Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 01.01.2010 Co to má být za foto dne? nechápu!
  Re: Foto dne 01.01.2010 Alexovi slátaniny, ještě si si nezvykl? Čas od času se tu nějaká koláž objeví, tato mě také nijak mo
    Re: Foto dne 01.01.2010 vypada to na asocicaci lezec-podlaha
    Re: Foto dne 01.01.2010 Ted te tu vsichni urcite ukamenuji jak nerozumis "modernimu umeni" :-D
friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 Zaznamenal jsem na sport.popina.cz sadu friendu Flex 5ks (1-5) za 3290 a sadu friendu Manta 6ks (1-6) za 3190. Z duvodu, ktere nedokazu presne vysvetlit ani sam sobe, se mi libi vic ty jednolankove (Flex) a nejsem si jisty, jestli bych sestku nekde vyuzil
  Re: friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 protože jsi si to tady našel v minulé diskusi?
    Re: friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 No s mojej skusenosti: by som bral tie dvojlankove. ALe to je rozdielne lebo vsetky su dobre a aj po
      Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 ja mam manty, a muzu rici ze i ten 6 jsem pouzil mnohokrat, v tomhle bych se rozhodoval pro kvantitu
  Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 Najdi si tu diskusi,co tu o těch frendech byla,je to jen pár týdnů. Je tam spousta různých názorů.As
    Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 Diky, objednal jsem Manty.
      Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????
        Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ??????
          Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????????
            Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ??????????
    Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????????
      Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 aha!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 Výkon by bylo dobré dokumentovat lepší technikou,
kameraman si zaslouží obdiv za výdrž - snad
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 uz nehulte! jinak vcelku dobra karma
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 To bylo skele! Kameraman by klidne priste mohl delat primy prenos z nejakeho Svetoveho poharu a nebo
nechápu 30.12.2009 může mi někdo vysvětlit, jak ten Lezec funguje? včera,nebo předevčirem jsem tu viděl pár zajímavých článků, a dnes hovno? nějaké obstarožní feraty atd... jsem se těšil že si počtu,... a nic.kam to zmizlo?
  Re: nechápu 30.12.2009 vypadá to malinko přeházený na vrchu, prolistuj 1-3 stránky nazpátek a články snad najdeš
    Re: nechápu 30.12.2009 To byla nějaká chybka, už je to opraveno, díky za trpělivost a hore zdar.
foto dne 29.12.2009 Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?
Hore zdar
  Re: foto dne 29.12.2009 Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
    Re: foto dne 29.12.2009 Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
      Re: foto dne 29.12.2009 adrlines.blogspot.com
        Re: foto dne 30.12.2009 No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být d
          Re: foto dne 30.12.2009 Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od
            Re: foto dne 30.12.2009 Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jist
    Re: foto dne 30.12.2009 nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
      Re: foto dne 30.12.2009 No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
        Re: foto dne 30.12.2009 Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na
          Re: foto dne 30.12.2009 fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak akté
            Re: foto dne 30.12.2009 okej okej...to se těším,fotky kůl:)
pruvodce 29.12.2009 Nazdar, nema nekdo pruvodce na skaly u Hluboke nad Vltavou. Nevite jak to tam vipada a jak se tam leze?? dik
Ledy v Oldřichově 29.12.2009 Zdar. Nevíte prosím někdo, jestli jsou natečený ledy v lomu v Oldřichově v Hájích?
  Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 No par soplíků tam je, ale asi je brzo rozjebou pražáci...:-(
    Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 Jel jsem v úterý okolo a něco málo tam bylo a nějaký blby po tom lezli i když to tálo. Jo a těm šmej
      Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 Nj, ale majitel lomu je tam vidi rad, pac maj pak velkou utratu v jeho putyce... Holt prazakum je vs
      Re: Ledy v Oldřichově 03.01.2010 Co máte pořád proti Pražákům? Tahle nesnášenlivost mě děsí. Něco je v tomhle státě špatně...
        Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Je to o tom, že ti co nebydlí v Praze někdy pomlouvají ty druhé, ale ve skutečnosti by tam moc rádi
          Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 To není o penězích, ale o chování lidí a na ledech je to vidět docela dost, protože je jich málo. Ně
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Souhlas s Michalem... Lucka bude asi z Marsu nebo z Prahy...
              Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 hihihi, to je ta osvětlená zatáčka nad Vídní, to brno? Kometááááá a Bobbyyyyy, tam je ledů dost:-)
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Někdo se narodil v Praze, někdo jinde a má s tím problém
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 proc zrovna pro prazaky?
              Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Jako by na Moravě či jinde nebylo taky dost debilů, momentálně bydlím v Praze, ale abnormální aglome
                Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 ha, naplava z moravy a konecne rozumnej nazor :)
              Re: Ledy v Oldřichově 14.01.2010 Proč? Protože "Pražák" je v mimopražských oblastech synonymum pro debila. Bez ohledu na to
Foto dne- Dechac 29.12.2009 Hezka fotka z praveku .. neni to Mila Pletanek s mladym Krecbachem, rok asi tak... 1984?
  Re: Foto dne- Dechac 29.12.2009 Je to Ondra a jistí ho asi David Komár, ale možná se pletu.
    Re: Foto dne- Dechac 29.12.2009 Máš pravdu je to Ondra a Davídek za mlada.
polarni vypravy 29.12.2009 zdar,
nemate nekdo typy na dokomunety o polarnich vypravach, ktery by se dali stahnout nekde na netu?
diky
jenda benda
  Re: polarni vypravy 29.12.2009 Omlouvam se za hrubky, chtel jsem napsat:
Zdar, nemate nekdo tipy na dokumenty o polarnich vy
    Re: polarni vypravy 29.12.2009 diky za opravy, chytrolíne
      Re: polarni vypravy 29.12.2009 Moj tip> Barabas a rapidshare , konkretne 118 dni v zajati ladu a neznama antarktida
        Re: polarni vypravy 30.12.2009 o diky vam...cestu do neznama úz mam. neznama antarktida je na hellsharu, a ten je porad obsazenej.
    Re: polarni vypravy 30.12.2009 ..taky zkus zadat Mirolsav Jakeš a další naše polárníky
      Re: polarni vypravy 30.12.2009 mrknu na to,diky
ten dokument 118 dni v zajati ladu je super. vsechna cest chlapkum
  Re: Freesport Brno 29.12.2009 Mám dojem, že není. Je to v ZŠ, takže mají prázdniny.
    Re: Freesport Brno 29.12.2009 neřekl bych že friťák bude závislej na provozu školy.. normálně tam maj do 22°° a to už je základka
      Re: Freesport Brno 29.12.2009 Mají zavřeno.
1
...
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: