Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 29.12.2009 Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?
Hore zdar
  Re: foto dne 29.12.2009 Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
    Re: foto dne 29.12.2009 Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
      Re: foto dne 29.12.2009 adrlines.blogspot.com
        Re: foto dne 30.12.2009 No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být d
          Re: foto dne 30.12.2009 Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od
            Re: foto dne 30.12.2009 Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jist
    Re: foto dne 30.12.2009 nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
      Re: foto dne 30.12.2009 No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
        Re: foto dne 30.12.2009 Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na
          Re: foto dne 30.12.2009 fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak akté
            Re: foto dne 30.12.2009 okej okej...to se těším,fotky kůl:)
pruvodce 29.12.2009 Nazdar, nema nekdo pruvodce na skaly u Hluboke nad Vltavou. Nevite jak to tam vipada a jak se tam leze?? dik
Ledy v Oldřichově 29.12.2009 Zdar. Nevíte prosím někdo, jestli jsou natečený ledy v lomu v Oldřichově v Hájích?
  Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 No par soplíků tam je, ale asi je brzo rozjebou pražáci...:-(
    Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 Jel jsem v úterý okolo a něco málo tam bylo a nějaký blby po tom lezli i když to tálo. Jo a těm šmej
      Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 Nj, ale majitel lomu je tam vidi rad, pac maj pak velkou utratu v jeho putyce... Holt prazakum je vs
      Re: Ledy v Oldřichově 03.01.2010 Co máte pořád proti Pražákům? Tahle nesnášenlivost mě děsí. Něco je v tomhle státě špatně...
        Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Je to o tom, že ti co nebydlí v Praze někdy pomlouvají ty druhé, ale ve skutečnosti by tam moc rádi
          Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 To není o penězích, ale o chování lidí a na ledech je to vidět docela dost, protože je jich málo. Ně
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Souhlas s Michalem... Lucka bude asi z Marsu nebo z Prahy...
              Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 hihihi, to je ta osvětlená zatáčka nad Vídní, to brno? Kometááááá a Bobbyyyyy, tam je ledů dost:-)
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Někdo se narodil v Praze, někdo jinde a má s tím problém
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 proc zrovna pro prazaky?
              Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Jako by na Moravě či jinde nebylo taky dost debilů, momentálně bydlím v Praze, ale abnormální aglome
                Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 ha, naplava z moravy a konecne rozumnej nazor :)
              Re: Ledy v Oldřichově 14.01.2010 Proč? Protože "Pražák" je v mimopražských oblastech synonymum pro debila. Bez ohledu na to
Foto dne- Dechac 29.12.2009 Hezka fotka z praveku .. neni to Mila Pletanek s mladym Krecbachem, rok asi tak... 1984?
  Re: Foto dne- Dechac 29.12.2009 Je to Ondra a jistí ho asi David Komár, ale možná se pletu.
    Re: Foto dne- Dechac 29.12.2009 Máš pravdu je to Ondra a Davídek za mlada.
polarni vypravy 29.12.2009 zdar,
nemate nekdo typy na dokomunety o polarnich vypravach, ktery by se dali stahnout nekde na netu?
diky
jenda benda
  Re: polarni vypravy 29.12.2009 Omlouvam se za hrubky, chtel jsem napsat:
Zdar, nemate nekdo tipy na dokumenty o polarnich vy
    Re: polarni vypravy 29.12.2009 diky za opravy, chytrolíne
      Re: polarni vypravy 29.12.2009 Moj tip> Barabas a rapidshare , konkretne 118 dni v zajati ladu a neznama antarktida
        Re: polarni vypravy 30.12.2009 o diky vam...cestu do neznama úz mam. neznama antarktida je na hellsharu, a ten je porad obsazenej.
    Re: polarni vypravy 30.12.2009 ..taky zkus zadat Mirolsav Jakeš a další naše polárníky
      Re: polarni vypravy 30.12.2009 mrknu na to,diky
ten dokument 118 dni v zajati ladu je super. vsechna cest chlapkum
  Re: Freesport Brno 29.12.2009 Mám dojem, že není. Je to v ZŠ, takže mají prázdniny.
    Re: Freesport Brno 29.12.2009 neřekl bych že friťák bude závislej na provozu školy.. normálně tam maj do 22°° a to už je základka
      Re: Freesport Brno 29.12.2009 Mají zavřeno.
  Re: Sedí membránovky od Tilaku i ženám? 29.12.2009 není žena jako žena :)
mě jako chlapovi také nesedí ;)
prostě si je jdi někam vyzkouše
  Re: Sedí membránovky od Tilaku i ženám? 29.12.2009 manželce seděly perfektně ...
.... když byla těhotná - teď už ne :)
jinak kalh
aminokyseliny 28.12.2009 Ahoj,můžete mi někdo poradit s výběrem aminokyseliny?Slyšel jsem,že je to dobrý pro rychlejší odbourání svalové únavy.Dík všem
  Re: aminokyseliny 28.12.2009 Zkus si vygooglovat napr. BCAA
    Re: aminokyseliny 28.12.2009 Chlast odbourává taky známky svalové únavy a zároveň i bolest prstů apod. Rovněž zvyšuje morál, takž
  Re: aminokyseliny 29.12.2009 A nemáte někdo zkušenosti s nečím silnějším? Kámoš z fitka mi něco doporučoval, ale přeci jen ... on
    Re: aminokyseliny 29.12.2009 Sedmicka padne i bez podpurnych prostredku, neb je to obtiznost na kterou ti bude stacit zlepseni te
      Re: aminokyseliny 29.12.2009 přátelé když jsem začínal lezl jsem čtyřky,kvůli mojí délce jsem byl hned u pětek s redbulem pod ská
        Re: aminokyseliny 29.12.2009 ROFL! :D
  Re: aminokyseliny 29.12.2009 skus od firmy Nutrend, neco sem pouzival, kdyz sem intenzivne lezl. je toho spousta, jen se lisi mno
    Re: aminokyseliny 29.12.2009 jo, a nejlip ti poradi lidi v obchode, ve kterym to budes kupovat - od toho tam ti lidi sou....
      Re: aminokyseliny 29.12.2009 cena zacina tak na 500 kc...
nastesti mam kamosa, kterej to shani za nakupku, tak to mam stov
        Re: aminokyseliny 29.12.2009 "Rychlejší odbourání svalové únavy"? Taky jsem se jednou zajímal neb když je člověk utahan
          Re: aminokyseliny 29.12.2009 Já mám zase za ty roky, který jsem lyžoval, vyzkoušených pár věcí, který fungují. A proto bych nemlu
            Re: aminokyseliny 29.12.2009 Mohl bys to prosím trochu rozvést, jaké máš zkušenosti s doplňkama konkrétně u běž. lyžování? Dost m
              Re: aminokyseliny 29.12.2009 Z klasických ionťáků to bylo nejvíc Re-ge, na dlouhých tratích (30, 50 km a víc) se mě osvědčil karn
                Re: aminokyseliny 29.12.2009 Jo, jo, karbostejk je na běžky super, při -20C° to není problém pozřít a taková káva či karamel, to
          Re: aminokyseliny 29.12.2009 na to je to prave dobry, kdyz makas a chces si jit pak jeste zalizt, tak ti to pomuze, vydrzis jeste
  Re: aminokyseliny 29.12.2009 pridavam sa k chalanom. ak chces liezt sedmicky, osmicky alebo deviny, chce to poctivy trening (na t
    Re: aminokyseliny 30.12.2009 Trénink třikrát týdně bohatě stačí i na desítky.
  Re: aminokyseliny 30.12.2009 Když už je řeč o suplementech, konkrétně o aminokyselinách, tak nejefektivnější pro lezení asi oprav
aminokyseliny 28.12.2009 Ahoj,můžete mi někdo poradit s výběrem aminokyseliny?Slyšel jsem,že je to dobrý pro rychlejší odbourání svalové únavy.Dík všem
zasilani fota na lezce 28.12.2009 ahoj chtěl bych se zaptat jak se zasílaj fotky na lezce do ty hlavní galerie..
  Re: zasilani fota na lezce 28.12.2009 Čau pošli je nejlépe mě.
    Re: zasilani fota na lezce 28.12.2009 nejde mi to vubec poslat na tvuj mail
      Re: zasilani fota na lezce 28.12.2009 Měl jsem přes vánoce plnou schránku, ale už by to meělo bejt ok.
1
...
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
...
2263
foto dne Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?
Hore zdar franta pepa jednička 20:11:52 29.12.2009odpovědět
  Re: foto dne Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu. TP 22:27:29 29.12.2009odpovědět
    Re: foto dne Nic by se nestalo, normálně by ho udržel... MarS 22:33:27 29.12.2009odpovědět
      Re: foto dne adrlines.blogspot.com 22:59:46 29.12.2009odpovědět
        Re: foto dne No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být dost zajímavé. Navíc by měl v osmě malé tření... 10:40:25 30.12.2009odpovědět
          Re: foto dne Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od vynálezu osmy až do doby nedávné, kdy přišly na trh uklizečcké potřeby jako kýbl (tj asi 25 let) a nevím, že by to někdy způsobilo jakýkoliv vážný úraz. lysoop 11:28:37 30.12.2009odpovědět
            Re: foto dne Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jistit od štandu, ale člověk musí jistit od sebe a kruh použít jako první jištění a kamarád (klasik) se mnou nechce lízt proto že je to podle něj nebezpečnější než kdybych ho jistil osmou ze štandu :D co na to říkáte ? Vojta 14:19:55 30.12.2009odpovědět
    Re: foto dne nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :) 10:36:20 30.12.2009odpovědět
      Re: foto dne No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik) franta pepa jednička 10:55:43 30.12.2009odpovědět
        Re: foto dne Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na http://www.piskari.cz/ ... vc. pomerne obsahle databaze cest na pisku vcetne tipu a komentaru Vita 13:52:01 30.12.2009odpovědět
          Re: foto dne fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak aktéry jsem dneska viděl a známky pádu a neudržení jsem si nevšim:P kuba 16:14:41 30.12.2009odpovědět
            Re: foto dne okej okej...to se těším,fotky kůl:) franta pepa jednička 18:47:57 30.12.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: