Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lungser Kangri 03.02.2010 Ahojte,
nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Lungser, Chamser nebo Menthok Kangri? Jednalo by se mi o info, zdali existuje podrobnější mapa, podle které může člověk sám jít a možná nejnižší teplota nad 6000m ve dne a v noci. Chystám se tam v srpn
Alicante. 03.02.2010 Protože se chystáme do lezecké oblasti Alicante v jižním Španělsku a zatím jsem nedokázal nikde sehnat bližší informace,chtěl bych poprosit pokud něco někdo ví/ubytko atd./ o radu.Díky.
  Re: Alicante. 03.02.2010
    Re: Alicante. 03.02.2010 Kolem Alicante je ohromná spousta oblastí, záleží jestli hledáte jen sportovní nebo i vícedélky. Jso
      Re: Alicante. 07.02.2010 Diky Pavle za ochotu. Uz jsem zabukoval auto Renault Kangoo na 11 dni za 130 Euro a tak kdyz koupime
Mail od Elišky 02.02.2010 Došel mi mail :o) "Ahoj,
Jmenuji se Eliška, jsem byl ohromen s vaším profilem, které jsem četl v www.lezec.cz a dovedu být dosaženo pro bl
  Re: Mail od Elišky 02.02.2010 :-D
tak hezky udržovat se v kondici!!
    Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Taky mi to priso a profil na Lezci ani nemam...
      Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Proste se jen nejaky robot naucil cist mejly co jsou tu v podpisech v diskuzich. nic vic. Jeste ze t
  Re: Mail od Elišky 03.02.2010 hmm, jak se da smazat profil na lezci, ci aspon odebrat e-mail?
    Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Taky jsem to dostal a žádný profil nemám. Takže Ti asi smazání profilu nepomůže.
      Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Přesně tak. Ten spam dostal i kamarád z Francie, který nejen, že nemá na Lezci žádný profil, ale ani
    Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Přece kvůli takovéhle pitomosti nebudeš mazat svůj profil, to je paranoidní.
      Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Cesty si sem uz nepisu, tak k cemu ho mit?
        Re: Mail od Elišky 03.02.2010 Jestli chceš, tak to je jednoduchý, napiš mě nebo Hopovi email, že chceš zrušit profil.
        Re: Mail od Elišky 03.02.2010 To ze si chces smazat profil je Tva osobni vec, nemusis kvuli tomu sirit paniku.
      Re: Mail od Elišky i Moničky 03.02.2010 spíš mi řekni jakej tag si napsal sem do diskuze aby si vytvořil ten klikatelnej odkaz....to by byl
        Re: Mail od Elišky i Moničky 03.02.2010 ctrl+U
  Re: Mail od Elišky 04.02.2010 ..jsem smutná, mě už dva dny nenapsal můj kamarád Mr. Patrick Chan. Nevíte někdo, co s nim je??? :-)
    Re: Mail od Elišky 04.02.2010 ty ho znáš taky? :-)))
      Re: Mail od Elišky 07.02.2010 dobrej kluk :-)
Čtyři palice - aktuální stav - dotaz 02.02.2010 Ahoj, prosím, kdo jste "doma" na Čtyřech palicích: Před nějakou dobou byl shozen kus skály, přitom se podstatně změnily cesty
Švihák, Kominík a Promenáda...
Nemáte někdo od nich prosím aktuální současný popis a klas
  Re: Čtyři palice - aktuální stav - dotaz 03.02.2010 Podle klasifikace na Vysočině je to kolem IV. Tuším, že i směry cest jsou teď trochu jiné. Teda aspo
Ostrov Malta Lezení 02.02.2010 Ahoj,
Chtěl jsem se zeptat, nebyl jsete někdo lézt na Maltě, nevíte trochu víc o tamnějších skalách ???
dík
Kalhoty na skialpy 02.02.2010 ahoj, neporadili byste mi jaky jsou dobrý kalhoty na skialpy a občasný lezení ledů. Ale hlavně bych je měla na ty skialpy. Chtěla jsem nějaké membránové, ale dneska mi v obchodě doporučovali kalhoty Direct Alpine Badile. Tak ted nevím :) Díky.
  Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Co se ti na nich nelíbí? Podle mě dobrá volba.
    Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Kdyz je pekne, tak je v nich zbytecne teplo, kdyz fouka, tak profouknou a o snezeni ci mokru na lede
  Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Ahoj,
Na skialpy potrebujes neco celorozepinaciho po stranach, na ledy zase nepromokavy, bedi
    Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 ahoj, ja nosim kdyz je hezky Patagonia Guide, kdyz je hnusne Warmpeace High. ty neprofouknou, vydrzi
      Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Na skialpy používám už docela dlouho softshellový kalhoty. (konkretně Tilak Crux z windstoperu, ale
  Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Pinguin Alpin L (W) - střih přímo pro ženské, celorozepínací, membránové, vynikající cena (na netu).
  Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Jedině Softshel.Pohodlné měkké volné membránové,nic lepšího neníííí.
    Re: Kalhoty na skialpy 02.02.2010 Díky všem za rady, pán v obchodě mě trochu zmátl, ale teď už v tom mám jasno :)
      Re: Kalhoty na skialpy 03.02.2010 Měl jsem Schöffel. Dělají asi nejlepší kalhoty v této kategorii se všemi vychytávkami. Budeš ale mus
  Re: Kalhoty na skialpy 05.02.2010 Ahoj, s kalhotami na skialpy je to těžké, v různých podmínkách ti jedny kalhoty pro 100% komfort nes
cepíny do hôr 02.02.2010 Zdravým horolezci. Potreboval by som radu ohľadom cepínov do hôr. Jedná sa hlavne o VHT, čiže by mali zvládnuť nejaké tie žľaby, firny ale aj sneh + nebolo by zlé keby sa s nimi dalo poliezť aj čo-to v ľade. Som skôr začiatočník, čiže to nemusia byť absol
  Re: cepíny do hôr 02.02.2010 malinko problém je délka za chůze mimo svah nebo traverz, navíc se ti krátký cepín zabodne do sněhu
  Re: cepíny do hôr 02.02.2010 Kup si dobry cepiny do ledu (petzl quark, raveltik supercap) a na vht ber jen jeden a hulky...
  Re: cepíny do hôr 02.02.2010 A stacia tie astarexy alebo treba radsej astrary ...? resp. viem, že najlepšie by boli qarky, ale ti
    Re: cepíny do hôr 02.02.2010 řídil bych se tím "možno časom": pokud tě to v budoucnu chytí, a tipnul bych si, že ano, t
    Re: cepíny do hôr 03.02.2010 Kup si jeden uplne obycajny turisticky cakan s rovnou ruckou, aby si pri pripadnom brzdeni na firne
      Re: cepíny do hôr 03.02.2010 Přidám vlastní zkušenost. Jeden rok jsem koupil VHT cepín od BD. Za 2 roky mě začaly bavit ledy a ko
  Re: cepíny do hôr 03.02.2010 Neboj se turistických cepínů, když koupíš dobře vyváženej bytelnej turisťák s těžší hlavou (žádnej h
    Re: cepíny do hôr 04.02.2010 Napriklad taky Edelrid excalibur pro...
  Re: cepíny do hôr 03.02.2010 Koukni sem. Potřebovalo by to sice trochu aktualizace, ale pro tvoje potřeby to je dobrý vodítko výb
Budoucí lezecký a skateboardový areál v Plzni 02.02.2010 Podle deníku Právo z 2.2.2010 (Regionální mutace pro Plzeňský kraj) počítá projekt revitalizace Štruncových sadů a jejich okolí s lezeckým a skateboardovým areálem za fotbalovým stadiónem, jak uvedl Klír. Stavební práce začnou v létě a skončí do září roku
  Re: Budoucí lezecký a skateboardový areál v Plzni 02.02.2010 Pardon, ještě nutno dodat, že článek ze strany 11 od Ivana Blažka se jmenuje "Park bude polovič
  Re: Budoucí lezecký a skateboardový areál v Plzni 03.02.2010 Plány na stavbu stěny se již řešily a podle nich měla být stěna bombastická, hlavně co do její výšky
Adam v Claret 2x 8c Os 01.02.2010 Včera, fenomén české Adam Ondra odešla těšit lepící podmínky na slavné Claret útesu v Heraultová. On byl nabídl den zraku extrémní, kde vše fungovalo. Perfektní den útesu!
V den, kdy začíná ve střeše s "Biotop", 8b / b +, klasické
  Re: Adam v Claret 2x 8c Os 02.02.2010 Ať žijí automatická překlad :-)
    Re: Adam v Claret 2x 8c Os 02.02.2010 Z kairnu.
    Re: Silvretta 404 02.02.2010 Aha... dik za vysvetleni :)
1
...
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
...
2263
Čtyři palice - aktuální stav - dotaz Ahoj, prosím, kdo jste "doma" na Čtyřech palicích: Před nějakou dobou byl shozen kus skály, přitom se podstatně změnily cesty
Švihák, Kominík a Promenáda...
Nemáte někdo od nich prosím aktuální současný popis a klasifikaci?
Moc děkuju.
Hanka hanka 23:14:24 02.02.2010odpovědět
  Re: Čtyři palice - aktuální stav - dotaz Podle klasifikace na Vysočině je to kolem IV. Tuším, že i směry cest jsou teď trochu jiné. Teda aspoň já to teď lezu jinak. Kominíka nevím, dlouho jsem ho nelezl. Pavlis-BoHus 08:08:24 03.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: