Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230898 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
Boulder Hluchák - Šumperk

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
HUDYsport - Praha 5
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 foto dne29.12.2009
Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?

Hore zdar
 Re: foto dne29.12.2009
Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
  Re: foto dne29.12.2009
Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
   Re: foto dne29.12.2009
adrlines.blogspot.com
    Re: foto dne30.12.2009
No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být d
     Re: foto dne30.12.2009
Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od
      Re: foto dne30.12.2009
Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jist
  Re: foto dne30.12.2009
nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
   Re: foto dne30.12.2009
No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
    Re: foto dne30.12.2009
Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na
     Re: foto dne30.12.2009
fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak akté
      Re: foto dne30.12.2009
okej okej...to se těším,fotky kůl:)

 pruvodce29.12.2009
Nazdar, nema nekdo pruvodce na skaly u Hluboke nad Vltavou. Nevite jak to tam vipada a jak se tam leze?? dik

 Ledy v Oldřichově29.12.2009
Zdar. Nevíte prosím někdo, jestli jsou natečený ledy v lomu v Oldřichově v Hájích?
 Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
No par soplíků tam je, ale asi je brzo rozjebou pražáci...:-(
  Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
Jel jsem v úterý okolo a něco málo tam bylo a nějaký blby po tom lezli i když to tálo. Jo a těm šmej
   Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
Nj, ale majitel lomu je tam vidi rad, pac maj pak velkou utratu v jeho putyce... Holt prazakum je vs
   Re: Ledy v Oldřichově03.01.2010
Co máte pořád proti Pražákům? Tahle nesnášenlivost mě děsí. Něco je v tomhle státě špatně...
    Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Je to o tom, že ti co nebydlí v Praze někdy pomlouvají ty druhé, ale ve skutečnosti by tam moc rádi
     Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
To není o penězích, ale o chování lidí a na ledech je to vidět docela dost, protože je jich málo. Ně
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Souhlas s Michalem... Lucka bude asi z Marsu nebo z Prahy...
       Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
hihihi, to je ta osvětlená zatáčka nad Vídní, to brno? Kometááááá a Bobbyyyyy, tam je ledů dost:-)
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Někdo se narodil v Praze, někdo jinde a má s tím problém
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
proc zrovna pro prazaky?
       Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Jako by na Moravě či jinde nebylo taky dost debilů, momentálně bydlím v Praze, ale abnormální aglome
        Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
ha, naplava z moravy a konecne rozumnej nazor :)
       Re: Ledy v Oldřichově14.01.2010
Proč? Protože "Pražák" je v mimopražských oblastech synonymum pro debila. Bez ohledu na to

 Foto dne- Dechac29.12.2009
Hezka fotka z praveku .. neni to Mila Pletanek s mladym Krecbachem, rok asi tak... 1984?
 Re: Foto dne- Dechac29.12.2009
Je to Ondra a jistí ho asi David Komár, ale možná se pletu.
  Re: Foto dne- Dechac29.12.2009
Máš pravdu je to Ondra a Davídek za mlada.

 polarni vypravy29.12.2009
zdar,
nemate nekdo typy na dokomunety o polarnich vypravach, ktery by se dali stahnout nekde na netu?

diky
jenda benda
 Re: polarni vypravy29.12.2009
Omlouvam se za hrubky, chtel jsem napsat:
Zdar, nemate nekdo tipy na dokumenty o polarnich vy
  Re: polarni vypravy29.12.2009
diky za opravy, chytrolíne
   Re: polarni vypravy29.12.2009
Moj tip> Barabas a rapidshare , konkretne 118 dni v zajati ladu a neznama antarktida
    Re: polarni vypravy30.12.2009
o diky vam...cestu do neznama úz mam. neznama antarktida je na hellsharu, a ten je porad obsazenej.
   Re: polarni vypravy29.12.2009
na stránkách ČT je tohle:
 Re: polarni vypravy30.12.2009
Jaroslav Pavlíček tam byl víckrát, třeba něco vygooglíš
  Re: polarni vypravy30.12.2009
..taky zkus zadat Mirolsav Jakeš a další naše polárníky
   Re: polarni vypravy30.12.2009
mrknu na to,diky
ten dokument 118 dni v zajati ladu je super. vsechna cest chlapkum

 Freesport Brno29.12.2009
Je dnes otevřen FreeSport na Kounicivě?
 Re: Freesport Brno29.12.2009
Mám dojem, že není. Je to v ZŠ, takže mají prázdniny.
  Re: Freesport Brno29.12.2009
neřekl bych že friťák bude závislej na provozu školy.. normálně tam maj do 22°° a to už je základka
   Re: Freesport Brno29.12.2009
Mají zavřeno.

 Sedí membránovky od Tilaku i ženám?28.12.2009
Ahoj, zajímá mě, proč nedělá Tilak dámské membránové kalhoty. Sedí klasické uni-velikosti i ženám? Máte někdo zkušenost?
 Re: Sedí membránovky od Tilaku i ženám?29.12.2009
není žena jako žena :)
mě jako chlapovi také nesedí ;)
prostě si je jdi někam vyzkouše
 Re: Sedí membránovky od Tilaku i ženám?29.12.2009
manželce seděly perfektně ...
.... když byla těhotná - teď už ne :)

jinak kalh

 aminokyseliny28.12.2009
Ahoj,můžete mi někdo poradit s výběrem aminokyseliny?Slyšel jsem,že je to dobrý pro rychlejší odbourání svalové únavy.Dík všem
 Re: aminokyseliny28.12.2009
Zkus si vygooglovat napr. BCAA
  Re: aminokyseliny28.12.2009
Chlast odbourává taky známky svalové únavy a zároveň i bolest prstů apod. Rovněž zvyšuje morál, takž
 Re: aminokyseliny29.12.2009
A nemáte někdo zkušenosti s nečím silnějším? Kámoš z fitka mi něco doporučoval, ale přeci jen ... on
  Re: aminokyseliny29.12.2009
Sedmicka padne i bez podpurnych prostredku, neb je to obtiznost na kterou ti bude stacit zlepseni te
   Re: aminokyseliny29.12.2009
přátelé když jsem začínal lezl jsem čtyřky,kvůli mojí délce jsem byl hned u pětek s redbulem pod ská
    Re: aminokyseliny29.12.2009
ROFL! :D
 Re: aminokyseliny29.12.2009
skus od firmy Nutrend, neco sem pouzival, kdyz sem intenzivne lezl. je toho spousta, jen se lisi mno
  Re: aminokyseliny29.12.2009
jo, a nejlip ti poradi lidi v obchode, ve kterym to budes kupovat - od toho tam ti lidi sou....
   Re: aminokyseliny29.12.2009
cena zacina tak na 500 kc...
nastesti mam kamosa, kterej to shani za nakupku, tak to mam stov
    Re: aminokyseliny29.12.2009
"Rychlejší odbourání svalové únavy"? Taky jsem se jednou zajímal neb když je člověk utahan
     Re: aminokyseliny29.12.2009
Já mám zase za ty roky, který jsem lyžoval, vyzkoušených pár věcí, který fungují. A proto bych nemlu
      Re: aminokyseliny29.12.2009
Mohl bys to prosím trochu rozvést, jaké máš zkušenosti s doplňkama konkrétně u běž. lyžování? Dost m
       Re: aminokyseliny29.12.2009
Z klasických ionťáků to bylo nejvíc Re-ge, na dlouhých tratích (30, 50 km a víc) se mě osvědčil karn
        Re: aminokyseliny29.12.2009
Jo, jo, karbostejk je na běžky super, při -20C° to není problém pozřít a taková káva či karamel, to
     Re: aminokyseliny29.12.2009
na to je to prave dobry, kdyz makas a chces si jit pak jeste zalizt, tak ti to pomuze, vydrzis jeste
 Re: aminokyseliny29.12.2009
pridavam sa k chalanom. ak chces liezt sedmicky, osmicky alebo deviny, chce to poctivy trening (na t
  Re: aminokyseliny30.12.2009
Trénink třikrát týdně bohatě stačí i na desítky.
 Re: aminokyseliny30.12.2009
Když už je řeč o suplementech, konkrétně o aminokyselinách, tak nejefektivnější pro lezení asi oprav

 aminokyseliny28.12.2009
Ahoj,můžete mi někdo poradit s výběrem aminokyseliny?Slyšel jsem,že je to dobrý pro rychlejší odbourání svalové únavy.Dík všem

 zasilani fota na lezce28.12.2009
ahoj chtěl bych se zaptat jak se zasílaj fotky na lezce do ty hlavní galerie..
 Re: zasilani fota na lezce28.12.2009
Čau pošli je nejlépe mě.
  Re: zasilani fota na lezce28.12.2009
nejde mi to vubec poslat na tvuj mail
   Re: zasilani fota na lezce28.12.2009
Měl jsem přes vánoce plnou schránku, ale už by to meělo bejt ok.

1   ...   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   954   955   956   957   958   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto dne
Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?

Hore zdar
franta pepa jednička20:11:52 29.12.2009
odpovědět 
 Re: foto dne
Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
TP22:27:29 29.12.2009
odpovědět 
  Re: foto dne
Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
MarS22:33:27 29.12.2009
odpovědět 
   Re: foto dne
adrlines.blogspot.com
22:59:46 29.12.2009
odpovědět 
    Re: foto dne
No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být dost zajímavé. Navíc by měl v osmě malé tření...
10:40:25 30.12.2009
odpovědět 
     Re: foto dne
Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od vynálezu osmy až do doby nedávné, kdy přišly na trh uklizečcké potřeby jako kýbl (tj asi 25 let) a nevím, že by to někdy způsobilo jakýkoliv vážný úraz.
lysoop11:28:37 30.12.2009
odpovědět 
      Re: foto dne
Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jistit od štandu, ale člověk musí jistit od sebe a kruh použít jako první jištění a kamarád (klasik) se mnou nechce lízt proto že je to podle něj nebezpečnější než kdybych ho jistil osmou ze štandu :D co na to říkáte ?
Vojta14:19:55 30.12.2009
odpovědět 
  Re: foto dne
nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
10:36:20 30.12.2009
odpovědět 
   Re: foto dne
No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
franta pepa jednička10:55:43 30.12.2009
odpovědět 
    Re: foto dne
Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na http://www.piskari.cz/ ... vc. pomerne obsahle databaze cest na pisku vcetne tipu a komentaru
Vita13:52:01 30.12.2009
odpovědět 
     Re: foto dne
fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak aktéry jsem dneska viděl a známky pádu a neudržení jsem si nevšim:P
kuba16:14:41 30.12.2009
odpovědět 
      Re: foto dne
okej okej...to se těším,fotky kůl:)
franta pepa jednička18:47:57 30.12.2009
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi