LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lungser Kangri03.02.2010
Ahojte,
nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Lungser, Chamser nebo Menthok Kangri? Jednalo by se mi o info, zdali existuje podrobnější mapa, podle které může člověk sám jít a možná nejnižší teplota nad 6000m ve dne a v noci. Chystám se tam v srpn

 Alicante.03.02.2010
Protože se chystáme do lezecké oblasti Alicante v jižním Španělsku a zatím jsem nedokázal nikde sehnat bližší informace,chtěl bych poprosit pokud něco někdo ví/ubytko atd./ o radu.Díky.
 Re: Alicante.03.02.2010
  Re: Alicante.03.02.2010
Kolem Alicante je ohromná spousta oblastí, záleží jestli hledáte jen sportovní nebo i vícedélky. Jso
   Re: Alicante.07.02.2010
Diky Pavle za ochotu. Uz jsem zabukoval auto Renault Kangoo na 11 dni za 130 Euro a tak kdyz koupime
    Re: Alicante.07.02.2010
Zkus taky info z pár okolích oblastí:
     Re: Alicante.10.02.2010
Díky!

 Mail od Elišky02.02.2010
Došel mi mail :o) "Ahoj,
Jmenuji se Eliška, jsem byl ohromen s vaším profilem, které jsem četl v www.lezec.cz a dovedu být dosaženo pro bl
 Re: Mail od Elišky02.02.2010
:-D
tak hezky udržovat se v kondici!!
 Re: Mail od Elišky a Moniky03.02.2010
Dobrý den, milá,
My name is Monica Jsem ohromen s vaším profilem, které jsem četl v
 Re: Mail od Elišky03.02.2010
No mne to taky doslo. Asi nejaky borec stahl z lezce adresy. To je fakt des cim se lidi dneska bavi
  Re: Mail od Elišky03.02.2010
Taky mi to priso a profil na Lezci ani nemam...
   Re: Mail od Elišky03.02.2010
Proste se jen nejaky robot naucil cist mejly co jsou tu v podpisech v diskuzich. nic vic. Jeste ze t
 Re: Mail od Elišky03.02.2010
hmm, jak se da smazat profil na lezci, ci aspon odebrat e-mail?
  Re: Mail od Elišky03.02.2010
Taky jsem to dostal a žádný profil nemám. Takže Ti asi smazání profilu nepomůže.
   Re: Mail od Elišky03.02.2010
Přesně tak. Ten spam dostal i kamarád z Francie, který nejen, že nemá na Lezci žádný profil, ale ani
  Re: Mail od Elišky03.02.2010
Přece kvůli takovéhle pitomosti nebudeš mazat svůj profil, to je paranoidní.
   Re: Mail od Elišky03.02.2010
Cesty si sem uz nepisu, tak k cemu ho mit?
    Re: Mail od Elišky03.02.2010
Jestli chceš, tak to je jednoduchý, napiš mě nebo Hopovi email, že chceš zrušit profil.
    Re: Mail od Elišky03.02.2010
To ze si chces smazat profil je Tva osobni vec, nemusis kvuli tomu sirit paniku.
  Re: Mail od Elišky i Moničky03.02.2010
Ahoj, dostal jsem je taky :-( Jediné o co vás můžu poprosit, je
   Re: Mail od Elišky i Moničky03.02.2010
a sakra tak to mě napálili a já blbec jsem ji pozval na večeři...
   Re: Mail od Elišky i Moničky03.02.2010
spíš mi řekni jakej tag si napsal sem do diskuze aby si vytvořil ten klikatelnej odkaz....to by byl
    Re: Mail od Elišky i Moničky03.02.2010
ctrl+U
     Re: Mail od Elišky i Moničky04.02.2010
... a pak že to nejde - pokus :
      Re: Mail od Elišky i Moničky04.02.2010
hm, asi nejde :-)
       Re: Mail od Elišky i Moničky07.02.2010
další pokus <strong><a href="
        Re: Mail od Elišky i Moničky07.02.2010
prdlačky
   Re: Mail od Elišky i Moničky07.02.2010
    Re: Mail od Elišky i Moničky07.02.2010
taky nic :( skoda
 Re: Mail od Elišky04.02.2010
..jsem smutná, mě už dva dny nenapsal můj kamarád Mr. Patrick Chan. Nevíte někdo, co s nim je??? :-)
  Re: Mail od Elišky04.02.2010
ty ho znáš taky? :-)))
   Re: Mail od Elišky07.02.2010
dobrej kluk :-)

 Čtyři palice - aktuální stav - dotaz02.02.2010
Ahoj, prosím, kdo jste "doma" na Čtyřech palicích: Před nějakou dobou byl shozen kus skály, přitom se podstatně změnily cesty

Švihák, Kominík a Promenáda...

Nemáte někdo od nich prosím aktuální současný popis a klas
 Re: Čtyři palice - aktuální stav - dotaz03.02.2010
Podle klasifikace na Vysočině je to kolem IV. Tuším, že i směry cest jsou teď trochu jiné. Teda aspo

 Ostrov Malta Lezení02.02.2010
Ahoj,
Chtěl jsem se zeptat, nebyl jsete někdo lézt na Maltě, nevíte  trochu víc o tamnějších skalách ???
dík
 Re: Ostrov Malta Lezení02.02.2010
Podívej se na
 Re: Ostrov Malta Lezení29.06.2010
Jak to dopadlo? Nasli jste nejake lezeni na Malte? Premyslim ze bych se tam na podzim jela podivat.

 Kalhoty na skialpy02.02.2010
ahoj, neporadili byste mi jaky jsou dobrý kalhoty na skialpy a občasný lezení ledů. Ale hlavně bych je měla na ty skialpy. Chtěla jsem nějaké membránové, ale dneska mi v obchodě doporučovali kalhoty Direct Alpine Badile. Tak ted nevím :) Díky.
 Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Co se ti na nich nelíbí? Podle mě dobrá volba.
  Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Kdyz je pekne, tak je v nich zbytecne teplo, kdyz fouka, tak profouknou a o snezeni ci mokru na lede
 Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Ahoj,
Na skialpy potrebujes neco celorozepinaciho po stranach, na ledy zase nepromokavy, bedi
  Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
ahoj, ja nosim kdyz je hezky Patagonia Guide, kdyz je hnusne Warmpeace High. ty neprofouknou, vydrzi
   Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Na skialpy používám už docela dlouho softshellový kalhoty. (konkretně Tilak Crux z windstoperu, ale
 Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Pinguin Alpin L (W) - střih přímo pro ženské, celorozepínací, membránové, vynikající cena (na netu).
 Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Jedině Softshel.Pohodlné měkké volné membránové,nic lepšího neníííí.
  Re: Kalhoty na skialpy02.02.2010
Díky všem za rady, pán v obchodě mě trochu zmátl, ale teď už v tom mám jasno :)
   Re: Kalhoty na skialpy03.02.2010
Měl jsem Schöffel. Dělají asi nejlepší kalhoty v této kategorii se všemi vychytávkami. Budeš ale mus
 Re: Kalhoty na skialpy05.02.2010
Ahoj, s kalhotami na skialpy je to těžké, v různých podmínkách ti jedny kalhoty pro 100% komfort nes

 cepíny do hôr 02.02.2010
Zdravým horolezci. Potreboval by som radu ohľadom cepínov do hôr. Jedná sa hlavne o VHT, čiže by mali zvládnuť nejaké tie žľaby, firny ale aj sneh + nebolo by zlé keby sa s nimi dalo poliezť aj čo-to v ľade. Som skôr začiatočník, čiže to nemusia byť absol
 Re: cepíny do hôr 02.02.2010
malinko problém je délka za chůze mimo svah nebo traverz, navíc se ti krátký cepín zabodne do sněhu
 Re: cepíny do hôr 02.02.2010
Kup si dobry cepiny do ledu (petzl quark, raveltik supercap) a na vht ber jen jeden a hulky...
 Re: cepíny do hôr 02.02.2010
A stacia tie astarexy alebo treba radsej astrary ...? resp. viem, že najlepšie by boli qarky, ale ti
  Re: cepíny do hôr 02.02.2010
řídil bych se tím "možno časom": pokud tě to v budoucnu chytí, a tipnul bych si, že ano, t
  Re: cepíny do hôr 03.02.2010
Kup si jeden uplne obycajny turisticky cakan s rovnou ruckou, aby si pri pripadnom brzdeni na firne
   Re: cepíny do hôr 03.02.2010
Přidám vlastní zkušenost. Jeden rok jsem koupil VHT cepín od BD. Za 2 roky mě začaly bavit ledy a ko
 Re: cepíny do hôr 03.02.2010
Neboj se turistických cepínů, když koupíš dobře vyváženej bytelnej turisťák s těžší hlavou (žádnej h
  Re: cepíny do hôr 04.02.2010
Napriklad taky Edelrid excalibur pro...
 Re: cepíny do hôr 03.02.2010
Koukni sem. Potřebovalo by to sice trochu aktualizace, ale pro tvoje potřeby to je dobrý vodítko výb

 Budoucí lezecký a skateboardový areál v Plzni02.02.2010
Podle deníku Právo z 2.2.2010 (Regionální mutace pro Plzeňský kraj) počítá projekt revitalizace Štruncových sadů a jejich okolí s lezeckým a skateboardovým areálem za fotbalovým stadiónem, jak uvedl Klír. Stavební práce začnou v létě a skončí do září roku
 Re: Budoucí lezecký a skateboardový areál v Plzni02.02.2010
Pardon, ještě nutno dodat, že článek ze strany 11 od Ivana Blažka se jmenuje "Park bude polovič
 Re: Budoucí lezecký a skateboardový areál v Plzni03.02.2010
Plány na stavbu stěny se již řešily a podle nich měla být stěna bombastická, hlavně co do její výšky

 Adam v Claret 2x 8c Os01.02.2010
Včera, fenomén české Adam Ondra odešla těšit lepící podmínky na slavné Claret útesu v Heraultová. On byl nabídl den zraku extrémní, kde vše fungovalo. Perfektní den útesu!

V den, kdy začíná ve střeše s "Biotop", 8b / b +, klasické
 Re: Adam v Claret 2x 8c Os02.02.2010
Ať žijí automatická překlad :-)
  Re: Adam v Claret 2x 8c Os02.02.2010
Z kairnu.

 Silvretta 40401.02.2010
Ahoj, nastavuju si vahu na vazani silvretta 404 (v mem pripade na maximum bo odhaduju, ze s batohem muzu mit skoro 110 kg :)) a chtel bych se zeptat k cemu je na vazani z boku paticky takovy prepinac min - max..? Foto zde:
 Re: Silvretta 40402.02.2010
Cao,
to neni prepinac. Ukazuje to pnuti mezi spickou a patkou vazani. Pochopil jsem to tak, z
  Re: Silvretta 40402.02.2010
Aha... dik za vysvetleni :)

1   ...   924   925   926   927   928   929   930   931   932   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   943   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Čtyři palice - aktuální stav - dotaz
Ahoj, prosím, kdo jste "doma" na Čtyřech palicích: Před nějakou dobou byl shozen kus skály, přitom se podstatně změnily cesty

Švihák, Kominík a Promenáda...

Nemáte někdo od nich prosím aktuální současný popis a klasifikaci?

Moc děkuju.

Hanka
hanka23:14:24 02.02.2010
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - aktuální stav - dotaz
Podle klasifikace na Vysočině je to kolem IV. Tuším, že i směry cest jsou teď trochu jiné. Teda aspoň já to teď lezu jinak. Kominíka nevím, dlouho jsem ho nelezl.
Pavlis-BoHus08:08:24 03.02.2010
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi