Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
41.Černý 10110
Bouldry:
39.H2 9306
40. 9300
41.Slabý 9250
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230941 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Rock Point Olomouc - Olomouc
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Chorro - kde spát19.01.2010
Zdar, hledám nějaké pohodové ubytování, pro 4-5 lidí v Chorru na březen. (Tím nemyslím ten kentus v Refíčku...;o(  Za každej rozumnej tip okolo 10EUR/hlava/den v okolí na posteli budu rád. Nechce se nám tahat spacák, stan, károšky, stačí že jedou man
 Re: Chorro - kde spát19.01.2010
Refo je stejne zavreny. V kempu sou bungalovy, tusim kousek za 60 az 80. Za 10 na hlavu musis do jin
  Re: Chorro - kde spát19.01.2010
my spali první rok ve Finca campana (2002 ??? - pod stanem za 8éček...jednak ale ten stan musíš vzít
 Re: Chorro - kde spát19.01.2010
ja tam byl ted v lednu a bydlel jsem ve Finca la camapana, platil jsem 12e za postel. Je to v kopci
  Re: Chorro - kde spát19.01.2010
V ty Fince jsi ale spal v bunkhousu...že jo ?
   Re: Chorro - kde spát20.01.2010
jo, platil jsem jen postel, ale vim, ze tam jsou minimalne dva double roomy, mam pocit ze za 29e na

 dalibor18.01.2010
doporucte prosim nejaky sportovni uvazek podobny napr. uvazku Petzl Hirundos, tedy hmotnost neco kolem 300g a idealne se ctyrmi materialovymi poutky.. predem diky
 Re: dalibor19.01.2010
kdyso jsem mel moznost si ozkouset tento
  Re: dalibor19.01.2010
Speed 240 mám, chvíli se v něm dalo lízt dobře... po několika odsednutích se polstrování na nohavičk
   sedak19.01.2010
tak ono asi obecne,kdyz uz to je takhle lehky, tak to musi byt nekde osizeny, a proc ne treba hirund
    Re: sedak19.01.2010
Petzl Hirundos ma 4 poutka? a jeste by me zajimalo vcem leze lucka h. ma podobny uvazek, ale jsou ta
     Re: sedak19.01.2010
Ano, současný (oranžovo-stříbrný) a minulý (černo-zelený) Petzl Hirundos má čtyři poutka. Předminulý
      Re: sedak19.01.2010
tak ti nevim:( a tady tento je jaky model? je to cerno-oranzovy a onem ani nepises..
       Re: sedak19.01.2010
To je on, nohavičky jsou zvenčí stříbrné a má čtyři poutka.
      Re: sedak19.01.2010
tak ti nevim:( a tady tento je jaky model? je to cerno-oranzovy a onem ani nepises..
      Re: sedak19.01.2010
posli nejaky odkaz na cz eshop kde maji ten sedak..
      Re: sedak19.01.2010
posli nejaky odkaz na cz eshop kde maji ten sedak..
 Re:sedak19.01.2010
Hele já mam Verdikt od Singáče a nemá chybu je lehkej a hlavne pohodlnej.
  Re:sedak19.01.2010
Zkus petzl Sama, ja v nem lezu uz pres rok a spokojenost. Je o neco malo tezsi, ale pohodlnej a je i
 Re: dalibor19.01.2010
Petzl Hirundos je aktuálně oranžový (model 2009) a má dvě poutka. Podobný je např. Petzl Sama.
  Re: dalibor19.01.2010
Sama ma 4 poutka.
  Re: dalibor19.01.2010
Hoši, pište technická data jen o tom, o čem něco víte. Vlastním 2 ks Petzl Hirundos - zelený(velikos

 ....18.01.2010
Ahojda,
hledám někoho do nepohody :-) V zimě hory,v létě kolo,turistika,skály..Ozve se někdo? Renča
 Re: ....18.01.2010
A seš René, nebo Renata? I když to vlastně samo o sobě nic neznamená... Hledáš kluka, nebo ženskou?
  Re: ....18.01.2010
mrkni na mejl a máš i přijmení :-P
   Re: ....19.01.2010
Rendča si žádnej het. chlap nenapíše... zdar, Renda
   Re: ....19.01.2010
Renča si žádnej het. chlap nenapíše... zdar, Renda
    Re: ....19.01.2010
U nekoho kdo shani rande v diskuzi na internetu nikdy nevis :-).
     Re: ....20.01.2010
Tady si to rande ale můžeš domluvit taky a ještě z toho něco má veřejnost. Kolik ti je Renčo?
      Re: ....20.01.2010
napiš jí na mejl, to se ti objeví když najedeš myšítkem na její jméno a po kliknutí ti to nejspíš i

 baterky18.01.2010
Lide dobri,
chci si koupit nabijeci baterky do fotaku (AA) a hledam nejake s dobryma referencema. Me zkusenosti mi rikaji, ze baterka v tom nejlepsim okamziku zamrzne a ve velkem mrazu udelam fotku dve a je po nich... Nemate nekdo dobre reference n
 Re: baterky18.01.2010
Já mám dobrou zkušenost s GP Recyko, +- stejný jsou prý Sanyo Eneloop. Sice mají psanou nižší kapaci
  Re: baterky18.01.2010
Sanyo 2700 viz.
 Re: baterky18.01.2010
pripajam sa ku GP Recyko - nabite su za polovicny cas ako klasicke baterky rovnakej kapacity
 Re: baterky19.01.2010
Pokud chces NiMh tak urcite Sanyo Eneloop nebo GP Recyko. Alternativa je CR-V3 LiIon akumulator poku
  Re: baterky19.01.2010
Eneloop...

 Foto dne18.01.2010
Íťáku, dobrá fotka! Peky tam vypadá jako nepovedenej člověk nebo mimozemšťan z Men in black. Dobře vy!
 Re: Foto dne18.01.2010
Mam takovy pocit ze je to na Vyhlidkove skale - Nocnik a ne na Brane
  Re: Foto dne18.01.2010
Jojo, opraveno.

 spacak ferrino17.01.2010
Zdar,
nedavno jsem narazal na spacak Ferrino konkretne tip diable 1200 wts slusne parametery za slusnou cenu. Nikdy jsem o teto znac nic neslysel, tak by me zajimalo jestli s nekdo mate konkretni zkusenost..
diky

Hanz
 Re: spacak ferrino17.01.2010
Ferrino to je takovej Italskej Hannah. Což znamená že je to pěknej krám k ničemu a ještě k tomu nekv
  Re: spacak ferrino17.01.2010
Tak to bych si netroufl takto jednoznačně tvrdit. Jsou to Italové, ale mám od nich stan a jsem napro
  Re: spacak ferrino20.01.2010
jj, od ferina mam jen drobnosti ale nejsem s nima spokojenej. Nestoji to za to.
 Re: spacak ferrino19.01.2010
Mam od nich spacak, myslim nightec 600 lite a naprosta spokojenost. Pouzivam ho uz asi 3 sezony a za
 Re: spacak ferrino20.01.2010
S kamaradem jsme si koupili rukavice - obema se nam rozsypaly asi po 5ti dnech (reklamace nesla - ko

 home bouldering :-)17.01.2010
http://www.rozzlobenimuzi.com/ ?linkid=19597-horolezecka_stena.htm  ..povedené videjko, kliscky odstranit mezery (kdy už uděláte rovnou
 Re: home bouldering :-)17.01.2010
použij
 Re: home bouldering :-)18.01.2010
rovnou klikatelné odkazy asi neudělají, lezec má velkou návštěvnost, každý by si dělal neplacenou re

 tatry -rada17.01.2010
zdar,

potřeboval bych poradit nebo doporučit nějáké
zimní lezení ve Vys. Tatrách na víkend okolo
téryny. Něco pro začátečníky.
díky.
 Re: tatry -rada19.01.2010
 Co je to kvaker ?17.01.2010
Narazil jsem na toto pojmenování. Co to znamená ?
 Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
quaker ... (kweikə:] ... kvaker (přezdívka člena náboženské společnosti vzniklé v Anglii a
  Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Případně pak kvaker od slova kvak ... když někdo leze kvaky, to snad netřeba vysvětlovat :-))
   Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Případně taky ty.
    Re: Co je to kvaker ?18.01.2010
To višžejoooooooooooooo :-)))))))))
   Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
no ja nevim co jsou to kvaky
    Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
Male zakrsle skaly, na ktere nikoho nenapadne lezt. Hnusne. Schovane. Samej mech. Sliz. Bludicky v l
     Re: Co je to kvaker ?17.01.2010
"Qvakeři jsou skupina lezců, kteří se hlásí k odkazu mystické osobnosti Velikého Johna Gilla Qa

 Lezení v Turecku 7.-17.2.17.01.2010
Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli

1   ...   932   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   947   948   949   950   951   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Chorro - kde spát
Zdar, hledám nějaké pohodové ubytování, pro 4-5 lidí v Chorru na březen. (Tím nemyslím ten kentus v Refíčku...;o(  Za každej rozumnej tip okolo 10EUR/hlava/den v okolí na posteli budu rád. Nechce se nám tahat spacák, stan, károšky, stačí že jedou manželky... Díky
Renda13:05:11 19.01.2010
odpovědět 
 Re: Chorro - kde spát
Refo je stejne zavreny. V kempu sou bungalovy, tusim kousek za 60 az 80. Za 10 na hlavu musis do jiny zeme:).Neocje v zatackach nhore ,al.le min jak 15 bych necekal,hotel u zastavky de ukezat na pajdu pro dva.
My tam spali 4.
l.13:11:58 19.01.2010
odpovědět 
  Re: Chorro - kde spát
my spali první rok ve Finca campana (2002 ??? - pod stanem za 8éček...jednak ale ten stan musíš vzít s sebou do letadla, spacák, karimatku, lezeni...proste vopruz. Furt to přehazovat auto>stan... Navíc tenkrát to byly přímý lety (skyeurope R.I.P.)a teď je nejlevnější let s přestupem v Londýně...a známe ty kecy, když máš lano ve spoluzavazadle...expresky a spol s sebou do kabiny nebrat vubec, z cech te pusti, v Londyne prebalit nebo vyhodit... Předloni na podzim v app. za 12éček - ješte únosný...a pohoda. Asi nebudu slopat pivo a usetrim na rozdil...
Renda13:41:34 19.01.2010
odpovědět 
 Re: Chorro - kde spát
ja tam byl ted v lednu a bydlel jsem ve Finca la camapana, platil jsem 12e za postel. Je to v kopci nad vesnici. kousek nad tim je jeste dalsi moznost ubytovani, jmenuje se to Olive branch cenu za noc nevim, v kazdem pripade doporucuji udelat si rezervaci, ja tam letel jen na slepo, a olive branch byl obsazeny, nastesti bylo misto ve Finca la campana, vic informaci muzu poslat na meil
dan13:50:17 19.01.2010
odpovědět 
  Re: Chorro - kde spát
V ty Fince jsi ale spal v bunkhousu...že jo ?
Renda14:03:19 19.01.2010
odpovědět 
   Re: Chorro - kde spát
jo, platil jsem jen postel, ale vim, ze tam jsou minimalne dva double roomy, mam pocit ze za 29e na noc, a mozna tam maji i vetsi pokoj, ale to si nejsem jisty
05:37:03 20.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi