.12.2009
sem pochopil, že se to ujalo, nejen u mixů...

 boulderovka v ostrave29.11.2009
cao muzete mi nekdo poradit kam zajit v ostrave na boulderovku? dik p.

 casta v Krase29.11.2009
Má takový malí dotaz. Jak se menuje druhá linie jištění vlevo od vagabunda, kousek nad prvním schodkem. u druhýho borháku se mi povedlo vyrvat celkem velkej který tam čeká na další.
 Re: casta v Krase29.11.2009
Šustění Listí 6-??? Rozporem ke 2hému a pak stěnou přes jeden nebo dva bh ke slaňáku....jesi je to o
  Re: casta v Krase29.11.2009
to by tak odpovídalo. akorát vlevo od druhýho je dodt valkej odštěp kterej pujde dolu. ja to ustal a
   Re: casta v Krase29.11.2009
Asi velkej problem proslanit a zhodit to dolu bezpecne zejo?

 Slečna s hromadou času28.11.2009
Ahoj, hledám partáka do stěny i do života. Nejlépe někde od Ostravska. Potřebuju někoho kdo by byl se mnou ochotný pravidelně chodit lozit a blbnout na stěnky i jinde. Kdyby se našla nějaká slečna která by chtěla, tak at napíše.
 Re: Slečna s hromadou času29.11.2009
hezkej námět do diskuze. která slečna hledá chlápka kterej nezná rozdíl mezi inzercí a diskuzí?
  Re: Slečna s hromadou času29.11.2009
Nevím proč by dotaz nemohl být v diskuzi. Ale pokud jste tady hákliví na věci, které jsou v diskuzi
   Re: Slečna s hromadou času29.11.2009
myslim ze tenhle typ dotazu je do diskuze blbej...jak o nem diskutovat? ;-)
    Re: Slečna s hromadou času30.11.2009
...uz o nem diskutujeme :)
     Re: Slečna s hromadou času01.12.2009
No to je škoda, že se hledá slečna od Ostravy, já bych věděla o jedné z Brna:o)
      Re: Slečna s hromadou času01.12.2009
a co nejaka z liberecka,to by nebyla?:)
      Re: Slečna s hromadou času01.12.2009
Fakt? A me se prave vdala spolulezkyne :-)

 podezřelý matroš27.11.2009
na aukru se draží horomatroš, sakum prdum, http://www.aukro.cz/item832668947_horo_material.html
tak se podívejt
 Re: podezřelý matroš27.11.2009
Již ta dikce:

-"lezečky Rock pillars vel. 44 jako nové" (neuvede typ)
  Re: podezřelý matroš28.11.2009
Vy jste zas chytrý, mago nebo magl koukni na klávesnici kde se L a O nacházejí, prostě jen překlep.
   Re: podezřelý matroš28.11.2009
Ty nevíš v jakých lezečkách lezeš a nejsi s to to vygooglovat během dvou minut?
 Re: podezřelý matroš28.11.2009
Je to čórka. Lezec by vživotě nenapsal "kyblík Petzl reverso patentes". To je fakt blbost.
  Re: podezřelý matroš28.11.2009
Me v lete vycoroval uplne vsechnu vybavu nekdo z auta,obcas si rikam, kde to skoncilo, na aukru se t
   Re: podezřelý matroš28.11.2009
To víš že jo. Kde myslíš že se prodávají díly z kradených aut?
    Re: podezřelý matroš28.11.2009
dil z kradenyho auta je neco jinyho nez lezecky matros, za jedno se to prodava v mnohem vetsim mnozs
     Re: podezřelý matroš30.11.2009
Souhlas :) jsme na tom stejne, taky sem prisel o cely bagl. Ale takove reverso sem si uz koupil na z
  Re: podezřelý matroš30.11.2009
"lezci" nejsou vševzdělanci, to co občas vypustí z úst je někdy horší než žvejkačka
 Re: podezřelý matroš28.11.2009
Prodejce:
  Re: podezřelý matroš29.11.2009
Hoši je zajimavy že svuj duvtip a odvahu teměř vždy lidi jako vy dokazujou na špatnejch lidech, BY S
   Re: podezřelý matroš29.11.2009
Dava tohle nekomu nejaky smysl?
   Re: podezřelý matroš29.11.2009
hele, jen jsem upozornil, že to můžou bejt zčórovaný věci, nevim, co ti na tom tak vadí? to máme něj
    Re: podezřelý matroš30.11.2009
Tak, tak. Díky za to. Kámošovi vybrali auto (bohužel i s mýma věcma) a za takové info jsem vděčný. M
     Re: podezřelý matroš30.11.2009
lezečky vel. 44 ...podle mne musi mit nohu jak Yeti :D
      Re: podezřelý matroš30.11.2009
Podobné upozornění určitě není od věci ... jen ... tady jsme si mohli ušetřit přihlouplou diskusi ..
     Re: podezřelý matroš30.11.2009
lezečky vel. 44 ...podle mne musi mit nohu jak Yeti :D
    Re: podezřelý matroš01.12.2009
Myslim aTome ze si pako kterymu se pletou jabka a hrusky. Az budes starsi tak se opravnene zastydis.

 Adlitzgraben27.11.2009
Jezdíte někdo ještě na Adlitzgraben? Je tam kosa, nebo to o víkendu půjde?
 Re: Adlitzgraben27.11.2009
minulej vikend tam bylo nadherne. Tenhle by to mohlo byt stejny. I dkyz predpoved pro rax a okoly uz
 Re: Adlitzgraben27.11.2009
Na lezeni bude asi v pohode. Horsi vecer uz pekna kosicka.

 ATC vs. REVERSO26.11.2009
ahoj,
chci si pořídit jednoho z těhle dvou kousků, ale nevím co vybrat, obojí má v celku stejné funkce, tak by mě zajímal nějaký rozdíl(zkušenosti), zatím jsem si rozdílu,krom tvaru, nevšiml, ale v ceně je rozdíl značný, kde se to nahnalo? díky
 Re: ATC vs. REVERSO26.11.2009
mrkni sem na konci stránky jsou rozepsané rozdíly.
Já osobně používám reverso-maximální spoko
 Re: ATC vs. REVERSO26.11.2009
Asi jediny rozdil je, ze Reverso je lepsi, jinak jsou stejne. Mluvim o zelenem Reversu, samozrejme.
  Re: ATC vs. REVERSO26.11.2009
Ja mám tyrkysové ... to je horšie ako zelené? :)
   Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Hmm, je. Zkousel jsem ho a je to znat. To hnede jsem zatim v ruce nemel ale rekl bych ze to bude asi
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Ber atc mam ho okolo roku a spokojenost funguje všude.ale pozor je psanej že můžeš použít lana i 7,7
  Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Mam tak ATC a spokojenost. Hlavne nekupuj reverso 2 nebo 1, ktere jeste neni odlitek, ale montovane.
   Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
A preco ako? Ja ho uz mam pekne dlho a funguje aj v stenach ci na sklakach. Uplna spokojnost. Ma ho
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Napis do googlu "atc reverso" a projdi si prvni stranku.

Viz:

  Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
díky mě spíš zajímaly pratické zkušenosti, původně jsem chtěl jít do ATC, ale pudu do zeleného rever
   Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Dobra volba.
    Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
1) Předpokládám, že když se tady píše "ATC", myslí se "ATC Guide". To jsou totiž
     Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Používám ATC Guide a je to to nejlepší, co jsem si mohl koupit. Pravda je, že jsem ho kupoval ještě
      Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Jediná nevýhoda je že se s nim nedá jistit prvolezec od štandu . Jediný jak to de je požít štand jak
       Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
S reversem i atc guidem se dá jistit jak z těla tak i z jistícího stanoviště! Je vidět, že neznáš me
   Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
(horsi) Reverso < ATC XP Guide < Reverso 3 (lepsi)
Hlavni rozdil je v tom, ze oko na od
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Ahoj, jedina nevyhoda Reverza oproti ATCGuide je, ze se podstatne rychleji probrousi. Jinac si mysli
  Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
ATC Guide ma oproti reversu 3 o pul nebo milimetr vetsi diry, lip se s tim jisti tlustsi lana, pokud
 Re: ATC vs. REVERSO27.11.2009
Absoltně nelepší pokud bych si měl vybrat mezi Reversem 3 a ATC Guide je Simond Toucan. Argumenty js
 Re: ATC vs. REVERSO28.11.2009
ja mam reverso3 a taky max spokojenost, je lehci, zeleny, a pri jisteni na standu v pripade potreby
 Re: ATC vs. REVERSO28.11.2009
A co by bolo najvhodnejsie na polky 7.8mm (Lanex Duostar)?
  Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Do malého oka ATC Guide karabina zaháknout jde (k odblokování) Smyčku jsem nikdy neprovazoval. Použí
   Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
bez urazky - to bych chtela videt, jakou karabinu do ATC cvakas, ..mozna nejakou not for climbing, a
    Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
U Simonda Toucan se nemusí řešit ani to. Jen použiješ vestavěnou páčku ...
    Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Cvakám tenčí "Fadersku" nosnost 20kN (6kN s otevřeným zámkem). Můžu poslat i fotku, pokud
  Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
reversino.
  Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Cvakat jako dvojicky a pouzivat HMS. Jsou to tenky spagaty, nechtel bych je chytat do kybloidu. Kdyz
   Re: ATC vs. REVERSO29.11.2009
Sorac myslel som dvojicky, nie polky...takze karabka do Reversa 3... Problem s HMS je ze ak sa lezci
    Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Nechcu se tady vyjadřovat, který z jistítek je lepší (nepoužívám ani jedno), jen mě zaujala poznámka
     Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Obojí má svoje pro a proti. Ty metodický citáty obvykle citujou zkušenosti lidí, který toho mají nal
      Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Tak toho jsem se přesně bál...
       Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Proč, proboha? Nebo snad věříš víc internetovým výrokům lidí o kterých nic nevíš (nic ve zlém), než
        Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Tak trošku bez vlastního názoru, ne? Ale vážně. Argumentovat tím, že ti lidi, co tu metodýku dělali,
         Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Proc ti proboha prijde jako ultrapicovina jistit pres stand (a ne pres sebe)? A proc se na to teda p
          Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Jak jsem psal v prvním příspěvku, zajímá mě názor jiných. Občas mě totiž připadne, že si lidi někde
           Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Prokluz jde od tela asi lepe korigovat.
         Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
"Argumentovat tím, že ti lidi, co tu metodýku dělali, mají nalezený, mi přijde trošku ujetý...
          Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Stydíš se za svůj nenázor či co, že se nepodepisuješ. Jinak tu sajtnu ve sněmovně považuješ taky za
     Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Vzhledem k tomu, že polovina štandů v horách je taková "podivná" - smyčky, vklíněnce apod.
     Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
V horach nevim, ale treba na pisku kdyz jsi u kruhu tak je nejlepsi jistit od kruhu pullodakem. Kybl
      Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
tak to je asi docela tvrdý pádový faktor. Sednu do kruhu, osmu dám na sebe a jako první dám prvolezc
       Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Ja vim ze se tak jisti, taky to delam, ale nejlepsi zpusob to neni.
        Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
nehadej se kazis mi tu jmeno :)
         Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Otázka zda přes štand nebo přes tělo nemá vždy jasnou odpověď protože štandy jsou velmi rozmanité. P
          Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
Pokud máš dva solidní body, tak myslím rozdělení sil nehraje až tak velkou roli. A odlehčit ruce? Pr
           Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
v horach jistim pres HMS a jinak osma... dokonce nekdy i HMS na skalach. asi jsem divny ale ja jsem
            Re: ATC vs. REVERSO30.11.2009
S jednoduchým lanem to jde. HMS je podle mne nejlepší. Ale se dvěma lany 60m už po 5-ti délkách zblb
             Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Cesty do 30-ti délek na střídačku, do 15-ti na prvním koncu a na nějaký problémy s kroucením moc nep
              Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Chlape, ujasni si, co chceš! Nechceš metodicé kecy a když ti někdo neřekne, co říkají metodiky, tak
               Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Moc dobře vím, co chcu, neboj. Ptám se jako začátečník, abych právě u takových vzbudil zájem podělit
                Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
No, jestli máš vylezenou cestu přes rybu a podobné prásky, tak to máš dost zkušeností. A, tak to by
                 Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Škoda, že je debata taková komorní... Na štandu zafixovat lano a s prusikama vyrazit k poslednímu za
                  Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Jo a ještě k metodice. Že je na nic jsem netvrdil, ale vadí mě, když se jí někdo ohání za každou cen
                  Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Toto v metodikách najdeš.
Jenže tady v diskusi to nikdo nemůže popsat. Na to je potřeba pár h
                   Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Je pravda, že jsem to moc nehledal, ale vycházel z povídání si s lidmi, co absolvovali jak klasickou
            Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Jj, HMS není špatná, ale to kroucení lan je na sebevraždu...
             Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Bulíci trdlovatý, vždyť ATC/reverso je speciál pro dvojčata či půlky. Prvolezce vždy přes 2 HMS aby
              Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Hynku, Willehme, Jarmilo, ty jsi pěkný provokatér:-), vidím, že ti jich pár zase pěkně skočilo na šp
               Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Wilhelme nějak z tebe dost cítím samolibost a neomylnost. Pokud všechno víš nejlíp sám, tak se příšt
                Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Samolibost a neomylnost ze mě přímo čiší... Jen si stojím za svým názorem. Jinak jsem nepostřehl zat
                 Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Nějak tvoji logiku nechápu. To jištění je dynamické i ve štandu. Nic ti nebrání brzdit nebo nechat l
                  Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
Ale vydržel jsi to celkem dlouho. Dvě skoby vedle sebe třeba 50 cm, v to smyčky tak, aby se to podob
                   Re: jak by to slo01.12.2009
Udelas centralni oko, do nej kratsi odsedku, do centralniho oka jistitko. Kdyz odsednes, drzis centr
                    Re: jak by to slo01.12.2009
"Véčko" si dělám z odsedky a jednoho z lan danýho na loďák, jištění v sobě, při odlezu od
               Re: ATC vs. REVERSO01.12.2009
:-))) Pár, ale čekal jsem větší lov.
                Re: ATC vs. REVERSO02.12.2009
Inu, když ti to dělá dobře ...
Internet je /zatím/ svobodná země.
                 Re: ATC vs. REVERSO02.12.2009
Kdybys mě znal, tak ten "lov" budeš brát s rezervou. Pokud by mě šlo o to, nachytat co nej

 film26.11.2009
Nemáte někdo tenhle filmík? vis odkaz http://www.klet tern.de/videos/klet tern-in-sued amerika.358569.5.htm

1   ...   950   951   952   953   954   955   956   957   958   959   960   961   962   963   964   965   966   967   968   969   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ubytování Mallorca
Ahoj, v prosinci se chystám za lezením na Mallorcu a sháním nějaké ubytování. Do hotelu se mi moc nechce, radši bych nějaký apartmán. Nevíte někdo o něčem?
Kubas13:14:23 30.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1463 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi