Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ikony 09.01.2010 Zdravím mám dotaz na někoho kdo se orientuje na stránkách ČHS horosvaz.cz. V sekci skalní oblasti je u některejch cest ikonka zamračenýho smajlíku nebo panáček se zvednutou rukou a nikde sem nenašel vysvětlení k těm ikonkám nevíte někdo co znamenají ? dík
  Re: Ikony 10.01.2010 smazany robot
      Re: Torrent na Master of stones 6 11.01.2010 waw, ten Progression je supr. A jak leze Adam Papichulo...tak dobrou a napínavou kameru jsem už dlou
Umělka okolí K.Varů? 09.01.2010 Čeká mě 3 týdenní pobyt v lázních Jáchymov,je tam někde poblíž veřejná umělá stěna?Díky za případný tipy...
  Re: Umělka v okolí K. Varů 09.01.2010 bouldrovka v KAdani, nějaká stěna na horský chatě v v Jáchymově.
    Re: Umělka v okolí K. Varů 11.01.2010 Myslím že jsem je obě zadával tady do mapy na lezci, takže tam by měl být i vyhledatelný název, nebo
Umělka okolí K.Varů? 09.01.2010 Čeká mě 3 týdenní pobyt v lázních Jáchymov,je tam někde poblíž veřejná umělá stěna?Díky za případný tipy...
Umělka okolí K.Varů? 09.01.2010 Čeká mě 3 týdenní pobyt v lázních Jáchymov,je tam někde poblíž veřejná umělá stěna?Díky za případný tipy...
Rjukan 08.01.2010 Verim, ze ledova sezona v cehach uz je v plnem proudu. U nas na ostrove je to malicko horsi, proto jsme si opet zakoupili letenky do Rjukanu. Pri te prilezitosti jsme zjistili, ze do Torpu lita z Prahy Wizzair. A dokonce dost levne.
Pokud by nahod
  Re: Rjukan 09.01.2010 ...a zrovna island(torpu) jsem tam nikde nějak nenašel.
    Re: Rjukan 09.01.2010 Oslo Torp.
    Re: Rjukan 09.01.2010 Tak jeste jednou.
Rjukan je takove male ledove kralovstvi v Norsku. Predpokladam, ze kazdy kd
      Re: Rjukan 09.01.2010 ježiš, ne... já jsem idiot (ten anonym předtim). Nějak jsem si spletl Rjukan s Reykjavíkem, nevim pr
      Re: Rjukan 09.01.2010 každopádně letěl bych hned .)
        Re: Rjukan 09.01.2010 chlopi kuknite si norwegian.no ....mi sme leteli touto nizkorozpoctovou spolocnostou asi trikrat a
          Re: Rjukan 09.01.2010 Pokud jsou norwegian.no z Prahy levni, tak to se mate, od nas litaji vetsinou draz nez vetsina ostat
co znamenaji styly prelezu 08.01.2010 Zdravim, neni nekde vysvetleni ten zkratek, ktery se zadavaji, kdyz si zapisuju cestu do denicku? Je mi jasny, co je OS, flash, RP tusim (Red point?). Zbytek se tak nejak ztratic. Solo je "free solo" (ala Osman) nebo proste "normalni solo&q
  Re: co znamenaji styly prelezu 08.01.2010 uniká mi rozdíl mezi normální solem a free solem...ale třeba sem tak jen nepoučenej...
    Re: co znamenaji styly prelezu 08.01.2010 Pri "normalnim" sole pouzivas sebjisteni (treba grigri nebo neco podobnyho) - cili jistene
        Re: co znamenaji styly prelezu 08.01.2010 na jednu stranu se to tu resi skoro kazdej mesic, na druhou stranu uz by nekdo z adminu na zaklade t
          Re: co znamenaji styly prelezu 08.01.2010 I když je to jeden z mnoha různých dotazů, ke kterému by stačilo použít zdejší i jiné vyhledávání, j
        Re: co znamenaji styly prelezu 08.01.2010 Pokud myslíš to "solo na úrovni" bodově, tak o důvodech proč tomu tak je, se zase můžeš do
Slovinsko Kanin 08.01.2010 Ahoj. Sháním informace o skialpových možnostech a zimních horolezeckých výstupech, ledech v okolí Kaninu. Předem děkuji. Mauglí
fazolky 07.01.2010 cau, mate nekdo zkusenosti s nosenim kontaktnich cocek na boulder, skaly nebo normalni stenu? Neskodi jim mago? dik
  Re: fazolky 07.01.2010 nikdy jsem s tím problémy neměla, tahám je všude, i na vodě OK.
  Re: fazolky 07.01.2010 uplna pohoda, bouldrovku znasaju horsie moje pluca ako cocky by som povedal:) nosim aj do tatier, mu
  Re: fazolky 08.01.2010 No jednou jeden klučina měl sypké magnézium, a když jsem ho dole jistila, tak to moc dobré nebylo. A
    Re: fazolky 08.01.2010 Tak tohle není nic moc ani bez čoček...;-D
  Re: fazolky 08.01.2010 Na skalách i na stěně v pohodě. Horší je to v hospodě po lezení. Cigaretovej kouř mi přijde pro čočk
  Re: fazolky 09.01.2010 Potvrzuji naprosto bezproblémové lezení s čočkama jak na stěně, bouldru i na skalách. Pády i odskoky
    Re: fazolky 10.01.2010 Souhlas, cocky bez problemu pri lezeni. Vadi akorat padajici mago, ale to vsem.
1
...
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
955
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: