Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Haglofs v CR 25.12.2009 Ahoj. Nevite prosim jestli se nekde v CR daji koupit vyrobky Haglofs? Diky moc!
  Re: Haglofs v CR 25.12.2009 napadá mě Rockpoint
    Re: Haglofs v CR 25.12.2009 Tam jsem se ptala ale nic...
      Re: Haglofs v CR 26.12.2009 Ale jo, něco málo tam maj.
  Re: Drytooling v okolí harrachova 25.12.2009 či v okolí Liberce.Dík
  Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 24.12.2009 bouldrovat se dá např. ve Škrovádu, problém bude ale s vlhkostí, je to všechno písek a chvíli to vys
    Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 24.12.2009 No dobrý bouldry jsou na Ostaši...ale to je už trochu dál...Jinak zkus v HK nábřeží u filharmonie:)
  Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 24.12.2009 Asi to máš vše na hraně těch 50km ale je to zase dost možností: Ontário, Suchovršice, Oldříš, Tisá s
    Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 25.12.2009 na bouldry u Tisé jsem slyšel dobré ohlasy
    Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 25.12.2009 UUUf, tak to koukám! Většinu oblastí co jsi zmínil neznám! Mohl bys prosím upřesnit kde která leží?
      Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 26.12.2009 Kdybys měl zájem, mám v počítači foto-průvodce na Bor, Škrovád, Oldříš a Ostaš a takové mini-průvodc
      Re: boulder tak 50km od Hradce Králové? 26.12.2009 ty oblasti najdeš tady v mapách a k tomu si zobrazíš i vyhledané informace nebo cesty a někoho kdo t
Kvepad - smazané bouldry? 24.12.2009 čím to, že z deníčku našeho majstra Kvěpada zmizely poslední osmičkové pecky??? Doufal jsem, že Adam už bude mít konečně konkurenci a ono asi nic... AChjo...
  Re: Kvepad - smazané bouldry? 25.12.2009 Nejvíc mi pobavilo, jak jistý Venca píše v komentářích k boulderu Easy Rider že ho viděl vypadávat v
    Re: Kvepad - smazané bouldry? 28.12.2009 Pro méně chápavé, můj komentář byl čistě ironický...:-) Kvepada jsem nikdy neviděl, natož lézt 6A.
gekon boulder bar 24.12.2009 Zdravim. Nevite nekdo jak ma pardubicky Gekon otevreno ted o svatcich?
Zugspitze v zimě 23.12.2009 Ahoj máte někdo zkušenost s zugspitze v zimě?Chtěli jsme si zajet v lednu na ferratu popřípadě na 2 denní výlet ještě na ten druhý vrchol tou hřebenovkou.Vůbec ale nemám ponětí jak to tam bude vypadat,zatím lezu jen od jara do podzimu.Dále pak kdyby jste
  Re: Zugspitze v zimě 23.12.2009 Hodne kolmy feraty jsou v zime hodne v pohode, coz palti i o zugspitzi. Problem nastava v pristupu k
  Re: Zugspitze v zimě 24.12.2009 A co treba Irg Klettersteig na Koppenkarstein na Dachsteinu??? Nastup lanovkou, pak tunelem a trochu
    Re: Zugspitze v zimě 25.12.2009 Ve sněhu nástup 3 hodiny a propíchaný zadek od hůlek skialpinistů, co si tu vyjeli stopu.
      Re: Zugspitze v zimě 25.12.2009 Jak rikam, nesel jsem to, ale ty tri hodiny me prijde strasne moc. Nemyslels spis dole z parkoviste?
Chorro leden 23.12.2009 Zdar, vypadl mi partner s kterym jsem mel lezt v chorru. Budu tam od 4. do 12.ledna nechce se nekdo pridat? Nebo nebude tam skupinka v lichem poctu, ke ktere bych se pridal? Dik Dan
lano v mrazu 23.12.2009 Zapomnel jsem lano v kufru auta ted jak byly ty mrazy (okolo -10 az -14). S autem jsem nejezdil. Mohly mrazy nejak lanu ublizit? Je bezpecne dal na nem lezt?
  Re: lano v mrazu 23.12.2009 no jelikož se lana berou i do větších mrazů, tak bych se nebál na něm lézt po tom co roztaje a nechá
    Re: lano v mrazu 23.12.2009 pakliže nebylo mokrý, tak bych se o něj taky nebál. ale dobrá otázka - co udělá mráz s durch mokrým
      Re: lano v mrazu 23.12.2009 Já osobně žádný změny nezaznamenal, poté co se nám špagáty na ledech změnily v dráty a následně zase
        Re: lano v mrazu 23.12.2009 Všechny lana co vyřadíte, když vám takhle zmrznou navrhuju deponovat ke mně, vůbec je nebudu používa
    Re: lano v mrazu 24.12.2009 A neublížili ty mrazy tomu autu? Promiň, tvoje otázka je snad vtip, tak "primitivní" otázk
    Re: lano v mrazu 24.12.2009 Mohl bys sem, prosím, dát nějaký konkrétní odkaz na ty "zkoušky a výzkumy" o kterých píšeš
  Re: lano v mrazu 24.12.2009 jak ti jednou zmrzne, tak mas po ptákách!!! :D :D
1
...
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
959
960
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: