Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledy u nas 27.01.2010 v nedeli v oldrichove to bylo sama dira, ale natejka to, co takhle marenka ? zdravi asketa
  Re: ledy u nas 27.01.2010 Takže pražáci to zase v Oldřichově rozmlátili
    Re: ledy u nas 27.01.2010 :D
  Re: ledy u nas 28.01.2010 Co takhle procist posledni diskuse Asketo, odpovedi tam mas!
    Re: ledy u nas 30.01.2010 odpovedi je dost ale ne na tu marenku.
          Re: ledy u nas 30.01.2010 pardon stav samozřejmě k sobotě 30.1.2010
mačky-typ upínání 27.01.2010 Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli
  Re: mačky-typ upínání 27.01.2010 Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když neví
  Re: mačky-typ upínání 27.01.2010 Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si poříd
  Re: mačky-typ upínání 28.01.2010 Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z
Maltatal 1. - 5.2 27.01.2010 Hello, jedem s kamosem lezt do maltatalu v terminu od 1 - 5 unora. mame dve mista v aute, jedem z ostravy, pres brno, Bratislavu a dal do malty. Budem vyjizdet v nedeli v noci nebo rano v pondeli. mame dve mista v aute volne, chtel by se nekdo pridat???
Cz eshop s filmama 27.01.2010 Zdravím, poradíte pls nějakej CZ e-shop s lezeckejma filmama? Díky
      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Fajn obchodik..Ale podla mna dost drahy. Neviem ake su ceny lezeckych filmov v zahranici ale ak su p
        Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 ty blaaaazne...filmec za 12stovek?? no nezlobte se na me, ale to si to fakt radeji nekde stahnu...ty
          Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ted jsem to prave chtel komentovat, protoze bezne objednavam filmy z Evropy i USA a ty marze co maji
            Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 dost typů na DVD je i na amazon.com a dalších stránkách
    Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 a tip na cizí eshop s nějakým fakt slušným výběrem?
      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Od Sender Films je postovny do CR $5, celkem teda $35. Kdyz si najdou zakazniky, tak maj narok na ma
              Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 jj něco takovýho by byl luxus...ale myslím že je to těžko realizovatelný...
                Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ja mam okolo 40 lezeckych filmov. Nepoviem odkial asi staci ze niesu original.. Ked to tak spriemeru
                  Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Dneska si ještě někdo rovná krabičky s diskama do poličky? Já myslel, že už to všichni mají v kompec
                    Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Tak ti "chudobnejsi" si radi robia dvd kniznicu a kupuju si filmy. Ti ale nemaju cas na st
                      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ano, ja si treba jeste porad rovnam DVD s filmama do policky a i kdyz jich nemam 40, ale jen nejakyc
                        Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 No ten film The Asgard Project vyzera naozaj super. Na torente som ho zatial nenasiel..ale ak niekt
                      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Nepsal jsem o žádných krádežích. Vidím to na svých dětech - když něco získají legálně a zřejmě i nel
                        Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 a když sme u toho: neporadil by někdo kde sehnat tohle: Bouldering 101, Sport Climbing 101, Rock cli
                          Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 V tom pripade nevim jak hledas, hned prvni odkaz na Googlu je na Amazon.com, cena 23.49$.
                            Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 to sme si trochu nerozumeli...
                          Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 ty filmy(bouldering 101,rocks in skills..) sezenes treba tady:chesslerbooks.com,shop z usa docela do
                            Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 Zrazuju pripadne zajemce od pana Cheslera!!! Mam s nim sice jen jednu zkusenost, ale bohate stacila.
                            Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 díky, taky sem teda spis myslel odkaz na torrent ale mrknu...
                        Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Jasne, neco jako Progressino od PigUPu, ale rekni mi, ktery cesky lezec si to legalne stahne ze stra
                          Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 To, že je v naší zemi normální krást, to mne irituje už léta. Je to mor od shora dolů, od drobností
                            Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Myslím, že se filmy spíš kradou kvůli jejich nedostupnosti. Kdo je má někam jít hledat, někde platit
                              Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Máš celkem pravdu, Kubo. To "kdyby" lze aplikovat na všechno. Porovnat si to musí každý v
                                Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 1) V obchodě je nutné počítat s horšími lidskými vlastnostmi a využít je. Kdo to v byznysu neudělá,
                              Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ja myslim, ze legalni stahovani originalu za $$$ bude narustat. Zacalo to Progression a asi se to bu
                                Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 V palceni kartou neni vubec zadny problem, navic vetsina veci se uz ted plati PayPalem a opravdu nev
                                  Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 Díky za doporučení, ale třeba podnikatelský účet ti v M-bank neotevřou... Zásadní otázka ovšem je, p
Rodellar 27.01.2010 Čau lidi mám na vás takovou prosbu mohly by jste mi tady napsat jak se nejlépe dostat do Rodellaru a něco o této výborné oblasti? předem děkuju
  Re: Rodellar 27.01.2010 Z Barcelony autobusem do vesnice Barbastro a zbytek cca 10 km třeba stopem. A nebo z domova autem...
    Re: Rodellar 27.01.2010 Ted v zime bych ale na stopovani nespolehal, asi ani na lezeni...:))
Autem je dobre to vzit p
      Re: Rodellar 27.01.2010 Jwe to celkem v horách, na zimu nic extra. Sezóna tam začíná možná v dubnu.
Lehký sedák 27.01.2010 Ahoj. Chtěla bych si koupit nový sedák. Měla bych představu nějaký lehký, zejména pro sportovní lezení. Na druhou stranu aby byl i pohodlný a nemusela jsem se bát do něj hodit tlamu. Máte nějaké tipy?? Díky moc!
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Nejlehčími sedáky jsou Arc Teryx a Camp. Tlamu se do nich nemusíš bát hodit, vydrží totéž co ostatní
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Teď se to tu probíralo. Petzl Sama, Beal Aero Cliff lady (mimochodem výborný sedák) ...
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Doporučuju Petzl Hirundos.
    Re: Lehký sedák 27.01.2010 dobre zkusenosti mam s Black Diamond Aura a Ocun Mojave
    Re: Lehký sedák 27.01.2010 Dámskej je Petzl Luna, mimochodem, doporučuju. Je lehkej a pohodlnej i na sezení.
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Já mam skvělou zkušenost s Lightningem vod Rock Empiru. Váží stejně co ten Arcteryx, akorát stojí 85
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Me maximalne vyhovoval pro sportovni lezeni Ocun Ego. Lehouckej a presto pohodlnej. Bohuzel mi uz do
Čelovka 26.01.2010 Máte někdo tip na ideální čelovku na lyže, do hor apod? Měla by chodit na 3 AAA nebo na jakékoliv baterie umístěné na čele - tedy ve svítidle a také by se měla dát zapnout v rukavicích. Výborný výkon je samozřejmostí a cena tak do 2000 kč. Díky za inspira
  Re: Čelovka 26.01.2010 Petzl TIKKA 2 XP 1109,-Kč
    Re: Čelovka 26.01.2010 pokud chceš do hor, nebo na lyže, tak bych doporučil spíše nějakou která má třeba baterie vzadu(3*AA
      Re: Čelovka 26.01.2010 Zdar Tulaku, fakt bych radši nějakou lehčí. Mám za to, že baterky na zátylku jsou kvůli většímu výko
    Re: Čelovka 26.01.2010 Díky Jirko, tuhle jsem měl na mysli ale nechtěl jsem napovídat. Máš s ní nějaké zkušenosti? A ta cen
      Re: Čelovka 27.01.2010 osobne vlastnim tikku 2 a jsem spokojenej na to moje obcasny sviceni staci - XP je o hodne vykonejsi
  Re: Čelovka 27.01.2010 Cau. Z vlastni zkusenosti mé i kamosu - nejlepsi pro mne osobne Petzl Tikka XP! Dokonala celovka, le
    Re: Čelovka 27.01.2010 Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
  Re: Čelovka 27.01.2010 Mammut Lucido - dělaj buď s jednou 1W luxeonkou nebo 4ma norm. diodama - nevim jak se ty typy jmenuj
    Re: Čelovka 27.01.2010 tikka xp 2...chodím sw ní na běžky a bez obtíží, v létě též není problém, jediné co by asi mohlo vad
  Re: Čelovka 29.01.2010 mrkni taky třeba na HP10 ale ta má baterky vzadu - mám ji asi měsíc a zkoušel jsem kolo v noci - max
    Re: Čelovka 29.01.2010 jsem zapoměl je to fenix...
      Re: Čelovka 29.01.2010 Ta se mi taky nelíbí..... :-)). Našel jsem teď ale Petzl MYO XP za pěkný prachy a docela váhám ( má
        Re: Čelovka 29.01.2010 Kde?
              Re: Čelovka 29.01.2010 Ja mám Petzl Myo XP (čiernu verziu) a som maximalne spokojný ... na prilbe drzi v pohode ... svieti
        Re: Čelovka 29.01.2010 Tikka 2 XP je lehká a svítí slušně, na běžky je v pohodě. Na rychlejší sjezdy je lepší MYO XP novějš
  Re: Čelovka 29.01.2010 Mně teda ty Petzly nepřišly pokud jde o svítivost úplně nejlepší.
Mám nějakou Princeton, typ
    Re: Čelovka 30.01.2010 Hmmm, taky netrvám přímo na Petzlovi, ale z diskuze ty jeho čelovky nějak vyplynuli. Abych to tedy s
      Re: Čelovka 31.01.2010 Tikka se klopit dá, mio nevim :)
        Re: Čelovka 31.01.2010 Aj Myo XP sa da sklopiť.
          Re: Čelovka 31.01.2010 da sa sklopit aj myo aj tikka, kukni si od BD celovky icon a spot, vykon porovnatelny pripadne lepsi
            Re: Čelovka 04.02.2010 Tak nakonec to vyhrála TIKKA XP 2, dnes pro ní jedu a až jí uvidím svítit, napíšu nějaké postřehy. D
Stat. visy 26.01.2010 nevíte jak dlouhá by měla být regenerace prstů po statických visech, při zátěži 80 procent? Díky
  Re: Stat. visy 26.01.2010 Co znamená zátěž 80%? Určitě bude důležitá velikost lišty/madla a čas, kterej předpokládám bude asi
    Re: Stat. visy 26.01.2010 je to podle tufiho ale nenasel jsem kolik hodin je vhodnych pro regenaraci,hlavne mam strach o slach
      Re: Stat. visy 26.01.2010 musiš jet jak pila, do mrtě a pak regenerovat 24 hodin a pak zase jet jak pila... nejměně 2 dny a pa
        Re: Stat. visy 26.01.2010 Návod na to jak se zničit a dva roky si nezalézt? :)
Už jsem sse to dočetl, v sekci t
možnosti lezení v Kodani 26.01.2010 Ahoj, od příštího týdne jedu na 5 měsíců do Dánska, do Kodaně. Nemáte někdo zkušenosti, jak to tam je s možností lezení? Zatím mám jen pár adres, co jsem vytáhl z Googlu, na nějaké bouldrovky.
Předem díky za tipy.
b.
  Re: Nanga Parbat-film 26.01.2010 Díky za typ, doufám že to bude i v našich kinech, za DVD bych dal i peníze.
    Re: Nanga Parbat-film 26.01.2010 Do kina bych na to taky šel, na velkym plátně to bude super, pokud to tady budou promítat. Trailer s
      Re: Nanga Parbat-film 26.01.2010 Cital som, ze v kionach to bude iba v nemecky hovoriacich krajinach. Takze bud si zmenme jazykove za
        Re: Nanga Parbat-film 26.01.2010 Tak to je škoda. Místo toho budeme moct jít na film o rafinovanejch vrazích, honičkách v autech, neb
          Re: Nanga Parbat-film 26.01.2010 ... s pejskama ... :(
  Re: Nanga Parbat-film 26.01.2010 no pane,vypadá to super,tak teď vážně vydržet na torrent...
    Re: Nanga Parbat-film 29.01.2010 tak minimálně jedna filmová společnost u nás už o tom ví a když se budeme modlit možná to uvidíme i
      Re: Nanga Parbat-film 25.02.2010 Něco nového? Už někdo zaznamenal nějaký únik toho filmu ven? Že by sme si to zkoukli aspoň v nějaký
      Re: Nanga Parbat-film 25.02.2010 Něco nového? Už někdo zaznamenal nějaký únik toho filmu ven? Že by sme si to zkoukli aspoň v nějaký
        Re: Nanga Parbat-film 14.03.2010 Nevíte někdo něco nového? Nechce se mi moc jezdit do Rakouska do kina a oprašovat chabou němčinu
          Re: Nanga Parbat-film 04.10.2010
            Re: Nanga Parbat-film 12.01.2011 ...když už se tady objevil spam (kterej bude smazanej), tak jenom doplním, jak se tady jinde píše, ž
  Re: Nanga Parbat-film 12.01.2011 No mě se to zas tak moc nelíbilo. Co se týká vizuálního zpracování, tak mi to přijde jako film starý
1
...
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
...
2263
mačky-typ upínání Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli tý prkotince vepředu lukáš 11:52:05 27.01.2010odpovědět
  Re: mačky-typ upínání Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když nevím jak jou nepálky tvrdé ale na lezení čím tvrdčí bota tím se leze lepe a když nemáš bodu tak mít pevné mačky, a zkoušel jsem i celo rychloupínací systém na botu jes s patou a taky to tam drželo Petr 12:03:16 27.01.2010odpovědět
  Re: mačky-typ upínání Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si pořídil - rychleji se to nasazuje a malinko méně to škrtí nohu. Do budoucna si určitě nebudeš kupovat boty bez pevné patky... Čistě řemínkové mají význam jen pokud bys je chtěl jako univerzální, např. občas půjčit přítelkyni, až ji budeš chtít někam vytáhnout :) Pavel 12:29:20 27.01.2010odpovědět
  Re: mačky-typ upínání Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z boty klouzala. Jinak se vyrabi i macky s kolmymi prednimi hroty, ktere na te predni hrazdicce maji pasek s ockem, kterym se provlekne reminek od zadniho rychloupinaku, tak mas macku stahnutou kolem cele boty pro sychr. 08:49:05 28.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: