Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231527 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
HO Náchod lezecká stěna ZŠ TGM - Náchod
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky
Nový Jičín - Nový Jičín

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 spacak ferrino17.01.2010
Zdar,
nedavno jsem narazal na spacak Ferrino konkretne tip diable 1200 wts slusne parametery za slusnou cenu. Nikdy jsem o teto znac nic neslysel, tak by me zajimalo jestli s nekdo mate konkretni zkusenost..
diky

Hanz
 Re: spacak ferrino17.01.2010
Ferrino to je takovej Italskej Hannah. Což znamená že je to pěknej krám k ničemu a ještě k tomu nekv
  Re: spacak ferrino17.01.2010
Tak to bych si netroufl takto jednoznačně tvrdit. Jsou to Italové, ale mám od nich stan a jsem napro
  Re: spacak ferrino20.01.2010
jj, od ferina mam jen drobnosti ale nejsem s nima spokojenej. Nestoji to za to.
 Re: spacak ferrino19.01.2010
Mam od nich spacak, myslim nightec 600 lite a naprosta spokojenost. Pouzivam ho uz asi 3 sezony a za
 Re: spacak ferrino20.01.2010
S kamaradem jsme si koupili rukavice - obema se nam rozsypaly asi po 5ti dnech (reklamace nesla - ko

 home bouldering :-)17.01.2010
http://www.rozzlobenimuzi.com/ ?linkid=19597-horolezecka_stena.htm  ..povedené videjko, kliscky odstranit mezery (kdy už uděláte rovnou
 Re: home bouldering :-)17.01.2010
použij
 Re: home bouldering :-)18.01.2010
rovnou klikatelné odkazy asi neudělají, lezec má velkou návštěvnost, každý by si dělal neplacenou re

 tatry -rada17.01.2010
zdar,

potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky.
 Re: tatry -rada19.01.2010
 Co je to kvaker ?17.01.2010
Narazil jsem na toto pojmenování. Co to znamená ?
 Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
quaker ... (kweikə:] ... kvaker (přezdívka člena náboženské společnosti vzniklé v Anglii a
  Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Případně pak kvaker od slova kvak ... když někdo leze kvaky, to snad netřeba vysvětlovat :-))
   Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Případně taky ty.
    Re: Co je to kvaker ?18.01.2010
To višžejoooooooooooooo :-)))))))))
   Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
no ja nevim co jsou to kvaky
    Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Male zakrsle skaly, na ktere nikoho nenapadne lezt. Hnusne. Schovane. Samej mech. Sliz. Bludicky v l
     Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
"Qvakeři jsou skupina lezců, kteří se hlásí k odkazu mystické osobnosti Velikého Johna Gilla Qa

 Lezení v Turecku 7.-17.2.17.01.2010
Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli

 Ytong15.01.2010
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s vrtáním do nenosného překladu Ytong (na nenosnou příčkou,tloušťka 125mm) ?
Chci si tam navrtat lištu, ale nejsem si jistej jesli se mi nerozpadne...a jesli mě pak unese. Díky
 Re: Ytong15.01.2010
vyřezat drážku, dát tam dlouhej roxor a zaštukovat, moc to řešíš, je to max jedno vodpoledne
  Re: Ytong15.01.2010
a ten roxor po celé délce překladu? a do jaký hloubky přibližně? a nad něj pak navrtám šrouby na liš
 Re: Ytong16.01.2010
Cokoliv v ytongu tě neunese. Dyť do toho nemusíš ani vrtat, díru uděláš normálně šroubovákem. Každop
  Re: Ytong16.01.2010
řešil jsem podobnej problém. nakonec jsem tam našrouboval kus OSB desky na 8 hmoždinek. hmoždinky sp
  Re: Ytong16.01.2010
Do ytongu vrtat a věšet těžká břemena lze.Vrtačku bez příklepu( příklep ti díru zbytečně zvětší a m
   Re: Ytong16.01.2010
vubec bych se nebal..montoval sem listu do 100 ytongu..dal sem tam dve 80 fischerky hmozdiny a drzi:
    Re: Ytong16.01.2010
Já bych do toho klíďo vrtal. Místo hmoždinek bych použil jen závitovou tyč na chemickou kotvu a nemů
     Re: Ytong17.01.2010
Chemie moc nefunguje - Ytong má malou vnitřní pevnost - já dával tzv.Turbošrouby- pouze se šroubují
      Re: Ytong17.01.2010
Navrhuju maxipodložky z druhé strany
       Re: Ytong19.01.2010
Anebo napsat přímo do Fischera....oni ti poradí...napiš co chceš kam přidělat a oni ti poradí jak hm

 pro naše slacklineisty :)14.01.2010
www. rozzlobenimuzi.com/?linkid=19519-skoky_na_lane.htm

odstran jednu mezeru za www.
 Re: pro naše slacklineisty :)14.01.2010
a tam se asi má hledat: skoky na laně
(Michi Aschaber & Reinhard Kleindl)
Jak se j
  Re: pro naše slacklineisty :)15.01.2010
asi myslis double flip...takova machrovinka :)
   Re: pro naše slacklineisty :)15.01.2010
kde se da najit jak se kterre mahrovinky menujou
    Re: pro naše slacklineisty :)15.01.2010
    Re: pro naše slacklineisty :)16.01.2010
pouzij ceske stranky venovane tehle tematice (slackshop, slacklive)

 Malá Fatra14.01.2010
Nevíte někdo jak to vypadá se sněhem na hřebenu Malé Fatry. Dá se zalyžovat?

 Ledy u Kralovan14.01.2010
Nebyl náhodou někdo ted v lomu u Kralovan na ledech?? Rady bych tam zajel, jek to tam vypadá?
 Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
úplne super podmienky, boli sme včera a všetko je vytečené, ako nebolo za posledné roky. prídite!
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
   Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Ja myslim, že to stoji za prd.
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
 Re: Ledy u Kralovan14.01.2010
Zdar. Byli jsme tam v nedeli. Ledy nic moc. Asi nejmin co jsem tam v lednu za posledni tri roky vide

 chyty14.01.2010
Ahoj asi hloupý dotaz , ale najdu na lezec.cz nekde lezecké chyty ke koupi??? díky moc
 Re: chyty14.01.2010
myslím, že jednině v inzerci...
  Re: chyty14.01.2010
v sekci odkazy
   Re: chyty15.01.2010
díky za info ;)

1   ...   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   952   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 tatry -rada
zdar,

potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky.
petr13:21:53 17.01.2010
odpovědět 
 Re: tatry -rada
http://www.tatry.nfo.sk/lady.php?lad=4:Malá-Studená-dolina:29:
miso08:10:43 19.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192459)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1442 
 Neřeším to – lezu vše 
 1143 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi