LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ledy u nas27.01.2010
v nedeli v oldrichove to bylo sama dira, ale natejka to, co takhle marenka ? zdravi asketa
 Re: ledy u nas27.01.2010
Takže pražáci to zase v Oldřichově rozmlátili
  Re: ledy u nas27.01.2010
:D
 Re: ledy u nas28.01.2010
Co takhle procist posledni diskuse Asketo, odpovedi tam mas!
  Re: ledy u nas30.01.2010
odpovedi je dost ale ne na tu marenku.
   Re: ledy u nas30.01.2010
kalíš vodu:))
    Re: ledy u nas30.01.2010
Oldrichov na poměry dobrej, rány se zacelují rychle, hlavně ve středu stěny, jinak je samozřejmě opo
     Re: ledy u nas30.01.2010
pardon stav samozřejmě k sobotě 30.1.2010

 mačky-typ upínání27.01.2010
Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli
 Re: mačky-typ upínání27.01.2010
Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když neví
 Re: mačky-typ upínání27.01.2010
Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si poříd
 Re: mačky-typ upínání28.01.2010
Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z

 Maltatal 1. - 5.227.01.2010
Hello, jedem s kamosem lezt do maltatalu v terminu od 1 - 5 unora. mame dve mista v aute, jedem z ostravy, pres brno, Bratislavu a dal do malty. Budem vyjizdet v nedeli v noci nebo rano v pondeli. mame dve mista v aute volne, chtel by se nekdo pridat???

 Cz eshop s filmama27.01.2010
Zdravím, poradíte pls nějakej CZ e-shop s lezeckejma filmama? Díky
 Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
  Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
paráda, díky moc...kdysi sem tuhle stránku viděl, ale samo zapoměl adresu....
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Fajn obchodik..Ale podla mna dost drahy. Neviem ake su ceny lezeckych filmov v zahranici ale ak su p
    Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
ty blaaaazne...filmec za 12stovek?? no nezlobte se na me, ale to si to fakt radeji nekde stahnu...ty
     Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ted jsem to prave chtel komentovat, protoze bezne objednavam filmy z Evropy i USA a ty marze co maji
      Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
dost typů na DVD je i na amazon.com a dalších stránkách
  Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
a tip na cizí eshop s nějakým fakt slušným výběrem?
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Od Sender Films je postovny do CR $5, celkem teda $35. Kdyz si najdou zakazniky, tak maj narok na ma
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
chlapi amazon je pecka..ted tam maji nejake solidni slevy, viz:
    Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Doporucuju tohle, je to z Anglie, overene, do tydne to je v republice:

     Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
      Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Taky pekný, neškodilo by kdyby někdo udělal stránku věnující se klimberským filmům s informacemi o n
       Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
jj něco takovýho by byl luxus...ale myslím že je to těžko realizovatelný...
        Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ja mam okolo 40 lezeckych filmov. Nepoviem odkial asi staci ze niesu original.. Ked to tak spriemeru
         Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Dneska si ještě někdo rovná krabičky s diskama do poličky? Já myslel, že už to všichni mají v kompec
          Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Tak ti "chudobnejsi" si radi robia dvd kniznicu a kupuju si filmy. Ti ale nemaju cas na st
           Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ano, ja si treba jeste porad rovnam DVD s filmama do policky a i kdyz jich nemam 40, ale jen nejakyc
            Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
No ten film The Asgard Project vyzera naozaj super. Na torente som ho zatial nenasiel..ale ak niekt
           Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Nepsal jsem o žádných krádežích. Vidím to na svých dětech - když něco získají legálně a zřejmě i nel
            Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
a když sme u toho: neporadil by někdo kde sehnat tohle: Bouldering 101, Sport Climbing 101, Rock cli
             Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
V tom pripade nevim jak hledas, hned prvni odkaz na Googlu je na Amazon.com, cena 23.49$.
              Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
to sme si trochu nerozumeli...
             Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
ty filmy(bouldering 101,rocks in skills..) sezenes treba tady:chesslerbooks.com,shop z usa docela do
              Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
Zrazuju pripadne zajemce od pana Cheslera!!! Mam s nim sice jen jednu zkusenost, ale bohate stacila.
              Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
díky, taky sem teda spis myslel odkaz na torrent ale mrknu...
            Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Jasne, neco jako Progressino od PigUPu, ale rekni mi, ktery cesky lezec si to legalne stahne ze stra
             Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
To, že je v naší zemi normální krást, to mne irituje už léta. Je to mor od shora dolů, od drobností
              Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Myslím, že se filmy spíš kradou kvůli jejich nedostupnosti. Kdo je má někam jít hledat, někde platit
               Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Máš celkem pravdu, Kubo. To "kdyby" lze aplikovat na všechno. Porovnat si to musí každý v
                Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
1) V obchodě je nutné počítat s horšími lidskými vlastnostmi a využít je. Kdo to v byznysu neudělá,
               Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ja myslim, ze legalni stahovani originalu za $$$ bude narustat. Zacalo to Progression a asi se to bu
                Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
V palceni kartou neni vubec zadny problem, navic vetsina veci se uz ted plati PayPalem a opravdu nev
                 Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
Díky za doporučení, ale třeba podnikatelský účet ti v M-bank neotevřou... Zásadní otázka ovšem je, p

 Rodellar27.01.2010
Čau lidi mám na vás takovou prosbu mohly by jste mi tady napsat jak se nejlépe dostat do Rodellaru a něco o této výborné oblasti? předem děkuju
 Re: Rodellar27.01.2010
Z Barcelony autobusem do vesnice Barbastro a zbytek cca 10 km třeba stopem. A nebo z domova autem...
  Re: Rodellar27.01.2010
Ted v zime bych ale na stopovani nespolehal, asi ani na lezeni...:))
Autem je dobre to vzit p
   Re: Rodellar27.01.2010
Jwe to celkem v horách, na zimu nic extra. Sezóna tam začíná možná v dubnu.

 Lehký sedák27.01.2010
Ahoj. Chtěla bych si koupit nový sedák. Měla bych představu nějaký lehký, zejména pro sportovní lezení. Na druhou stranu aby byl i pohodlný a nemusela jsem se bát do něj hodit tlamu. Máte nějaké tipy?? Díky moc!
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Nejlehčími sedáky jsou Arc Teryx a Camp. Tlamu se do nich nemusíš bát hodit, vydrží totéž co ostatní
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Teď se to tu probíralo. Petzl Sama, Beal Aero Cliff lady (mimochodem výborný sedák) ...
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Doporučuju Petzl Hirundos.
  Re: Lehký sedák27.01.2010
dobre zkusenosti mam s Black Diamond Aura a Ocun Mojave
  Re: Lehký sedák27.01.2010
Dámskej je Petzl Luna, mimochodem, doporučuju. Je lehkej a pohodlnej i na sezení.
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Já mam skvělou zkušenost s Lightningem vod Rock Empiru. Váží stejně co ten Arcteryx, akorát stojí 85
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Me maximalne vyhovoval pro sportovni lezeni Ocun Ego. Lehouckej a presto pohodlnej. Bohuzel mi uz do

 Čelovka26.01.2010
Máte někdo tip na ideální čelovku na lyže, do hor apod? Měla by chodit na 3 AAA nebo na jakékoliv baterie umístěné na čele - tedy ve svítidle a také by se měla dát zapnout v rukavicích. Výborný výkon je samozřejmostí a cena tak do 2000 kč. Díky za inspira
 Re: Čelovka26.01.2010
Petzl TIKKA 2 XP 1109,-Kč
  Re: Čelovka26.01.2010
pokud chceš do hor, nebo na lyže, tak bych doporučil spíše nějakou která má třeba baterie vzadu(3*AA
   Re: Čelovka26.01.2010
Zdar Tulaku, fakt bych radši nějakou lehčí. Mám za to, že baterky na zátylku jsou kvůli většímu výko
  Re: Čelovka26.01.2010
Díky Jirko, tuhle jsem měl na mysli ale nechtěl jsem napovídat. Máš s ní nějaké zkušenosti? A ta cen
   Re: Čelovka27.01.2010
osobne vlastnim tikku 2 a jsem spokojenej na to moje obcasny sviceni staci - XP je o hodne vykonejsi
 Re: Čelovka27.01.2010
Cau. Z vlastni zkusenosti mé i kamosu - nejlepsi pro mne osobne Petzl Tikka XP! Dokonala celovka, le
 Re: Čelovka27.01.2010
Teď jsem si pořídil LED-LENSER H7
  Re: Čelovka27.01.2010
Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
  Re: Čelovka27.01.2010
Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
 Re: Čelovka27.01.2010
Mammut Lucido - dělaj buď s jednou 1W luxeonkou nebo 4ma norm. diodama - nevim jak se ty typy jmenuj
  Re: Čelovka27.01.2010
tikka xp 2...chodím sw ní na běžky a bez obtíží, v létě též není problém, jediné co by asi mohlo vad
 Re: Čelovka29.01.2010
mrkni taky třeba na HP10 ale ta má baterky vzadu - mám ji asi měsíc a zkoušel jsem kolo v noci - max
  Re: Čelovka29.01.2010
jsem zapoměl je to fenix...
   Re: Čelovka29.01.2010
Ta se mi taky nelíbí..... :-)). Našel jsem teď ale Petzl MYO XP za pěkný prachy a docela váhám ( má
    Re: Čelovka29.01.2010
Kde?
     Re: Čelovka29.01.2010
Na
      Re: Čelovka29.01.2010
MYO XP, RXPsignalizaci baterek mají. Rozdíl ve svítivosti je velkej, ale velkej je i ve velikosti ;-
       Re: Čelovka29.01.2010
Ja mám Petzl Myo XP (čiernu verziu) a som maximalne spokojný ... na prilbe drzi v pohode ... svieti
    Re: Čelovka29.01.2010
Tikka 2 XP je lehká a svítí slušně, na běžky je v pohodě. Na rychlejší sjezdy je lepší MYO XP novějš
 Re: Čelovka29.01.2010
Mně teda ty Petzly nepřišly pokud jde o svítivost úplně nejlepší.
Mám nějakou Princeton, typ
  Re: Čelovka30.01.2010
Hmmm, taky netrvám přímo na Petzlovi, ale z diskuze ty jeho čelovky nějak vyplynuli. Abych to tedy s
   Re: Čelovka31.01.2010
Tikka se klopit dá, mio nevim :)
    Re: Čelovka31.01.2010
Aj Myo XP sa da sklopiť.
     Re: Čelovka31.01.2010
da sa sklopit aj myo aj tikka, kukni si od BD celovky icon a spot, vykon porovnatelny pripadne lepsi
      Re: Čelovka04.02.2010
Tak nakonec to vyhrála TIKKA XP 2, dnes pro ní jedu a až jí uvidím svítit, napíšu nějaké postřehy. D

 Stat. visy26.01.2010
nevíte jak dlouhá by měla být regenerace prstů po statických visech, při zátěži 80 procent? Díky
 Re: Stat. visy26.01.2010
Co znamená zátěž 80%? Určitě bude důležitá velikost lišty/madla a čas, kterej předpokládám bude asi
  Re: Stat. visy26.01.2010
je to podle tufiho ale nenasel jsem kolik hodin je vhodnych pro regenaraci,hlavne mam strach o slach
   Re: Stat. visy26.01.2010
musiš jet jak pila, do mrtě a pak regenerovat 24 hodin a pak zase jet jak pila... nejměně 2 dny a pa
    Re: Stat. visy26.01.2010
Návod na to jak se zničit a dva roky si nezalézt? :)

Už jsem sse to dočetl, v sekci t

 možnosti lezení v Kodani26.01.2010
Ahoj, od příštího týdne jedu na 5 měsíců do Dánska, do Kodaně. Nemáte někdo zkušenosti, jak to tam je s možností lezení? Zatím mám jen pár adres, co jsem vytáhl z Googlu, na nějaké bouldrovky.

Předem díky za tipy.
b.
 Re: možnosti lezení v Kodani26.01.2010
tohle asi nebude tak blízko, škoda
 Nanga Parbat-film26.01.2010
Snad se to tu už neřešilo, ale v Německu měl teď premiéru film od režiséra asi nejlepšího válečného filmu ,,Stalingrad", Josepha Vilsmaiera, Nanga Parbat. Povedenej trailer na youtube.com, nebo web filmu nangaparbat.senator.de. Pokud to bude dobrý ja
 Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Díky za typ, doufám že to bude i v našich kinech, za DVD bych dal i peníze.
  Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Do kina bych na to taky šel, na velkym plátně to bude super, pokud to tady budou promítat. Trailer s
   Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Cital som, ze v kionach to bude iba v nemecky hovoriacich krajinach. Takze bud si zmenme jazykove za
    Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
Tak to je škoda. Místo toho budeme moct jít na film o rafinovanejch vrazích, honičkách v autech, neb
     Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
... s pejskama ... :(
 Re: Nanga Parbat-film26.01.2010
no pane,vypadá to super,tak teď vážně vydržet na torrent...
  Re: Nanga Parbat-film29.01.2010
tak minimálně jedna filmová společnost u nás už o tom ví a když se budeme modlit možná to uvidíme i
   Re: Nanga Parbat-film25.02.2010
Něco nového? Už někdo zaznamenal nějaký únik toho filmu ven? Že by sme si to zkoukli aspoň v nějaký
   Re: Nanga Parbat-film25.02.2010
Něco nového? Už někdo zaznamenal nějaký únik toho filmu ven? Že by sme si to zkoukli aspoň v nějaký
    Re: Nanga Parbat-film14.03.2010
Nevíte někdo něco nového? Nechce se mi moc jezdit do Rakouska do kina a oprašovat chabou němčinu
     Re: Nanga Parbat-film04.10.2010
      Re: Nanga Parbat-film12.01.2011
...když už se tady objevil spam (kterej bude smazanej), tak jenom doplním, jak se tady jinde píše, ž
 Re: Nanga Parbat-film12.01.2011
No mě se to zas tak moc nelíbilo. Co se týká vizuálního zpracování, tak mi to přijde jako film starý

1   ...   927   928   929   930   931   932   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ledy u nas
v nedeli v oldrichove to bylo sama dira, ale natejka to, co takhle marenka ? zdravi asketa
 asketa17:36:19 27.01.2010
odpovědět 
 Re: ledy u nas
Takže pražáci to zase v Oldřichově rozmlátili
18:22:42 27.01.2010
odpovědět 
  Re: ledy u nas
:D
wlčice22:26:51 27.01.2010
odpovědět 
 Re: ledy u nas
Co takhle procist posledni diskuse Asketo, odpovedi tam mas!
08:39:20 28.01.2010
odpovědět 
  Re: ledy u nas
odpovedi je dost ale ne na tu marenku.
 asketa11:09:51 30.01.2010
odpovědět 
   Re: ledy u nas
kalíš vodu:))
http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=73402&odk=73402
martan15:28:16 30.01.2010
odpovědět 
    Re: ledy u nas
Oldrichov na poměry dobrej, rány se zacelují rychle, hlavně ve středu stěny, jinak je samozřejmě opoužívaný dnes v sobotu 1.3.2010
Gulas20:53:55 30.01.2010
odpovědět 
     Re: ledy u nas
pardon stav samozřejmě k sobotě 30.1.2010
Gulas20:56:54 30.01.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi