Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English videa .. vrtanie isteni 17.12.2009 cavko.nevite niekto ako mam zadat na youtube aby naslo nejake videa o vrtani pripadne sekani isteni na skale? uz som skusal vselico a nic poriadne som nenasiel.. chcel by som nieco ako vrtanie s rucnou vrtackou. dik
  Re: drytooling-překližka 18.12.2009 Sežeň si tvrdý dřevo - buk, dub, .. a seřízni vrch pod úhlem, pak provrtat a přidělat do buldoku. Za
  Re: drytooling-překližka 18.12.2009 Mě se osvědčilo dělat chyty z tlusté stavební překližky.Můžou se dát i dvě nad sebe a díry vrtat do
    Re: drytooling-překližka 18.12.2009 Radím, což mi potvrdí 4 z 5 stomatologů nebuš do překližky, vybij energii jinak a radši si dej o pa
LEDY - Kralovany 17.12.2009 Myslíte, že by už mohlo být něco natečeného o víkendu v Kralovanech, nebo je to totální utopie?
  Re: LEDY - Kralovany 17.12.2009 tam este urcite nic nebude ved mrzne iba tyzden
    Re: LEDY - Kralovany 17.12.2009 V Sasku uz jsou a je to níž
      Re: LEDY - Kralovany 17.12.2009 Nevím, ale zas tam beznadějně bych to neviděl, když tak si udělám výlet a hodím sem report.
        Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 jak už tam budeš prolez to i mezi rozsutcema, jak to tam vypadá. Bude to ale pořádná procházka:))))<
  Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 Myslím, že tam nic nebude, protože bylo hodně teplo a ještě poteče moc vody,takže narostou jen ty ma
  Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 Kluci byli ve Velke Studene a veverkáč byl ubohy.
    Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 nemáš info o ledech v Krkonoších?
    Re: LEDY - Kralovany 30.12.2009 Ahoj, pridam se do diskuze, netusite jestli v Kralovanech neco je? Moc nadeji tomu nedavam, ale co k
      Re: LEDY - Kralovany 14.01.2010 Ahoj, nemate nekdo aktualni info o ledech v Kralovanech?
Vybavenost HS Recco hledačem 16.12.2009 Jsou RECCO vyhledavače ve výbavě HS na Slovákách? ( Tatry, Vrátná, Roháče) jak je to běžné v Alpách.Slyšel sem že s tím je finanční problém.Je tím vybaven i vrtulník?
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Nevím, ale ono je to hlavně - pro lezecké potřeby - na prd. Pokud se ten malér nestane na frekventov
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Tak to jsem se nedozvěděl nic nového. Má to tedy horská ve výbavě a teda kde? nebo nemá ??? Když 5 g
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Tak si zavolej na horskou, to bude nejjednodušší. Než se k tobě dostanou, bude pozdě. Pomoc musí pří
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Ověř i Polskej vrtulník;)
Řešíš tady jestli si to máš pořídit, nebo chceš aby si to u tebe ko
      Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Jde o smutnou statistiku z let minulých, která se nijak nezlepšila. Dealer nejsem,koupi zde neřeším.
        Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 kecy, kecy, kecy.
Jit do lavinoveho terenu, nebo terenu, kde se potencionalne muze stat pruse
        Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Ty asi neumíš číst ;) V horách je utopie, aby se k tobě horská dostala do půl hodiny, a to už je fak
          Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Laviny jsou jiste nejvetsi riziko, ale jsou jine situace kdy by Recco system pomohl, napr. zraneni n
            Re: Vybavenost HS Recco hledačem 18.12.2009 Komplikuje tak, že místo Tebe najdou batoh.
          Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Když se podíváš do historie zásahů HS možná bys tam snad našel lavinové neštěstí, kdy kamarádská pom
            Re: Vybavenost HS Recco hledačem 18.12.2009 Ach jo. Tak znova: to vyhledání urychlíš, ale za běžných okolností najdeš tak leda mrtvolu. Tak dlou
  Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 Dachstein, Gosaukamm, Totes Gebirge, Tennengebirge, Gesäuse...
  Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 Puc si skialpy...jinak se budes trapit
    Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 Myslim, ze ted zacne poradne sypat, takze spousta novyho snehu od 1500 vejs. Zima je tady.. Minulej
      Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 na dachsteine 130 cm fresh powder...
Kniha Tefelner 15.12.2009 Ahoj, nevite kde by se dala sehnat kniha Trenink sportovniho lezce od R.Tefelnera? Diky
  Re: Kniha Tefelner 15.12.2009 Když pohledáš po Síti, najdeš PDF ke stažení. Mají ji některé, zejména vědecké, knihovny. Ke koupi v
    Re: Kniha Tefelner 15.12.2009 před dvěma roky byla:)
Horolezec geodet 15.12.2009 Znáte někdo nějakého lezce geodeta? Písněte mi prosím nějaký typ na email nebo se ozvěte. Potřeboval bych ohledně lezení poradit a v oboru už dělám trošku jinačí věci než se mi vykouřily z hlavy po škole.
  Re: Horolezec geodet 15.12.2009 Nevím, jestli Ti pomůžu, ale zeměměřičem jsem byl cca 10 let.
    Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Turek byl hlavně komouš a stb-man!!!
      Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Ale umí se podepsat. Když chceš na někoho házet špínu, tak s plným jménem v políčku Autor, aby bylo
  Re: Horolezec geodet 15.12.2009 Já si nemůžu pomoct, ale nerozumím tomu. Co bys konkrétně potřebovatl?
    Re: Horolezec geodet 15.12.2009 minimálně odbornou radu;)
  Re: Horolezec geodet 15.12.2009 nevim jestli to není nějakej můj výmysl nebo halucinace ale mám dojem že horolezec geodet je Martin
  Re: Horolezec geodet 16.12.2009 Můžeš zkusit na můj mail. Ale moc jsem nepochopila, co potřebuješ - něco z geodezie nebo něco o leze
    Re: Horolezec geodet 16.12.2009 Tusim ze neco podobneho dela i Ondra Behal mail behyZAVINACcentrum.cz
  Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Díky vám moc, už to vypadá slibně, snad to zmáknu.
  Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Priprav se na to, ze dobra rada je draha...!!!
    Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Příspěvky tohodle typu fakt nechápu... to má skoro stejný smysl jako kdybych napsala "Karle Kar
    Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Příspěvky tohodle typu fakt nechápu... to má skoro stejný smysl jako kdybych napsala "Karle Kar
  Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 V garáži nebo v dílně ...
    Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 Já to dělám ve svěráku na balkoně. Tam to de taky dobře.Ale vážně .Sfoukneš to sám. Normálně pilníke
      Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 závist, natočili jsme dvě trubky až ke skále, hroty se mírně ohly a ani po narovnání a přibroušení u
        Re: šrouby do ledu- broušení 16.12.2009 Na to je dobrá trubka s průměrem stejným jako je vnitřní průměr šroubu a protlačit to tím ... zuby s
  Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 V Arcu u Gobiho brousí šrouby na speciálním stroji.
  Re: šrouby do ledu- broušení 16.12.2009 jj, koukam opet samy odbornik
zkus tvojitrubku na dalsi videa
napr: BD Ice Screw Sharp
  Re: šrouby do ledu- broušení 16.12.2009 kdekoli se dá upnout svěrák (já mám třeba menší svěrák v pokojíčku).. no a pak už jen vzít si pilník
Bouldrovka 15.12.2009 Ahoj,
prosím, poraďte mi nějakou bouldrovku v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova....
Děkuju
  Re: Bouldrovka 15.12.2009 nejbližší Zákupy nebo Liberec?
  Re: Bouldrovka 15.12.2009 Sobotka.
  Re: Bouldrovka 17.12.2009 Možná i v K2 ve Svijanech se dá
  Re: Bouldrovka 17.12.2009 Možná i v K2 ve Svijanech se dá
  Re: Bouldrovka 17.12.2009 Možná i v K2 ve Svijanech se dá
lezečky triop 15.12.2009 Nevíte někdo, jak se jmenovaly lezečky od triopu, takový ty černošedý, řekl bych legendární, co už se min. 2-3 roky neprodávají? Díky.
  Re: lezečky triop 15.12.2009 myslíš ty , co byly tak zakroucený, že se v nich nedalo stát ? tak to byly ty... geniusy , ne ?
    Re: lezečky triop 15.12.2009 jo, to asi byly ony.
      Re: lezečky triop 17.12.2009 Naprosto strasna bota, nechapu jak mohli byt tak oblibeny...
        Re: lezečky triop 17.12.2009 podla mna je triop prepadak lezeciek..su dobre tak do 5+ viac nie.. ja som mal jeden model a bolo to
          Re: lezečky triop 17.12.2009 no triopy nemam, ale videl sem na nich dost borcu kteryý davali na steně, tak 6c - 7b...tak, myslím
            Re: lezečky triop 17.12.2009 Zajděte někdy do Lokálu, tam leze jeden týpek v kopačkách a jak mu to jde! V botách to fakt není :)
              Re: lezečky triop 17.12.2009 V kopackach mas dost omezeny moznosti v technice, a 90% kroku muzes rovnou vylouci,takze urcite, o b
                Re: lezečky triop 18.12.2009 Hele, zkus si někdy přelézt pár klasickejch cest na písku, co byly udělaný v bačkorách. Myslím, že p
          Re: lezečky triop 18.12.2009 No hele, já bych taky mohla nadávat na Rock Pilary, protože mi prostě neseděly, blbě se mi v nich st
            Re: lezečky triop 18.12.2009 To je jasne ze v lezckach nieco je. Skus liezt sedmicku v kobrach a skus v kopackach. A je aj samozr
              Re: lezečky triop 18.12.2009 předtím jsi psal 5+ a teď píšes 7...a porovnáváš lezky (i když podle tebe blbý triopy) s kopačkama..
              Re: lezečky triop 18.12.2009 předtím jsi psal 5+ a teď píšes 7...a porovnáváš lezky (i když podle tebe blbý triopy) s kopačkama..
                Re: lezečky triop 18.12.2009 nie ja prirovnavam ze triop je to iste ako kopacky..s obtiaznostami to nema nic spolocne to 5+ je le
                  Re: lezečky triop 18.12.2009 těch 5+ v tvým prvním příspěvku teda jako přirovnání nepůsobí...
                    Re: lezečky triop 18.12.2009 Tak v tom modely triop lambada sa tazsie veci ani nedaju liezt. moja skusenost. ako som pisal ustat
                  Re: lezečky triop 18.12.2009 Nikdo ti tvůj názor nebere. Z mé strany šlo zase o názor, že to, že ti něco nevyhovuje a máš s tím š
                    Re: lezečky triop 18.12.2009 jasne..ale nato je diskusia aby sa o nieco diskutovalo. :-) nikoho nenahovaram alebo neodradujem aby
                      Re: lezečky triop 18.12.2009 No , tak jsem si procetl diskusi a je bohuzel videt, ze hlavni pan prudic moc nevi o cem hovori.
                        Re: lezečky triop 18.12.2009 Radku prosim Te, nesponzoroval Te Triop nahodou? Libi se mi ze koho chleba jis toho pisen zpivas...
  Re: lezečky triop 18.12.2009 kazdej normalni beloch vi, ze lezeni je:
za prve: o psychice
za druhe: o techn
    Re: lezečky triop 18.12.2009 Rádílkům z radia jerevan zdar. Teď zbývá akorát okomentotovat co každý černý normální běloch ví...
  Re: lezečky triop 18.12.2009 Je sice pravda, že hlavně záleží na anatomii nohy, jak komu kterej střevíc sedne, ale kladu si otázk
    Re: lezečky triop 19.12.2009 triop je aj tak pre mna lezecka na poslednom mieste. a 9 lezcov 10 si to urcite mysli tiez. S mojho
1
...
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
...
2263
Alpy bez lyzi Ahojte, nemate nekdo nejakej dobrej tip na straveni par povanocnich dni v rakouskych Alpach bez lyzi a sneznic? Vyslapnout pesky na nejakej peknej kopec, vratit se zpatky do winterraumu, zadne prekotne vykony, jenom se podivat do sveta na chvili, pocitam, ze v nizsich horach jeste asi "moc napadnuteho snehu", aby v tom chuze byla uplne k zblazneni, neni, nebo co myslite vy? Diky za kazdou radu, pomoc, tip. O. 23:30:24 15.12.2009odpovědět
  Re: Alpy bez lyzi Dachstein, Gosaukamm, Totes Gebirge, Tennengebirge, Gesäuse... Kuba Turek 00:17:15 16.12.2009odpovědět
  Re: Alpy bez lyzi Puc si skialpy...jinak se budes trapit 09:43:21 16.12.2009odpovědět
    Re: Alpy bez lyzi Myslim, ze ted zacne poradne sypat, takze spousta novyho snehu od 1500 vejs. Zima je tady.. Minulej tejden se jeste dalo.. Karel 13:47:08 16.12.2009odpovědět
      Re: Alpy bez lyzi na dachsteine 130 cm fresh powder... 15:30:38 16.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: