Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 01.01.2010 Co to má být za foto dne? nechápu!
  Re: Foto dne 01.01.2010 Alexovi slátaniny, ještě si si nezvykl? Čas od času se tu nějaká koláž objeví, tato mě také nijak mo
    Re: Foto dne 01.01.2010 vypada to na asocicaci lezec-podlaha
    Re: Foto dne 01.01.2010 Ted te tu vsichni urcite ukamenuji jak nerozumis "modernimu umeni" :-D
friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 Zaznamenal jsem na sport.popina.cz sadu friendu Flex 5ks (1-5) za 3290 a sadu friendu Manta 6ks (1-6) za 3190. Z duvodu, ktere nedokazu presne vysvetlit ani sam sobe, se mi libi vic ty jednolankove (Flex) a nejsem si jisty, jestli bych sestku nekde vyuzil
  Re: friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 protože jsi si to tady našel v minulé diskusi?
    Re: friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 No s mojej skusenosti: by som bral tie dvojlankove. ALe to je rozdielne lebo vsetky su dobre a aj po
      Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 ja mam manty, a muzu rici ze i ten 6 jsem pouzil mnohokrat, v tomhle bych se rozhodoval pro kvantitu
  Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 Najdi si tu diskusi,co tu o těch frendech byla,je to jen pár týdnů. Je tam spousta různých názorů.As
    Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 Diky, objednal jsem Manty.
      Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????
        Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ??????
          Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????????
            Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ??????????
    Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????????
      Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 aha!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 Výkon by bylo dobré dokumentovat lepší technikou,
kameraman si zaslouží obdiv za výdrž - snad
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 uz nehulte! jinak vcelku dobra karma
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 To bylo skele! Kameraman by klidne priste mohl delat primy prenos z nejakeho Svetoveho poharu a nebo
nechápu 30.12.2009 může mi někdo vysvětlit, jak ten Lezec funguje? včera,nebo předevčirem jsem tu viděl pár zajímavých článků, a dnes hovno? nějaké obstarožní feraty atd... jsem se těšil že si počtu,... a nic.kam to zmizlo?
  Re: nechápu 30.12.2009 vypadá to malinko přeházený na vrchu, prolistuj 1-3 stránky nazpátek a články snad najdeš
    Re: nechápu 30.12.2009 To byla nějaká chybka, už je to opraveno, díky za trpělivost a hore zdar.
foto dne 29.12.2009 Nevíte,kde na webu jsou k prohlídnutí podobné dobové fotografie lezení na písku?
Hore zdar
  Re: foto dne 29.12.2009 Mne sa na nej paci jak isti cez osmu ani nechcem vediet co by sa stalo keby mu padol do standu.
    Re: foto dne 29.12.2009 Nic by se nestalo, normálně by ho udržel...
      Re: foto dne 29.12.2009 adrlines.blogspot.com
        Re: foto dne 30.12.2009 No nevím, vzhledem k tomu, že lano jde rovnou z osmy k prvolezci,tj.žádné jištění, mohlo by to být d
          Re: foto dne 30.12.2009 Zas nějaký mudrlant, který ještě nehodil hubu do štandu na písku. Takhle se jistily všechny cesty od
            Re: foto dne 30.12.2009 Fakt zajímavý dřív sem mněl vosmu a přešel sem na kýbl ( BD guide) se kterym se samozřejmě nedá jist
    Re: foto dne 30.12.2009 nic.
maximalne by mu rupl sedak usity z hasicske hadice :)
      Re: foto dne 30.12.2009 No a kde se nacházejí nějake podobne fotky náhodou nevíte...mudrlanti?:) (za prvni odkaz dik)
        Re: foto dne 30.12.2009 Docela dost fotek (ale bohuzel ne techto historickych) je na
          Re: foto dne 30.12.2009 fotek přidáme na ten blog víc:)) jenom to musime všechno naskenovat..fotka je z roku 82 a jinak akté
            Re: foto dne 30.12.2009 okej okej...to se těším,fotky kůl:)
pruvodce 29.12.2009 Nazdar, nema nekdo pruvodce na skaly u Hluboke nad Vltavou. Nevite jak to tam vipada a jak se tam leze?? dik
Ledy v Oldřichově 29.12.2009 Zdar. Nevíte prosím někdo, jestli jsou natečený ledy v lomu v Oldřichově v Hájích?
  Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 No par soplíků tam je, ale asi je brzo rozjebou pražáci...:-(
    Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 Jel jsem v úterý okolo a něco málo tam bylo a nějaký blby po tom lezli i když to tálo. Jo a těm šmej
      Re: Ledy v Oldřichově 01.01.2010 Nj, ale majitel lomu je tam vidi rad, pac maj pak velkou utratu v jeho putyce... Holt prazakum je vs
      Re: Ledy v Oldřichově 03.01.2010 Co máte pořád proti Pražákům? Tahle nesnášenlivost mě děsí. Něco je v tomhle státě špatně...
        Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Je to o tom, že ti co nebydlí v Praze někdy pomlouvají ty druhé, ale ve skutečnosti by tam moc rádi
          Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 To není o penězích, ale o chování lidí a na ledech je to vidět docela dost, protože je jich málo. Ně
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Souhlas s Michalem... Lucka bude asi z Marsu nebo z Prahy...
              Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 hihihi, to je ta osvětlená zatáčka nad Vídní, to brno? Kometááááá a Bobbyyyyy, tam je ledů dost:-)
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Někdo se narodil v Praze, někdo jinde a má s tím problém
            Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 proc zrovna pro prazaky?
              Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 Jako by na Moravě či jinde nebylo taky dost debilů, momentálně bydlím v Praze, ale abnormální aglome
                Re: Ledy v Oldřichově 04.01.2010 ha, naplava z moravy a konecne rozumnej nazor :)
              Re: Ledy v Oldřichově 14.01.2010 Proč? Protože "Pražák" je v mimopražských oblastech synonymum pro debila. Bez ohledu na to
Foto dne- Dechac 29.12.2009 Hezka fotka z praveku .. neni to Mila Pletanek s mladym Krecbachem, rok asi tak... 1984?
  Re: Foto dne- Dechac 29.12.2009 Je to Ondra a jistí ho asi David Komár, ale možná se pletu.
    Re: Foto dne- Dechac 29.12.2009 Máš pravdu je to Ondra a Davídek za mlada.
polarni vypravy 29.12.2009 zdar,
nemate nekdo typy na dokomunety o polarnich vypravach, ktery by se dali stahnout nekde na netu?
diky
jenda benda
  Re: polarni vypravy 29.12.2009 Omlouvam se za hrubky, chtel jsem napsat:
Zdar, nemate nekdo tipy na dokumenty o polarnich vy
    Re: polarni vypravy 29.12.2009 diky za opravy, chytrolíne
      Re: polarni vypravy 29.12.2009 Moj tip> Barabas a rapidshare , konkretne 118 dni v zajati ladu a neznama antarktida
        Re: polarni vypravy 30.12.2009 o diky vam...cestu do neznama úz mam. neznama antarktida je na hellsharu, a ten je porad obsazenej.
    Re: polarni vypravy 30.12.2009 ..taky zkus zadat Mirolsav Jakeš a další naše polárníky
      Re: polarni vypravy 30.12.2009 mrknu na to,diky
ten dokument 118 dni v zajati ladu je super. vsechna cest chlapkum
  Re: Freesport Brno 29.12.2009 Mám dojem, že není. Je to v ZŠ, takže mají prázdniny.
    Re: Freesport Brno 29.12.2009 neřekl bych že friťák bude závislej na provozu školy.. normálně tam maj do 22°° a to už je základka
      Re: Freesport Brno 29.12.2009 Mají zavřeno.
1
...
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
958
...
2263
friendy Flex, nebo Manta? Zaznamenal jsem na sport.popina.cz sadu friendu Flex 5ks (1-5) za 3290 a sadu friendu Manta 6ks (1-6) za 3190. Z duvodu, ktere nedokazu presne vysvetlit ani sam sobe, se mi libi vic ty jednolankove (Flex) a nejsem si jisty, jestli bych sestku nekde vyuzil, ale zase mit za stejne penize o friend vic, nebo ne... Dejte mi nekdo prosim aspon jeden duvod, proc jsou ty Flexy lepsi, at si koupim sadu Flexu a mam klid, diky:-). P.S.: pf2010 mara 17:11:30 31.12.2009odpovědět
  Re: friendy Flex, nebo Manta? protože jsi si to tady našel v minulé diskusi? 17:17:00 31.12.2009odpovědět
    Re: friendy Flex, nebo Manta? No s mojej skusenosti: by som bral tie dvojlankove. ALe to je rozdielne lebo vsetky su dobre a aj pouzitie je rozdielne. fredy 17:25:27 31.12.2009odpovědět
      Re: friendy Flex, nebo Manta? ja mam manty, a muzu rici ze i ten 6 jsem pouzil mnohokrat, v tomhle bych se rozhodoval pro kvantitu, mit o friend vic nebo ne ocenis az v tu chvili kdy budes potrebovat zalozit a nebudes mit co. Spy.Dr 13:03:22 01.01.2010odpovědět
  Re: friendy Flex, nebo Manta? Najdi si tu diskusi,co tu o těch frendech byla,je to jen pár týdnů. Je tam spousta různých názorů.Asi nemá smysl se znovu opakovat. Libor H. 13:01:03 01.01.2010odpovědět
    Re: friendy Flex, nebo Manta? Diky, objednal jsem Manty. m. 16:07:53 01.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: