Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231302 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Singing rock caffé - Vysoké Tatry
ZŠ Kladruby - Kladruby
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pád na PANTEONU28.01.2010
Ahoj všem.
V úterý 26.1. na Panteonu spadl kluk. Prý to byl Homola a snad tam byl se Špekem. Bral ho pak vrtulník asi do Liberce. Nevíte někdo podrobnosti ???
 Re: Pád na PANTEONU28.01.2010
Nastesti to snad dopadlo celkem dobre:
  Re: Pád na PANTEONU28.01.2010
No s tim dobre a zlomenym obratlem jsem se mozna upsal, tak me neukamenujte, ale asi to mohlo skonci
  Re: Pád na PANTEONU28.01.2010
By mě zajímalo, který zkušený horolezec z Jablonecka posloužil těma historkama o spolknuté cigaretě
   Re: Pád na PANTEONU28.01.2010
ja kuprikladu videl foto toho propichnutyho krku od doktora kterej to osetroval, takze ta historka j
    Re: Pád na PANTEONU28.01.2010
Tu fotku jsem taky videl. Na promitani jednoho brachu co vlasni CK Montana. Ted si nevzpomenu na jme
     Re: Pád na PANTEONU29.01.2010
Potvrzuju. Znam toho horolezce i doktora :)
Slo to prej pres trapez do krku a ven kolem celis
    Re: Pád na PANTEONU29.01.2010
Historku s cigarem jsem neslysel,ale o tom propichnutym krku mi tam vypravela ta pani co bydli hned
     Re: Pád na PANTEONU29.01.2010
Pád s klackem do krku a tváří ven - pár milimetru vedle krkavice je fakt , byl to lezec s Brna , uda
      Re: Pád na PANTEONU29.01.2010
Ta fotka byla i v nějakých skriptech pro lékaře. Lezec byl samotný Michal Bruner, majitel cestovky M
       Re: Pád na PANTEONU-AKTUALNE03.02.2010
Tak kluk co slitnul na tom Pantaku lezl udajne solo s jumarem na fixnim lane a jak byla zima tak mu

 SALTIC28.01.2010
Jaký máte zkušenosti s trekovými botami Saltic?
 Re: SALTIC28.01.2010
jsot to ty boty jak se za ně musí v obchodě platit? tak to znam spoustu podobnych znacek
 Re: SALTIC28.01.2010
A koukam, ze osoba nade mnou je asi prudce inteligentní....no ale k věci....

mám Gran
 Re: SALTIC28.01.2010
Zdar! Ja mam od Salticu nizky trekovky Boro. Muzu jen doporucit.
Puvodne bejvaly na nejaky m
 Re: SALTIC28.01.2010
Nízký trekovky doporučuji Boro,nebo o něco penvější treko-lezečku Hard-cory.Jestli něco vyššího tak
  Re: SALTIC28.01.2010
Jíťo a čím ošetřuješ ty Piloty? Jako je na kůži vosk tak na ten kevlar je co? díík
   Re: SALTIC28.01.2010
Kevlar je uvnitř,udržuje pevný tvar boty.V předu a na patě boty je gumová obsázka + windtex membrána
    Re: SALTIC28.01.2010
myslel jsem na tu wintex membranu na proste okolo nartu (oranz.material) apod
     Re: SALTIC28.01.2010
Díky všem za info
      Re: SALTIC29.01.2010
Já mám Tritony a jsem s nima spokojenej. Tvrdá kožená bota s možností upnutí všech druhů maček. Vibr
       Re: SALTIC29.01.2010
a jsou použitelný i na normální chození? nejsou moc tvrdý?
        Re: SALTIC29.01.2010
Já mám Tritony už 5 let a mohu vřele doporučit!
         Re: SALTIC29.01.2010
ta podrážka by mě taky zajímala...

 Led v Rudickem Propadani28.01.2010
Uz to byl nekdo letos zkusit v Rudickym Propadani anebo to jeste poradne nevymrzlo?
 Re: Led v Rudickem Propadani28.01.2010
Kdo by tam Štěpáne jezdil, když o něco dál je druhý rok zaledováno na Víru a tam si zalezeš podstatn
  Re: Led v Rudickem Propadani28.01.2010
Treba ten co chce zkusit neco jineho. V Rudicich ses z Brna do pul hodiny co se neda rici o tvych na

 ledy u nas27.01.2010
v nedeli v oldrichove to bylo sama dira, ale natejka to, co takhle marenka ? zdravi asketa
 Re: ledy u nas27.01.2010
Takže pražáci to zase v Oldřichově rozmlátili
  Re: ledy u nas27.01.2010
:D
 Re: ledy u nas28.01.2010
Co takhle procist posledni diskuse Asketo, odpovedi tam mas!
  Re: ledy u nas30.01.2010
odpovedi je dost ale ne na tu marenku.
   Re: ledy u nas30.01.2010
kalíš vodu:))
    Re: ledy u nas30.01.2010
Oldrichov na poměry dobrej, rány se zacelují rychle, hlavně ve středu stěny, jinak je samozřejmě opo
     Re: ledy u nas30.01.2010
pardon stav samozřejmě k sobotě 30.1.2010

 mačky-typ upínání27.01.2010
Ahoj lidi,chci vyzkoušet lezení v ledu ale mám boty la sportiva nepal trek a ty mají rychloupínání jen v zadu.Mám doma řemínkové mačky,pořídil bych ty polo s upínáním v zadu ale nevím jestli je to nutné.Poradte mi Já bych nerad kupoval nové boty jen kvůli
 Re: mačky-typ upínání27.01.2010
Nejní nutné kupovat mačky s rychloupínákem(pata), budou ti bobatě stčit řemínkové mačky, i když neví
 Re: mačky-typ upínání27.01.2010
Jenom kvůli přední hrazdičce si nové boty rozhodně kupovat nemusíš. Rychloupínák vzadu bych si poříd
 Re: mačky-typ upínání28.01.2010
Drazka vzadu ti bohate staci, pokud si nevyberes macky s nakou debilni hrazdickou v predu kera by z

 Maltatal 1. - 5.227.01.2010
Hello, jedem s kamosem lezt do maltatalu v terminu od 1 - 5 unora. mame dve mista v aute, jedem z ostravy, pres brno, Bratislavu a dal do malty. Budem vyjizdet v nedeli v noci nebo rano v pondeli. mame dve mista v aute volne, chtel by se nekdo pridat???

 Cz eshop s filmama27.01.2010
Zdravím, poradíte pls nějakej CZ e-shop s lezeckejma filmama? Díky
 Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
  Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
paráda, díky moc...kdysi sem tuhle stránku viděl, ale samo zapoměl adresu....
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Fajn obchodik..Ale podla mna dost drahy. Neviem ake su ceny lezeckych filmov v zahranici ale ak su p
    Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
ty blaaaazne...filmec za 12stovek?? no nezlobte se na me, ale to si to fakt radeji nekde stahnu...ty
     Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ted jsem to prave chtel komentovat, protoze bezne objednavam filmy z Evropy i USA a ty marze co maji
      Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
dost typů na DVD je i na amazon.com a dalších stránkách
  Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
a tip na cizí eshop s nějakým fakt slušným výběrem?
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Od Sender Films je postovny do CR $5, celkem teda $35. Kdyz si najdou zakazniky, tak maj narok na ma
   Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
chlapi amazon je pecka..ted tam maji nejake solidni slevy, viz:
    Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Doporucuju tohle, je to z Anglie, overene, do tydne to je v republice:

     Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
      Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Taky pekný, neškodilo by kdyby někdo udělal stránku věnující se klimberským filmům s informacemi o n
       Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
jj něco takovýho by byl luxus...ale myslím že je to těžko realizovatelný...
        Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ja mam okolo 40 lezeckych filmov. Nepoviem odkial asi staci ze niesu original.. Ked to tak spriemeru
         Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Dneska si ještě někdo rovná krabičky s diskama do poličky? Já myslel, že už to všichni mají v kompec
          Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Tak ti "chudobnejsi" si radi robia dvd kniznicu a kupuju si filmy. Ti ale nemaju cas na st
           Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ano, ja si treba jeste porad rovnam DVD s filmama do policky a i kdyz jich nemam 40, ale jen nejakyc
            Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
No ten film The Asgard Project vyzera naozaj super. Na torente som ho zatial nenasiel..ale ak niekt
           Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Nepsal jsem o žádných krádežích. Vidím to na svých dětech - když něco získají legálně a zřejmě i nel
            Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
a když sme u toho: neporadil by někdo kde sehnat tohle: Bouldering 101, Sport Climbing 101, Rock cli
             Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
V tom pripade nevim jak hledas, hned prvni odkaz na Googlu je na Amazon.com, cena 23.49$.
              Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
to sme si trochu nerozumeli...
             Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
ty filmy(bouldering 101,rocks in skills..) sezenes treba tady:chesslerbooks.com,shop z usa docela do
              Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
Zrazuju pripadne zajemce od pana Cheslera!!! Mam s nim sice jen jednu zkusenost, ale bohate stacila.
              Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
díky, taky sem teda spis myslel odkaz na torrent ale mrknu...
            Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Jasne, neco jako Progressino od PigUPu, ale rekni mi, ktery cesky lezec si to legalne stahne ze stra
             Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
To, že je v naší zemi normální krást, to mne irituje už léta. Je to mor od shora dolů, od drobností
              Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Myslím, že se filmy spíš kradou kvůli jejich nedostupnosti. Kdo je má někam jít hledat, někde platit
               Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Máš celkem pravdu, Kubo. To "kdyby" lze aplikovat na všechno. Porovnat si to musí každý v
                Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
1) V obchodě je nutné počítat s horšími lidskými vlastnostmi a využít je. Kdo to v byznysu neudělá,
               Re: Cz eshop s filmama27.01.2010
Ja myslim, ze legalni stahovani originalu za $$$ bude narustat. Zacalo to Progression a asi se to bu
                Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
V palceni kartou neni vubec zadny problem, navic vetsina veci se uz ted plati PayPalem a opravdu nev
                 Re: Cz eshop s filmama28.01.2010
Díky za doporučení, ale třeba podnikatelský účet ti v M-bank neotevřou... Zásadní otázka ovšem je, p

 Rodellar27.01.2010
Čau lidi mám na vás takovou prosbu mohly by jste mi tady napsat jak se nejlépe dostat do Rodellaru a něco o této výborné oblasti? předem děkuju
 Re: Rodellar27.01.2010
Z Barcelony autobusem do vesnice Barbastro a zbytek cca 10 km třeba stopem. A nebo z domova autem...
  Re: Rodellar27.01.2010
Ted v zime bych ale na stopovani nespolehal, asi ani na lezeni...:))
Autem je dobre to vzit p
   Re: Rodellar27.01.2010
Jwe to celkem v horách, na zimu nic extra. Sezóna tam začíná možná v dubnu.

 Lehký sedák27.01.2010
Ahoj. Chtěla bych si koupit nový sedák. Měla bych představu nějaký lehký, zejména pro sportovní lezení. Na druhou stranu aby byl i pohodlný a nemusela jsem se bát do něj hodit tlamu. Máte nějaké tipy?? Díky moc!
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Nejlehčími sedáky jsou Arc Teryx a Camp. Tlamu se do nich nemusíš bát hodit, vydrží totéž co ostatní
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Teď se to tu probíralo. Petzl Sama, Beal Aero Cliff lady (mimochodem výborný sedák) ...
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Doporučuju Petzl Hirundos.
  Re: Lehký sedák27.01.2010
dobre zkusenosti mam s Black Diamond Aura a Ocun Mojave
  Re: Lehký sedák27.01.2010
Dámskej je Petzl Luna, mimochodem, doporučuju. Je lehkej a pohodlnej i na sezení.
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Já mam skvělou zkušenost s Lightningem vod Rock Empiru. Váží stejně co ten Arcteryx, akorát stojí 85
 Re: Lehký sedák27.01.2010
Me maximalne vyhovoval pro sportovni lezeni Ocun Ego. Lehouckej a presto pohodlnej. Bohuzel mi uz do

 Čelovka26.01.2010
Máte někdo tip na ideální čelovku na lyže, do hor apod? Měla by chodit na 3 AAA nebo na jakékoliv baterie umístěné na čele - tedy ve svítidle a také by se měla dát zapnout v rukavicích. Výborný výkon je samozřejmostí a cena tak do 2000 kč. Díky za inspira
 Re: Čelovka26.01.2010
Petzl TIKKA 2 XP 1109,-Kč
  Re: Čelovka26.01.2010
pokud chceš do hor, nebo na lyže, tak bych doporučil spíše nějakou která má třeba baterie vzadu(3*AA
   Re: Čelovka26.01.2010
Zdar Tulaku, fakt bych radši nějakou lehčí. Mám za to, že baterky na zátylku jsou kvůli většímu výko
  Re: Čelovka26.01.2010
Díky Jirko, tuhle jsem měl na mysli ale nechtěl jsem napovídat. Máš s ní nějaké zkušenosti? A ta cen
   Re: Čelovka27.01.2010
osobne vlastnim tikku 2 a jsem spokojenej na to moje obcasny sviceni staci - XP je o hodne vykonejsi
 Re: Čelovka27.01.2010
Cau. Z vlastni zkusenosti mé i kamosu - nejlepsi pro mne osobne Petzl Tikka XP! Dokonala celovka, le
 Re: Čelovka27.01.2010
Teď jsem si pořídil LED-LENSER H7
  Re: Čelovka27.01.2010
Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
  Re: Čelovka27.01.2010
Ta LED-LENSER H7 má baterky na zátylku a tomu se chci vyhnout. Ten Mammut se mi nelíbí takže zatím t
 Re: Čelovka27.01.2010
Mammut Lucido - dělaj buď s jednou 1W luxeonkou nebo 4ma norm. diodama - nevim jak se ty typy jmenuj
  Re: Čelovka27.01.2010
tikka xp 2...chodím sw ní na běžky a bez obtíží, v létě též není problém, jediné co by asi mohlo vad
 Re: Čelovka29.01.2010
mrkni taky třeba na HP10 ale ta má baterky vzadu - mám ji asi měsíc a zkoušel jsem kolo v noci - max
  Re: Čelovka29.01.2010
jsem zapoměl je to fenix...
   Re: Čelovka29.01.2010
Ta se mi taky nelíbí..... :-)). Našel jsem teď ale Petzl MYO XP za pěkný prachy a docela váhám ( má
    Re: Čelovka29.01.2010
Kde?
     Re: Čelovka29.01.2010
Na
      Re: Čelovka29.01.2010
MYO XP, RXPsignalizaci baterek mají. Rozdíl ve svítivosti je velkej, ale velkej je i ve velikosti ;-
       Re: Čelovka29.01.2010
Ja mám Petzl Myo XP (čiernu verziu) a som maximalne spokojný ... na prilbe drzi v pohode ... svieti
    Re: Čelovka29.01.2010
Tikka 2 XP je lehká a svítí slušně, na běžky je v pohodě. Na rychlejší sjezdy je lepší MYO XP novějš
 Re: Čelovka29.01.2010
Mně teda ty Petzly nepřišly pokud jde o svítivost úplně nejlepší.
Mám nějakou Princeton, typ
  Re: Čelovka30.01.2010
Hmmm, taky netrvám přímo na Petzlovi, ale z diskuze ty jeho čelovky nějak vyplynuli. Abych to tedy s
   Re: Čelovka31.01.2010
Tikka se klopit dá, mio nevim :)
    Re: Čelovka31.01.2010
Aj Myo XP sa da sklopiť.
     Re: Čelovka31.01.2010
da sa sklopit aj myo aj tikka, kukni si od BD celovky icon a spot, vykon porovnatelny pripadne lepsi
      Re: Čelovka04.02.2010
Tak nakonec to vyhrála TIKKA XP 2, dnes pro ní jedu a až jí uvidím svítit, napíšu nějaké postřehy. D

1   ...   927   928   929   930   931   932   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   944   945   946   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Pád na PANTEONU
Ahoj všem.
V úterý 26.1. na Panteonu spadl kluk. Prý to byl Homola a snad tam byl se Špekem. Bral ho pak vrtulník asi do Liberce. Nevíte někdo podrobnosti ???
Burda12:23:55 28.01.2010
odpovědět 
 Re: Pád na PANTEONU
Nastesti to snad dopadlo celkem dobre:
http://zpravy.idnes.cz/horolezec-spa dl-ze-skaly-v-ceskem-raji-obra tle-si-tam-potloukl-uz-predloni-1tc-/krimi.asp?c=A10 0127_152704_krimi_cen
twe ja tam byl v nedeli a v pondeli, zajimalo by me z ktery cesty spadnul..
 mira.k14:05:59 28.01.2010
odpovědět 
  Re: Pád na PANTEONU
No s tim dobre a zlomenym obratlem jsem se mozna upsal, tak me neukamenujte, ale asi to mohlo skoncit i daleko hur.
 mira.k14:13:27 28.01.2010
odpovědět 
  Re: Pád na PANTEONU
By mě zajímalo, který zkušený horolezec z Jablonecka posloužil těma historkama o spolknuté cigaretě a krku propíchnutém klackem.
P.19:57:42 28.01.2010
odpovědět 
   Re: Pád na PANTEONU
ja kuprikladu videl foto toho propichnutyho krku od doktora kterej to osetroval, takze ta historka je nepochybne pravdiva.
martin22:46:24 28.01.2010
odpovědět 
    Re: Pád na PANTEONU
Tu fotku jsem taky videl. Na promitani jednoho brachu co vlasni CK Montana. Ted si nevzpomenu na jmeno neco na B.
Stepan Ptacek23:07:19 28.01.2010
odpovědět 
     Re: Pád na PANTEONU
Potvrzuju. Znam toho horolezce i doktora :)
Slo to prej pres trapez do krku a ven kolem celisti.
Ondřej00:46:36 29.01.2010
odpovědět 
    Re: Pád na PANTEONU
Historku s cigarem jsem neslysel,ale o tom propichnutym krku mi tam vypravela ta pani co bydli hned v domku pod pantakem a obcas se dava s nekym do reci. Jinak doporucuju ji uctive zdravit, neb ty pozemky pod pantakem patri ji, nebo to aspon rikala:)
mira.k00:29:50 29.01.2010
odpovědět 
     Re: Pád na PANTEONU
Pád s klackem do krku a tváří ven - pár milimetru vedle krkavice je fakt , byl to lezec s Brna , udalost se stala před rokem 89 - fotky jsou od ošetřujicího lékaře , byli několikrát zveřejněné.
Dejv08:07:39 29.01.2010
odpovědět 
      Re: Pád na PANTEONU
Ta fotka byla i v nějakých skriptech pro lékaře. Lezec byl samotný Michal Bruner, majitel cestovky Montana a taky vedoucí několika úspšných expedic do Himálaje. Dodnes má na to Michal vzpomínku na tváři.
(snad to nevadí, že je to tu takto veřejně. Michal se s tím nikdy netajil)
Zdéna.09:17:37 29.01.2010
odpovědět 
       Re: Pád na PANTEONU-AKTUALNE
Tak kluk co slitnul na tom Pantaku lezl udajne solo s jumarem na fixnim lane a jak byla zima tak mu jumar nebloknul a sjel az na zem. Jinak pry rozdrcenej obratel ale je sesroubovanej a za 14 dni ho pustej domu. Informace mam od kamarada ktery je zaroven i kamaradem toho kluciny co tam sletel, takze prodavam jak jsem koupil, proto jestli neco nesedi tak me nekamenujte.
Jirka P.14:26:32 03.02.2010
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (32)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (7)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1280 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1431 
 Neřeším to – lezu vše 
 1134 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi