Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Mačky na mixy 12.01.2010 Ahoj.Premyslim jaky koupit trekovky,rad bych aby se na ne daly upnout rychloupinaci macky,to ale pak budou boty tak tvrdy,ze se v nich nebude dat chodit turistika po horach.Tak kdyz koupim nejaky mekci trekovky na polo rychloupinaci macky,zda se v techto
  Re: Mačky na mixy 12.01.2010 Caf, mam Garmont Dakota, kupoval som davnejsie ako take univerzalnejsie riesenie. Mixy sa v tom daju
  Re: Mačky na mixy 12.01.2010 V turistických mačkách můžeš lézt klidně třeba 300m pětkový ledy, záleží na vůli a zbytek doženeš ru
    Re: Mačky na mixy 12.01.2010 jestli hodláš lézt něco pořádnýho, tak se nemá cenu bavit o (měkkých) trekovkách.
    Re: Mačky na mixy 12.01.2010 jakto, že se nadá v tvrdých botách chodit dlouhá tůra. To je blbost- je to jenom o tom, jak je člově
      Re: Mačky na mixy 12.01.2010 jj- takové lidi mám nejraději, co chcou pohodlnou botu na turistiku, lezení, vysokohorskou turistiku
      Re: Mačky na mixy 12.01.2010 Nejsem slecinka...A a ni nejsem uplny zacatecnik,po horach uz neco nachozeno mam.Slo mi predevsim o
        Re: Mačky na mixy 12.01.2010 Nemam iluze o univerzalnich botach za 3 tis...Jsem na tvrdy boty zvyklej,mel jsem doted La Sportivy
          Re: Mačky na mixy 12.01.2010 A co napr. La Sportiva Karakoram? na tebou zmienene tury by to tiez mohlo stacit...
          Re: Mačky na mixy 13.01.2010 Ahoj Patriku,
Jestli dobře rozumím, sháníš jedny boty na skoro všechny disciplíny poh
        Re: Mačky na mixy 13.01.2010 Mam boty Trezeta Guida, maju aj vpredu aj vzadu zliabok, su dostatocne tvrde na mixy aj nejaky ladik
      Re: Mačky na mixy 13.01.2010 boty s drážkou vpředu jsou třeba jenom na některé typy maček, podle vázání
    Re: Mačky na mixy 13.01.2010 "300m, petkoveho ladu"...to znie chrumkavo...pises z vlastnej skusenosti???
Marmot Never Summer 12.01.2010 Potřebuju spát tak do -10 (max-15) venkovních, ovšem spíš ve stanu a mám v merku MNS za 4,8 litru. Nějakou kladnou reakci jsem tu už zaregistroval (-9/-16 údajně docela sedí). Ovšem je to délka regular, což si nejsem jist, zda na 181 cm vyhovuje s r
  Re: Marmot Never Summer 12.01.2010 Nejlíp bude, když si do něj vlezeš (bez bot). Možná budeš za pitomce, tak počkej, až na krámě nebudo
    Re: Marmot Never Summer 12.01.2010 No, to je bída E-shopů.
  Re: Marmot Never Summer 12.01.2010 Ahoj, ja mam MNS 2roky, absoloval jsem s nim mimo jine trek kolem K2 a spokojenost. Pomer cena/vykon
    Re: Marmot Never Summer 13.01.2010 Dík, pro jistotu jsem ho objednal. Počítám, že to v něm přežije i jindy (mimo léto u vody)
Strava 11.01.2010 Ahoj, nemá někdo tušení co a jak zhruba jíst při tréninku? Dík
      Re: Strava 11.01.2010 Fuuuuj...
        Re: Strava 11.01.2010 Vyudit jitrnicu? To mě nenapadlo, mňam! A tlačenka, to je základ prevence poranění kloubů. Plzeň a v
          Re: Strava 11.01.2010 A s čeho na co už jsi se zlepšil Wilhelme?
            Re: Strava 11.01.2010 8a skalky, Xa písek. Jde o to, že dnes jsou všichni silní, jak prase, ale málo kdo umí lezt. Takže n
    Reklama 12.01.2010 Haha, super reklama - poslat stupidní dotaz a promptně si na něj odpovědět i odkazem na svůj novej w
  Re: Strava 12.01.2010 Ja jsem zacal „trenovat“ teprve nedavno. Vyskrabu se na 6+ UIAA na umelce, ale to uz je projekt jak
  Re: Strava 12.01.2010 V internetovém knihkupectví Quill, kde mají horoliteraturu, je také publikace Výživa v otázkách a od
Maltatal 11.01.2010 Ahoj prosim nema nekdo nejaky tip kde najdu nejakeho pruvodce maltatalu...Dik moc za kazde info.
  Re: Maltatal 12.01.2010 Nebo v hotelu tam koupíš Eisklettern in Oberkärnten, Franz Karger a Ingo Neumann, 1. vydání 2004, to
Lezecké cepíny 11.01.2010 Mám zájem koupit si dva lezecké cepíny(lopatka,kladivo). Chtěl bych aby s nimi šlo lézt nejlépe ledy i mix. Zaujal mě Petz Quark a Grivel Alp Wing. Který koupit? Případně nějaký jiný tip??? Dík
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Grivel nema uplne nejlepsi tvar hrotu, tedy aspon nemel.
Quark neni zly, mozna by za uvahu mo
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Raveltik Demon Super Cup - fajne, ceske cepiny, za dobrou cenu
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 BD Viper a Cobra rules!!!
    Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Souhlas. Vipery super. Cobry urcite taky, akorat ta cena za ne (myslim za Cobry) :-(
      Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 quark rulez
        Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Cassin Rulezzz.
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Rozhodni se mezi Charlet Quarkama, Raveltik Supercup a nebo ty BD Viper.
Všechny dobrý jak c
  Re: Lezecké cepíny 11.01.2010 Asi to vidím na ty Quarky. Co takhle ještě DMM Rebel ??? Neprodáváte někdo někteté z techto cepínů,p
    Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Já jsem řešil úplně stejný problém a nakonec jsem zvolil BD Viper. Nechal jsem si je za dobrý peníz
    Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Mám známé co mají Quarky i Demony. Raveltiky bych nebral. Hrot vydrží polovinu toho co u Quarku a na
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 U Demonu je zase výhoda v tom, že nové hroty stojí skoro polovinu oproti hrotům na quarky...
    Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 A co take Aztary? Pripadaju mi rovnako dobre ako Quarky a pritom lacnejsie.
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Ahoj, ja koupil Quarky, jsem s nima mooc spokojenej, ale BDcka neznam. Snad jen uchyceni poutek by m
      Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Aztary na ledy nejsou nic moc. Jsou to zbrane spis na zlaby a podobne. V ledech s nima podle mne neb
        Re: Lezecké cepíny 12.01.2010 Vipery vypadají dobře. Akorát jsem je našel jen v Hudy a nemají k nim hroty na mix:( Kde by se daly
hyperodkazy na serveru lezec.cz 11.01.2010 Může mi prosím někdo prozradit z jakého důvodu je většina odkazů zde na lezci "znefunkčněna" vložením "bílého" znaku (mezery) - případně několika...
Dík za info
  Re: hyperodkazy na serveru lezec.cz 11.01.2010 Laicky: předpokládám, že z bezpečnostních důvodů je nastavena maximální délka znaků jednoho "sl
  Re: Teplické skály II. díl 11.01.2010 Snad už zjara bude :). Důvody zná jen vydavatel :)))
    Re: Teplické skály II. díl 11.01.2010 Díky, už se těším. Budou tam i Janovice??
      Re: Teplické skály II. díl 11.01.2010 Tam je to zakázaný,z neznámých ochranářských důvodů.Tak bych se divil,kdyby to tam bylo...
        Re: Teplické skály II. díl 12.01.2010 Podle mně by průvodci měli obsahovat i zakázané oblasti s dodatkem, že lezení je zakázáno. Průvodce
          Re: Teplické skály II. díl 12.01.2010 Zvláště když se na nejmenovaných místech leze i přes celoroční zákaz že, tedy pokud je to suchý a je
hejda 11.01.2010 Ahoj
Chtěl bych se zeptat zdali někdo něco neví o této oblasti mezi Ostaší a Teplickýma. Ať googlím jak googlím, tak se mi nedaří nic najít. Osobně jsem tam nebyl, ale viděl jsem dost fotek. Nejspíš to nebudou moc vysoké písky ,ale třeba na boulder
  Re: hejda 11.01.2010 Také by mě to zajímalo, ještě jsem to nestihl hledat, navíc podle komentů u cest tady jsou minimálně
    Re: hejda 11.01.2010 jedná se o Hejdu u Lachova - hned pod Ostaší.
    Re: hejda 11.01.2010 Zdoňovská Hejda je jasná a je i v průvodci na Křižák, je tam i spousta nových cest. Výška skal je ni
Osp 10.01.2010 Hojda. Nevíte někdo jak je v Ospu? Dá se tam touhle dobou lézt? Nějaké zkušenosti?
Díky ;)
  Re: Osp 10.01.2010 Lizt se tam da celoročně
    Re: Osp 11.01.2010 Byli jsme tam přes svátky, teplota pohodová, průser je, že pršelo téměř 4 dny v kuse. Takže pokud ne
  Re: ferraty Španělsko 10.01.2010 feraty nevim, ale na to, ze budete spolehat jen na stop ve spanelsku zapomente - pokud chcete delat
    Re: ferraty Španělsko 10.01.2010 jo a jeste, v sesti lidech a pri castych presunech by se nejaka ta karka mozna vyplatila. tak jako v
      Re: ferraty Španělsko 11.01.2010 jesliže se dohodnete dostatečně dopředu, kupte si levné letenky od rynairu nebo wizzairu a pučte si
    Re: ferraty Španělsko 11.01.2010 POZOR! STOPOVÁNÍ ZAVEDENO. Když jsme jeli před dvěma lety do Pyrenejí, dočetli jsme se všude, že sto
      Re: ferraty Španělsko 11.01.2010 Jo, často se řiká, že stopovat ve Špáňu nejde, je to nesmysl, já ho prostopoval do Portugalska a zpá
        Re: ferraty Španělsko 11.01.2010 Díky, asi přichází v úvahu na pár dní půjčit to auto kvůli těm ferratám a zbytek zkusíme autobusy. J
          Re: ferraty Španělsko 13.01.2010 tak až přijedeš nezapomeň napsat jaký ty ferraty byly. diky předem.
1
...
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
953
954
...
2263
Marmot Never Summer Potřebuju spát tak do -10 (max-15) venkovních, ovšem spíš ve stanu a mám v merku MNS za 4,8 litru. Nějakou kladnou reakci jsem tu už zaregistroval (-9/-16 údajně docela sedí). Ovšem je to délka regular, což si nejsem jist, zda na 181 cm vyhovuje s rezervou (Boty si tam asi nenacpu) Muže mi ho někdo doporučit? Boban 09:46:03 12.01.2010odpovědět
  Re: Marmot Never Summer Nejlíp bude, když si do něj vlezeš (bez bot). Možná budeš za pitomce, tak počkej, až na krámě nebudou zákazníci... Willhem 10:20:24 12.01.2010odpovědět
    Re: Marmot Never Summer No, to je bída E-shopů. Boban 12:26:28 12.01.2010odpovědět
  Re: Marmot Never Summer Ahoj, ja mam MNS 2roky, absoloval jsem s nim mimo jine trek kolem K2 a spokojenost. Pomer cena/vykon je velmi dobry. Mam 180cm/82kg a regular je akoratni. Ohledne teplot, spali jsme na ledovci takze zima od zeme a do toho teploty tak max -5 stupnu celsia ve stanu. Spani jen v trenkach a tricku s dlouhym, max tenky spodky. Zalezi na podlozce, ja mel kvuli uspore vahy docela tenkou penovou karimatku. Kdyz ale spim na nafukovacce tak teplotni komfort jeste tak o 5stupnu stoupne. Michal Muycle 20:00:15 12.01.2010odpovědět
    Re: Marmot Never Summer Dík, pro jistotu jsem ho objednal. Počítám, že to v něm přežije i jindy (mimo léto u vody) 17:08:24 13.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: