Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem

Prodejny
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne01.01.2010
Co to má být za foto dne? nechápu!
 Re: Foto dne01.01.2010
Alexovi slátaniny, ještě si si nezvykl? Čas od času se tu nějaká koláž objeví, tato mě také nijak mo
  Re: Foto dne01.01.2010
vypada to na asocicaci lezec-podlaha
  Re: Foto dne01.01.2010
Ted te tu vsichni urcite ukamenuji jak nerozumis "modernimu umeni" :-D

 friendy Flex, nebo Manta?31.12.2009
Zaznamenal jsem na sport.popina.cz sadu friendu Flex 5ks (1-5) za 3290 a sadu friendu Manta 6ks (1-6) za 3190. Z duvodu, ktere nedokazu presne vysvetlit ani sam sobe, se mi libi vic ty jednolankove (Flex) a nejsem si jisty, jestli bych sestku nekde vyuzil
 Re: friendy Flex, nebo Manta?31.12.2009
protože jsi si to tady našel v minulé diskusi?
  Re: friendy Flex, nebo Manta?31.12.2009
No s mojej skusenosti: by som bral tie dvojlankove. ALe to je rozdielne lebo vsetky su dobre a aj po
   Re: friendy Flex, nebo Manta?01.01.2010
ja mam manty, a muzu rici ze i ten 6 jsem pouzil mnohokrat, v tomhle bych se rozhodoval pro kvantitu
 Re: friendy Flex, nebo Manta?01.01.2010
Najdi si tu diskusi,co tu o těch frendech byla,je to jen pár týdnů. Je tam spousta různých názorů.As
  Re: friendy Flex, nebo Manta?01.01.2010
Diky, objednal jsem Manty.

 Martin Petrašovský31.12.2009
Martin Petrašovský
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
Včera jsem si byl pěkně zalést a dal jsem si 8-. Tady je video:
  Re: Martin Petrašovský31.12.2009
A 8- je to po konec toho drátu, nebo jak?
  Re: Martin Petrašovský31.12.2009
?
   Re: Martin Petrašovský31.12.2009
????
    Re: Martin Petrašovský31.12.2009
??????
     Re: Martin Petrašovský31.12.2009
????????
      Re: Martin Petrašovský31.12.2009
??????????
  Re: Martin Petrašovský31.12.2009
????????
   Re: Martin Petrašovský31.12.2009
aha!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
Výkon by bylo dobré dokumentovat lepší technikou,
kameraman si zaslouží obdiv za výdrž - snad
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
uz nehulte! jinak vcelku dobra karma
 Re: Martin Petrašovský31.12.2009
To bylo skele! Kameraman by klidne priste mohl delat primy prenos z nejakeho Svetoveho poharu a nebo

 nechápu30.12.2009
může mi někdo vysvětlit, jak ten Lezec funguje? včera,nebo předevčirem jsem tu viděl pár zajímavých článků, a dnes hovno? nějaké obstarožní feraty atd... jsem se těšil že si počtu,... a nic.kam to zmizlo?
 Re: nechápu30.12.2009
vypadá to malinko přeházený na vrchu, prolistuj 1-3 stránky nazpátek a články snad najdeš
  Re: nechápu30.12.2009
To byla nějaká chybka, už je to opraveno, díky za trpělivost a hore zdar.

 foto dne29.12.2009
Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?

Hore zdar
 Re: foto dne29.12.2009
Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
  Re: foto dne29.12.2009
Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
   Re: foto dne29.12.2009
adrlines.blogspot.com
    Re: foto dne30.12.2009
No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být d
     Re: foto dne30.12.2009
Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od
      Re: foto dne30.12.2009
Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jist
  Re: foto dne30.12.2009
nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
   Re: foto dne30.12.2009
No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
    Re: foto dne30.12.2009
Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na
     Re: foto dne30.12.2009
fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak akté
      Re: foto dne30.12.2009
okej okej...to se těším,fotky kůl:)

 pruvodce29.12.2009
Nazdar, nema nekdo pruvodce na skaly u Hluboke nad Vltavou. Nevite jak to tam vipada a jak se tam leze?? dik

 Ledy v Oldřichově29.12.2009
Zdar. Nevíte prosím někdo, jestli jsou natečený ledy v lomu v Oldřichově v Hájích?
 Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
No par soplíků tam je, ale asi je brzo rozjebou pražáci...:-(
  Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
Jel jsem v úterý okolo a něco málo tam bylo a nějaký blby po tom lezli i když to tálo. Jo a těm šmej
   Re: Ledy v Oldřichově01.01.2010
Nj, ale majitel lomu je tam vidi rad, pac maj pak velkou utratu v jeho putyce... Holt prazakum je vs
   Re: Ledy v Oldřichově03.01.2010
Co máte pořád proti Pražákům? Tahle nesnášenlivost mě děsí. Něco je v tomhle státě špatně...
    Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Je to o tom, že ti co nebydlí v Praze někdy pomlouvají ty druhé, ale ve skutečnosti by tam moc rádi
     Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
To není o penězích, ale o chování lidí a na ledech je to vidět docela dost, protože je jich málo. Ně
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Souhlas s Michalem... Lucka bude asi z Marsu nebo z Prahy...
       Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
hihihi, to je ta osvětlená zatáčka nad Vídní, to brno? Kometááááá a Bobbyyyyy, tam je ledů dost:-)
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Někdo se narodil v Praze, někdo jinde a má s tím problém
      Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
proc zrovna pro prazaky?
       Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
Jako by na Moravě či jinde nebylo taky dost debilů, momentálně bydlím v Praze, ale abnormální aglome
        Re: Ledy v Oldřichově04.01.2010
ha, naplava z moravy a konecne rozumnej nazor :)
       Re: Ledy v Oldřichově14.01.2010
Proč? Protože "Pražák" je v mimopražských oblastech synonymum pro debila. Bez ohledu na to

 Foto dne- Dechac29.12.2009
Hezka fotka z praveku .. neni to Mila Pletanek s mladym Krecbachem, rok asi tak... 1984?
 Re: Foto dne- Dechac29.12.2009
Je to Ondra a jistí ho asi David Komár, ale možná se pletu.
  Re: Foto dne- Dechac29.12.2009
Máš pravdu je to Ondra a Davídek za mlada.

 polarni vypravy29.12.2009
zdar,
nemate nekdo typy na dokomunety o polarnich vypravach, ktery by se dali stahnout nekde na netu?

diky
jenda benda
 Re: polarni vypravy29.12.2009
Omlouvam se za hrubky, chtel jsem napsat:
Zdar, nemate nekdo tipy na dokumenty o polarnich vy
  Re: polarni vypravy29.12.2009
diky za opravy, chytrolíne
   Re: polarni vypravy29.12.2009
Moj tip> Barabas a rapidshare , konkretne 118 dni v zajati ladu a neznama antarktida
    Re: polarni vypravy30.12.2009
o diky vam...cestu do neznama úz mam. neznama antarktida je na hellsharu, a ten je porad obsazenej.
   Re: polarni vypravy29.12.2009
na stránkách ČT je tohle:
 Re: polarni vypravy30.12.2009
Jaroslav Pavlíček tam byl víckrát, třeba něco vygooglíš
  Re: polarni vypravy30.12.2009
..taky zkus zadat Mirolsav Jakeš a další naše polárníky
   Re: polarni vypravy30.12.2009
mrknu na to,diky
ten dokument 118 dni v zajati ladu je super. vsechna cest chlapkum

 Freesport Brno29.12.2009
Je dnes otevřen FreeSport na Kounicivě?
 Re: Freesport Brno29.12.2009
Mám dojem, že není. Je to v ZŠ, takže mají prázdniny.
  Re: Freesport Brno29.12.2009
neřekl bych že friťák bude závislej na provozu školy.. normálně tam maj do 22°° a to už je základka
   Re: Freesport Brno29.12.2009
Mají zavřeno.

1   ...   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   954   955   956   957   958   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Martin Petrašovský
Martin Petrašovský
Martin Petrašovský12:21:45 31.12.2009
odpovědět 
 Re: Martin Petrašovský
Včera jsem si byl pěkně zalést a dal jsem si 8-. Tady je video:
http://www.facebook.com/v/1207973804393
Martin Petrašovský12:30:39 31.12.2009
odpovědět 
  Re: Martin Petrašovský
A 8- je to po konec toho drátu, nebo jak?
kuba novák13:18:00 31.12.2009
odpovědět 
  Re: Martin Petrašovský
?
13:31:33 31.12.2009
odpovědět 
   Re: Martin Petrašovský
????
14:08:54 31.12.2009
odpovědět 
    Re: Martin Petrašovský
??????
14:27:09 31.12.2009
odpovědět 
     Re: Martin Petrašovský
????????
14:38:53 31.12.2009
odpovědět 
      Re: Martin Petrašovský
??????????
14:39:07 31.12.2009
odpovědět 
  Re: Martin Petrašovský
????????
14:38:26 31.12.2009
odpovědět 
   Re: Martin Petrašovský
aha!!!!!!!!!!!!!!
kuba novák14:41:00 31.12.2009
odpovědět 
 Re: Martin Petrašovský
Výkon by bylo dobré dokumentovat lepší technikou,
kameraman si zaslouží obdiv za výdrž - snad přežije dnešní noc. Tak opatrně lezci ať můžete ráno lézt ještě alespoň pod stůl.
15:24:10 31.12.2009
odpovědět 
 Re: Martin Petrašovský
uz nehulte! jinak vcelku dobra karma
prazak blizky chodsku15:40:35 31.12.2009
odpovědět 
 Re: Martin Petrašovský
To bylo skele! Kameraman by klidne priste mohl delat primy prenos z nejakeho Svetoveho poharu a nebo alespon z Mistrovstvi Ceske Republiky, v lezeni samozrejme.
NAtale18:36:19 31.12.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1463 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi