Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 4.Širůčková 11797 Bouldry: 2.Pochman 11075 3.Novák 11075 4.Volf 11031 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sháním čepici PrAna 22.12.2009 Ahoj, ztratil jsem pletenou čepici Prana v labáku, srdeční záležitost. Nikde ji nemůžu sehnat, nevíte někdo kde bych pořídil aspon podobnou? Díky.
24.12. - HOROHŘBITOV 22.12.2009 zdravim, nevíte v kolik hodin začíná mše 24.12. na horolezeckym hřbitově ve skaláku v českém ráji? díky ....z.
  Re: 24.12. - HOROHŘBITOV 22.12.2009 Na webu hruboskalsko.cz píšou Na Štědrý den se od 10.00 koná na cintorinu tradiční mše. A koupák ...
knizka Dave MacLeoda 21.12.2009 Ahoj. Listovali jste nekdo knizkou "9 out of 10 climbers make the same mistakes" od Dave MacLeoda? Pokud ano, jake z toho mate dojmy?
Beskydy - běžky 21.12.2009 Ahoj nevíte někdo jak to vypadá s podmínkami na běžky v beskydech? Podle situace v ostravě bych řekl že by tam mohlo být sněhu dostatek, ale pokud má někdo aktuálnější informace tak budu rád. díky.
  Re: Beskydy - běžky 21.12.2009 Lysá Hora má něco přes 20 cm. Takže vidím dvě možnosti: Z Papežova na Lysou anebo z Trojanovic po K
  Re: Beskydy - běžky 21.12.2009 Dá se jen tam,kde jsou asfaltky. Sněhu je hrozně málo.
Oldřichov v Hájích 21.12.2009 Ahoj Lezci chci se optat jsou už ledy na lezeni v lomu v Oldřichove v Hájích?Diky Martin
  Re: Oldřichov v Hájích 21.12.2009 hele, je to tu ob asi 3 diskuse dole
    Re: Oldřichov v Hájích 21.12.2009 To tam zas bude Pražáků....a bude po
Petr Resch - první 8c na Rovišti 20.12.2009 Podle zápisu na 8a.nu vylezl Petr Resch v pátek 18.12 spojení bouldertraverz (dlouhý?)+Helium na Rovišti a dal to za fr. 8c, název "Bílé ticho". Den předtím tam poslal sólo Helium (7C/C+ Fb).
Naplnění vize Rock and roll over it+Realizace
jeden dotaz 20.12.2009 Jeden dotaz - mohou horští vůdci provozovat své komerční aktivity v pískovcových oblastech? Doposud jsem žil v tom, že nikoli...
  Re: jeden dotaz 20.12.2009 nesmějí, nekde to v pravidlech o pískovcovém lezení najdeš, teda pokud to už nějakej koumák tiše neo
    Re: jeden dotaz 20.12.2009 Pravidla ČHS neřeší vztahy mezi subjekty lezení (tedy ani komerční).
    Re: druhy dotaz 21.12.2009 jak je tedy možné že to většina z nich beztrestně provozuje a ještě se tím veřejně chlubí na webu?
      Re: druhy dotaz 21.12.2009 Co není zakázáno, je povoleno.
      Re: druhy dotaz 21.12.2009 O co ti konkretne jde? Ze nekdo treba provozuje horoskolu na piskovci, nebo tam za penize leze s lid
Slavkovsky stit 20.12.2009 Ahoj,
nevite jak je na tom Slavkovsky stit? Vite nekdo jestli je jeste pristupny, nebo je tam uz kopu snehu?
  Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Ahoj, byli jsme tam minulej vikend, snehu dost, ale dalo se tam jit dobre. Sli jsme Veverkuv zlab a
    Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Jak je na tom Veverkov Lad?dik
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 ničmoč
    Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 min vikend nateklej tak napul, takze mix a hodne tam teklo vody.
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
  Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Myslíš slavkovák v Tatrách? No lavinovka je tam tuším furt enom jednička, tak by neměl být problém..
1
...
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: