Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Lezecké erotické fotografie 12.01.2010 v archivu časopisů ČAO
    Re: Lezecké erotické fotografie 12.01.2010 v rubrice Něco pro Jonáše :-)
    Re: Lezecké erotické fotografie 13.01.2010 Neni neco podobnyho s chlapama? :-)
      Re: Lezecké erotické fotografie 13.01.2010 co by asi bylo hezkyho na nahatym lezci s bimbajicim pytlikem a sulinkem?
      Re: Lezecké erotické fotografie 18.01.2010 na tý stránce jsou i kluci
galery- strana 3
    Re: Lezecké erotické fotografie 13.01.2010 stonenudes - skvělá práce!! a je tam i pár chlapů, překvapivě se jim nic nebimbá..
    Re: Lezecké erotické fotografie 13.01.2010 bouldristky, hm. Lezkyne maji preci sedak.
      Re: Lezecké erotické fotografie 14.01.2010 hm, pět pěkných fotek
Titulky k "On Sight" 12.01.2010 Ahoj lidi mam na vás dotaz.Nevíte, kde bych stáhla k filmu On sight Cz nebo Sk titulky?hledám hledám a stále nemám.Díky za info.petardicka@gmail.com
  Re: Titulky k "On Sight" 12.01.2010 taky by mě zajímaly titulky....klidně i kvíce filmům...nejsem schopný najít nic k lezeckým filmům...
Titulky k "On Sight" 12.01.2010 Ahoj lidi mam na vás dotaz.Nevíte, kde bych stáhla k filmu On sight Cz nebo Sk titulky?hledám hledám a stále nemám.Díky za info.petardicka@gmail.com
Slovinsko panely 12.01.2010 Hledám ve Slovinsku velkoobchody s horolezeckými potřebami /chyty, panely/ Škoda. Nemáte někdo nějaký nápad ? 602877948
  Re: Slovinsko panely 12.01.2010 projet stránky výrobců a hledat v kontaktech jejich zastoupení, napsat dotaz na stránky nějaké tamní
  Re: Slovinsko panely 13.01.2010 Osobně si myslím, že to žádný velkoobchod nabízet nebude. Výrobce si většinou dělá distribuci sám, t
Mačky na mixy 12.01.2010 Ahoj.Premyslim jaky koupit trekovky,rad bych aby se na ne daly upnout rychloupinaci macky,to ale pak budou boty tak tvrdy,ze se v nich nebude dat chodit turistika po horach.Tak kdyz koupim nejaky mekci trekovky na polo rychloupinaci macky,zda se v techto
  Re: Mačky na mixy 12.01.2010 Caf, mam Garmont Dakota, kupoval som davnejsie ako take univerzalnejsie riesenie. Mixy sa v tom daju
  Re: Mačky na mixy 12.01.2010 V turistických mačkách můžeš lézt klidně třeba 300m pětkový ledy, záleží na vůli a zbytek doženeš ru
    Re: Mačky na mixy 12.01.2010 jestli hodláš lézt něco pořádnýho, tak se nemá cenu bavit o (měkkých) trekovkách.
    Re: Mačky na mixy 12.01.2010 jakto, že se nadá v tvrdých botách chodit dlouhá tůra. To je blbost- je to jenom o tom, jak je člově
      Re: Mačky na mixy 12.01.2010 jj- takové lidi mám nejraději, co chcou pohodlnou botu na turistiku, lezení, vysokohorskou turistiku
      Re: Mačky na mixy 12.01.2010 Nejsem slecinka...A a ni nejsem uplny zacatecnik,po horach uz neco nachozeno mam.Slo mi predevsim o
        Re: Mačky na mixy 12.01.2010 Nemam iluze o univerzalnich botach za 3 tis...Jsem na tvrdy boty zvyklej,mel jsem doted La Sportivy
          Re: Mačky na mixy 12.01.2010 A co napr. La Sportiva Karakoram? na tebou zmienene tury by to tiez mohlo stacit...
          Re: Mačky na mixy 13.01.2010 Ahoj Patriku,
Jestli dobře rozumím, sháníš jedny boty na skoro všechny disciplíny poh
        Re: Mačky na mixy 13.01.2010 Mam boty Trezeta Guida, maju aj vpredu aj vzadu zliabok, su dostatocne tvrde na mixy aj nejaky ladik
      Re: Mačky na mixy 13.01.2010 boty s drážkou vpředu jsou třeba jenom na některé typy maček, podle vázání
    Re: Mačky na mixy 13.01.2010 "300m, petkoveho ladu"...to znie chrumkavo...pises z vlastnej skusenosti???
Marmot Never Summer 12.01.2010 Potřebuju spát tak do -10 (max-15) venkovních, ovšem spíš ve stanu a mám v merku MNS za 4,8 litru. Nějakou kladnou reakci jsem tu už zaregistroval (-9/-16 údajně docela sedí). Ovšem je to délka regular, což si nejsem jist, zda na 181 cm vyhovuje s r
  Re: Marmot Never Summer 12.01.2010 Nejlíp bude, když si do něj vlezeš (bez bot). Možná budeš za pitomce, tak počkej, až na krámě nebudo
    Re: Marmot Never Summer 12.01.2010 No, to je bída E-shopů.
  Re: Marmot Never Summer 12.01.2010 Ahoj, ja mam MNS 2roky, absoloval jsem s nim mimo jine trek kolem K2 a spokojenost. Pomer cena/vykon
    Re: Marmot Never Summer 13.01.2010 Dík, pro jistotu jsem ho objednal. Počítám, že to v něm přežije i jindy (mimo léto u vody)
Strava 11.01.2010 Ahoj, nemá někdo tušení co a jak zhruba jíst při tréninku? Dík
      Re: Strava 11.01.2010 Fuuuuj...
        Re: Strava 11.01.2010 Vyudit jitrnicu? To mě nenapadlo, mňam! A tlačenka, to je základ prevence poranění kloubů. Plzeň a v
          Re: Strava 11.01.2010 A s čeho na co už jsi se zlepšil Wilhelme?
            Re: Strava 11.01.2010 8a skalky, Xa písek. Jde o to, že dnes jsou všichni silní, jak prase, ale málo kdo umí lezt. Takže n
    Reklama 12.01.2010 Haha, super reklama - poslat stupidní dotaz a promptně si na něj odpovědět i odkazem na svůj novej w
  Re: Strava 12.01.2010 Ja jsem zacal „trenovat“ teprve nedavno. Vyskrabu se na 6+ UIAA na umelce, ale to uz je projekt jak
  Re: Strava 12.01.2010 V internetovém knihkupectví Quill, kde mají horoliteraturu, je také publikace Výživa v otázkách a od
Maltatal 11.01.2010 Ahoj prosim nema nekdo nejaky tip kde najdu nejakeho pruvodce maltatalu...Dik moc za kazde info.
  Re: Maltatal 12.01.2010 Nebo v hotelu tam koupíš Eisklettern in Oberkärnten, Franz Karger a Ingo Neumann, 1. vydání 2004, to
Lezecké cepíny 11.01.2010 Mám zájem koupit si dva lezecké cepíny(lopatka,kladivo). Chtěl bych aby s nimi šlo lézt nejlépe ledy i mix. Zaujal mě Petz Quark a Grivel Alp Wing. Který koupit? Případně nějaký jiný tip??? Dík
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Grivel nema uplne nejlepsi tvar hrotu, tedy aspon nemel.
Quark neni zly, mozna by za uvahu mo
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Raveltik Demon Super Cup - fajne, ceske cepiny, za dobrou cenu
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 BD Viper a Cobra rules!!!
    Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Souhlas. Vipery super. Cobry urcite taky, akorat ta cena za ne (myslim za Cobry) :-(
      Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 quark rulez
        Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Cassin Rulezzz.
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Rozhodni se mezi Charlet Quarkama, Raveltik Supercup a nebo ty BD Viper.
Všechny dobrý jak c
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Asi to vidím na ty Quarky. Co takhle ještě DMM Rebel ??? Neprodáváte někdo někteté z techto cepínů,p
    Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Já jsem řešil úplně stejný problém a nakonec jsem zvolil BD Viper. Nechal jsem si je za dobrý peníz
    Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Mám známé co mají Quarky i Demony. Raveltiky bych nebral. Hrot vydrží polovinu toho co u Quarku a na
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
    Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 A co take Aztary? Pripadaju mi rovnako dobre ako Quarky a pritom lacnejsie.
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Ahoj, ja koupil Quarky, jsem s nima mooc spokojenej, ale BDcka neznam. Snad jen uchyceni poutek by m
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Aztary na ledy nejsou nic moc. Jsou to zbrane spis na zlaby a podobne. V ledech s nima podle mne neb
        Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Vipery vypadají dobře. Akorát jsem je našel jen v Hudy a nemají k nim hroty na mix:( Kde by se daly
hyperodkazy na serveru lezec.cz 11.01.2010 Může mi prosím někdo prozradit z jakého důvodu je většina odkazů zde na lezci "znefunkčněna" vložením "bílého" znaku (mezery) - případně několika...
Dík za info
  Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz 11.01.2010 Laicky: předpokládám, že z bezpečnostních důvodů je nastavena maximální délka znaků jednoho "sl
    Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz 12.01.2010 Jo, taky mě to vždycky štve, doporučuji prohnat všechny odkazy přes 1
...
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
...
2263
hyperodkazy na serveru lezec.cz Může mi prosím někdo prozradit z jakého důvodu je většina odkazů zde na lezci "znefunkčněna" vložením "bílého" znaku (mezery) - případně několika...
Dík za info martin 17:37:33 11.01.2010odpovědět
  Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz Laicky: předpokládám, že z bezpečnostních důvodů je nastavena maximální délka znaků jednoho "slova", ale i tak se sem občas dostane nějaký spam, to potom přibude někm do diskuze nebo k cestám či článku nesmyslný odkaz s klikiháky - v pleším případě, neděje se to moc, ale občas je to vidět (i přes ochranu).
Tudíž komukoliv z přispěvatelů - lidí, nezbývá než dlouhé odkazy, které to při zadávání např. diskusního příspěvku nepobere, rozdělit mezerou nebo několika mezerami (popř. zadat jiným způsobem). Ten kdo se chce potom na nějaký odkaz podívat, jednoduše vymaže mezeru. Ano, může to někomu dělat problémy;) martan 17:47:22 11.01.2010odpovědět
    Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz Jo, taky mě to vždycky štve, doporučuji prohnat všechny odkazy přes www.tinyurl.com a ono vám to zkrátí patřičný odkaz na rozumnou délku, to jen takový malý tip... Karel 00:11:17 12.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: