Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English spacak ferrino 17.01.2010 Zdar,
nedavno jsem narazal na spacak Ferrino konkretne tip diable 1200 wts slusne parametery za slusnou cenu. Nikdy jsem o teto znac nic neslysel, tak by me zajimalo jestli s nekdo mate konkretni zkusenost..
diky
Hanz
  Re: spacak ferrino 17.01.2010 Ferrino to je takovej Italskej Hannah. Což znamená že je to pěknej krám k ničemu a ještě k tomu nekv
    Re: spacak ferrino 17.01.2010 Tak to bych si netroufl takto jednoznačně tvrdit. Jsou to Italové, ale mám od nich stan a jsem napro
    Re: spacak ferrino 20.01.2010 jj, od ferina mam jen drobnosti ale nejsem s nima spokojenej. Nestoji to za to.
  Re: spacak ferrino 19.01.2010 Mam od nich spacak, myslim nightec 600 lite a naprosta spokojenost. Pouzivam ho uz asi 3 sezony a za
  Re: spacak ferrino 20.01.2010 S kamaradem jsme si koupili rukavice - obema se nam rozsypaly asi po 5ti dnech (reklamace nesla - ko
tatry -rada 17.01.2010 zdar,
potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky.
  Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 quaker ... (kweikə:] ... kvaker (přezdívka člena náboženské společnosti vzniklé v Anglii a
    Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 Případně pak kvaker od slova kvak ... když někdo leze kvaky, to snad netřeba vysvětlovat :-))
      Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 Případně taky ty.
        Re: Co je to kvaker ? 18.01.2010 To višžejoooooooooooooo :-)))))))))
      Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 no ja nevim co jsou to kvaky
        Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 Male zakrsle skaly, na ktere nikoho nenapadne lezt. Hnusne. Schovane. Samej mech. Sliz. Bludicky v l
          Re: Co je to kvaker ? 17.01.2010 "Qvakeři jsou skupina lezců, kteří se hlásí k odkazu mystické osobnosti Velikého Johna Gilla Qa
Lezení v Turecku 7.-17.2. 17.01.2010 Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli
Ytong 15.01.2010 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s vrtáním do nenosného překladu Ytong (na nenosnou příčkou,tloušťka 125mm) ?
Chci si tam navrtat lištu, ale nejsem si jistej jesli se mi nerozpadne...a jesli mě pak unese. Díky
  Re: Ytong 15.01.2010 vyřezat drážku, dát tam dlouhej roxor a zaštukovat, moc to řešíš, je to max jedno vodpoledne
    Re: Ytong 15.01.2010 a ten roxor po celé délce překladu? a do jaký hloubky přibližně? a nad něj pak navrtám šrouby na liš
  Re: Ytong 16.01.2010 Cokoliv v ytongu tě neunese. Dyť do toho nemusíš ani vrtat, díru uděláš normálně šroubovákem. Každop
    Re: Ytong 16.01.2010 řešil jsem podobnej problém. nakonec jsem tam našrouboval kus OSB desky na 8 hmoždinek. hmoždinky sp
    Re: Ytong 16.01.2010 Do ytongu vrtat a věšet těžká břemena lze.Vrtačku bez příklepu( příklep ti díru zbytečně zvětší a m
      Re: Ytong 16.01.2010 vubec bych se nebal..montoval sem listu do 100 ytongu..dal sem tam dve 80 fischerky hmozdiny a drzi:
        Re: Ytong 16.01.2010 Já bych do toho klíďo vrtal. Místo hmoždinek bych použil jen závitovou tyč na chemickou kotvu a nemů
          Re: Ytong 17.01.2010 Chemie moc nefunguje - Ytong má malou vnitřní pevnost - já dával tzv.Turbošrouby- pouze se šroubují
            Re: Ytong 17.01.2010 Navrhuju maxipodložky z druhé strany
              Re: Ytong 19.01.2010 Anebo napsat přímo do Fischera....oni ti poradí...napiš co chceš kam přidělat a oni ti poradí jak hm
  Re: pro naše slacklineisty :) 14.01.2010 a tam se asi má hledat: skoky na laně
(Michi Aschaber & Reinhard Kleindl)
Jak se j
    Re: pro naše slacklineisty :) 15.01.2010 asi myslis double flip...takova machrovinka :)
      Re: pro naše slacklineisty :) 15.01.2010 kde se da najit jak se kterre mahrovinky menujou
Malá Fatra 14.01.2010 Nevíte někdo jak to vypadá se sněhem na hřebenu Malé Fatry. Dá se zalyžovat?
Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nebyl náhodou někdo ted v lomu u Kralovan na ledech?? Rady bych tam zajel, jek to tam vypadá?
  Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 úplne super podmienky, boli sme včera a všetko je vytečené, ako nebolo za posledné roky. prídite!
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
      Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Ja myslim, že to stoji za prd.
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Zdar. Byli jsme tam v nedeli. Ledy nic moc. Asi nejmin co jsem tam v lednu za posledni tri roky vide
chyty 14.01.2010 Ahoj asi hloupý dotaz , ale najdu na lezec.cz nekde lezecké chyty ke koupi??? díky moc
  Re: chyty 14.01.2010 myslím, že jednině v inzerci...
    Re: chyty 14.01.2010 v sekci odkazy
      Re: chyty 15.01.2010 díky za info ;)
1
...
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
...
2263
tatry -rada zdar,
potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky. petr 13:21:53 17.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: