Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sobota KV-Plzeň 03.12.2009 Hledáme řidiče z Karlových Varů kterému by se tuto sobotu chtělo do Plzně na stěnu. Zaplatili bychom cestu a dotyčnému i stěnu. Hledáme 4 místa :). Kdyby ano 776708208
osp tento víkend 02.12.2009 Ahoj. Máme dvě místa v autě do Ospu. Teď so, ne, po. Můžem někoho přibrat po cestě Ostrava - Olomouc - Brno. Odjíždíme v pátek po práci cca ve tři hodiny. Zájemci pošlete sms na 737374098. zavolám. Zdenous a Aleš
Silvretta easy go 500 02.12.2009 Ahoj, mam takovej strucnej dotaz: vypina silvretta easy go 500 dopredu nebo ne? nejsem zrovna moc technickej typ.... diky
  Re: Silvretta easy go 500 02.12.2009 jak to myslíš? Pata na silvretě vyhazuje jako normální pata a navíc , jako u ostatních silvret, vyh
    Re: Silvretta easy go 500 02.12.2009 Ve předu je "jenom drát" do kterýho vložíš špičku boty... Vyhazuje jenom pata jak bylo psá
      Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Takže když si do vázání zapnu normální sjezdovej lyžák, tak si pravděpodobně zlámu nohu?
        Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Záleží na tom jakej jseš umělec, ale jak bylo napsáno, pata vyhazuje do strany, takže při rotaci kde
          Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Takze to by melo fungovat na nejaky freridovy sjezdy, diky :D
          Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Takze to by melo fungovat na nejaky freridovy sjezdy, diky :D
            Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 jojo, ten smajlik je na miste, se silvretou si ve freeridovych terenech opravdu uzijes spoustu legra
        Re: Silvretta easy go 500 03.12.2009 Mám ji a neměl jsem problém... Samozřejmě je lepší když ti vyhazuje i špička alr to Silvretta 500/55
Silvretta easy go 500 02.12.2009 Ahoj, mam takovej strucnej dotaz: vypina silvretta easy go 500 dopredu nebo ne? nejsem zrovna moc technickej typ.... diky
reel rock tour 02.12.2009 cauko..chcem sa opytat ten reel rock tour to je film ? alebo to bude iba nejaky filmovy festival
  Re: reel rock tour 02.12.2009 cauko..chcem sa opytat ten reel rock tour to je film ? alebo to bude iba nejaky filmovy festival
      Re: reel rock tour 03.12.2009 ...se uklidni. Ne kazdy umi anglicky...
      Re: reel rock tour 03.12.2009 a na co to kulaty na krku teda je? myslel sem ze v lete na ksiltovku a v zime na kulicha :(
Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Zdarec, prosím o radu a o tip kde na netu objevit trika s lezeckýma motivama. Něco málo sem našel (vím o SR a Saltcu, ale nic moc...Samo lepší bude českej e-shop ale může být i cizina...díky
  Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Jasná volba :)
    Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Výprodej letní kolekce bohužel právě skončil ve žlebském kostelíku. Do Vánoc zbývá už jen download a
      Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 nechápu... je možný obrázek jen stáhnout a triko nechat udělat jinde? nebude autor proti?
        Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 chápeš, můžeš. děsivě malýho rozlišení nebál bych se, ověřeno.
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 fajn, myslim ze se vybral a do nakyho pudu....pac to jsou povedený obrázky ;-)
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Mohu potvrdit, ranpa byl na mě také hodný a tričko s usámou je moc fajne, ještě si nechám udělat ty
  Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 Zkus prorock-cz.cz
    Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 vsimli jste si, ze tricko s lezeckym motivem uvidite mnohem casteji na cloveku, ktery nema s lezenim
      Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 me se zase zda, ze nejvic kecaj lide, kteri by meli drzet hubu....podle ohlasů se tady na lezci vysk
      Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 me se zase zda, ze nejvic kecaj lide, kteri by meli drzet hubu....podle ohlasů se tady na lezci vysk
        Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 a ti nejchytřejší mačkají klávesnici dvakrát.
To je humorné:))) Jak ty poznáš že týpek co jde
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 ....a nejlepší je si tričko namalovat vlastní
          Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 to je reakce na muj prispevek? ze se podarilo dvakrat to je fakt....ale to nebude chytrosti, ale ryc
            Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 taky podporuju vlastni invenci :D
              Re: Trika s lezeckým motivem 02.12.2009 rozhodne vlastni. Nazehlovaci papir stoji 6listu cca 100kc...Vastni obvrazky .. zzalezi sikovnosti..
    Re: Trika s lezeckým motivem 03.12.2009 Ouá, 450 kulí za triko s nákupní cenou cca 2 USD? To je darda...
  Re: Trika s lezeckým motivem 03.12.2009 http:// albisport.cz/ obleceni-k_226/ obleceni- panske- k_191/ trika-k_10693/ triko-aix-boulder-king
kradeze v slovinsku 01.12.2009 Tento vikend mi pocas lezenia v Misej Peci a Crnom Kale ukradli z penazenky setky kreditne karty, davajte si pozor stalo sa to pod skalami a zjavne neslo o nahodu ,setky ostatne veci ostali nedotknute ,dotycny stihol "prekontrolovat" obsah celej
  Re: kradeze v slovinsku 01.12.2009 Hm to je teda věc. A jak se to stalo, vždyt je jeden vždycky dole u věcí, nebo ste měli batoh na jed
Cesta na Sokolí na Suškách 30.11.2009 Zdravim, nevíte náhodou někdo co je to za cestu na Sokolí věž vpravo od Interdiktu a Klikatý spáry? Položená plotna se dvouma borhákama. Díky. Michal
  Re: Cesta na Sokolí na Suškách 30.11.2009 nastup Zluty steny, leze se to nekdy samostatne, za kolik to je ale nevim.
    Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Sloni cesta, tak sedum a neco, nekdo rikal osum a, no kdyz to porovnam se sedum minuskou, tak asi kl
  Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Je to Sloní cesta a je tady na lezci, myslím tak za VIIc. Končí i borovičky vlevo nebo u smyčky vpra
    Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Doplňuji Žlutou stěnou
    Re: Cesta na Sokolí na Suškách 01.12.2009 Ok, diky za info
Nikon D40 30.11.2009 Lidi, nevíte jestli se na digitálu Nikon D40 dá nastavit černobílé focení? Jestli jo, prosím o popsání cesty, nikde jsem nenašla.
Díky
  Re: Nikon D40 30.11.2009 fotošop je daleko lepší
a u D40 to má jako jít? netuším...
  Re: Nikon D40 30.11.2009 nevim jestli umi ty barvicky nejak prepcitat do mono ale snimat to cernobile neumi urcite, ma proste
  Re: Nikon D40 30.11.2009 Primo ve fotaku to muzes nastavit v menu - Shooting menu - Optimize image - Black and white.
1
...
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
...
2263
osp tento víkend Ahoj. Máme dvě místa v autě do Ospu. Teď so, ne, po. Můžem někoho přibrat po cestě Ostrava - Olomouc - Brno. Odjíždíme v pátek po práci cca ve tři hodiny. Zájemci pošlete sms na 737374098. zavolám. Zdenous a Aleš zdenous 19:38:59 02.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: