LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4
Družba boulder - Ostrava Poruba
Klub Dubina - Litoměřice

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ledy u nas27.01.2010
v nedeli v oldrichove to bylo sama dira, ale natejka to, co takhle marenka ? zdravi asketa
 Re: ledy u nas27.01.2010
Takže pražáci to zase v Oldřichově rozmlátili
  Re: ledy u nas27.01.2010
:D
 Re: ledy u nas28.01.2010
Co takhle procist posledni diskuse Asketo, odpovedi tam mas!
  Re: ledy u nas30.01.2010
odpovedi je dost ale ne na tu marenku.
   Re: ledy u nas30.01.2010
kalíš vodu:))
    Re: ledy u nas30.01.2010
Oldrichov na poměry dobrej, rány se zacelují rychle, hlavně ve středu stěny, jinak je samozřejmě opo
     Re: ledy u nas30.01.2010
pardon stav samozřejmě k sobotě 30.1.2010

 mačky-typ upínání27.01.2010
Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli
 Re: mačky-typ upínání27.01.2010
Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když neví
 Re: mačky-typ upínání27.01.2010
Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si poříd
 Re: mačky-typ upínání28.01.2010
Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z

 Maltatal 1. - 5.227.01.2010
Hello, jedem s kamosem lezt do maltatalu v terminu od 1 - 5 unora. mame dve mista v aute, jedem z ostravy, pres brno, Bratislavu a dal do malty. Budem vyjizdet v nedeli v noci nebo rano v pondeli. mame dve mista v aute volne, chtel by se nekdo pridat???

 Cz eshop s filmama27.01.2010
Zdravím, poradíte pls nějakej CZ e-shop s lezeckejma filmama? Díky
 Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
  Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
paráda, díky moc...kdysi sem tuhle stránku viděl, ale samo zapoměl adresu....
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Fajn obchodik..Ale podla mna dost drahy. Neviem ake su ceny lezeckych filmov v zahranici ale ak su p
    Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
ty blaaaazne...filmec za 12stovek?? no nezlobte se na me, ale to si to fakt radeji nekde stahnu...ty
     Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ted jsem to prave chtel komentovat, protoze bezne objednavam filmy z Evropy i USA a ty marze co maji
      Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
dost typů na DVD je i na amazon.com a dalších stránkách
  Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
a tip na cizí eshop s nějakým fakt slušným výběrem?
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Od Sender Films je postovny do CR $5, celkem teda $35. Kdyz si najdou zakazniky, tak maj narok na ma
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
chlapi amazon je pecka..ted tam maji nejake solidni slevy, viz:
    Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Doporucuju tohle, je to z Anglie, overene, do tydne to je v republice:

     Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
      Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Taky pekný, neškodilo by kdyby někdo udělal stránku věnující se klimberským filmům s informacemi o n
       Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
jj něco takovýho by byl luxus...ale myslím že je to těžko realizovatelný...
        Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ja mam okolo 40 lezeckych filmov. Nepoviem odkial asi staci ze niesu original.. Ked to tak spriemeru
         Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Dneska si ještě někdo rovná krabičky s diskama do poličky? Já myslel, že už to všichni mají v kompec
          Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Tak ti "chudobnejsi" si radi robia dvd kniznicu a kupuju si filmy. Ti ale nemaju cas na st
           Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ano, ja si treba jeste porad rovnam DVD s filmama do policky a i kdyz jich nemam 40, ale jen nejakyc
            Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
No ten film The Asgard Project vyzera naozaj super. Na torente som ho zatial nenasiel..ale ak niekt
           Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Nepsal jsem o žádných krádežích. Vidím to na svých dětech - když něco získají legálně a zřejmě i nel
            Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
a když sme u toho: neporadil by někdo kde sehnat tohle: Bouldering 101, Sport Climbing 101, Rock cli
             Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
V tom pripade nevim jak hledas, hned prvni odkaz na Googlu je na Amazon.com, cena 23.49$.
              Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
to sme si trochu nerozumeli...
             Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
ty filmy(bouldering 101,rocks in skills..) sezenes treba tady:chesslerbooks.com,shop z usa docela do
              Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
Zrazuju pripadne zajemce od pana Cheslera!!! Mam s nim sice jen jednu zkusenost, ale bohate stacila.
              Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
díky, taky sem teda spis myslel odkaz na torrent ale mrknu...
            Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Jasne, neco jako Progressino od PigUPu, ale rekni mi, ktery cesky lezec si to legalne stahne ze stra
             Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
To, že je v naší zemi normální krást, to mne irituje už léta. Je to mor od shora dolů, od drobností
              Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Myslím, že se filmy spíš kradou kvůli jejich nedostupnosti. Kdo je má někam jít hledat, někde platit
               Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Máš celkem pravdu, Kubo. To "kdyby" lze aplikovat na všechno. Porovnat si to musí každý v
                Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
1) V obchodě je nutné počítat s horšími lidskými vlastnostmi a využít je. Kdo to v byznysu neudělá,
               Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ja myslim, ze legalni stahovani originalu za $$$ bude narustat. Zacalo to Progression a asi se to bu
                Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
V palceni kartou neni vubec zadny problem, navic vetsina veci se uz ted plati PayPalem a opravdu nev
                 Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
Díky za doporučení, ale třeba podnikatelský účet ti v M-bank neotevřou... Zásadní otázka ovšem je, p

 Rodellar27.01.2010
Čau lidi mám na vás takovou prosbu mohly by jste mi tady napsat jak se nejlépe dostat do Rodellaru a něco o této výborné oblasti? předem děkuju
 Re: Rodellar27.01.2010
Z Barcelony autobusem do vesnice Barbastro a zbytek cca 10 km třeba stopem. A nebo z domova autem...
  Re: Rodellar27.01.2010
Ted v zime bych ale na stopovani nespolehal, asi ani na lezeni...:))
Autem je dobre to vzit p
   Re: Rodellar27.01.2010
Jwe to celkem v horách, na zimu nic extra. Sezóna tam začíná možná v dubnu.

 Lehký sedák27.01.2010
Ahoj. Chtěla bych si koupit nový sedák. Měla bych představu nějaký lehký, zejména pro sportovní lezení. Na druhou stranu aby byl i pohodlný a nemusela jsem se bát do něj hodit tlamu. Máte nějaké tipy?? Díky moc!
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Nejlehčími sedáky jsou Arc Teryx a Camp. Tlamu se do nich nemusíš bát hodit, vydrží totéž co ostatní
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Teď se to tu probíralo. Petzl Sama, Beal Aero Cliff lady (mimochodem výborný sedák) ...
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Doporučuju Petzl Hirundos.
  Re: Lehký sedák27.01.2010
dobre zkusenosti mam s Black Diamond Aura a Ocun Mojave
  Re: Lehký sedák27.01.2010
Dámskej je Petzl Luna, mimochodem, doporučuju. Je lehkej a pohodlnej i na sezení.
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Já mam skvělou zkušenost s Lightningem vod Rock Empiru. Váží stejně co ten Arcteryx, akorát stojí 85
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Me maximalne vyhovoval pro sportovni lezeni Ocun Ego. Lehouckej a presto pohodlnej. Bohuzel mi uz do

 Čelovka26.01.2010
Máte někdo tip na ideální čelovku na lyže, do hor apod? Měla by chodit na 3 AAA nebo na jakékoliv baterie umístěné na čele - tedy ve svítidle a také by se měla dát zapnout v rukavicích. Výborný výkon je samozřejmostí a cena tak do 2000 kč. Díky za inspira
 Re: Čelovka26.01.2010
Petzl TIKKA 2 XP 1109,-Kč
  Re: Čelovka26.01.2010
pokud chceš do hor, nebo na lyže, tak bych doporučil spíše nějakou která má třeba baterie vzadu(3*AA
   Re: Čelovka26.01.2010
Zdar Tulaku, fakt bych radši nějakou lehčí. Mám za to, že baterky na zátylku jsou kvůli většímu výko
  Re: Čelovka26.01.2010
Díky Jirko, tuhle jsem měl na mysli ale nechtěl jsem napovídat. Máš s ní nějaké zkušenosti? A ta cen
   Re: Čelovka27.01.2010
osobne vlastnim tikku 2 a jsem spokojenej na to moje obcasny sviceni staci - XP je o hodne vykonejsi
 Re: Čelovka27.01.2010
Cau. Z vlastni zkusenosti mé i kamosu - nejlepsi pro mne osobne Petzl Tikka XP! Dokonala celovka, le
 Re: Čelovka27.01.2010
Teď jsem si pořídil LED-LENSER H7
  Re: Čelovka27.01.2010
Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
  Re: Čelovka27.01.2010
Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
 Re: Čelovka27.01.2010
Mammut Lucido - dělaj buď s jednou 1W luxeonkou nebo 4ma norm. diodama - nevim jak se ty typy jmenuj
  Re: Čelovka27.01.2010
tikka xp 2...chodím sw ní na běžky a bez obtíží, v létě též není problém, jediné co by asi mohlo vad
 Re: Čelovka29.01.2010
mrkni taky třeba na HP10 ale ta má baterky vzadu - mám ji asi měsíc a zkoušel jsem kolo v noci - max
  Re: Čelovka29.01.2010
jsem zapoměl je to fenix...
   Re: Čelovka29.01.2010
Ta se mi taky nelíbí..... :-)). Našel jsem teď ale Petzl MYO XP za pěkný prachy a docela váhám ( má
    Re: Čelovka29.01.2010
Kde?
     Re: Čelovka29.01.2010
Na
      Re: Čelovka29.01.2010
MYO XP, RXPsignalizaci baterek mají. Rozdíl ve svítivosti je velkej, ale velkej je i ve velikosti ;-
       Re: Čelovka29.01.2010
Ja mám Petzl Myo XP (čiernu verziu) a som maximalne spokojný ... na prilbe drzi v pohode ... svieti
    Re: Čelovka29.01.2010
Tikka 2 XP je lehká a svítí slušně, na běžky je v pohodě. Na rychlejší sjezdy je lepší MYO XP novějš
 Re: Čelovka29.01.2010
Mně teda ty Petzly nepřišly pokud jde o svítivost úplně nejlepší.
Mám nějakou Princeton, typ
  Re: Čelovka30.01.2010
Hmmm, taky netrvám přímo na Petzlovi, ale z diskuze ty jeho čelovky nějak vyplynuli. Abych to tedy s
   Re: Čelovka31.01.2010
Tikka se klopit dá, mio nevim :)
    Re: Čelovka31.01.2010
Aj Myo XP sa da sklopiť.
     Re: Čelovka31.01.2010
da sa sklopit aj myo aj tikka, kukni si od BD celovky icon a spot, vykon porovnatelny pripadne lepsi
      Re: Čelovka04.02.2010
Tak nakonec to vyhrála TIKKA XP 2, dnes pro ní jedu a až jí uvidím svítit, napíšu nějaké postřehy. D

 Stat. visy26.01.2010
nevíte jak dlouhá by měla být regenerace prstů po statických visech, při zátěži 80 procent? Díky
 Re: Stat. visy26.01.2010
Co znamená zátěž 80%? Určitě bude důležitá velikost lišty/madla a čas, kterej předpokládám bude asi
  Re: Stat. visy26.01.2010
je to podle tufiho ale nenasel jsem kolik hodin je vhodnych pro regenaraci,hlavne mam strach o slach
   Re: Stat. visy26.01.2010
musiš jet jak pila, do mrtě a pak regenerovat 24 hodin a pak zase jet jak pila... nejměně 2 dny a pa
    Re: Stat. visy26.01.2010
Návod na to jak se zničit a dva roky si nezalézt? :)

Už jsem sse to dočetl, v sekci t

 možnosti lezení v Kodani26.01.2010
Ahoj, od příštího týdne jedu na 5 měsíců do Dánska, do Kodaně. Nemáte někdo zkušenosti, jak to tam je s možností lezení? Zatím mám jen pár adres, co jsem vytáhl z Googlu, na nějaké bouldrovky.

Předem díky za tipy.
b.
 Re: možnosti lezení v Kodani26.01.2010
tohle asi nebude tak blízko, škoda
 Nanga Parbat-film26.01.2010
Snad se to tu už neřešilo, ale v Německu měl teď premiéru film od režiséra asi nejlepšího válečného filmu ,,Stalingrad", Josepha Vilsmaiera, Nanga Parbat. Povedenej trailer na youtube.com, nebo web filmu nangaparbat.senator.de. Pokud to bude dobrý ja
 Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Díky za typ, doufám že to bude i v našich kinech, za DVD bych dal i peníze.
  Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Do kina bych na to taky šel, na velkym plátně to bude super, pokud to tady budou promítat. Trailer s
   Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Cital som, ze v kionach to bude iba v nemecky hovoriacich krajinach. Takze bud si zmenme jazykove za
    Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Tak to je škoda. Místo toho budeme moct jít na film o rafinovanejch vrazích, honičkách v autech, neb
     Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
... s pejskama ... :(
 Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
no pane,vypadá to super,tak teď vážně vydržet na torrent...
  Re: Nanga Parbat-film29.01.2010
tak minimálně jedna filmová společnost u nás už o tom ví a když se budeme modlit možná to uvidíme i
   Re: Nanga Parbat-film25.02.2010
Něco nového? Už někdo zaznamenal nějaký únik toho filmu ven? Že by sme si to zkoukli aspoň v nějaký
   Re: Nanga Parbat-film25.02.2010
Něco nového? Už někdo zaznamenal nějaký únik toho filmu ven? Že by sme si to zkoukli aspoň v nějaký
    Re: Nanga Parbat-film14.03.2010
Nevíte někdo něco nového? Nechce se mi moc jezdit do Rakouska do kina a oprašovat chabou němčinu
     Re: Nanga Parbat-film04.10.2010
      Re: Nanga Parbat-film12.01.2011
...když už se tady objevil spam (kterej bude smazanej), tak jenom doplním, jak se tady jinde píše, ž
 Re: Nanga Parbat-film12.01.2011
No mě se to zas tak moc nelíbilo. Co se týká vizuálního zpracování, tak mi to přijde jako film starý

1   ...   927   928   929   930   931   932   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 mačky-typ upínání
Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli tý prkotince vepředu
lukáš11:52:05 27.01.2010
odpovědět 
 Re: mačky-typ upínání
Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když nevím jak jou nepálky tvrdé ale na lezení čím tvrdčí bota tím se leze lepe a když nemáš bodu tak mít pevné mačky, a zkoušel jsem i celo rychloupínací systém na botu jes s patou a taky to tam drželo
Petr12:03:16 27.01.2010
odpovědět 
 Re: mačky-typ upínání
Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si pořídil - rychleji se to nasazuje a malinko méně to škrtí nohu. Do budoucna si určitě nebudeš kupovat boty bez pevné patky... Čistě řemínkové mají význam jen pokud bys je chtěl jako univerzální, např. občas půjčit přítelkyni, až ji budeš chtít někam vytáhnout :)
Pavel12:29:20 27.01.2010
odpovědět 
 Re: mačky-typ upínání
Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z boty klouzala. Jinak se vyrabi i macky s kolmymi prednimi hroty, ktere na te predni hrazdicce maji pasek s ockem, kterym se provlekne reminek od zadniho rychloupinaku, tak mas macku stahnutou kolem cele boty pro sychr.
08:49:05 28.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1151 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi