Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pád na PANTEONU 28.01.2010 Ahoj všem.
V úterý 26.1. na Panteonu spadl kluk. Prý to byl Homola a snad tam byl se Špekem. Bral ho pak vrtulník asi do Liberce. Nevíte někdo podrobnosti ???
  Re: Pád na PANTEONU 28.01.2010 Nastesti to snad dopadlo celkem dobre:
    Re: Pád na PANTEONU 28.01.2010 No s tim dobre a zlomenym obratlem jsem se mozna upsal, tak me neukamenujte, ale asi to mohlo skonci
    Re: Pád na PANTEONU 28.01.2010 By mě zajímalo, který zkušený horolezec z Jablonecka posloužil těma historkama o spolknuté cigaretě
      Re: Pád na PANTEONU 28.01.2010 ja kuprikladu videl foto toho propichnutyho krku od doktora kterej to osetroval, takze ta historka j
        Re: Pád na PANTEONU 28.01.2010 Tu fotku jsem taky videl. Na promitani jednoho brachu co vlasni CK Montana. Ted si nevzpomenu na jme
          Re: Pád na PANTEONU 29.01.2010 Potvrzuju. Znam toho horolezce i doktora :)
Slo to prej pres trapez do krku a ven kolem celis
        Re: Pád na PANTEONU 29.01.2010 Historku s cigarem jsem neslysel,ale o tom propichnutym krku mi tam vypravela ta pani co bydli hned
          Re: Pád na PANTEONU 29.01.2010 Pád s klackem do krku a tváří ven - pár milimetru vedle krkavice je fakt , byl to lezec s Brna , uda
            Re: Pád na PANTEONU 29.01.2010 Ta fotka byla i v nějakých skriptech pro lékaře. Lezec byl samotný Michal Bruner, majitel cestovky M
              Re: Pád na PANTEONU-AKTUALNE 03.02.2010 Tak kluk co slitnul na tom Pantaku lezl udajne solo s jumarem na fixnim lane a jak byla zima tak mu
SALTIC 28.01.2010 Jaký máte zkušenosti s trekovými botami Saltic?
  Re: SALTIC 28.01.2010 jsot to ty boty jak se za ně musí v obchodě platit? tak to znam spoustu podobnych znacek
  Re: SALTIC 28.01.2010 A koukam, ze osoba nade mnou je asi prudce inteligentní....no ale k věci....
mám Gran
  Re: SALTIC 28.01.2010 Zdar! Ja mam od Salticu nizky trekovky Boro. Muzu jen doporucit.
Puvodne bejvaly na nejaky m
  Re: SALTIC 28.01.2010 Nízký trekovky doporučuji Boro,nebo o něco penvější treko-lezečku Hard-cory.Jestli něco vyššího tak
    Re: SALTIC 28.01.2010 Jíťo a čím ošetřuješ ty Piloty? Jako je na kůži vosk tak na ten kevlar je co? díík
      Re: SALTIC 28.01.2010 Kevlar je uvnitř,udržuje pevný tvar boty.V předu a na patě boty je gumová obsázka + windtex membrána
        Re: SALTIC 28.01.2010 myslel jsem na tu wintex membranu na proste okolo nartu (oranz.material) apod
          Re: SALTIC 28.01.2010 Díky všem za info
            Re: SALTIC 29.01.2010 Já mám Tritony a jsem s nima spokojenej. Tvrdá kožená bota s možností upnutí všech druhů maček. Vibr
              Re: SALTIC 29.01.2010 a jsou použitelný i na normální chození? nejsou moc tvrdý?
                Re: SALTIC 29.01.2010 Já mám Tritony už 5 let a mohu vřele doporučit!
                  Re: SALTIC 29.01.2010 ta podrážka by mě taky zajímala...
  Re: Led v Rudickem Propadani 28.01.2010 Kdo by tam Štěpáne jezdil, když o něco dál je druhý rok zaledováno na Víru a tam si zalezeš podstatn
    Re: Led v Rudickem Propadani 28.01.2010 Treba ten co chce zkusit neco jineho. V Rudicich ses z Brna do pul hodiny co se neda rici o tvych na
ledy u nas 27.01.2010 v nedeli v oldrichove to bylo sama dira, ale natejka to, co takhle marenka ? zdravi asketa
  Re: ledy u nas 27.01.2010 Takže pražáci to zase v Oldřichově rozmlátili
    Re: ledy u nas 27.01.2010 :D
  Re: ledy u nas 28.01.2010 Co takhle procist posledni diskuse Asketo, odpovedi tam mas!
    Re: ledy u nas 30.01.2010 odpovedi je dost ale ne na tu marenku.
          Re: ledy u nas 30.01.2010 pardon stav samozřejmě k sobotě 30.1.2010
mačky-typ upínání 27.01.2010 Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli
  Re: mačky-typ upínání 27.01.2010 Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když neví
  Re: mačky-typ upínání 27.01.2010 Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si poříd
  Re: mačky-typ upínání 28.01.2010 Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z
Maltatal 1. - 5.2 27.01.2010 Hello, jedem s kamosem lezt do maltatalu v terminu od 1 - 5 unora. mame dve mista v aute, jedem z ostravy, pres brno, Bratislavu a dal do malty. Budem vyjizdet v nedeli v noci nebo rano v pondeli. mame dve mista v aute volne, chtel by se nekdo pridat???
Cz eshop s filmama 27.01.2010 Zdravím, poradíte pls nějakej CZ e-shop s lezeckejma filmama? Díky
      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Fajn obchodik..Ale podla mna dost drahy. Neviem ake su ceny lezeckych filmov v zahranici ale ak su p
        Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 ty blaaaazne...filmec za 12stovek?? no nezlobte se na me, ale to si to fakt radeji nekde stahnu...ty
          Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ted jsem to prave chtel komentovat, protoze bezne objednavam filmy z Evropy i USA a ty marze co maji
            Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 dost typů na DVD je i na amazon.com a dalších stránkách
    Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 a tip na cizí eshop s nějakým fakt slušným výběrem?
      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Od Sender Films je postovny do CR $5, celkem teda $35. Kdyz si najdou zakazniky, tak maj narok na ma
              Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 jj něco takovýho by byl luxus...ale myslím že je to těžko realizovatelný...
                Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ja mam okolo 40 lezeckych filmov. Nepoviem odkial asi staci ze niesu original.. Ked to tak spriemeru
                  Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Dneska si ještě někdo rovná krabičky s diskama do poličky? Já myslel, že už to všichni mají v kompec
                    Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Tak ti "chudobnejsi" si radi robia dvd kniznicu a kupuju si filmy. Ti ale nemaju cas na st
                      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ano, ja si treba jeste porad rovnam DVD s filmama do policky a i kdyz jich nemam 40, ale jen nejakyc
                        Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 No ten film The Asgard Project vyzera naozaj super. Na torente som ho zatial nenasiel..ale ak niekt
                      Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Nepsal jsem o žádných krádežích. Vidím to na svých dětech - když něco získají legálně a zřejmě i nel
                        Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 a když sme u toho: neporadil by někdo kde sehnat tohle: Bouldering 101, Sport Climbing 101, Rock cli
                          Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 V tom pripade nevim jak hledas, hned prvni odkaz na Googlu je na Amazon.com, cena 23.49$.
                            Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 to sme si trochu nerozumeli...
                          Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 ty filmy(bouldering 101,rocks in skills..) sezenes treba tady:chesslerbooks.com,shop z usa docela do
                            Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 Zrazuju pripadne zajemce od pana Cheslera!!! Mam s nim sice jen jednu zkusenost, ale bohate stacila.
                            Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 díky, taky sem teda spis myslel odkaz na torrent ale mrknu...
                        Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Jasne, neco jako Progressino od PigUPu, ale rekni mi, ktery cesky lezec si to legalne stahne ze stra
                          Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 To, že je v naší zemi normální krást, to mne irituje už léta. Je to mor od shora dolů, od drobností
                            Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Myslím, že se filmy spíš kradou kvůli jejich nedostupnosti. Kdo je má někam jít hledat, někde platit
                              Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Máš celkem pravdu, Kubo. To "kdyby" lze aplikovat na všechno. Porovnat si to musí každý v
                                Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 1) V obchodě je nutné počítat s horšími lidskými vlastnostmi a využít je. Kdo to v byznysu neudělá,
                              Re: Cz eshop s filmama 27.01.2010 Ja myslim, ze legalni stahovani originalu za $$$ bude narustat. Zacalo to Progression a asi se to bu
                                Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 V palceni kartou neni vubec zadny problem, navic vetsina veci se uz ted plati PayPalem a opravdu nev
                                  Re: Cz eshop s filmama 28.01.2010 Díky za doporučení, ale třeba podnikatelský účet ti v M-bank neotevřou... Zásadní otázka ovšem je, p
Rodellar 27.01.2010 Čau lidi mám na vás takovou prosbu mohly by jste mi tady napsat jak se nejlépe dostat do Rodellaru a něco o této výborné oblasti? předem děkuju
  Re: Rodellar 27.01.2010 Z Barcelony autobusem do vesnice Barbastro a zbytek cca 10 km třeba stopem. A nebo z domova autem...
    Re: Rodellar 27.01.2010 Ted v zime bych ale na stopovani nespolehal, asi ani na lezeni...:))
Autem je dobre to vzit p
      Re: Rodellar 27.01.2010 Jwe to celkem v horách, na zimu nic extra. Sezóna tam začíná možná v dubnu.
Lehký sedák 27.01.2010 Ahoj. Chtěla bych si koupit nový sedák. Měla bych představu nějaký lehký, zejména pro sportovní lezení. Na druhou stranu aby byl i pohodlný a nemusela jsem se bát do něj hodit tlamu. Máte nějaké tipy?? Díky moc!
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Nejlehčími sedáky jsou Arc Teryx a Camp. Tlamu se do nich nemusíš bát hodit, vydrží totéž co ostatní
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Teď se to tu probíralo. Petzl Sama, Beal Aero Cliff lady (mimochodem výborný sedák) ...
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Doporučuju Petzl Hirundos.
    Re: Lehký sedák 27.01.2010 dobre zkusenosti mam s Black Diamond Aura a Ocun Mojave
    Re: Lehký sedák 27.01.2010 Dámskej je Petzl Luna, mimochodem, doporučuju. Je lehkej a pohodlnej i na sezení.
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Já mam skvělou zkušenost s Lightningem vod Rock Empiru. Váží stejně co ten Arcteryx, akorát stojí 85
  Re: Lehký sedák 27.01.2010 Me maximalne vyhovoval pro sportovni lezeni Ocun Ego. Lehouckej a presto pohodlnej. Bohuzel mi uz do
Čelovka 26.01.2010 Máte někdo tip na ideální čelovku na lyže, do hor apod? Měla by chodit na 3 AAA nebo na jakékoliv baterie umístěné na čele - tedy ve svítidle a také by se měla dát zapnout v rukavicích. Výborný výkon je samozřejmostí a cena tak do 2000 kč. Díky za inspira
  Re: Čelovka 26.01.2010 Petzl TIKKA 2 XP 1109,-Kč
    Re: Čelovka 26.01.2010 pokud chceš do hor, nebo na lyže, tak bych doporučil spíše nějakou která má třeba baterie vzadu(3*AA
      Re: Čelovka 26.01.2010 Zdar Tulaku, fakt bych radši nějakou lehčí. Mám za to, že baterky na zátylku jsou kvůli většímu výko
    Re: Čelovka 26.01.2010 Díky Jirko, tuhle jsem měl na mysli ale nechtěl jsem napovídat. Máš s ní nějaké zkušenosti? A ta cen
      Re: Čelovka 27.01.2010 osobne vlastnim tikku 2 a jsem spokojenej na to moje obcasny sviceni staci - XP je o hodne vykonejsi
  Re: Čelovka 27.01.2010 Cau. Z vlastni zkusenosti mé i kamosu - nejlepsi pro mne osobne Petzl Tikka XP! Dokonala celovka, le
    Re: Čelovka 27.01.2010 Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
  Re: Čelovka 27.01.2010 Mammut Lucido - dělaj buď s jednou 1W luxeonkou nebo 4ma norm. diodama - nevim jak se ty typy jmenuj
    Re: Čelovka 27.01.2010 tikka xp 2...chodím sw ní na běžky a bez obtíží, v létě též není problém, jediné co by asi mohlo vad
  Re: Čelovka 29.01.2010 mrkni taky třeba na HP10 ale ta má baterky vzadu - mám ji asi měsíc a zkoušel jsem kolo v noci - max
    Re: Čelovka 29.01.2010 jsem zapoměl je to fenix...
      Re: Čelovka 29.01.2010 Ta se mi taky nelíbí..... :-)). Našel jsem teď ale Petzl MYO XP za pěkný prachy a docela váhám ( má
        Re: Čelovka 29.01.2010 Kde?
              Re: Čelovka 29.01.2010 Ja mám Petzl Myo XP (čiernu verziu) a som maximalne spokojný ... na prilbe drzi v pohode ... svieti
        Re: Čelovka 29.01.2010 Tikka 2 XP je lehká a svítí slušně, na běžky je v pohodě. Na rychlejší sjezdy je lepší MYO XP novějš
  Re: Čelovka 29.01.2010 Mně teda ty Petzly nepřišly pokud jde o svítivost úplně nejlepší.
Mám nějakou Princeton, typ
    Re: Čelovka 30.01.2010 Hmmm, taky netrvám přímo na Petzlovi, ale z diskuze ty jeho čelovky nějak vyplynuli. Abych to tedy s
      Re: Čelovka 31.01.2010 Tikka se klopit dá, mio nevim :)
        Re: Čelovka 31.01.2010 Aj Myo XP sa da sklopiť.
          Re: Čelovka 31.01.2010 da sa sklopit aj myo aj tikka, kukni si od BD celovky icon a spot, vykon porovnatelny pripadne lepsi
            Re: Čelovka 04.02.2010 Tak nakonec to vyhrála TIKKA XP 2, dnes pro ní jedu a až jí uvidím svítit, napíšu nějaké postřehy. D
1
...
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
...
2263
  Re: Led v Rudickem Propadani Kdo by tam Štěpáne jezdil, když o něco dál je druhý rok zaledováno na Víru a tam si zalezeš podstatně líp než v propadání a taky Rakousko je za rohem:-). Vlk 08:03:10 28.01.2010odpovědět
    Re: Led v Rudickem Propadani Treba ten co chce zkusit neco jineho. V Rudicich ses z Brna do pul hodiny co se neda rici o tvych nabidkach. Stepan Ptacek 20:57:33 28.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: