Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English videa .. vrtanie isteni 17.12.2009 cavko.nevite niekto ako mam zadat na youtube aby naslo nejake videa o vrtani pripadne sekani isteni na skale? uz som skusal vselico a nic poriadne som nenasiel.. chcel by som nieco ako vrtanie s rucnou vrtackou. dik
  Re: drytooling-překližka 18.12.2009 Sežeň si tvrdý dřevo - buk, dub, .. a seřízni vrch pod úhlem, pak provrtat a přidělat do buldoku. Za
  Re: drytooling-překližka 18.12.2009 Mě se osvědčilo dělat chyty z tlusté stavební překližky.Můžou se dát i dvě nad sebe a díry vrtat do
    Re: drytooling-překližka 18.12.2009 Radím, což mi potvrdí 4 z 5 stomatologů nebuš do překližky, vybij energii jinak a radši si dej o pa
LEDY - Kralovany 17.12.2009 Myslíte, že by už mohlo být něco natečeného o víkendu v Kralovanech, nebo je to totální utopie?
  Re: LEDY - Kralovany 17.12.2009 tam este urcite nic nebude ved mrzne iba tyzden
    Re: LEDY - Kralovany 17.12.2009 V Sasku uz jsou a je to níž
      Re: LEDY - Kralovany 17.12.2009 Nevím, ale zas tam beznadějně bych to neviděl, když tak si udělám výlet a hodím sem report.
        Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 jak už tam budeš prolez to i mezi rozsutcema, jak to tam vypadá. Bude to ale pořádná procházka:))))<
  Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 Myslím, že tam nic nebude, protože bylo hodně teplo a ještě poteče moc vody,takže narostou jen ty ma
  Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 Kluci byli ve Velke Studene a veverkáč byl ubohy.
    Re: LEDY - Kralovany 18.12.2009 nemáš info o ledech v Krkonoších?
    Re: LEDY - Kralovany 30.12.2009 Ahoj, pridam se do diskuze, netusite jestli v Kralovanech neco je? Moc nadeji tomu nedavam, ale co k
      Re: LEDY - Kralovany 14.01.2010 Ahoj, nemate nekdo aktualni info o ledech v Kralovanech?
Vybavenost HS Recco hledačem 16.12.2009 Jsou RECCO vyhledavače ve výbavě HS na Slovákách? ( Tatry, Vrátná, Roháče) jak je to běžné v Alpách.Slyšel sem že s tím je finanční problém.Je tím vybaven i vrtulník?
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Nevím, ale ono je to hlavně - pro lezecké potřeby - na prd. Pokud se ten malér nestane na frekventov
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Tak to jsem se nedozvěděl nic nového. Má to tedy horská ve výbavě a teda kde? nebo nemá ??? Když 5 g
  Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Tak si zavolej na horskou, to bude nejjednodušší. Než se k tobě dostanou, bude pozdě. Pomoc musí pří
    Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Ověř i Polskej vrtulník;)
Řešíš tady jestli si to máš pořídit, nebo chceš aby si to u tebe ko
      Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Jde o smutnou statistiku z let minulých, která se nijak nezlepšila. Dealer nejsem,koupi zde neřeším.
        Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 kecy, kecy, kecy.
Jit do lavinoveho terenu, nebo terenu, kde se potencionalne muze stat pruse
        Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Ty asi neumíš číst ;) V horách je utopie, aby se k tobě horská dostala do půl hodiny, a to už je fak
          Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Laviny jsou jiste nejvetsi riziko, ale jsou jine situace kdy by Recco system pomohl, napr. zraneni n
            Re: Vybavenost HS Recco hledačem 18.12.2009 Komplikuje tak, že místo Tebe najdou batoh.
          Re: Vybavenost HS Recco hledačem 17.12.2009 Když se podíváš do historie zásahů HS možná bys tam snad našel lavinové neštěstí, kdy kamarádská pom
            Re: Vybavenost HS Recco hledačem 18.12.2009 Ach jo. Tak znova: to vyhledání urychlíš, ale za běžných okolností najdeš tak leda mrtvolu. Tak dlou
  Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 Dachstein, Gosaukamm, Totes Gebirge, Tennengebirge, Gesäuse...
  Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 Puc si skialpy...jinak se budes trapit
    Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 Myslim, ze ted zacne poradne sypat, takze spousta novyho snehu od 1500 vejs. Zima je tady.. Minulej
      Re: Alpy bez lyzi 16.12.2009 na dachsteine 130 cm fresh powder...
Kniha Tefelner 15.12.2009 Ahoj, nevite kde by se dala sehnat kniha Trenink sportovniho lezce od R.Tefelnera? Diky
  Re: Kniha Tefelner 15.12.2009 Když pohledáš po Síti, najdeš PDF ke stažení. Mají ji některé, zejména vědecké, knihovny. Ke koupi v
    Re: Kniha Tefelner 15.12.2009 před dvěma roky byla:)
Horolezec geodet 15.12.2009 Znáte někdo nějakého lezce geodeta? Písněte mi prosím nějaký typ na email nebo se ozvěte. Potřeboval bych ohledně lezení poradit a v oboru už dělám trošku jinačí věci než se mi vykouřily z hlavy po škole.
  Re: Horolezec geodet 15.12.2009 Nevím, jestli Ti pomůžu, ale zeměměřičem jsem byl cca 10 let.
    Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Turek byl hlavně komouš a stb-man!!!
      Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Ale umí se podepsat. Když chceš na někoho házet špínu, tak s plným jménem v políčku Autor, aby bylo
  Re: Horolezec geodet 15.12.2009 Já si nemůžu pomoct, ale nerozumím tomu. Co bys konkrétně potřebovatl?
    Re: Horolezec geodet 15.12.2009 minimálně odbornou radu;)
  Re: Horolezec geodet 15.12.2009 nevim jestli to není nějakej můj výmysl nebo halucinace ale mám dojem že horolezec geodet je Martin
  Re: Horolezec geodet 16.12.2009 Můžeš zkusit na můj mail. Ale moc jsem nepochopila, co potřebuješ - něco z geodezie nebo něco o leze
    Re: Horolezec geodet 16.12.2009 Tusim ze neco podobneho dela i Ondra Behal mail behyZAVINACcentrum.cz
  Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Díky vám moc, už to vypadá slibně, snad to zmáknu.
  Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Priprav se na to, ze dobra rada je draha...!!!
    Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Příspěvky tohodle typu fakt nechápu... to má skoro stejný smysl jako kdybych napsala "Karle Kar
    Re: Horolezec geodet 17.12.2009 Příspěvky tohodle typu fakt nechápu... to má skoro stejný smysl jako kdybych napsala "Karle Kar
  Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 V garáži nebo v dílně ...
    Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 Já to dělám ve svěráku na balkoně. Tam to de taky dobře.Ale vážně .Sfoukneš to sám. Normálně pilníke
      Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 závist, natočili jsme dvě trubky až ke skále, hroty se mírně ohly a ani po narovnání a přibroušení u
        Re: šrouby do ledu- broušení 16.12.2009 Na to je dobrá trubka s průměrem stejným jako je vnitřní průměr šroubu a protlačit to tím ... zuby s
  Re: šrouby do ledu- broušení 15.12.2009 V Arcu u Gobiho brousí šrouby na speciálním stroji.
  Re: šrouby do ledu- broušení 16.12.2009 jj, koukam opet samy odbornik
zkus tvojitrubku na dalsi videa
napr: BD Ice Screw Sharp
  Re: šrouby do ledu- broušení 16.12.2009 kdekoli se dá upnout svěrák (já mám třeba menší svěrák v pokojíčku).. no a pak už jen vzít si pilník
Bouldrovka 15.12.2009 Ahoj,
prosím, poraďte mi nějakou bouldrovku v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova....
Děkuju
  Re: Bouldrovka 15.12.2009 nejbližší Zákupy nebo Liberec?
  Re: Bouldrovka 15.12.2009 Sobotka.
  Re: Bouldrovka 17.12.2009 Možná i v K2 ve Svijanech se dá
  Re: Bouldrovka 17.12.2009 Možná i v K2 ve Svijanech se dá
  Re: Bouldrovka 17.12.2009 Možná i v K2 ve Svijanech se dá
lezečky triop 15.12.2009 Nevíte někdo, jak se jmenovaly lezečky od triopu, takový ty černošedý, řekl bych legendární, co už se min. 2-3 roky neprodávají? Díky.
  Re: lezečky triop 15.12.2009 myslíš ty , co byly tak zakroucený, že se v nich nedalo stát ? tak to byly ty... geniusy , ne ?
    Re: lezečky triop 15.12.2009 jo, to asi byly ony.
      Re: lezečky triop 17.12.2009 Naprosto strasna bota, nechapu jak mohli byt tak oblibeny...
        Re: lezečky triop 17.12.2009 podla mna je triop prepadak lezeciek..su dobre tak do 5+ viac nie.. ja som mal jeden model a bolo to
          Re: lezečky triop 17.12.2009 no triopy nemam, ale videl sem na nich dost borcu kteryý davali na steně, tak 6c - 7b...tak, myslím
            Re: lezečky triop 17.12.2009 Zajděte někdy do Lokálu, tam leze jeden týpek v kopačkách a jak mu to jde! V botách to fakt není :)
              Re: lezečky triop 17.12.2009 V kopackach mas dost omezeny moznosti v technice, a 90% kroku muzes rovnou vylouci,takze urcite, o b
                Re: lezečky triop 18.12.2009 Hele, zkus si někdy přelézt pár klasickejch cest na písku, co byly udělaný v bačkorách. Myslím, že p
          Re: lezečky triop 18.12.2009 No hele, já bych taky mohla nadávat na Rock Pilary, protože mi prostě neseděly, blbě se mi v nich st
            Re: lezečky triop 18.12.2009 To je jasne ze v lezckach nieco je. Skus liezt sedmicku v kobrach a skus v kopackach. A je aj samozr
              Re: lezečky triop 18.12.2009 předtím jsi psal 5+ a teď píšes 7...a porovnáváš lezky (i když podle tebe blbý triopy) s kopačkama..
              Re: lezečky triop 18.12.2009 předtím jsi psal 5+ a teď píšes 7...a porovnáváš lezky (i když podle tebe blbý triopy) s kopačkama..
                Re: lezečky triop 18.12.2009 nie ja prirovnavam ze triop je to iste ako kopacky..s obtiaznostami to nema nic spolocne to 5+ je le
                  Re: lezečky triop 18.12.2009 těch 5+ v tvým prvním příspěvku teda jako přirovnání nepůsobí...
                    Re: lezečky triop 18.12.2009 Tak v tom modely triop lambada sa tazsie veci ani nedaju liezt. moja skusenost. ako som pisal ustat
                  Re: lezečky triop 18.12.2009 Nikdo ti tvůj názor nebere. Z mé strany šlo zase o názor, že to, že ti něco nevyhovuje a máš s tím š
                    Re: lezečky triop 18.12.2009 jasne..ale nato je diskusia aby sa o nieco diskutovalo. :-) nikoho nenahovaram alebo neodradujem aby
                      Re: lezečky triop 18.12.2009 No , tak jsem si procetl diskusi a je bohuzel videt, ze hlavni pan prudic moc nevi o cem hovori.
                        Re: lezečky triop 18.12.2009 Radku prosim Te, nesponzoroval Te Triop nahodou? Libi se mi ze koho chleba jis toho pisen zpivas...
  Re: lezečky triop 18.12.2009 kazdej normalni beloch vi, ze lezeni je:
za prve: o psychice
za druhe: o techn
    Re: lezečky triop 18.12.2009 Rádílkům z radia jerevan zdar. Teď zbývá akorát okomentotovat co každý černý normální běloch ví...
  Re: lezečky triop 18.12.2009 Je sice pravda, že hlavně záleží na anatomii nohy, jak komu kterej střevíc sedne, ale kladu si otázk
    Re: lezečky triop 19.12.2009 triop je aj tak pre mna lezecka na poslednom mieste. a 9 lezcov 10 si to urcite mysli tiez. S mojho
1
...
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
...
2263
drytooling-překližka Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jak řešíte drytooling na umělce. Jaké typy chytů, jestli dáváte nějaké podložky, aby jste nerozsekali překližku a tak. Díky moc Martinekx 14:58:12 17.12.2009odpovědět
  Re: drytooling-překližka Sežeň si tvrdý dřevo - buk, dub, .. a seřízni vrch pod úhlem, pak provrtat a přidělat do buldoku. Za něj nic dávat nemusíš bo stejně jen hákuješ, teda doporučuju do překlišky nesekat :D. Ještě je dobrý do toho chytu navrtat díry větším vrtákem a třeba ještě dofrézovat do elipsy abys mohl zavěšovat do nich, klidně i z boku. Vikoš 08:58:25 18.12.2009odpovědět
  Re: drytooling-překližka Mě se osvědčilo dělat chyty z tlusté stavební překližky.Můžou se dát i dvě nad sebe a díry vrtat do boku. Mluvím ale o stropních chytech !! Ostatní dřeva mě zklamala a praskalo to.V kolmém je to asi jedno jaké dřevo použiješ. Libor Holý 09:57:19 18.12.2009odpovědět
    Re: drytooling-překližka Radím, což mi potvrdí 4 z 5 stomatologů nebuš do překližky, vybij energii jinak a radši si dej o panáka míň. Nic ve zlém,Silvestr se blíží kurvahošigutentag 23:56:11 18.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: