Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Film The Asgard project 06.02.2010 Cavko nemate nahodou niekto torrent na tento film?..prip. iny link?..uz som to objavil na nete ale vacsinou platene linky.. nema to niekto???
  Re: Film The Asgard project 06.02.2010 Kup si to!!!!!!!!!!!!
    Re: Film The Asgard project 06.02.2010 kde se to dá koupit?
    Re: Film The Asgard project 06.02.2010 Kupi iba hlupy..sikovny si stiahne.. a usetri
      Re: Film The Asgard project 06.02.2010 tak ty az tak sikovnej asi nejsi...i kdyz te chapu....
        Re: Film The Asgard project 06.02.2010 ver tomu ze som :-)..ale film len nedavno vysiel tak trva kym sa to dostane na net ako free.. ja som
          Re: Film The Asgard project 06.02.2010 co kus to názor...
            Re: Film The Asgard project 07.02.2010 Užasný názor, "kupi iba hlupy". A chytrý ukradne, že? Prostě názor primitiva!
              Re: Film The Asgard project 07.02.2010 Haha..nazor ptimitiva :-D.. vpoho.. poznas toto "za peniaze kupi aj hlupy" sikovny zozenie
                Re: Film The Asgard project 07.02.2010 musím souhlasit s jozom. Ať si ty pro nás předražené filmy kupují bohatší západní národy, které něja
                  Re: Film The Asgard project 07.02.2010 prostě globálně dostupné lezecké filmy mají globální ceny, ale to znamená, že pro někoho jsou super
                    Re: Film The Asgard project 07.02.2010 TO je samozrejme.. Napr. v nemecku stoji film 30 eu.. taky priemerny nemec na taky film zarobi..no a
                    Re: Film The Asgard project 07.02.2010 Osobne mi tohle prijde jako lacina vymluva. Samozrejme ze platy a ceny se po svete lissi, nekdy i do
                      Re: Film The Asgard project 07.02.2010 Koukam, ze lezec nezna znak pro libru. Takze £ rovna se libra.
Jozo, kdyz je
                        Re: Film The Asgard project 07.02.2010 Samozrejme kazdy nazor ma nejaku pravdu..mne je tiez nie prijemne ze si to nelegalne stiahnem ale ak
                          Re: Film The Asgard project 07.02.2010 A neboj ked tento film najdem hodim to sem..a myslim ze to potesi kazdeho
                            Re: Film The Asgard project 08.02.2010 Je to samozrejme vec kazdeho z vas a vase moralka je bohuzel takova jaka je... Proto tady v CR budet
                              Re: Film The Asgard project 08.02.2010 Tak lezecky film si koupis, ale produkt z Hollywoodu si klidne stahnes. Jaky je rozdil v tom okrast
                                Re: Film The Asgard project 08.02.2010 tak co teda máte niekdo ten link alebo sa tu budete dalej baviť o pi..... Ja chcem už vydeť ten film
                                  Re: Film The Asgard project 08.02.2010 Jasne ja som sa tiez pytal na len link :-D.. ale uz pomaly prechadzam google...
                              Re: Film The Asgard project 08.02.2010 Tak na prispevky typu ESUS musim reagovat, akoze ked ten film je raz na nete dostupny, nebudem hrat
                              Re: Film The Asgard project 08.02.2010 západ nikdo neosočuje ani mu nezávidí! ale že je tam jiná životní úroveň a ty ceny jsou nastavený na
                              Re: Film The Asgard project 08.02.2010 západ nikdo neosočuje ani mu nezávidí! ale že je tam jiná životní úroveň a ty ceny jsou nastavený na
                                Re: Film The Asgard project 09.02.2010 Svihy, ze ty budes student;)
Ono to co pises neni jen otazka statu ci narodnosti. Pro nekoho
                                  Re: Film The Asgard project 10.02.2010 no a čo bude s tým torrentom????? Máte ho dosi, tak sem s ním.
                                  Re: Film The Asgard project 10.02.2010 no odhadls to správně, jsem student:-)
takže času fůra, pohodlí odmítám, ale s penězma se mus
                                    Re: Film The Asgard project 10.02.2010 LOL! Svihy aky prudic a nakoniec aj tak nic z toho :D
                                      Re: Film The Asgard project 10.02.2010 :-) haah.. ja chcem ten torrent .. ak to ma niekto original nech to skomprimuje na .avi da do raru
                                        Re: Film The Asgard project 10.02.2010 jozo, za dobu co sem pises a hledas to, tak sis moh uz nekde vydelat na original :)
Origs mam
                                          Re: Film The Asgard project 11.02.2010 Ano, jsem na tom obdobně, kamarádům udělám pěkně promítání na velké plazmě i s pohoštěním, ale taky
                                            Re: Film The Asgard project 11.02.2010 Ved jasne..to chapem.. to je iba na cloveku ci chce "pomoct".. a je samozrejme ze ked niek
    Re: Film The Asgard project 11.02.2010 nic nekupuj,stejne se na to dvakrat podivas a hotovo...
driv nebo pozdeji to bude na
  Re: Film The Asgard project 11.02.2010 az se tady vykecáte, tak sem hodte ten odkaz na ten torrent, kuli kterymu tady sme..
dik
  Re: poitiers 06.02.2010 ahoj, napiš sem svůj mail. zkusím Ti dát pár tipů, pobývala jsem v Poitiers docela dlouho:)
    Re: poitiers 10.02.2010 vesely@gjh.sk diki, uz tu asi nie si co?
  Re: poitiers 06.02.2010 Existuje minimálně tištěná mapa francouzských lezeckých oblastí. Hned u Poitiers je kousek západně B
Lezení Barcelona 05.02.2010 Ahoj chtěla bych letět v březnu do Barcelony. Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou lezeckou oblast,(obtížnost tak 6a - 8a) kam bych se z Barcelony dostala vlakem nebo busem a případně poradit, jak na vlak bus atd. Díky moc Eli
  Re: Lezení Barcelona 05.02.2010 primo v Barcelone je jedna pevnost nad pristavem je tam vynejtovano a oznaceno par lehcich cest (na
  Re: Lezení Barcelona 05.02.2010 nebo se třeba podívat do Montserratu... nebyl jsem tam, ale tuším že tam jezdí nějaké MHDčko (je to
  Re: Lezení Barcelona 05.02.2010 taky primo u park Guel je takova vynejtovana skalka, ale kde presne si uz vazne nepamatuju.
  Re: Lezení Barcelona 06.02.2010 Ahoj, žil a pracoval jsem tam přes dva roky, takže si čersvě pamatuju, co se tam dá lézt.
Pří
Snarg 05.02.2010 Kde se u nás dá sehnat snarg?
  Re: Snarg 05.02.2010 můžeš nějak popsat co to je?
    Re: Snarg 05.02.2010 neni to ledovcová skoba po česky?
      Re: Snarg 05.02.2010 je, ale ne ta soucasna duta
    Re: Snarg 05.02.2010 Snarg vypadá jako šroub do ledu. Je to trubka s jemným závitem a okem. Rozdíl oproti šroubu je v tom
        Re: Snarg 05.02.2010 Asi 3 kusy jsou v hudy havirov. pracuji tam
        Re: Snarg 05.02.2010 Výhoda je v nižší intelektuální náročnosti použití. Mlátit kladivem dokáže každý, kdežto šroubování
          Re: Snarg 05.02.2010 Blbej dotaz už si do toho na prvním někdy mlátil. nedokážu si představit jek to valím do nějakýho ne
            Re: Snarg 05.02.2010 takže je asi výhoda že nahoru to půjde mlátit ten druhej blb a stip je dole a umí to vyšroubovat:)))
              Re: Snarg 05.02.2010 přesně tak :o)
                Re: Snarg 05.02.2010 Tak jsem na webu abecedy zkouknul to video a s tim zaboucháváním měl teda problem a zdalo se mi že t
                  Re: Snarg 05.02.2010 ono se to navíc těmi cepíny se zahnutým toporem bouchá dost blbě.
          Re: Snarg 05.02.2010 Pro klid mojí duše, aby se fakt někdo nezabil: tohle vopravdu nebylo myšleno vážně!
  Re: Snarg 05.02.2010 Pro ty co neví o co jde. Říkáme tomu "doubek" a je to staré jak lidstvo samo. Vhodné zejmé
    Re: Snarg 05.02.2010 Doubek a snarg jsou dvě rozdílné věci. Obě slouží pro zajištění v zimě. Doubek je čtyčhranná plná ty
      Re: Snarg 06.02.2010 Lezl jsem se snargy mnoho let.Rychle se zatloukal,protože byl ocelový tak v dobrém ledu byl jistější
        Re: Snarg 06.02.2010 něco jako doubek je festovně natlučený v koutě za klášterem v Jánu, ještě v nějaké sklaní cestě jsem
      Re: Snarg 06.02.2010 Díky za info. Myslel jsem že se jedná o stejnou věc. V tom případě jsem to nikdy neviděl.
průvodce Labák 04.02.2010 Ahoj. Nevíte kde se dá ještě sehnat nový průvodce na Labák? Díky
  Re: průvodce Labák 05.02.2010 Možná mám doma jedeno předminulé vydání navíc, ale před koncem roku vyšel novej německočeskej od Kit
Plechovka 03.02.2010 Chtěl bych se jen zeptat jestli v této době existuje seznam cest na PLECHOVKU ve Škoda sport parku + jejich obtížnosti??
Nomic-ohlej hrot 03.02.2010 Má někdo zkušenosti s narovnáním ohlého(a to dost) hrotu na Nomicu? Jde mi o to,jestli se pokusit to narovnat zas jen hrubou silou, nebo to dat někomu nahřát a narovnat? Prý to po nahřátí ztratí vlastnosti a pak to nic nevydrží? Osobně tomu moc nerozumim,
  Re: Nomic-ohlej hrot 03.02.2010 Jestli je kalenej tak tim ze ho nahrejes tak aby sel dobre narovnat, tak ho popustis a tim zmekne. J
  Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 Zahoď to a kup si novej. Materiálové vlastnosti se ti nemůže podařit vrátit na původní hodnotu.
    Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 no to se mi právě zahodit nechce, mam to od vánoc a je jinak v docela dobrým stavu. A taky se dá pře
      Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 Jestli chceš riskovat, že ti prdne a hodíš tlamu, tak si ho klidně srovnej;-) Kdyžtak vyklepat mosaz
      Re: Nomic-ohlej hrot 05.02.2010 Tak v tom případě to zastudena narvi zpátky. Na rady typu "opatrně narovnat" nedej - jinak
  Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 Svýho času sem ohnuul hrot na první tůře se svym prvnim kvarkem, byl sem pěkně vytočenej ;-) kladive
    Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 no bať. brousíš cep? a de to? vohnulo se to a neprasklo? mydlí se tim do šutru a nepraská? no vidiš,
  Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 Na mašině od Grivela jsem ohnul a zase srovnal hrot asi 3x a držel bez probémů dokud jsem ho normáln
    Re: Nomic-ohlej hrot 04.02.2010 kolik najede prolezený hrot než ho vyhodíš?
let, za rok,
díky
  Re: Nomic-ohlej hrot-vysledek 10.02.2010 Tak dávám vědět jak jsem to vyřešil. Kovadlina+kladivo...normálně za studena postupnym mlácením a by
Čelovka 03.02.2010 Zdar...rozhoduju se jakou čelovku...chtěl bych od Petzlu, asi s baterii na hlave...a mam dva favority...Duo led 5, nebo myo 3...nebo myo 5...nechtel bych jit s cenou pres dva litry...jak to vidite? diky za radu
  Re: Čelovka 04.02.2010 vidím to
  Re: Čelovka 04.02.2010 Od petzla ber myo XP, ale este lepsie novu verziu tikka xp, je lahka, dost vykonna a nie je az taka
    Re: Čelovka 04.02.2010 tak nejak bych tam chtel este xenon bo zkrátka žárovku....
      Re: Čelovka 04.02.2010 Na žárovku se vykašli. Myo XP nový model, nebo RXP dosvítí stejně daleko jak žárovka... V.
  Re: Čelovka 04.02.2010 Tikka XP.
    Re: Čelovka 04.02.2010 ahoj, zajímalo by mně zda se dá sehnat čelovka s akumulátorem, často jezdím na běžkách večer tak pot
      Re: Čelovka 04.02.2010 kup si dobíjecí sanyo Eneloop a nemusíš kupovat stále nové baterky
      Re: Čelovka 04.02.2010 Taky mam nabijeci baterky, takze to akorat vymenim za jine, kdyz to pak moc nesviti, a po navratu do
      Re: Čelovka 04.02.2010 Otázka kolik do ni chceš investovat. S akumulátorem jsou třeba Petzl Ultra, Silva Alpha, Led-Lenser
        Re: Čelovka 04.02.2010 kup si od petzla MYO XP, má jí přítelkyně a je v pohodě. Osobně mám sice tvé oblíbené MYO 3 s tím xe
  Re: Čelovka 05.02.2010 Urcite si kup Tikka XP2. Ma fantasticke parametre, je vodeodolna, ma LEDku a napajanie 3xAAA. Mam ju
  Re: Čelovka 07.02.2010 Tři roky jsem odkládal nákup a čekal až někdo konečně vyrobí pořádou čelovku, nakonec jsem se dočkal
    Re: Čelovka 07.02.2010 Děkuji Belialovi za tipy. Ten Led Lenser H7R vypadá dobře a je dostupný... 8.5tisíc za petzla je fak
      Re: Čelovka 08.02.2010 Jo taky sem si koupil neznačkovou čelovku za 150Kč svítí celkem dobře. Pozdějc sem si koupil Princet
rukavice 03.02.2010 ahoj, kupujeme výbavu do ledu a hor a nevíme, jaké rukavice - celkem se nám líbí Tilak Cyborg 03 - jaké by jste doporučili prosím?
Marek
  Re: rukavice 03.02.2010 Cyborgy jsou fajn, mám je asi dva roky a furt v pohodě. a za tu cenu co mě stály jsou zlatý
    Re: rukavice 03.02.2010 Já bych teda do těch od tilaka znova nešel. Po chvíli lezení po lede kde teče voda jsou jak houba (p
  Re: rukavice 03.02.2010 Určitě vydržej, ale drtiče mrazu to rozhodně nejsou. Při -10 už mě nestačej. To už mi potvrdilo víc
    Re: rukavice 03.02.2010 dík za připomínky - jaké jiné by jste doporučovali?
      Re: rukavice 03.02.2010 Flísovky z pracovních potřeb za 60 Kč stačí skoro na všechno. Když je moc mokro nebo zima, natáhnu n
        Re: rukavice 03.02.2010 aj do -20. že?
          Re: rukavice 03.02.2010 ano
  Re: rukavice 03.02.2010 Ty ktere ti nejlepe sednou na ruku, pokud ti bude precnivat kus palce,ukazovacku ci prostrednicku, t
    Re: rukavice 03.02.2010 nez do tilaku bych sel urcite do treksportu...jeste nizsi cena,ale rukavice super.Lezl jsem v obou a
      Re: rukavice 03.02.2010 Treksport never more. Rukavky na venek dobry. Ale jakmile promoknou začnou se vytahovat prsty "
        Re: rukavice 03.02.2010 Tilak totální katastrofa! Měl jsem 3 kusy, vždy se po pár lezení téměř rozpodly a tekla do nich voda
  Re: rukavice 04.02.2010 Souhlas s Kubou Turkem - 5 paru vietnamskych flisaku a jakmile jsou jedny mokre, hned prevlect do su
    Re: rukavice 04.02.2010 Jo a ozkousene to mam v Tatrach i pri minus 20 i v hnusu kolem nuly. Kolem te nuly to byla jedina ch
1
...
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
...
2263
  Re: průvodce Labák Možná mám doma jedeno předminulé vydání navíc, ale před koncem roku vyšel novej německočeskej od Kittlera (ten bude asi na krámě ve Hřensku, nech si ho poslat) a letos bude nejpsíš nový český (viz info na EC), ten vyjde asi levněji a ktuálněji. martan 10:09:27 05.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: