Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 49.Černík 10000 50.Zaoral 9994 51. 9986 Bouldry: 49.Skočdopole 9103 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 Hory: 10.Veselá 4592 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 Ahoj všem, byl by někdo, kdo by vyrazil do Vysokých Tater přejít Malou a Velkou studenou dolinu přes Priečne sedlo? Sháním zkušenost, nemám praxi v takové orientaci, přelézání sedla apod. Termín asi první, druhý týden v únoru. Dejte vědět. Díky. Martin
  Re: Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 Nechápu proč to vkládáš třikrát.....
    Re: Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 Není moje chyba...vložil jsem jednou
      Re: Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 No pak by mozna nebylo od veci se pokusit domluvit s nekterym horskym vudcem.
Mohlo by to byt
        Re: Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 To mám jako záložní variantu...nejdřív bych to chtěl zkusit tady. Pokud je někdo, kdo by tam třeba j
          Re: Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 Co omezit používání tlačítka F5?
        Re: Zkušenost na Priečne sedlo 21.01.2010 Poznámka pro méně informované: autor předchozího příspěvku je profesionální, komerční horský vůdce.
          Re: Zkušenost na Priečne sedlo 21.01.2010 Poznámka pro méně informované: Priečné sedlo patří k velmi lavinézním tatranským terénům z obou stra
  Re: Zkušenost na Priečne sedlo 21.01.2010 S orientací ti pomůže mapa, jestli se ptáš na způsob, jak nahoru a dolů, tak v závislosti na kvalitě
    Re: Zkušenost na Priečne sedlo 21.01.2010 Dvě drobnosti: 1) Řetězy v zimě určitě neuvidíš, anžto budou hluboko pod sněhem. 2) Registrovaní hor
      Re: Zkušenost na Priečne sedlo 21.01.2010 Předpokládám, že s vůdcem by to neměl být problém přejít..co se týče povolení ke vstupu..Píšeme si o
  Re: Zkušenost na Priečne sedlo 21.01.2010 Jestli ses casove prizpusobivej a muzes si pockat na idealni podminky, ktery tam sem tam jsou, tak j
Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 Ahoj všem, byl by někdo, kdo by vyrazil do Vysokých Tater přejít Malou a Velkou studenou dolinu přes Priečne sedlo? Sháním zkušenost, nemám praxi v takové orientaci, přelézání sedla apod. Termín asi první, druhý týden v únoru. Dejte vědět. Díky. Martin
Zkušenost na Priečne sedlo 20.01.2010 Ahoj všem, byl by někdo, kdo by vyrazil do Vysokých Tater přejít Malou a Velkou studenou dolinu přes Priečne sedlo? Sháním zkušenost, nemám praxi v takové orientaci, přelézání sedla apod. Termín asi první, druhý týden v únoru. Dejte vědět. Díky. Martin
Bouldrovka Ostrava 20.01.2010 Ahoj,
nevíte náhodou někdo něco o bouldrovce v Ostravě. Slyšel jsem, že by se něco mělo otevírat ve Vítkovicích u té nové venkovní stěny v parku, ale nějak se ke mě nedostalo, kdy by se měla otevírat nebo jiné info....docela mi to v Ostravě chybí,
  Re: Bouldrovka Ostrava 21.01.2010 Blok v OV zřejmě dle mi dostupných infos do léta nebude otevřen. A Opava je snad už taky zavřená. Zb
    Re: Bouldrovka Ostrava 21.01.2010 Tak to jsi mě moc nepotěšil, ale i tak děkuju.
bouldrovka v okoli zlina 20.01.2010 zdar,chci se zeptat je ve zline nebo v jeho okoli nejaka dobra bouldrovka?kde?
diky
lecho
  Re: bouldrovka v okoli zlina 20.01.2010 - v Přerově nebo Olomouci
  Re: bouldrovka v okoli zlina 21.01.2010 ve Frystaku...v Dome Ignace Sucheho...je to mensi stenka za odpovidajici cenu, zalezi co hledas...
    Re: bouldrovka v okoli zlina 21.01.2010 Pokud někdo víte o další lezecké stěně/bouldrovce která není v mapě na lezci můžu jí tam dát. Co se
  Re: bouldrovka v okoli zlina 22.01.2010 ještě to ukazuje jednu stěnu zde, jen škoda že tam není víc info, bouldr tam asi nebude:
  Re: bouldrovka v okoli zlina 26.01.2010 Funguje ještě Jaspis v Kroměříži?
  Re: hanwag alaska + mačky 20.01.2010 Na Alaskach ti rychloupinaci macky nebudou drzet. Musis mit neco s vyztuhou v podrazce a drazkama vz
    Re: hanwag alaska + mačky 21.01.2010 šlo mi spíše o osobní zkušenosti, prej snad na tom drží rámovky od raveltiku..
      Re: hanwag alaska + mačky 21.01.2010 Tomu never, drzet nebudou...
        Re: hanwag alaska + mačky 21.01.2010 teĎ je to tak že nových typů vázání je spousty, t není špatný minimálně vyrazit do krámů a vyzkoušet
          Re: hanwag alaska + mačky 21.01.2010 no uplně z duše..
    Re: hanwag alaska + mačky 21.01.2010 jj, Ice rider muzu taky doporucit, drzej pekne.
Foto dne 20.01.2010 No myslel jsem si, že Slovensko znám, ale asi mi nějaká jeho skrytá část unikla, musim se podívat do mapy :D
  Re: Foto dne 20.01.2010 taky koukám, že bych k bratrům docela vyrazil...
    Re: Foto dne 20.01.2010 to je zemplinska sirava, tam to znam...
  Re: Foto dne 20.01.2010 Taky jsem koukal :-), už je opraveno.
    Re: Foto dne 20.01.2010 Ta slečna v popředí chytá ryby nebo pouští draka? Doufám, že nejistí. Ale je fakt, že toto lze vidět
okolí Barcelony 19.01.2010 ahoj, sháním jakékoli informace o lezení severně a západně od Barcelony až k fr. hranici. Nemůžu nikde sehnat jiného než mini-guide od Rockfaxu, ale tam toho moc není. Jedeme tam na 14 dní a nechce se nám jezdit na druhou stranu Barcelony. Poraďte kde byc
  Re: okolí Barcelony 19.01.2010 Mrkni na 8a.nu, je tam toho fůra,přímo se značkami v mapě.Když znáš název oblasti,dá se to i obstojn
Ostrov čarodějů 19.01.2010 Máte někdo doma tento super film z devadesátých let o lezení v Ostrově? Moc rád bych ho viděl. Pište klidně na mail.
Děkuji moc za jakékoliv info.
  Re: Ostrov čarodějů 19.01.2010 mě se to teda vubec nelibilo...nejak nemam špeka rad
    Re: Ostrov čarodějů 19.01.2010 Špeka si asi hulil, nebo jsi čuměl na jinej film. Špek tam, pokud mě pamět neklame, vůbec nevystupuj
      Re: Ostrov čarodějů 19.01.2010 Zdéno, nemáš to? Někam to nahodit...
        Re: Ostrov čarodějů 19.01.2010 Koukni na stránky HORCE, tam na mě seženeš kontakt. Ozvi se.
          Re: Ostrov čarodějů 20.01.2010 a neslo by to pro vsechny?
            Re: Ostrov čarodějů 20.01.2010 Bylo by to ideální o tento film bych měl také zájem. Díky předem.
              Re: Ostrov čarodějů 20.01.2010 take bych ho velmi rad videl.
    Re: Ostrov čarodějů 20.01.2010 No Speka taky nemam rad. Leze moc dobre a jeste k tomu ma desnej moral... :-)
      Re: Ostrov čarodějů 11.01.2012 borcíííííííí)))))))))
SKIALPY RAKOUSKO 19.01.2010 Zdravim, onemocněla nám dvojice na SKIALPY do Rakouska. Sháníme teď narychlo dva skialpinisty ci skialpinistky na prodloužený víkend 22-24.1.2010,3 denní přechod .Já(29) a zkušený kamarád(30), chce někdo vyrazit za krásami Alp a freeridu ???Kontakt:604111
1
...
931
932
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
...
2263
Foto dne No myslel jsem si, že Slovensko znám, ale asi mi nějaká jeho skrytá část unikla, musim se podívat do mapy :D 09:46:51 20.01.2010odpovědět
  Re: Foto dne taky koukám, že bych k bratrům docela vyrazil... martin 09:47:59 20.01.2010odpovědět
    Re: Foto dne to je zemplinska sirava, tam to znam... Ďura 09:53:31 20.01.2010odpovědět
  Re: Foto dne Taky jsem koukal :-), už je opraveno. Libor 10:15:08 20.01.2010odpovědět
    Re: Foto dne Ta slečna v popředí chytá ryby nebo pouští draka? Doufám, že nejistí. Ale je fakt, že toto lze vidět denně na umělkách.
Tip jištění: "Už zase chcí rýt rypákem v zemi" Zd. 11:23:48 20.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: