LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11506
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
Bouldry:
6.Kopecký 10675
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231189 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 membránová bunda04.01.2010
zdravim prosim o pomoc chci si koupit bundu premyslim nad marmot minimalist,pinguin stratos nebo tilak storm poradte mne kterou predem dik.
 Re: membránová bunda04.01.2010
mam stratosku a sem spokojenej...ale s dalšíma zkušenost nemám...záleží taky jak která sedne...
 Re: membránová bunda04.01.2010
Ty vole a co si myslíš, že ti tady někdo odpoví, jako že má někdo dvě bundy, aby ti poradil, která j
  Re: membránová bunda04.01.2010
silena a z p*dele je akorat tak tvoje odpoved
   Re: membránová bunda05.01.2010
OK, tak mi odpověz nějak lépe na tuto otázku: např. které horolezecké lano je lepší: Rocca Fanatic 1
    Re: membránová bunda05.01.2010
Pokud někdo nedokáže vnímat, že různá lana mají (objektivně) některé rozdílné vlastnosti, které lze
     Hloupým otázkám hloupé odpovědi05.01.2010
Samozřejmě že nejsou stejná, a to co je pro jednoho důležité, není důležité pro druhého, proto je hl
      Re: Hloupým otázkám hloupé odpovědi05.01.2010
Malá a vyholená, to je přeci úplně jasný!!!
       Re: Hloupým otázkám na LEZCI05.01.2010
Lezec stojí opravdu za starou bačkoru a hlavně tato diskuse je žumpa nejsmradlavějšího h**na na svět
        Re: Hloupým otázkám na LEZCI05.01.2010
Proboha, má to vůbec nějakou hodnotu toto?
  Re: membránová bunda04.01.2010
A jak dlouho si myslis, ze ti goracovka (pokud ji pouzivas) vydrzi? Kolik si asi myslis, ze nam jich
 Re: membránová bunda05.01.2010
Já můžu hodnotit jedině Stratosku od Pinguinu, kterou mají známí. Já mám Raptorku od Tilaku. S oběma
  Re: membránová bunda05.01.2010
Pro čuráka bez podpisu,který se rozhodnul dělat tu z Vaška blbce.Jsi hovado zhovadilé.Ty nemáš žádné
   Re: membránová bunda05.01.2010
To je uz trochu moc, nemyslis?
   Re: membránová bunda05.01.2010
to znelo jako vyjedrovani jiste jany z brna, ...
   Re: membránová bunda05.01.2010
A ty ses nepodepsal proč?
 Re: membránová bunda05.01.2010
Cau vasek,najlepsie bude ked sa vyberies do obchodu a vsetky ich vyskusas. Uvidis ktora ti najlepsie
  Re: membránová bunda05.01.2010
Toto je správná odpověď, ale přijde mi to jako komunikace 10letého kluka s jeho taťkou. Proboha!!!,
   Re: membránová bunda05.01.2010
To by potom ty zas***é reklamy neměly žádné cílení :-))
   Re: membránová bunda05.01.2010
ten kretén co se neumí ani podepsat mne zacina dost srat ty si kurva chytry nejchytrejsi na svete co
    Re: membránová bunda05.01.2010
Můj kontakt:
mobil: 602 343 200 a adresa je: Lidická 54, Praha 2. Stačí :-)
    Re: membránová bunda05.01.2010
A abych nezapomněl, a ty jsi kdo TOMASI? :-)
    Re: membránová bunda05.01.2010
vzdyt ma pravdu ty pi*co
    Re: membránová bunda05.01.2010
Zruště tu zasranou diskuzi, to je opravdu síla!
     Re: membránová bunda06.01.2010
Praha 2...stačí:))
      Re: Miloš Krupa membránová kunda06.01.2010
No ty jsi teda hvězda.Nemusím být z Brna, ale Praha 2 se má tedy čím chlubit.Dej si tam ještě telefó

 háky kolem Prahy04.01.2010
Neví někdo o nějakym pěknym háku v okolí Prahy, ale kdyby to stálo za to, tak i klidně dál? Nějlépe něco po vlastnim (fr., vkl., a pod., háčky nemam :( ) bo i ty skobovačky by vlastně taky šly. Koukal jsem, že by něco mohlo být na Mařence či v Řeži(?). Va
 Re: háky kolem Prahy04.01.2010
Otevři starého průvodce a mrkni na přelezy s lomítkem A0-AX, Bílá skála, Mařenka, Řež, Černolice, Ko
  Re: háky kolem Prahy05.01.2010
Jednoznačně Řež. V ostatních jmenovaných oblastech je už všechno přelezeno čistě a tím pádem i přeji
   Re: háky kolem Prahy05.01.2010
I v Řeži už je všechno přelezeno čistě, ale je zakázáno dojišťovat. Ale je fajn si zachovat aspoň je
    Re: háky kolem Prahy05.01.2010
Nejsem si jist, že by bylo všechno přelezeno čistě. Mám dojem, že třeba Šmelhauspřevis nebo Cesta do
     Re: háky kolem Prahy06.01.2010
Jestli chce lézt po vlastním jištění, a ne po skále, nebude tam tlouct skoby, tak je jedno jestli to
 Re: háky kolem Prahy05.01.2010
Díky za odpovědi.
Artie

 Obnova membrány04.01.2010
Je nějaká možnost znovuobnovení membrány, slyšel jsem o vyprávní ve vyšší teplotě? Nejedná se mi o absolutní prodyšnost, ale aspoň mírné zlepšení funkčnosti.
 Re: Obnova membrány04.01.2010
Myslím že vyprat to v trochu vyšší teplotě by byl poslední hřebíček do rakve. Obávám se že membránov
 Re: Obnova membrány04.01.2010
Mě se zatím jako jediný osvědčil sprej Atsko Permanent Water Guard.Oblečení se nastříká sprejem, nec
  Re: Obnova membrány04.01.2010
jestli se to vyprani v teplejsi vode netyka spis jenom zaterovych bund, coz??! jinac membranu, jako

 Pokus03.01.2010
omlouvám se, ale nedaří se mi odpovědět na jeden dotaz, tak zkouším...

 Led03.01.2010
nevíte kde najít jaké jsou podmínky na víru na vysočině
 Re: Led03.01.2010
proč to nejde odpovedět kurna?
  Re: Led03.01.2010
nebo si tam zavolej, jen toho se nesmíš bát...
 Re: Led03.01.2010
ledová stěna ve víru, to vygooglíš

 brno - freesport03.01.2010
ahoj.
nevite nekdo nahodou,zda ma dnes fritak otevreno a kdyztak odkdy?
dik

 hvar03.01.2010
Ahoj,v červnu bychom s kamarádem rádi vyrazili na Hvar za lezením a proto bych Vás rád požádal o radu ohledně ubytování.Jsme dvě čtyřčlenné rodiny s menšími dětmi,takže ne stan.Nemáte někdo nějaký spolehlivý kontakt?Našel jsem si lezení v Cliffbase,tak as
 Re: hvar03.01.2010
na stranke cliffbase vlavo v menu polozka "accomodation"
 Re: hvar04.01.2010
zkontaktuj Mira, on ti tam vše zařídí, má to tam pod palcem, za to ti dá i éčko slevu na vstup, tak

 Ledík03.01.2010
Zdar,
nevíte prosím někdo jak se jmenuje led, který se nachází ve Velké studené dolině pod Slavkovským štítem? Když se jde po značce nahoru, tak je vidět asi půl kilometru nalevo od Veverkáče. Má asi 35m. Díky za info.
 Re: Ledík03.01.2010
Myslíš asi tvz. dolní led v Groszovi, tedy Groszovu cestu na Slavkovský štít
 Re: Ledík03.01.2010
čawo,vľavo od Veverkáča je ľad v Záhradkách.ak ideš z Hrebienka,100m pred odbočkou na Rajnerku odboč
  Re: Ledík04.01.2010
Díky moc, ale Zahrádky ani Grošův ľad to určitě není. Grošův je navíc od Veverkáče napravo. Tenhle l
  Re: Ledík04.01.2010
Díky moc, ale Zahrádky ani Grošův ľad to určitě není. Grošův je navíc od Veverkáče napravo. Tenhle l
   Re: Ledík04.01.2010
Taky jsem tam něco viděl, ale není zapsaný.V dolinách je takových ledíků víc.Některé natíkají jen ob

 Pojisteni na skialpy02.01.2010
Jaké by jste doporučili pojisteni na skialpy. OEAV už bohužel nestihnu vyřídit. Díky za odpovědi.
 Re: Pojisteni na skialpy02.01.2010
stihnes :-)
  Re: Pojisteni na skialpy03.01.2010
kdyz zajdes osobne na pobocku oeav, tak jsi pojisteny od pulnoci v den zaplaceni.
   Re: Pojisteni na skialpy04.01.2010
No, ted si nemuzu vzpomenout na jmeno cestovky ve ktere jsem to vyrizoval ja, ale fungovalo to tak,

 COMPACT CRAMPON 12 COMBI01.01.2010
čau, používáte někdo tyto mačky na lezení ledů? dík
 Re: COMPACT CRAMPON 12 COMBI03.01.2010
Parkrat jsem v nich lezl.Jde to,ale zadnej zazrak necekej.

1   ...   938   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   954   955   956   957   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Obnova membrány
Je nějaká možnost znovuobnovení membrány, slyšel jsem o vyprávní ve vyšší teplotě? Nejedná se mi o absolutní prodyšnost, ale aspoň mírné zlepšení funkčnosti.
Michal11:37:41 04.01.2010
odpovědět 
 Re: Obnova membrány
Myslím že vyprat to v trochu vyšší teplotě by byl poslední hřebíček do rakve. Obávám se že membránový hadry jsou v podstatě spotřební zboží (jako Bohužel dneska už skoro všechno). Žádná obnova mě nenapadá, prostě když to doslouží tak je konec.
Derek12:21:18 04.01.2010
odpovědět 
 Re: Obnova membrány
Mě se zatím jako jediný osvědčil sprej Atsko Permanent Water Guard.Oblečení se nastříká sprejem, nechá uschnout a pak přežehlí, nebo tam, kde nelze žehlit, necháme působit horký vzduch (fén, sušička).
Pard13:11:51 04.01.2010
odpovědět 
  Re: Obnova membrány
jestli se to vyprani v teplejsi vode netyka spis jenom zaterovych bund, coz??! jinac membranu, jako takovou, nezrenovujes nicim /pominu-li zaplaty na diry/...btw.na sprej od atska jsem uz slysel nejakou chvalu...vzdycky to ale stejne bude pouze docasna obnova "vodonepropustnosti"..a asi na ukor "paroprodysnosti"
LePitchka14:25:20 04.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192417)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Diabolo 7c+ Oltedal
Sandnæs Damp 7a Oltedal
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (20)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (17)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1426 
 Neřeším to – lezu vše 
 1125 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi