Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216
33. 2172

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230734 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezecké erotické fotografie12.01.2010
Ahoj, nevíte kde se dají na netu sehnat nějaké pěkné fotografie svlečených lezkyň? :-)
 Re: Lezecké erotické fotografie12.01.2010
v archivu časopisů ČAO
  Re: Lezecké erotické fotografie12.01.2010
v rubrice Něco pro Jonáše :-)
 Re: Lezecké erotické fotografie12.01.2010
stonenudes.com
  Re: Lezecké erotické fotografie13.01.2010
Neni neco podobnyho s chlapama? :-)
   Re: Lezecké erotické fotografie13.01.2010
co by asi bylo hezkyho na nahatym lezci s bimbajicim pytlikem a sulinkem?
   Re: Lezecké erotické fotografie18.01.2010
na tý stránce jsou i kluci
galery- strana 3
  Re: Lezecké erotické fotografie13.01.2010
stonenudes - skvělá práce!! a je tam i pár chlapů, překvapivě se jim nic nebimbá..
  Re: Lezecké erotické fotografie13.01.2010
bouldristky, hm. Lezkyne maji preci sedak.
   Re: Lezecké erotické fotografie14.01.2010
hm, pět pěkných fotek

 Titulky k "On Sight"12.01.2010
Ahoj lidi mam na vás dotaz.Nevíte, kde bych stáhla k filmu On sight Cz nebo Sk titulky?hledám hledám a stále nemám.Díky za info.petardicka@gmail.com
 Re: Titulky k "On Sight"12.01.2010
taky by mě zajímaly titulky....klidně i kvíce filmům...nejsem schopný najít nic k lezeckým filmům...
  Re: Titulky k "On Sight"12.01.2010
 Re: Titulky k "On Sight"12.01.2010
zkus vyhledat na
  Re: Titulky k "On Sight"12.01.2010
Nene tam už jsem byla a tam jsem stáhla ten film v angl.Dala jsem si žádost na překlad tak uvidíme.

 Titulky k "On Sight"12.01.2010
Ahoj lidi mam na vás dotaz.Nevíte, kde bych stáhla k filmu On sight Cz nebo Sk titulky?hledám hledám a stále nemám.Díky za info.petardicka@gmail.com

 Slovinsko panely12.01.2010
Hledám ve Slovinsku velkoobchody s horolezeckými potřebami /chyty, panely/ Škoda. Nemáte někdo nějaký nápad ? 602877948
 Re: Slovinsko panely12.01.2010
projet stránky výrobců a hledat v kontaktech jejich zastoupení, napsat dotaz na stránky nějaké tamní
 Re: Slovinsko panely13.01.2010
Osobně si myslím, že to žádný velkoobchod nabízet nebude. Výrobce si většinou dělá distribuci sám, t

 Mačky na mixy12.01.2010
Ahoj.Premyslim jaky koupit trekovky,rad bych aby se na ne daly upnout rychloupinaci macky,to ale pak budou boty tak tvrdy,ze se v nich nebude dat chodit turistika po horach.Tak kdyz koupim nejaky mekci trekovky na polo rychloupinaci macky,zda se v techto
 Re: Mačky na mixy12.01.2010
Caf, mam Garmont Dakota, kupoval som davnejsie ako take univerzalnejsie riesenie. Mixy sa v tom daju
 Re: Mačky na mixy12.01.2010
V turistických mačkách můžeš lézt klidně třeba 300m pětkový ledy, záleží na vůli a zbytek doženeš ru
  Re: Mačky na mixy12.01.2010
jestli hodláš lézt něco pořádnýho, tak se nemá cenu bavit o (měkkých) trekovkách.
  Re: Mačky na mixy12.01.2010
jakto, že se nadá v tvrdých botách chodit dlouhá tůra. To je blbost- je to jenom o tom, jak je člově
   Re: Mačky na mixy12.01.2010
jj- takové lidi mám nejraději, co chcou pohodlnou botu na turistiku, lezení, vysokohorskou turistiku
   Re: Mačky na mixy12.01.2010
Nejsem slecinka...A a ni nejsem uplny zacatecnik,po horach uz neco nachozeno mam.Slo mi predevsim o
    Re: Mačky na mixy12.01.2010
Nemam iluze o univerzalnich botach za 3 tis...Jsem na tvrdy boty zvyklej,mel jsem doted La Sportivy
     Re: Mačky na mixy12.01.2010
A co napr. La Sportiva Karakoram? na tebou zmienene tury by to tiez mohlo stacit...
     Re: Mačky na mixy13.01.2010
Ahoj Patriku,

Jestli dobře rozumím, sháníš jedny boty na skoro všechny disciplíny poh
    Re: Mačky na mixy13.01.2010
Mam boty Trezeta Guida, maju aj vpredu aj vzadu zliabok, su dostatocne tvrde na mixy aj nejaky ladik
   Re: Mačky na mixy13.01.2010
boty s drážkou vpředu jsou třeba jenom na některé typy maček, podle vázání
  Re: Mačky na mixy13.01.2010
"300m, petkoveho ladu"...to znie chrumkavo...pises z vlastnej skusenosti???

 Marmot Never Summer12.01.2010
Potřebuju spát tak do -10 (max-15) venkovních, ovšem spíš ve stanu a mám v merku MNS za 4,8 litru. Nějakou kladnou reakci jsem tu už zaregistroval (-9/-16 údajně docela sedí). Ovšem je  to délka regular, což si nejsem jist, zda na 181 cm vyhovuje s r
 Re: Marmot Never Summer12.01.2010
Nejlíp bude, když si do něj vlezeš (bez bot). Možná budeš za pitomce, tak počkej, až na krámě nebudo
  Re: Marmot Never Summer12.01.2010
No, to je bída E-shopů.
 Re: Marmot Never Summer12.01.2010
Ahoj, ja mam MNS 2roky, absoloval jsem s nim mimo jine trek kolem K2 a spokojenost. Pomer cena/vykon
  Re: Marmot Never Summer13.01.2010
Dík, pro jistotu jsem ho objednal. Počítám, že to v něm přežije i jindy (mimo léto u vody)

 Strava11.01.2010
Ahoj, nemá někdo tušení co a jak zhruba jíst při tréninku? Dík
 Re: Strava11.01.2010
  Re: Strava11.01.2010
Špek,škvarky(nezapomeň osolit), tlačenku, jaterničky(nejlépe uzené). Prostě zdravou výživu z kvalitn
   Re: Strava11.01.2010
Fuuuuj...
    Re: Strava11.01.2010
Vyudit jitrnicu? To mě nenapadlo, mňam! A tlačenka, to je základ prevence poranění kloubů. Plzeň a v
     Re: Strava11.01.2010
A s čeho na co už jsi se zlepšil Wilhelme?
      Re: Strava11.01.2010
8a skalky, Xa písek. Jde o to, že dnes jsou všichni silní, jak prase, ale málo kdo umí lezt. Takže n
  Reklama12.01.2010
Haha, super reklama - poslat stupidní dotaz a promptně si na něj odpovědět i odkazem na svůj novej w
 Re: Strava12.01.2010
Ja jsem zacal „trenovat“ teprve nedavno. Vyskrabu se na 6+ UIAA na umelce, ale to uz je projekt jak
 Re: Strava12.01.2010
V internetovém knihkupectví Quill, kde mají horoliteraturu, je také publikace Výživa v otázkách a od

 Maltatal11.01.2010
Ahoj prosim nema nekdo nejaky tip kde najdu nejakeho pruvodce maltatalu...Dik moc za kazde info.
 Re: Maltatal11.01.2010
Pruvodce najdes tu :
  Re: Maltatal12.01.2010
Asi hloupa otazka, ale vi nekdo jak je tam nateklo? doufam ze lip nez u nas... jel bych ale nemam pa
 Re: Maltatal12.01.2010
Nebo v hotelu tam koupíš Eisklettern in Oberkärnten, Franz Karger a Ingo Neumann, 1. vydání 2004, to

 Lezecké cepíny11.01.2010
Mám zájem koupit si dva lezecké cepíny(lopatka,kladivo). Chtěl bych aby s nimi šlo lézt nejlépe ledy i mix. Zaujal mě Petz Quark a Grivel Alp Wing. Který koupit? Případně nějaký jiný tip??? Dík
 Re: Lezecké cepíny11.01.2010
Grivel nema uplne nejlepsi tvar hrotu, tedy aspon nemel.
Quark neni zly, mozna by za uvahu mo
 Re: Lezecké cepíny11.01.2010
Raveltik Demon Super Cup - fajne, ceske cepiny, za dobrou cenu
 Re: Lezecké cepíny11.01.2010
BD Viper a Cobra rules!!!
  Re: Lezecké cepíny11.01.2010
Souhlas. Vipery super. Cobry urcite taky, akorat ta cena za ne (myslim za Cobry) :-(
   Re: Lezecké cepíny11.01.2010
quark rulez
    Re: Lezecké cepíny11.01.2010
Cassin Rulezzz.
 Re: Lezecké cepíny11.01.2010
Rozhodni se mezi Charlet Quarkama, Raveltik Supercup a nebo ty BD Viper.
Všechny dobrý jak c
 Re: Lezecké cepíny11.01.2010
Asi to vidím na ty Quarky. Co takhle ještě DMM Rebel ??? Neprodáváte někdo někteté z techto cepínů,p
  Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Já jsem řešil úplně stejný problém a nakonec jsem zvolil BD Viper. Nechal jsem si je za dobrý peníz
  Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Mám známé co mají Quarky i Demony. Raveltiky bych nebral. Hrot vydrží polovinu toho co u Quarku a na
   Re: Lezecké cepíny12.01.2010
U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
   Re: Lezecké cepíny12.01.2010
U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
   Re: Lezecké cepíny12.01.2010
U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
  Re: Lezecké cepíny12.01.2010
A co take Aztary? Pripadaju mi rovnako dobre ako Quarky a pritom lacnejsie.
   Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Ahoj, ja koupil Quarky, jsem s nima mooc spokojenej, ale BDcka neznam. Snad jen uchyceni poutek by m
   Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Aztary na ledy nejsou nic moc. Jsou to zbrane spis na zlaby a podobne. V ledech s nima podle mne neb
    Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Vipery vypadají dobře. Akorát jsem je našel jen v Hudy a nemají k nim hroty na mix:( Kde by se daly
     Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Přehled tady:
     Re: Lezecké cepíny12.01.2010
Zeptej se primo v Hudy. Ze je nemaji v katalogu neznamena, ze je nedokazi dodat (mne sehnali i zlome

 hyperodkazy na serveru lezec.cz11.01.2010
Může mi prosím někdo prozradit z jakého důvodu je většina odkazů zde na lezci "znefunkčněna" vložením "bílého" znaku (mezery) - případně několika...

Dík za info
 Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz11.01.2010
Laicky: předpokládám, že z bezpečnostních důvodů je nastavena maximální délka znaků jednoho "sl
  Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz12.01.2010
Jo, taky mě to vždycky štve, doporučuji prohnat všechny odkazy přes 1   ...   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   953   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 hyperodkazy na serveru lezec.cz
Může mi prosím někdo prozradit z jakého důvodu je většina odkazů zde na lezci "znefunkčněna" vložením "bílého" znaku (mezery) - případně několika...

Dík za info
martin17:37:33 11.01.2010
odpovědět 
 Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz
Laicky: předpokládám, že z bezpečnostních důvodů je nastavena maximální délka znaků jednoho "slova", ale i tak se sem občas dostane nějaký spam, to potom přibude někm do diskuze nebo k cestám či článku nesmyslný odkaz s klikiháky - v pleším případě, neděje se to moc, ale občas je to vidět (i přes ochranu).
Tudíž komukoliv z přispěvatelů - lidí, nezbývá než dlouhé odkazy, které to při zadávání např. diskusního příspěvku nepobere, rozdělit mezerou nebo několika mezerami (popř. zadat jiným způsobem). Ten kdo se chce potom na nějaký odkaz podívat, jednoduše vymaže mezeru. Ano, může to někomu dělat problémy;)
 martan17:47:22 11.01.2010
odpovědět 
  Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz
Jo, taky mě to vždycky štve, doporučuji prohnat všechny odkazy přes www.tinyurl.com a ono vám to zkrátí patřičný odkaz na rozumnou délku, to jen takový malý tip...
Karel00:11:17 12.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz