Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sobota KV-Plzeň 03.12.2009 Hledáme řidiče z Karlových Varů kterému by se tuto sobotu chtělo do Plzně na stěnu. Zaplatili bychom cestu a dotyčnému i stěnu. Hledáme 4 místa :). Kdyby ano 776708208
osp tento víkend 02.12.2009 Ahoj. Máme dvě místa v autě do Ospu. Teď so, ne, po. Můžem někoho přibrat po cestě Ostrava - Olomouc - Brno. Odjíždíme v pátek po práci cca ve tři hodiny. Zájemci pošlete sms na 737374098. zavolám. Zdenous a Aleš
Silvretta easy go 500 02.12.2009 Ahoj, mam takovej strucnej dotaz: vypina silvretta easy go 500 dopredu nebo ne? nejsem zrovna moc technickej typ.... diky
  Re: Silvretta easy go 500 02.12.2009 jak to myslíš? Pata na silvretě vyhazuje jako normální pata a navíc , jako u ostatních silvret, vyh
    Re: Silvretta easy go 500 02.12.2009 Ve předu je "jenom drát" do kterýho vložíš špičku boty... Vyhazuje jenom pata jak bylo psá
      Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Takže když si do vázání zapnu normální sjezdovej lyžák, tak si pravděpodobně zlámu nohu?
        Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Záleží na tom jakej jseš umělec, ale jak bylo napsáno, pata vyhazuje do strany, takže při rotaci kde
          Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Takze to by melo fungovat na nejaky freridovy sjezdy, diky :D
          Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Takze to by melo fungovat na nejaky freridovy sjezdy, diky :D
            Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 jojo, ten smajlik je na miste, se silvretou si ve freeridovych terenech opravdu uzijes spoustu legra
        Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Mám ji a neměl jsem problém... Samozřejmě je lepší když ti vyhazuje i špička alr to Silvretta 500/55
Silvretta easy go 500 02.12.2009 Ahoj, mam takovej strucnej dotaz: vypina silvretta easy go 500 dopredu nebo ne? nejsem zrovna moc technickej typ.... diky
reel rock tour 02.12.2009 cauko..chcem sa opytat ten reel rock tour to je film ? alebo to bude iba nejaky filmovy festival
  Re: reel rock tour 02.12.2009 cauko..chcem sa opytat ten reel rock tour to je film ? alebo to bude iba nejaky filmovy festival
      Re: reel rock tour 03.12.2009 ...se uklidni. Ne kazdy umi anglicky...
      Re: reel rock tour 03.12.2009 a na co to kulaty na krku teda je? myslel sem ze v lete na ksiltovku a v zime na kulicha :(
Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Zdarec, prosím o radu a o tip kde na netu objevit trika s lezeckýma motivama. Něco málo sem našel (vím o SR a Saltcu, ale nic moc...Samo lepší bude českej e-shop ale může být i cizina...díky
  Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Jasná volba :)
    Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Výprodej letní kolekce bohužel právě skončil ve žlebském kostelíku. Do Vánoc zbývá už jen download a
      Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 nechápu... je možný obrázek jen stáhnout a triko nechat udělat jinde? nebude autor proti?
        Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 chápeš, můžeš. děsivě malýho rozlišení nebál bych se, ověřeno.
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 fajn, myslim ze se vybral a do nakyho pudu....pac to jsou povedený obrázky ;-)
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Mohu potvrdit, ranpa byl na mě také hodný a tričko s usámou je moc fajne, ještě si nechám udělat ty
  Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Zkus prorock-cz.cz
    Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 vsimli jste si, ze tricko s lezeckym motivem uvidite mnohem casteji na cloveku, ktery nema s lezenim
      Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 me se zase zda, ze nejvic kecaj lide, kteri by meli drzet hubu....podle ohlasů se tady na lezci vysk
      Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 me se zase zda, ze nejvic kecaj lide, kteri by meli drzet hubu....podle ohlasů se tady na lezci vysk
        Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 a ti nejchytřejší mačkají klávesnici dvakrát.
To je humorné:))) Jak ty poznáš že týpek co jde
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 ....a nejlepší je si tričko namalovat vlastní
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 to je reakce na muj prispevek? ze se podarilo dvakrat to je fakt....ale to nebude chytrosti, ale ryc
            Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 taky podporuju vlastni invenci :D
              Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 rozhodne vlastni. Nazehlovaci papir stoji 6listu cca 100kc...Vastni obvrazky .. zzalezi sikovnosti..
    Re: Trika s lezeckým motivem 03.12.2009 Ouá, 450 kulí za triko s nákupní cenou cca 2 USD? To je darda...
  Re: Trika s lezeckým motivem 03.12.2009 http:// albisport.cz/ obleceni-k_226/ obleceni- panske- k_191/ trika-k_10693/ triko-aix-boulder-king
kradeze v slovinsku 01.12.2009 Tento vikend mi pocas lezenia v Misej Peci a Crnom Kale ukradli z penazenky setky kreditne karty, davajte si pozor stalo sa to pod skalami a zjavne neslo o nahodu ,setky ostatne veci ostali nedotknute ,dotycny stihol "prekontrolovat" obsah celej
  Re: kradeze v slovinsku 01.12.2009 Hm to je teda věc. A jak se to stalo, vždyt je jeden vždycky dole u věcí, nebo ste měli batoh na jed
Cesta na Sokolí na Suškách 30.11.2009 Zdravim, nevíte náhodou někdo co je to za cestu na Sokolí věž vpravo od Interdiktu a Klikatý spáry? Položená plotna se dvouma borhákama. Díky. Michal
  Re: Cesta na Sokolí na Suškách 30.11.2009 nastup Zluty steny, leze se to nekdy samostatne, za kolik to je ale nevim.
    Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Sloni cesta, tak sedum a neco, nekdo rikal osum a, no kdyz to porovnam se sedum minuskou, tak asi kl
  Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Je to Sloní cesta a je tady na lezci, myslím tak za VIIc. Končí i borovičky vlevo nebo u smyčky vpra
    Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Doplňuji Žlutou stěnou
    Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Ok, diky za info
Nikon D40 30.11.2009 Lidi, nevíte jestli se na digitálu Nikon D40 dá nastavit černobílé focení? Jestli jo, prosím o popsání cesty, nikde jsem nenašla.
Díky
  Re: Nikon D40 30.11.2009 fotošop je daleko lepší
a u D40 to má jako jít? netuším...
  Re: Nikon D40 30.11.2009 nevim jestli umi ty barvicky nejak prepcitat do mono ale snimat to cernobile neumi urcite, ma proste
  Re: Nikon D40 30.11.2009 Primo ve fotaku to muzes nastavit v menu - Shooting menu - Optimize image - Black and white.
1
...
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
...
2263
Silvretta easy go 500 Ahoj, mam takovej strucnej dotaz: vypina silvretta easy go 500 dopredu nebo ne? nejsem zrovna moc technickej typ.... diky don_quijite 15:47:31 02.12.2009odpovědět
  Re: Silvretta easy go 500 jak to myslíš? Pata na silvretě vyhazuje jako normální pata a navíc , jako u ostatních silvret, vyhazuje i do stran. Palo 17:52:22 02.12.2009odpovědět
    Re: Silvretta easy go 500 Ve předu je "jenom drát" do kterýho vložíš špičku boty... Vyhazuje jenom pata jak bylo psáno. 19:28:17 02.12.2009odpovědět
      Re: Silvretta easy go 500 Takže když si do vázání zapnu normální sjezdovej lyžák, tak si pravděpodobně zlámu nohu? don_quijote 11:20:39 03.12.2009odpovědět
        Re: Silvretta easy go 500 Záleží na tom jakej jseš umělec, ale jak bylo napsáno, pata vyhazuje do strany, takže při rotaci kde ti normální sjezdovky vyhoděj špičku ti to vyhodí patku a jseš v pohodě. Karel 11:49:42 03.12.2009odpovědět
          Re: Silvretta easy go 500 Takze to by melo fungovat na nejaky freridovy sjezdy, diky :D don_quijote 12:21:47 03.12.2009odpovědět
          Re: Silvretta easy go 500 Takze to by melo fungovat na nejaky freridovy sjezdy, diky :D don_quijote 12:44:27 03.12.2009odpovědět
            Re: Silvretta easy go 500 jojo, ten smajlik je na miste, se silvretou si ve freeridovych terenech opravdu uzijes spoustu legrace... lara 19:38:15 03.12.2009odpovědět
        Re: Silvretta easy go 500 Mám ji a neměl jsem problém... Samozřejmě je lepší když ti vyhazuje i špička alr to Silvretta 500/550/555 neumí... 11:59:43 03.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: