LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 videa .. vrtanie isteni17.12.2009
cavko.nevite niekto ako mam zadat na youtube aby naslo nejake videa o vrtani pripadne sekani isteni na skale? uz som skusal vselico a nic poriadne som nenasiel.. chcel by som nieco ako vrtanie s rucnou vrtackou. dik
 Re: videa .. vrtanie isteni17.12.2009
bol o tom clanok na stranke JAMESu aj s linkom na video. nak sa lubi -
 drytooling-překližka17.12.2009
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jak řešíte drytooling na umělce. Jaké typy chytů, jestli dáváte nějaké podložky, aby jste nerozsekali překližku a tak. Díky moc
 Re: drytooling-překližka18.12.2009
Sežeň si tvrdý dřevo - buk, dub, .. a seřízni vrch pod úhlem, pak provrtat a přidělat do buldoku. Za
 Re: drytooling-překližka18.12.2009
Mě se osvědčilo dělat chyty z tlusté stavební překližky.Můžou se dát i dvě nad sebe a díry vrtat do
  Re: drytooling-překližka18.12.2009
Radím, což mi potvrdí 4 z 5 stomatologů nebuš do překližky, vybij energii jinak a radši si dej o pa

 LEDY - Kralovany17.12.2009
Myslíte, že by už mohlo být něco natečeného o víkendu v Kralovanech, nebo je to totální utopie?
 Re: LEDY - Kralovany17.12.2009
tam este urcite nic nebude ved mrzne iba tyzden
  Re: LEDY - Kralovany17.12.2009
V Sasku uz jsou a je to níž
   Re: LEDY - Kralovany17.12.2009
Nevím, ale zas tam beznadějně bych to neviděl, když tak si udělám výlet a hodím sem report.
    Re: LEDY - Kralovany18.12.2009
jak už tam budeš prolez to i mezi rozsutcema, jak to tam vypadá. Bude to ale pořádná procházka:))))<
 Re: LEDY - Kralovany18.12.2009
Myslím, že tam nic nebude, protože bylo hodně teplo a ještě poteče moc vody,takže narostou jen ty ma
 Re: LEDY - Kralovany18.12.2009
Kluci byli ve Velke Studene a veverkáč byl ubohy.
  Re: LEDY - Kralovany18.12.2009
nemáš info o ledech v Krkonoších?
  Re: LEDY - Kralovany30.12.2009
Ahoj, pridam se do diskuze, netusite jestli v Kralovanech neco je? Moc nadeji tomu nedavam, ale co k
   Re: LEDY - Kralovany14.01.2010
Ahoj, nemate nekdo aktualni info o ledech v Kralovanech?

 Vybavenost HS Recco hledačem16.12.2009
Jsou RECCO vyhledavače ve výbavě HS na Slovákách? ( Tatry, Vrátná, Roháče) jak je to běžné v Alpách.Slyšel sem že s tím je finanční problém.Je tím vybaven i vrtulník?
 Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Nevím, ale ono je to hlavně - pro lezecké potřeby - na prd. Pokud se ten malér nestane na frekventov
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Tak to jsem se nedozvěděl nic nového. Má to tedy horská ve výbavě a teda kde? nebo nemá ??? Když 5 g
 Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Tak si zavolej na horskou, to bude nejjednodušší. Než se k tobě dostanou, bude pozdě. Pomoc musí pří
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Ověř i Polskej vrtulník;)
Řešíš tady jestli si to máš pořídit, nebo chceš aby si to u tebe ko
   Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Jde o smutnou statistiku z let minulých, která se nijak nezlepšila. Dealer nejsem,koupi zde neřeším.
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
kecy, kecy, kecy.
Jit do lavinoveho terenu, nebo terenu, kde se potencionalne muze stat pruse
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Ty asi neumíš číst ;) V horách je utopie, aby se k tobě horská dostala do půl hodiny, a to už je fak
     Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Laviny jsou jiste nejvetsi riziko, ale jsou jine situace kdy by Recco system pomohl, napr. zraneni n
      Re: Vybavenost HS Recco hledačem18.12.2009
Komplikuje tak, že místo Tebe najdou batoh.
     Re: Vybavenost HS Recco hledačem17.12.2009
Když se podíváš do historie zásahů HS možná bys tam snad našel lavinové neštěstí, kdy kamarádská pom
      Re: Vybavenost HS Recco hledačem18.12.2009
Ach jo. Tak znova: to vyhledání urychlíš, ale za běžných okolností najdeš tak leda mrtvolu. Tak dlou
       Re: Vybavenost HS Recco hledačem19.12.2009
 Alpy bez lyzi15.12.2009
Ahojte, nemate nekdo nejakej dobrej tip na straveni par povanocnich dni v rakouskych Alpach bez lyzi a sneznic? Vyslapnout pesky na nejakej peknej kopec, vratit se zpatky do winterraumu, zadne prekotne vykony, jenom se podivat do sveta na chvili, pocitam,
 Re: Alpy bez lyzi16.12.2009
Dachstein, Gosaukamm, Totes Gebirge, Tennengebirge, Gesäuse...
 Re: Alpy bez lyzi16.12.2009
Puc si skialpy...jinak se budes trapit
  Re: Alpy bez lyzi16.12.2009
Myslim, ze ted zacne poradne sypat, takze spousta novyho snehu od 1500 vejs. Zima je tady.. Minulej
   Re: Alpy bez lyzi16.12.2009
na dachsteine 130 cm fresh powder...

 Kniha Tefelner15.12.2009
Ahoj, nevite kde by se dala sehnat kniha Trenink sportovniho lezce od R.Tefelnera? Diky
 Re: Kniha Tefelner15.12.2009
Když pohledáš po Síti, najdeš PDF ke stažení. Mají ji některé, zejména vědecké, knihovny. Ke koupi v
  Re: Kniha Tefelner15.12.2009
před dvěma roky byla:)

 Horolezec geodet15.12.2009
Znáte někdo nějakého lezce geodeta? Písněte mi prosím nějaký typ na email nebo se ozvěte. Potřeboval bych ohledně lezení poradit a v oboru už dělám trošku jinačí věci než se mi vykouřily z hlavy po škole.
 Re: Horolezec geodet15.12.2009
Nevím, jestli Ti pomůžu, ale zeměměřičem jsem byl cca 10 let.
  Re: Horolezec geodet17.12.2009
Turek byl hlavně komouš a stb-man!!!
   Re: Horolezec geodet17.12.2009
Ale umí se podepsat. Když chceš na někoho házet špínu, tak s plným jménem v políčku Autor, aby bylo
 Re: Horolezec geodet15.12.2009
Já si nemůžu pomoct, ale nerozumím tomu. Co bys konkrétně potřebovatl?
  Re: Horolezec geodet15.12.2009
minimálně odbornou radu;)
 Re: Horolezec geodet15.12.2009
nevim jestli to není nějakej můj výmysl nebo halucinace ale mám dojem že horolezec geodet je Martin
 Re: Horolezec geodet16.12.2009
Můžeš zkusit na můj mail. Ale moc jsem nepochopila, co potřebuješ - něco z geodezie nebo něco o leze
  Re: Horolezec geodet16.12.2009
Tusim ze neco podobneho dela i Ondra Behal mail behyZAVINACcentrum.cz
 Re: Horolezec geodet17.12.2009
Díky vám moc, už to vypadá slibně, snad to zmáknu.
 Re: Horolezec geodet17.12.2009
Priprav se na to, ze dobra rada je draha...!!!
  Re: Horolezec geodet17.12.2009
Příspěvky tohodle typu fakt nechápu... to má skoro stejný smysl jako kdybych napsala "Karle Kar
  Re: Horolezec geodet17.12.2009
Příspěvky tohodle typu fakt nechápu... to má skoro stejný smysl jako kdybych napsala "Karle Kar

 šrouby do ledu- broušení15.12.2009
Nevíte, kde by se dali nabrousit šrouby do ledu?
 Re: šrouby do ledu- broušení15.12.2009
V garáži nebo v dílně ...
  Re: šrouby do ledu- broušení15.12.2009
Já to dělám ve svěráku na balkoně. Tam to de taky dobře.Ale vážně .Sfoukneš to sám. Normálně pilníke
   Re: šrouby do ledu- broušení15.12.2009
závist, natočili jsme dvě trubky až ke skále, hroty se mírně ohly a ani po narovnání a přibroušení u
    Re: šrouby do ledu- broušení16.12.2009
Na to je dobrá trubka s průměrem stejným jako je vnitřní průměr šroubu a protlačit to tím ... zuby s
 Re: šrouby do ledu- broušení15.12.2009
V Arcu u Gobiho brousí šrouby na speciálním stroji.
 Re: šrouby do ledu- broušení16.12.2009
jj, koukam opet samy odbornik
zkus tvojitrubku na dalsi videa
napr: BD Ice Screw Sharp
 Re: šrouby do ledu- broušení16.12.2009
kdekoli se dá upnout svěrák (já mám třeba menší svěrák v pokojíčku).. no a pak už jen vzít si pilník

 Bouldrovka15.12.2009
Ahoj,
prosím, poraďte mi nějakou bouldrovku v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova....
Děkuju
 Re: Bouldrovka15.12.2009
nejbližší Zákupy nebo Liberec?
 Re: Bouldrovka15.12.2009
Sobotka.
 Re: Bouldrovka17.12.2009
Možná i v K2 ve Svijanech se dá
 Re: Bouldrovka17.12.2009
Možná i v K2 ve Svijanech se dá
 Re: Bouldrovka17.12.2009
Možná i v K2 ve Svijanech se dá

 lezečky triop15.12.2009
Nevíte někdo, jak se jmenovaly lezečky od triopu, takový ty černošedý, řekl bych legendární, co už se min. 2-3 roky neprodávají? Díky.
 Re: lezečky triop15.12.2009
myslíš ty , co byly tak zakroucený, že se v nich nedalo stát ? tak to byly ty... geniusy , ne ?
  Re: lezečky triop15.12.2009
jo, to asi byly ony.
   Re: lezečky triop17.12.2009
Naprosto strasna bota, nechapu jak mohli byt tak oblibeny...
    Re: lezečky triop17.12.2009
podla mna je triop prepadak lezeciek..su dobre tak do 5+ viac nie.. ja som mal jeden model a bolo to
     Re: lezečky triop17.12.2009
no triopy nemam, ale videl sem na nich dost borcu kteryý davali na steně, tak 6c - 7b...tak, myslím
      Re: lezečky triop17.12.2009
Zajděte někdy do Lokálu, tam leze jeden týpek v kopačkách a jak mu to jde! V botách to fakt není :)
       Re: lezečky triop17.12.2009
V kopackach mas dost omezeny moznosti v technice, a 90% kroku muzes rovnou vylouci,takze urcite, o b
        Re: lezečky triop18.12.2009
Hele, zkus si někdy přelézt pár klasickejch cest na písku, co byly udělaný v bačkorách. Myslím, že p
     Re: lezečky triop18.12.2009
No hele, já bych taky mohla nadávat na Rock Pilary, protože mi prostě neseděly, blbě se mi v nich st
      Re: lezečky triop18.12.2009
To je jasne ze v lezckach nieco je. Skus liezt sedmicku v kobrach a skus v kopackach. A je aj samozr
       Re: lezečky triop18.12.2009
předtím jsi psal 5+ a teď píšes 7...a porovnáváš lezky (i když podle tebe blbý triopy) s kopačkama..
       Re: lezečky triop18.12.2009
předtím jsi psal 5+ a teď píšes 7...a porovnáváš lezky (i když podle tebe blbý triopy) s kopačkama..
        Re: lezečky triop18.12.2009
nie ja prirovnavam ze triop je to iste ako kopacky..s obtiaznostami to nema nic spolocne to 5+ je le
         Re: lezečky triop18.12.2009
těch 5+ v tvým prvním příspěvku teda jako přirovnání nepůsobí...
          Re: lezečky triop18.12.2009
Tak v tom modely triop lambada sa tazsie veci ani nedaju liezt. moja skusenost. ako som pisal ustat
         Re: lezečky triop18.12.2009
Nikdo ti tvůj názor nebere. Z mé strany šlo zase o názor, že to, že ti něco nevyhovuje a máš s tím š
          Re: lezečky triop18.12.2009
jasne..ale nato je diskusia aby sa o nieco diskutovalo. :-) nikoho nenahovaram alebo neodradujem aby
           Re: lezečky triop18.12.2009
No , tak jsem si procetl diskusi a je bohuzel videt, ze hlavni pan prudic moc nevi o cem hovori.
            Re: lezečky triop18.12.2009
Radku prosim Te, nesponzoroval Te Triop nahodou? Libi se mi ze koho chleba jis toho pisen zpivas...
 Re: lezečky triop18.12.2009
kazdej normalni beloch vi, ze lezeni je:

za prve: o psychice
za druhe: o techn
  Re: lezečky triop18.12.2009
Rádílkům z radia jerevan zdar. Teď zbývá akorát okomentotovat co každý černý normální běloch ví...
 Re: lezečky triop18.12.2009
Je sice pravda, že hlavně záleží na anatomii nohy, jak komu kterej střevíc sedne, ale kladu si otázk
  Re: lezečky triop19.12.2009
triop je aj tak pre mna lezecka na poslednom mieste. a 9 lezcov 10 si to urcite mysli tiez. S mojho

1   ...   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   954   955   956   957   958   959   960   961   962   963   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vybavenost HS Recco hledačem
Jsou RECCO vyhledavače ve výbavě HS na Slovákách? ( Tatry, Vrátná, Roháče) jak je to běžné v Alpách.Slyšel sem že s tím je finanční problém.Je tím vybaven i vrtulník?
Tomas20:34:16 16.12.2009
odpovědět 
 Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Nevím, ale ono je to hlavně - pro lezecké potřeby - na prd. Pokud se ten malér nestane na frekventované sjezdovce blízko střediska (pro ty je to určeno), tak je Recco technika dobrá obvykle akorát na dohledání mrtvol. Šance na přežití v lavině brutálně rychle klesá s časem; pokud tě nevyhrabou, aspoň částečně, přeživší kamarádi, je to obvykle v hajzlu.
Doktor12:39:30 17.12.2009
odpovědět 
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Tak to jsem se nedozvěděl nic nového. Má to tedy horská ve výbavě a teda kde? nebo nemá ??? Když 5 gramové destičky (nezávislé na baterkách)jsou dnes zašity v každém lepším prodávaném oblečení a nový detektor recco váží 1,6 kg a vejde se do batohu záchranáře nebo saní tak to sakra je záchranná pomůcka pro horskou i v back country terénu. Navíc systém funguje s výjimečnou rychlou směrovou přímou přesností k zasypanému i z vrtulníku. Tím se snižuje čas vyhledávání a snižuje množství sondáží k lokalizaci oběti.
Tomas T14:19:56 17.12.2009
odpovědět 
 Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Tak si zavolej na horskou, to bude nejjednodušší. Než se k tobě dostanou, bude pozdě. Pomoc musí příjít do 15 min.
Kulasek14:48:51 17.12.2009
odpovědět 
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Ověř i Polskej vrtulník;)
Řešíš tady jestli si to máš pořídit, nebo chceš aby si to u tebe koupili? Každopádně to pořiď a doufej že to mají nebo brzy budou mít, nebudeš jezdit jenom na Slovensko.
15:02:00 17.12.2009
odpovědět 
   Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Jde o smutnou statistiku z let minulých, která se nijak nezlepšila. Dealer nejsem,koupi zde neřeším. Což tě asi nezajímá, jde o ostatní co se pohybují v horách vedle Tebe. Kdo disponuje tímto hledačem může lokalizovat z vrtulníku až na 200m, dále lokalizovat i podle elmg. signálu z telefonu nebo obyčejného přehrávače. Zachráněný život je lepší vzpomínka, než další smutný zářez na pažbě horské nebo sdělení zabedněnce sorry, neměl pips jeho problem a horská by to stejně nestihla.
Tomas T.16:26:41 17.12.2009
odpovědět 
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem
kecy, kecy, kecy.
Jit do lavinoveho terenu, nebo terenu, kde se potencionalne muze stat pruser a apriori pocitat s tim, ze je nejaka horska, ktera se te kdyztak pokusi vytahnout, je apriori nebezpecne uvazovani a mel by jsi radeji zustat doma.
Pokud chces takoveto aktivity provozovat, JE to tvuj problem a ne zarez na pazbe zabednencu.
Lezeni JE nebezpecny a rizikovy sport. Skialp, freeride apod. JE rizikovy a nebezpecny sport (v lavinovem terenu). TECKA.
17:30:59 17.12.2009
odpovědět 
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Ty asi neumíš číst ;) V horách je utopie, aby se k tobě horská dostala do půl hodiny, a to už je fakt pozdě na záchranu. Takže kromě sjezdovek je Recco fakt naprd. Jedinou záchranu můžou poskytnout jen kamarádi, a to nejde jinak než pomocí pípáků.
Petr20:10:29 17.12.2009
odpovědět 
     Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Laviny jsou jiste nejvetsi riziko, ale jsou jine situace kdy by Recco system pomohl, napr. zraneni nebo ztraceni lidi polozasypani ve snehu nebo schovani v zahrabu.
Zajimalo by me nakolik Recco desticka v bunde schovane v batohu, ktery pri lavine ztratim, komplikuje zacharnu.
TomasD23:28:48 17.12.2009
odpovědět 
      Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Komplikuje tak, že místo Tebe najdou batoh.
Kuba Turek01:11:56 18.12.2009
odpovědět 
     Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Když se podíváš do historie zásahů HS možná bys tam snad našel lavinové neštěstí, kdy kamarádská pomoc a pips prostě nestačily. Vždy budou statisticky!! v terénu i ti, co pips nemají i ti co si myslí,že pips je samospasitelný. Asi nechápeš co obnáší sondáž třeba 10m2? Možná se dalo lepší technikou urychlit alespoň 1 šťastné vyhledání.Toť vše.
Tomas T.23:45:40 17.12.2009
odpovědět 
      Re: Vybavenost HS Recco hledačem
Ach jo. Tak znova: to vyhledání urychlíš, ale za běžných okolností najdeš tak leda mrtvolu. Tak dlouho v lavině prostě obvykle nepřežiješ. (A pokud jsi někde polozasypán a při vědomí, mmůžeš si zavolat pomoc i jinak.) X krát důležitější (a účinnější) jsou lavinové vyhledávače a do těch je třeba investovat.
01:53:48 18.12.2009
odpovědět 
       Re: Vybavenost HS Recco hledačem
http://www.youtube.com/watch?v=Dw1CLzatLwQ&feature=related
01:40:23 19.12.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi