Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Posilovač flexorů i extenzorů prstů 14.12.2009 Viděl jsem i takovej disk, v němž byla napnuta guma s pěti dírama, pro prsty, ale asi to bylo taky z
    Re: Posilovač flexorů i extenzorů prstů 15.12.2009 No asi by si se to dalo sehnat úplně normálně objednáním z ciziny, ne? :-)
  Re: Adamov, Bílovice 15.12.2009 Nejbližší o čem vím jsou Blanenské bouldry....
  Re: Adamov, Bílovice 15.12.2009 z bilovic jedes na adamov, po leve strane mas zeleznici, u prvni vyrazne zatacky doprava jsem za zel
Lezky Garra 14.12.2009 Zdravím...Máte někdo zkušenosti s těmito lezkami? Vytažení? Jakou vybrat velikost (u RP Streamu 44 - uplnej ideal)...díky za postřehy
  Re: Lezky Garra 15.12.2009 Nej...horší lezky na světě .. )) nebrat
  Re: Lezky Garra 17.12.2009 Znam ve svem okoli 3 lidi co je meli. Jeden je naprosto vychvaloval, zbyli dva jen nadavali. Pomerne
  Re: Obtížnost boulderů na MEJCUPu 14.12.2009 a k cemu ti to bude ? na cisla se vykasli.
    Re: Obtížnost boulderů na MEJCUPu 14.12.2009 není to vo tom, že bych to nutně potřeboval...ale spíš pro představu co chce zvládnout aby tam člově
      Re: Obtížnost boulderů na MEJCUPu 14.12.2009 Tak ja bych to viděl asi tak nějak - zelený 5A-C, žlutý 6A-C a červený 7A-C(i jedno 8A bylo)
Jump 14.12.2009 Ahoj, nevite kde by se dal sehnat tenhle film, nejlepe nekde na internetu?
Mytí oken 13.12.2009 Dobrý den, poradil by mi někdo jak se stát myčem oken z lana? děkuji drda.2@seznam.cz
  Re: Mytí oken 13.12.2009 Podle me k tomu potrebujes udelat si skoleni na vyskove prace. Presneji receno potrebujes "Osve
    Re: Mytí oken 14.12.2009 a nezapomeň na okenu :)
lanovka na Tofanu 13.12.2009 ahoj nevíte někda zda jezdí v léta lanovka na Tofanu Mezzo, chystáme se jít nahoru po ferratě a dolů sjet popřípadě lanovkou, našla jsem na netu, že by měla jezdit na rif.Ra Valles, ale v minulosti jezdila až na Cima tofana.Narazila jsem i na pár informac
  Re: lanovka na Tofanu 13.12.2009 Sernato.
  Re: lanovka na Tofanu 13.12.2009 Co si ja pamatuju, tak tam lanovka jezdi. Nicmene sestup dolu po sutovisku sjezdovky je celkem cool
  Re: lanovka na Tofanu 13.12.2009 lanovka jezdí, jen se mrkni na to, kdy jede poslední
    Re: lanovka na Tofanu 13.12.2009 teď jsem si uvědomil, že sestupů je možných víc... nejčastěji uváděný v průvodčících je vrátit se k
  Re: lanovka na Tofanu 16.12.2009 Letos jsme lanovkou také jeli dolů, jezdí až z vrcholu.....
OeAV-zvýh.cena 11.12.2009 Ahojte,
už je prý dojednaná nová cena. Nevíte jestli to musím posílat v eurech nebo může být v Kč? Podle mého přepočtu kdyžtak 1250 Kč pro členy ČHS?
Milan
  Re: OeAV-zvýh.cena 11.12.2009 to je fuck výhodný, kup si OeAV bez ČHS a budeš to mít jen za 1500, takto tě to bude stát 1650.
    Re: OeAV-zvýh.cena 11.12.2009 tak ty voe, snad si "nekupujes" clenstvi v CHS jen kvuli tomu, abys dostal slevu u Alpenve
  Re: OeAV-zvýh.cena 11.12.2009 Cena je vypsana v EUR, protoze tato castka v EUR je fixni. Platba v Kc je lepsi pro obe strany, jeno
    Re: OeAV-zvýh.cena 11.12.2009 Platba v Kč nemůže být lepší pro obě strany - pokud má někdo eura nebo eurokonto, byl by blbej, když
      Re: OeAV-zvýh.cena 11.12.2009 Pokud prevadis penize u nas v kc tak je poplatek cca kolem 7 kc na kazde strane, pokud je i u nas pr
        Re: OeAV-zvýh.cena 12.12.2009 To co píšeš není pravda. Poplatky za mezibankovní převody (v rámci ČR) se obrovsky diferencovaly, za
      Re: OeAV-zvýh.cena 12.12.2009 Pro oddily a cleny CHS jsme davali zvyhodnenou cenu uz loni a bez smlouvy se svazem. Jelikoz v tomto
Udržba lezek 11.12.2009 Zdarec,
chtěl jsem se poptat jakým způsobem udržujete lezky? Mám na mysli jestli používáte nějaký olejíčky, krémy...Jde o botky z kůže (většinou) tak proto tenhle možná blbej dotaz...díky
  Re: Udržba lezek 11.12.2009 mokrym hadrem utiram blato
  Re: Udržba lezek 11.12.2009 Lezecka neni pohorka a taky zalezi jak intenzivne lezes. Ja slezu lezky za sezonu takze lepicka ma k
    Re: Udržba lezek 11.12.2009 ptám se proto, že jsem kdesi četl že se o lezku starat jako o koženou botu...lepičku taky slezu za s
      Re: Udržba lezek 11.12.2009 Nejak si nedovedou predstavit lezecku namastenou kremem ... navic se ti v tom ta noha bude potit 2x
        Re: Udržba lezek 11.12.2009 jako taky se mi to nezdálo, tak se se poptal....je vidět že na to má hodně lidí stejnej názor...
      Re: Udržba lezek 11.12.2009 Kravina ))
        Re: Udržba lezek 11.12.2009 Tak je můžeš impregnovat,aspoň ti nepromoknou :D myslím,že o ležečku není potřeba se starat.Tom
          Re: Udržba lezek 11.12.2009 lezky se dají vyvětrat v průvanu, asi bych kůži nahoře zvenku ani neimpragnoval ať co nejvíc větrají
            Re: Udržba lezek 11.12.2009 Normal krémem na boty aneb kdo maže ten jede :D
  Re: Udržba lezek 11.12.2009 Po lezení vyvětrat do sucha. Když jsou od bahna tak omýt, jinak s ní neřeším nic. Víc než sezonu nev
    Re: Udržba lezek 11.12.2009 tak o podrazece me nejde :-) myslel sem to tak, aby ta botka neco vydrzela...ja pral RP vlaznou vodo
  Re: Udržba lezek 11.12.2009 Definitivně olejíčky, před každým lezením, zvláště spičku pořádně promastit, je namáhaná nejvíce! K
    Re: Udržba lezek 11.12.2009 hmmm, ty ses mi vtipalek....
      Re: Udržba lezek 11.12.2009 Aneb co by jeden neudělal, aby nemusel pracovat... Jinak ta první otázka blbá není, jen se mi fakt n
        Re: Udržba lezek 11.12.2009 tak pokud je to takhle, tak to te omlouva ;-)
    Re: Udržba lezek 12.12.2009 nebo si špičky namáguješ třebas proto že si na nějakym bouldru spadl do sraček:))
  Re: Udržba lezek 11.12.2009 já větrám a občas je vystříkám sprejem :) k dostání třeba v lékárně. když jsou moc špinavé/smradlavé
    Re: Udržba lezek 11.12.2009 Já si tam sypu po lezení dědský pudr. Nesmí se to přehánět, aby pak nebyli býlí nohy, ale jako vysuš
      Re: Udržba lezek 12.12.2009 Hmmmm zajímavé o dědském pudru jsem zatím neslyšel mohl by mi někdo tento pojem objasnit.
        Re: Udržba lezek 12.12.2009 :-D toho sem si ani nevšiml :-)
          Re: Udržba lezek 12.12.2009 No Ty sis ani nevsim býlí býlý billy a nebili, co?
            Re: Udržba lezek 12.12.2009 tak fakt nevím oč Ti jde....jako tenhle tvuj prispevek sem nepochopil....
              Re: Udržba lezek 12.12.2009 omlouvám se, už sem si všiml...je pravda že až ted po druhým upozornění a asi patým přečtení...holt
        Re: Udržba lezek 13.12.2009 to je uplne jednoduchy, dedsky pudr je pro stary pany, to prece vyplyva z nazvu...
          Re: Udržba lezek 13.12.2009 Jo pudr používá víc lidí. Já jsem si ještě nepořídil sviště, abych mu moh od prdelky nějakej sebrat
  Re: Udržba lezek 11.12.2009 O LEZEČKY SE PEČUJE INTENZIVNÍM LEZENÍM!!! ;O)
1
...
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
...
2263
Lezky Garra Zdravím...Máte někdo zkušenosti s těmito lezkami? Vytažení? Jakou vybrat velikost (u RP Streamu 44 - uplnej ideal)...díky za postřehy Petr 20:30:06 14.12.2009odpovědět
  Re: Lezky Garra Nej...horší lezky na světě .. )) nebrat 09:34:45 15.12.2009odpovědět
  Re: Lezky Garra Znam ve svem okoli 3 lidi co je meli. Jeden je naprosto vychvaloval, zbyli dva jen nadavali. Pomerne rozporuplne hodnoceni... sarka 13:59:15 17.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: