Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English brno - freesport 03.01.2010 ahoj.
nevite nekdo nahodou,zda ma dnes fritak otevreno a kdyztak odkdy?
dik
hvar 03.01.2010 Ahoj,v červnu bychom s kamarádem rádi vyrazili na Hvar za lezením a proto bych Vás rád požádal o radu ohledně ubytování.Jsme dvě čtyřčlenné rodiny s menšími dětmi,takže ne stan.Nemáte někdo nějaký spolehlivý kontakt?Našel jsem si lezení v Cliffbase,tak as
  Re: hvar 03.01.2010 na stranke cliffbase vlavo v menu polozka "accomodation"
  Re: hvar 04.01.2010 zkontaktuj Mira, on ti tam vše zařídí, má to tam pod palcem, za to ti dá i éčko slevu na vstup, tak
Ledík 03.01.2010 Zdar,
nevíte prosím někdo jak se jmenuje led, který se nachází ve Velké studené dolině pod Slavkovským štítem? Když se jde po značce nahoru, tak je vidět asi půl kilometru nalevo od Veverkáče. Má asi 35m. Díky za info.
  Re: Ledík 03.01.2010 Myslíš asi tvz. dolní led v Groszovi, tedy Groszovu cestu na Slavkovský štít
  Re: Ledík 03.01.2010 čawo,vľavo od Veverkáča je ľad v Záhradkách.ak ideš z Hrebienka,100m pred odbočkou na Rajnerku odboč
    Re: Ledík 04.01.2010 Díky moc, ale Zahrádky ani Grošův ľad to určitě není. Grošův je navíc od Veverkáče napravo. Tenhle l
    Re: Ledík 04.01.2010 Díky moc, ale Zahrádky ani Grošův ľad to určitě není. Grošův je navíc od Veverkáče napravo. Tenhle l
      Re: Ledík 04.01.2010 Taky jsem tam něco viděl, ale není zapsaný.V dolinách je takových ledíků víc.Některé natíkají jen ob
Pojisteni na skialpy 02.01.2010 Jaké by jste doporučili pojisteni na skialpy. OEAV už bohužel nestihnu vyřídit. Díky za odpovědi.
      Re: Pojisteni na skialpy 04.01.2010 No, ted si nemuzu vzpomenout na jmeno cestovky ve ktere jsem to vyrizoval ja, ale fungovalo to tak,
  Re: COMPACT CRAMPON 12 COMBI 03.01.2010 Parkrat jsem v nich lezl.Jde to,ale zadnej zazrak necekej.
životnost membrán 01.01.2010 Ahoj. Ráda bych si koupila nepromokavou bundu. A protože peněz moc není, důležitý parametr pro mě bude životnost. Jaký materiál (Goretex, Gelanots, BlocVent, Exel Dry, ... ) podle Vás vydrží sloužit nejdéle? A jak se o něj správně starat?? Díky moc!
  Re: životnost membrán 02.01.2010 Já myslím, že to je jedno. Mám několik membrán a životnost zhruba stejná. Po cca. 2-3 rokách intenzi
    Re: životnost membrán 02.01.2010 Uuuuff, jenom 2-3 roky? To teda musí být velmi intenzivní používání...
      Re: životnost membrán 02.01.2010 No asi 100 dní za rok ... Jinak ty hadry jsou potom nositelné dál, jenom s tím rozdílem, že při dešt
        Re: životnost membrán 03.01.2010 tak to tomu davas asi poradne na fest a nebo je to nejaky sunt, protoze obycejny climatic od hannahu
          Re: životnost membrán 03.01.2010 ..a neprat to vubec je taky kravina,pranim sice muzes narusit vodoodpudivost svrchniho materialu (ob
            Re: životnost membrán 03.01.2010 A je lepsi to prat v ruce nebo staci normalne strcit do pracky?
              Re: životnost membrán 04.01.2010 Myslím že když nastavíš nějaký ultra-jemný prací cyklus + vypneš ždímaní (!!!), tak není důvod se s
          Re: životnost membrán 04.01.2010 Konkrétně Climatic od Hannahu mám na kalhotech a je to stejné jak jsem uvedl. Protekly cca. za 2 rok
  Re: životnost membrán 03.01.2010 Gelenots me protekl za 4 roky. Inteznivniho pouzivani (taky mozna tech 80 dnu/rok, batoh,lyze, lezen
    Re: životnost membrán 03.01.2010 Hmm, ja bych cekal ze tu bundu budu mit uz do duchodu...:-(
      Re: životnost membrán 04.01.2010 Tak na to zapomeň:-D
  Re: životnost membrán 03.01.2010 Ja mam (krom dalsi bundy z Gorace) Climatic od Hannahu a nic moc jako bunda, ale co by clovek za ty
    Re: životnost membrán 04.01.2010 proc ukamenujete? :) to je jen typicka ceska ujetina machrovat po meste s technickou bundou za deset
      Re: životnost membrán 04.01.2010 Myslim ze to pouze ceska ujetina neni. Resp. driv sem si to taky myslel. Ale byl jsem 2 roky v angli
        Re: životnost membrán 04.01.2010 Ještě je tam ten rozdíl, že v zahraničí (konkrétně třeba ta Anglie i Norsko) jsou ty hadry pro běžný
        Re: životnost membrán 04.01.2010 heh..no tak to jsem asi za Dona Quijota..mam dve "goracovky", pricemz ta druha /starsi/ je
          Re: životnost membrán 04.01.2010 dodatek: goracove veci normalne peru v pracce /cca 2 do roka/, na 30°, bez zdimani, bez pouzivani sy
          Re: životnost membrán 04.01.2010 dodatek: goracove veci normalne peru v pracce /cca 2 do roka/, na 30°, bez zdimani, bez pouzivani sy
        Re: životnost membrán 04.01.2010 no, já mám bundu jen jednu, .. takže ji nosim i do města, když je počasí na bundu..
mám ji as
      Re: životnost membrán 04.01.2010 ono je to těžký - proč zmrzat ve městě, když ve skříni je s.joseph a podobně? S goráčem je to to sam
  Re: životnost membrán 04.01.2010 No někdy máš fuk jak dlouho vydrží membrána když to natrhneš, roztrháš a doslouží ti zipy, nebo ti t
    Re: životnost membrán 05.01.2010 Díky všem za odpovědi! Musím se přiznat že sem trošku zklamaná, přeci jen sem čekala že za ty prachy
Foto dne 01.01.2010 Co to má být za foto dne? nechápu!
  Re: Foto dne 01.01.2010 Alexovi slátaniny, ještě si si nezvykl? Čas od času se tu nějaká koláž objeví, tato mě také nijak mo
    Re: Foto dne 01.01.2010 vypada to na asocicaci lezec-podlaha
    Re: Foto dne 01.01.2010 Ted te tu vsichni urcite ukamenuji jak nerozumis "modernimu umeni" :-D
friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 Zaznamenal jsem na sport.popina.cz sadu friendu Flex 5ks (1-5) za 3290 a sadu friendu Manta 6ks (1-6) za 3190. Z duvodu, ktere nedokazu presne vysvetlit ani sam sobe, se mi libi vic ty jednolankove (Flex) a nejsem si jisty, jestli bych sestku nekde vyuzil
  Re: friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 protože jsi si to tady našel v minulé diskusi?
    Re: friendy Flex, nebo Manta? 31.12.2009 No s mojej skusenosti: by som bral tie dvojlankove. ALe to je rozdielne lebo vsetky su dobre a aj po
      Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 ja mam manty, a muzu rici ze i ten 6 jsem pouzil mnohokrat, v tomhle bych se rozhodoval pro kvantitu
  Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 Najdi si tu diskusi,co tu o těch frendech byla,je to jen pár týdnů. Je tam spousta různých názorů.As
    Re: friendy Flex, nebo Manta? 01.01.2010 Diky, objednal jsem Manty.
      Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????
        Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ??????
          Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????????
            Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ??????????
    Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 ????????
      Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 aha!!!!!!!!!!!!!!
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 Výkon by bylo dobré dokumentovat lepší technikou,
kameraman si zaslouží obdiv za výdrž - snad
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 uz nehulte! jinak vcelku dobra karma
  Re: Martin Petrašovský 31.12.2009 To bylo skele! Kameraman by klidne priste mohl delat primy prenos z nejakeho Svetoveho poharu a nebo
nechápu 30.12.2009 může mi někdo vysvětlit, jak ten Lezec funguje? včera,nebo předevčirem jsem tu viděl pár zajímavých článků, a dnes hovno? nějaké obstarožní feraty atd... jsem se těšil že si počtu,... a nic.kam to zmizlo?
  Re: nechápu 30.12.2009 vypadá to malinko přeházený na vrchu, prolistuj 1-3 stránky nazpátek a články snad najdeš
    Re: nechápu 30.12.2009 To byla nějaká chybka, už je to opraveno, díky za trpělivost a hore zdar.
1
...
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
956
957
...
2263
Pojisteni na skialpy Jaké by jste doporučili pojisteni na skialpy. OEAV už bohužel nestihnu vyřídit. Díky za odpovědi. ~ 21:26:32 02.01.2010odpovědět
    Re: Pojisteni na skialpy kdyz zajdes osobne na pobocku oeav, tak jsi pojisteny od pulnoci v den zaplaceni. sara 12:00:47 03.01.2010odpovědět
      Re: Pojisteni na skialpy No, ted si nemuzu vzpomenout na jmeno cestovky ve ktere jsem to vyrizoval ja, ale fungovalo to tak, ze jsem zaplatil, dostal karticku, doklad o zaplaceni a nejake letaky s tim, ze registracni cislo mi prijde druhy den mailem (druhy den byl pracovni) a ja si ho vepisu do karty. Bylo mi receno ze pojisteny jsem od uz zminene pulnoci, ale cislo nedorazilo na mail druhy den, ale az po tydnu. Predpokladam, ze pojisteny jsem sice opravdu byl, ale nevim co by se delo, kdybych v mezicase potreboval nejaky ovrtuleny prevoz a volal do uniqy s tim, ze jsem pojisteny, ale neznam registracni cislo OEAV. Mozna by hrozilo, ze odletim s dopravcem se kterym OEAV nema smlouvu a misto 22k budu mit narok jen na 650. Ale to jsou jen me dohady. Takze OEAV asi nezatracuj, vyridit jde velice rychle, ale jestli odjizdis opravdu druhy den, tak se poradne poptej co a jak. mara 16:29:32 04.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: