Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Petr Resch - první 8c na Rovišti 20.12.2009 Podle zápisu na 8a.nu vylezl Petr Resch v pátek 18.12 spojení bouldertraverz (dlouhý?)+Helium na Rovišti a dal to za fr. 8c, název "Bílé ticho". Den předtím tam poslal sólo Helium (7C/C+ Fb).
Naplnění vize Rock and roll over it+Realizace
jeden dotaz 20.12.2009 Jeden dotaz - mohou horští vůdci provozovat své komerční aktivity v pískovcových oblastech? Doposud jsem žil v tom, že nikoli...
  Re: jeden dotaz 20.12.2009 nesmějí, nekde to v pravidlech o pískovcovém lezení najdeš, teda pokud to už nějakej koumák tiše neo
    Re: jeden dotaz 20.12.2009 Pravidla ČHS neřeší vztahy mezi subjekty lezení (tedy ani komerční).
    Re: druhy dotaz 21.12.2009 jak je tedy možné že to většina z nich beztrestně provozuje a ještě se tím veřejně chlubí na webu?
      Re: druhy dotaz 21.12.2009 Co není zakázáno, je povoleno.
      Re: druhy dotaz 21.12.2009 O co ti konkretne jde? Ze nekdo treba provozuje horoskolu na piskovci, nebo tam za penize leze s lid
Slavkovsky stit 20.12.2009 Ahoj,
nevite jak je na tom Slavkovsky stit? Vite nekdo jestli je jeste pristupny, nebo je tam uz kopu snehu?
  Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Ahoj, byli jsme tam minulej vikend, snehu dost, ale dalo se tam jit dobre. Sli jsme Veverkuv zlab a
    Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Jak je na tom Veverkov Lad?dik
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 ničmoč
    Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 min vikend nateklej tak napul, takze mix a hodne tam teklo vody.
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
      Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena...
  Re: Slavkovsky stit 20.12.2009 Myslíš slavkovák v Tatrách? No lavinovka je tam tuším furt enom jednička, tak by neměl být problém..
Lezení na ledu v Oldřichově 19.12.2009 Ahoj všichni, byl jsem se dneska mrnout na led u Kozy v Oldřichově, pěkně se tam ,,dělá,, eště tak tejden a bude to na lezení.
Jenom k organizaci: Auto nechávat nahoře u hospody a nezajíždět s ním do lomu, v hospodě říct, že jdete do lomu lézt, v l
  Re: Lezení na ledu v Oldřichově 19.12.2009 a nezacne to treba zase tat pri tom avizovanym otepleni az do plusovejch teplot?
    Re: Lezení na ledu v Oldřichově 19.12.2009 Zapomenout na T(t)áni(í)..... ledu vstříc!
      Re: Lezení na ledu v Oldřichově 20.12.2009 vsak ja ostrim cepiny i macky a nemuzu se dockat, jen stejne myslim ze to cely odtaje, leda by ledy
        Re: Lezení na ledu v Oldřichově 20.12.2009 na ledy na ledy.....Vánoce se krátějy.
tatry legy 19.12.2009 neznate nekdo nějaký odkaz kde jsou nějaké ledy v tatrách jejich popis, přístup a třeba aktualní podmínky
  Re: tatry legy 19.12.2009 tatry,nfo.sk
sekce ledy
darky-vanoce 19.12.2009 nevite nekdo o nejakych vyprodejich nebo slevach na lezecky matr. v Praze?
  Re: darky-vanoce 19.12.2009 odpovím jak je tady bulvárním zvykem zabedněnců, mrkni hore a počkej na jaro až spadnou
  Re: darky-vanoce 19.12.2009 zkus smichoff, ted 33 na vsechno
    Re: darky-vanoce 20.12.2009 V BBcku maj ted luxusni ceny, hlavne lezky a maglajzaky.
Křupání prstů 18.12.2009 Ahoj. Vím že to je asi hloupá diskuze,ale zajímalo by mě jak jste na tom vy. Když si před lezením protahuju prsty, často mi v nich křupe. I přes den mám občas tiky a prsty si křupu. Není mi to nepříjemný ani mě to nebolí, ale myslím že to není zrovna zdra
  Re: Křupání prstů 18.12.2009 Je to na všechno. Panáka slivovice doporučují 4 z 5 stomatologů Brna anebo s lezením přestaň a raděj
  Re: Křupání prstů 19.12.2009 Podle nejnovějších výzkumů křupání prstů škodlivé není:
    Re: Křupání prstů 19.12.2009 Díky. To mě uklidnilo :)
  Re: Křupání prstů 20.12.2009 Z anatomického hlediska to nevadí. To křupnutí se ozývá při prasknutí bublin, které se vytvoří v klo
    Re: Křupání prstů 20.12.2009 Podívej se na film tenkrát na západě. Borcovi ukrutně praskaly prsty a pak asi za hodinu byl mrtvej.
      Re: Křupání prstů 20.12.2009 Konecne rozumna a necim podlozena informace.
biwak v překližce 18.12.2009 Rád bych lezl nějakou neslezenou těžkou cestu s biwakem v překližce, bigwall. Je zapotřebí aklimatizace?
  Re: biwak v překližce 18.12.2009 Jo, v léčebně v Dobřanech doporučujou tak týden, v Bohnicích mají jiný přístup, mluví o třech nedělí
    Re: biwak v překližce 19.12.2009 Tož sú asi konečně lezec hurrá ,dal sem překližku s biwakem.
Lano impregmácia a sneh 18.12.2009 Ahoj lezci. Je veľký problém použiť lano bez impregnácie - teda iba v štandardnej úprave v zimných podmienkach - napr. skalkarenie v zime ... pripadne ako poistku vo vysneženom žľabe. Vdaka za odpovede.
  Re: Lano impregmácia a sneh 18.12.2009 Promiň, není to na tebe, ele na úroveň diskutérů posledních týdnů. . Jak bývá zvykem poslední dobou
  Re: Lano impregmácia a sneh 19.12.2009 Není - jako pojistka nebo pro skalkaření. Problém je při delším používání - lano po pár hodinách zvl
Adršpach - cesta 18.12.2009 Když stojite pod udolni stenou Mravenci hory, co je to za cestu na nejblizsi hrane na Vranich vezich?
Dik
  Re: Adršpach - cesta 18.12.2009 pokud myslíš levou údolní hranu na vraní věže tak to by mělo být myslím cca Xa-(b?) nevím. Název nev
  Re: Adršpach - cesta 18.12.2009 Ahoj tak to bude asi cesta "Z polí a chmelnic" za IXb od Tomáše Pychyna pokud se nepletu.
    Re: Adršpach - cesta 18.12.2009 ta hrana je myslim za Xa-Xb dodělával to hudy myslim
1
...
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
961
962
...
2263
Slavkovsky stit Ahoj,
nevite jak je na tom Slavkovsky stit? Vite nekdo jestli je jeste pristupny, nebo je tam uz kopu snehu? radek 00:33:05 20.12.2009odpovědět
  Re: Slavkovsky stit Ahoj, byli jsme tam minulej vikend, snehu dost, ale dalo se tam jit dobre. Sli jsme Veverkuv zlab a podminky idealni. Dobre vedet kudy vede tva cesta, i chodnik byl cestou dolu dobre maskovanej. Nevim kolik od ty doby napadalo snehu, ale lavinovka porad 1, tak snad zadny velky zmeny... dan 11:19:13 20.12.2009odpovědět
    Re: Slavkovsky stit Jak je na tom Veverkov Lad?dik 15:40:30 20.12.2009odpovědět
      Re: Slavkovsky stit ničmoč tul 15:56:11 20.12.2009odpovědět
    Re: Slavkovsky stit min vikend nateklej tak napul, takze mix a hodne tam teklo vody. 18:23:43 20.12.2009odpovědět
      Re: Slavkovsky stit Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena... kachna 20:03:35 20.12.2009odpovědět
      Re: Slavkovsky stit Chystam se tam mezi svatkama tak snad tam neco pujde.Uvidi se co jeste Mala studena... kachna 20:10:54 20.12.2009odpovědět
  Re: Slavkovsky stit Myslíš slavkovák v Tatrách? No lavinovka je tam tuším furt enom jednička, tak by neměl být problém.. kuba novák 11:19:32 20.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: