Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy Javor 25.01.2010 Ahoj, nemáte někdo aktuální info, jak to vypadá s ledem na Javoru? Díky za odpověď
  Re: Ledy Javor 26.01.2010 Máš na mysli Grosser Arbersee za Železnou Rudou? Tak to aktuálně nevím, ale všeobecně se letos leze
    Re: Ledy Javor 26.01.2010 Tento víkend tam byl kámoš, prý supr podmínka.Natečeno skvěle. Jen prý letos prudí místní...někdo z
      Re: Ledy Javor 26.01.2010 diky
  Re: Ledy Javor 27.01.2010 Ahoj, ja tam byl vcera a je to parada. Neco nasnezilo, lehkej prasan. Nikoho jsme nepotkali, myslim,
LEDY VE VRANYM 25.01.2010 Byl sem navecer omrknout ledy ve Vranym a vypada to dost bidne. Je to takova osoplena skala, nateklo toho zatim celkem malo. Protoze byla tma tak ani nebylo moc videt jak to vypada vejs. Kdyz budete neco planovat jedte spis nekam jinam. Do diskuze muzete
  Re: LEDY VE VRANYM 25.01.2010 Tohle jsem psal včera na HD: Aktuální stav vltavských ledopádů mezi Slapy a Prahou: Na Mařence je v
    Re: LEDY VE VRANYM 26.01.2010 Ahoj, na Marence je lezitelnej led, byli jsme tam dneska v utery, trochu to talo, svitilo do toho ho
      Re: LEDY VE VRANYM 26.01.2010 Nejlepší je nechat auto v Krňanech, nebo jet busem do Třebsína. Vyplatí se to. My jsme s osobákem za
        Ledy Mařena 28.01.2010 Stav na Mařeně ke 28.1.: Komín lezitelný, ale ledu málo. Někde jen 5 cm. Šrouby se hodí. Dojeli jsme
          Re: Ledy Mařena 31.01.2010 Co ledy v Praze, na Zbraslavi prej něco roste?
Sedák Beal Aero Mountain II 25.01.2010 Máte někdo zkušenost s úvazkem Beal Aero Mountain II ?? Případně srovnání s úvazkem Petzl Sama ?? CHCI - pohodlný a dostatečně polstrovaný sedák se solidními oky na materiál (NE plast!!), který bude pohodlný a něco vydrží (písek, delší cesty, ev. nacvičov
  Re: Sedák Beal Aero Mountain II 25.01.2010 Já mám dámskej Petzl Luna, a můžu říct, že lepší sedák sem neměla... Záleží spíš kterej ti líp sedí,
    Re: Sedák Beal Aero Mountain II 25.01.2010 ještě jsem zapomněla napsat, že při delším sezení nebo jištění je fakt výbornej:-) Oka na matroš má
Nelly u ČSOB 25.01.2010 Ahoj lidičky, jak se vám líbí reklama čsob ve spojení s Nelly?
Nelly u ČSOB 25.01.2010 Ahoj lidičky, jak se vám líbí reklama čsob ve spojení s Nelly?
  Re: Nelly u ČSOB 25.01.2010 hod vodkaz
    Re: Nelly u ČSOB 25.01.2010 stačí csob.cz, je to hned v úvodu, nebo když tam bude jiný týpek, tak aktualizovat stránku F5
  Re: Nelly u ČSOB 25.01.2010 krabe, pohled jak vod mamy vod Jeziska, dobre vam tak klienti:)), ale super, Nelca bude mit na granu
  Re: Nelly u ČSOB 25.01.2010 No co dodat, je to kočka :-)
  Re: Nelly u ČSOB 28.01.2010 Ty vole, níže uvedenej text se nám před časem objevil na oddílový konferenci. Řikal jsem si že je to
    Re: Nelly u ČSOB 28.01.2010 No kočka to je, ale nejsem si jistý, jestli zrovna ona má ve tváři vepsané, že už v horách něco zaži
Výběr lana 24.01.2010 Ahoj všichni, jsem začínající lezec a potřeboval bych poradit s výběrem lana. Na HudySportu jsem si vybral lano Kio 10,2 Roca , ale bohužel jsem k němu nikde nenašel žádné informace a tak by mne zajímal váš názor na toto dynamické lano, jediné co o něm ví
  Re: Výběr lana 24.01.2010 10,2 je ukrutnej kabel.A bacha uváděná ,technická data jsou někdy pravdivá tak na půl.Nevím kolik st
    Re: Výběr lana 24.01.2010 10.2 je normalni prumer, nic obrovskeho.
    Re: Výběr lana 24.01.2010 Jelikož se mi nechce tahat s dvojčetem a tak se rozhoduji mezi lanem Tendon Ambition 9,8 mm 70 m neb
      Re: Výběr lana 24.01.2010 Ani jedno žádná hitparáda - 3.volba - Edelrid Eagle 9,8 mm .fakt dobrý.
        Re: Výběr lana 24.01.2010 A co je na nich špatného? To co jste uvedl, jsem zatím v žádném obchodě nenašel.
        Re: Výběr lana 24.01.2010 A co je na nich špatného? To co jste uvedl, jsem zatím v žádném obchodě nenašel.
      Re: Výběr lana 24.01.2010 Obe jsem videl jak vypadaji po nejake dobe lezeni a nic moc, ale kdyz uz bych si mel vybrat tak ten
        Re: Výběr lana 24.01.2010 A co lana Ocun?
          Re: Výběr lana 24.01.2010 kup si cokoliv s prumerem kolem 10mm, lana tendon, SR bych bral, sam mam obe a ani jedno neni nejaky
      Re: Výběr lana 24.01.2010 Mám toho singáče a po dvou sezónách celkem intenzivního lezení je pořád v pohodě. A je to moc příjem
      Re: Výběr lana 24.01.2010 Ahoj, 10.2 neni opravdu zadná velká tloušťka, takový normální univerzální lano s dlouhou životností.
      Re: Výběr lana 24.01.2010 Mám Tendon amb. i Glory. Každý je dobrý na něco jiného a hlavně taky důležitá váha lezce.Glory je gu
  Re: Výběr lana 24.01.2010 Mam Roca Fanatic 10,0 a je docela v pohode, bat se ji nemusis. V.
    Re: Výběr lana 24.01.2010 Jak jsem psal nahoře.Tendon 9,7 pohpda,SBS oplet po intensivním užívání 2 roky s několika přílety do
      Re: Výběr lana 24.01.2010 Jo ještě ten Singáč,kámoše jsem s nim něco najistil a dobré. Obecně, pokud se bojíš padat,tak každé
        Re: Výběr lana 24.01.2010 Tendon Master 9,7mm. Takových 10 víkendů na písku (Labák, Teplice) plus 20 dní skalky venku a mám už
      Re: Výběr lana 24.01.2010 A ty jseš taky nějakej kabel ne? že se neumíš ani podepsat...
Kopecek: 10.2 je dobrej průměr
        Re: Výběr lana 25.01.2010 Já koupil Eagla normálně v krámě v Alpsportu v Brně .
Před tím jsem kupoval pro kamáráda lane
        Re: Výběr lana 25.01.2010 Hlvně že ty jsi se podepsal, ty trotle.Navíc k čemu bude borcovi moje jméno,na to se neptal ,ale na
Stratos - kalhoty, bunda 23.01.2010 Ahojte,
nemate nekdo zkusenost s tim, jak nejlepe osetrit (jaka impregnace - sprej po vyprani, nebo pripravek rovnou do pracky? + mate nejaky osvedceny konkretni pripravek?) kalhoty a bundu Pinguin Stratos? Diky vsem ochotnym za odpovedi..
  Re: přilby CAMP 23.01.2010 Hudy sport
Sperlonga 22.01.2010 Hezký leden, poradí někdo, jak se dostat do Sperlongy bez auta - mám na mysli letecky do Říma a pak ????? Díky za info, určitě se hodí více lidem...
windstopper satek/maska 22.01.2010 Zdravim vsechny,
potrebuji poradit jakou si koupit masku na zimu s windstopperem?
Mel jsem vyhlidnuto: Buff typhoon - to by mi vyhovovalo maximalne, ale nikde to nemuzu sehnat. Nasel jsem to v CR jen v jednom internetovem obchode, ale napsal
  Re: windstopper satek/maska 22.01.2010 zkus se podivat a vyzkouset kuklu warmpeace gangster.
    Re: windstopper satek/maska 22.01.2010 ja ale nechci kuklu.
Potrebuji tu masku vyuzit i jako nakrcnik a v pripade ze bude hooodne fo
      Re: windstopper satek/maska 22.01.2010 ja sem si presne tohle koupila loni v Hudy (konkretne Praha Andel), treba by ti poradili...
        Re: windstopper satek/maska 22.01.2010 ty mas ten buff typhoon?
          Re: windstopper satek/maska 23.01.2010 je to buff ale nevim jakej. polartec...
1
...
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
...
2263
windstopper satek/maska Zdravim vsechny,
potrebuji poradit jakou si koupit masku na zimu s windstopperem?
Mel jsem vyhlidnuto: Buff typhoon - to by mi vyhovovalo maximalne, ale nikde to nemuzu sehnat. Nasel jsem to v CR jen v jednom internetovem obchode, ale napsali mi ze ho nemaji dostupny a ani nevi kdy dostupny bude.
Proto se na Vas obarcim s prozbou aby jste mi poradili nejakeho jineho vyrobce, co by delal neco obdobneho jako ten buff, proste tubus co se navlikne pres hlavu na krk a kdyz je treba, tak se z krku pretahne na nos a slouzi jako maska.
Nebo zda-li nevite kde jiz zmineny buff typhoon sehnat (CR nebo SR).
Budu moc vdecny za jakoukoliv radu
jirka 16:44:15 22.01.2010odpovědět
  Re: windstopper satek/maska zkus se podivat a vyzkouset kuklu warmpeace gangster. nb 18:23:21 22.01.2010odpovědět
    Re: windstopper satek/maska ja ale nechci kuklu.
Potrebuji tu masku vyuzit i jako nakrcnik a v pripade ze bude hooodne foukat tak i jako masku.
Kukla je pro mne zbytecna, protoze mam cepku s windstopperem. Jirka 19:46:04 22.01.2010odpovědět
      Re: windstopper satek/maska ja sem si presne tohle koupila loni v Hudy (konkretne Praha Andel), treba by ti poradili... K. 20:32:00 22.01.2010odpovědět
        Re: windstopper satek/maska ty mas ten buff typhoon? Jirka 20:36:19 22.01.2010odpovědět
          Re: windstopper satek/maska predpokladam ze tohle je asi ten shop ze? http://www.zandashop.cz /detail.php?zbozi=335200 (mezera) Jirka P. 21:03:38 22.01.2010odpovědět
            Re: windstopper satek/maska Ano to je ten shop. Jirka 21:51:45 22.01.2010odpovědět
          Re: windstopper satek/maska je to buff ale nevim jakej. polartec... K. 09:35:13 23.01.2010odpovědět
      Re: windstopper satek/maska No a co zkusit treba neco od Kamy? Treba tohle: http://www.kama.cz/nakrcniky /nakrcnik-kama-sw01-windstopper/ (mezera)
nebo maj i samostatnou masku, ale to asi neni co chces http://www.kama.cz/masky /maska-kama-mw13-windstopper-soft-shell/ (mezera) Zuza 09:43:45 23.01.2010odpovědět
        Re: windstopper satek/maska jo na tu kamu jsem taky narazil, tak ji zkusim a snad to splni me ocekavani. Jirka 10:24:00 25.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: