Ahoj všem, byl by někdo, kdo by vyrazil do Vysokých Tater přejít Malou a Velkou studenou dolinu přes Priečne sedlo? Sháním zkušenost, nemám praxi v takové orientaci, přelézání sedla apod. Termín asi první, druhý týden v únoru. Dejte vědět. Díky. Martin
Ahoj všem, byl by někdo, kdo by vyrazil do Vysokých Tater přejít Malou a Velkou studenou dolinu přes Priečne sedlo? Sháním zkušenost, nemám praxi v takové orientaci, přelézání sedla apod. Termín asi první, druhý týden v únoru. Dejte vědět. Díky. Martin
Ahoj,
nevíte náhodou někdo něco o bouldrovce v Ostravě. Slyšel jsem, že by se něco mělo otevírat ve Vítkovicích u té nové venkovní stěny v parku, ale nějak se ke mě nedostalo, kdy by se měla otevírat nebo jiné info....docela mi to v Ostravě chybí,
ahoj, sháním jakékoli informace o lezení severně a západně od Barcelony až k fr. hranici. Nemůžu nikde sehnat jiného než mini-guide od Rockfaxu, ale tam toho moc není. Jedeme tam na 14 dní a nechce se nám jezdit na druhou stranu Barcelony. Poraďte kde byc
Zdravim, onemocněla nám dvojice na SKIALPY do Rakouska. Sháníme teď narychlo dva skialpinisty ci skialpinistky na prodloužený víkend 22-24.1.2010,3 denní přechod .Já(29) a zkušený kamarád(30), chce někdo vyrazit za krásami Alp a freeridu ???Kontakt:604111
Zdar, hledám nějaké pohodové ubytování, pro 4-5 lidí v Chorru na březen. (Tím nemyslím ten kentus v Refíčku...;o( Za každej rozumnej tip okolo 10EUR/hlava/den v okolí na posteli budu rád. Nechce se nám tahat spacák, stan, károšky, stačí že jedou man
Zdar, hledám nějaké pohodové ubytování, pro 4-5 lidí v Chorru na březen. (Tím nemyslím ten kentus v Refíčku...;o( Za každej rozumnej tip okolo 10EUR/hlava/den v okolí na posteli budu rád. Nechce se nám tahat spacák, stan, károšky, stačí že jedou manželky... Díky
Refo je stejne zavreny. V kempu sou bungalovy, tusim kousek za 60 az 80. Za 10 na hlavu musis do jiny zeme:).Neocje v zatackach nhore ,al.le min jak 15 bych necekal,hotel u zastavky de ukezat na pajdu pro dva.
My tam spali 4.
my spali první rok ve Finca campana (2002 ??? - pod stanem za 8éček...jednak ale ten stan musíš vzít s sebou do letadla, spacák, karimatku, lezeni...proste vopruz. Furt to přehazovat auto>stan... Navíc tenkrát to byly přímý lety (skyeurope R.I.P.)a teď je nejlevnější let s přestupem v Londýně...a známe ty kecy, když máš lano ve spoluzavazadle...expresky a spol s sebou do kabiny nebrat vubec, z cech te pusti, v Londyne prebalit nebo vyhodit... Předloni na podzim v app. za 12éček - ješte únosný...a pohoda. Asi nebudu slopat pivo a usetrim na rozdil...
ja tam byl ted v lednu a bydlel jsem ve Finca la camapana, platil jsem 12e za postel. Je to v kopci nad vesnici. kousek nad tim je jeste dalsi moznost ubytovani, jmenuje se to Olive branch cenu za noc nevim, v kazdem pripade doporucuji udelat si rezervaci, ja tam letel jen na slepo, a olive branch byl obsazeny, nastesti bylo misto ve Finca la campana, vic informaci muzu poslat na meil
jo, platil jsem jen postel, ale vim, ze tam jsou minimalne dva double roomy, mam pocit ze za 29e na noc, a mozna tam maji i vetsi pokoj, ale to si nejsem jisty
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.