Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Film The Asgard project06.02.2010
Cavko nemate nahodou niekto torrent na tento film?..prip. iny link?..uz som to objavil na nete ale vacsinou platene linky.. nema to niekto???
 Re: Film The Asgard project06.02.2010
Kup si to!!!!!!!!!!!!
  Re: Film The Asgard project06.02.2010
kde se to dá koupit?
  Re: Film The Asgard project06.02.2010
Kupi iba hlupy..sikovny si stiahne.. a usetri
   Re: Film The Asgard project06.02.2010
tak ty az tak sikovnej asi nejsi...i kdyz te chapu....
    Re: Film The Asgard project06.02.2010
ver tomu ze som :-)..ale film len nedavno vysiel tak trva kym sa to dostane na net ako free.. ja som
     Re: Film The Asgard project06.02.2010
co kus to názor...
      Re: Film The Asgard project07.02.2010
Užasný názor, "kupi iba hlupy". A chytrý ukradne, že? Prostě názor primitiva!

       Re: Film The Asgard project07.02.2010
Haha..nazor ptimitiva :-D.. vpoho.. poznas toto "za peniaze kupi aj hlupy" sikovny zozenie
        Re: Film The Asgard project07.02.2010
musím souhlasit s jozom. Ať si ty pro nás předražené filmy kupují bohatší západní národy, které něja
         Re: Film The Asgard project07.02.2010
prostě globálně dostupné lezecké filmy mají globální ceny, ale to znamená, že pro někoho jsou super
          Re: Film The Asgard project07.02.2010
TO je samozrejme.. Napr. v nemecku stoji film 30 eu.. taky priemerny nemec na taky film zarobi..no a
          Re: Film The Asgard project07.02.2010
Osobne mi tohle prijde jako lacina vymluva. Samozrejme ze platy a ceny se po svete lissi, nekdy i do
           Re: Film The Asgard project07.02.2010
Koukam, ze lezec nezna znak pro libru. Takze &#163 rovna se libra.

Jozo, kdyz je
            Re: Film The Asgard project07.02.2010
Samozrejme kazdy nazor ma nejaku pravdu..mne je tiez nie prijemne ze si to nelegalne stiahnem ale ak
             Re: Film The Asgard project07.02.2010
A neboj ked tento film najdem hodim to sem..a myslim ze to potesi kazdeho
              Re: Film The Asgard project08.02.2010
Je to samozrejme vec kazdeho z vas a vase moralka je bohuzel takova jaka je... Proto tady v CR budet
               Re: Film The Asgard project08.02.2010
Tak lezecky film si koupis, ale produkt z Hollywoodu si klidne stahnes. Jaky je rozdil v tom okrast
                Re: Film The Asgard project08.02.2010
tak co teda máte niekdo ten link alebo sa tu budete dalej baviť o pi..... Ja chcem už vydeť ten film
                 Re: Film The Asgard project08.02.2010
Jasne ja som sa tiez pytal na len link :-D.. ale uz pomaly prechadzam google...
               Re: Film The Asgard project08.02.2010
Tak na prispevky typu ESUS musim reagovat, akoze ked ten film je raz na nete dostupny, nebudem hrat
               Re: Film The Asgard project08.02.2010
západ nikdo neosočuje ani mu nezávidí! ale že je tam jiná životní úroveň a ty ceny jsou nastavený na
               Re: Film The Asgard project08.02.2010
západ nikdo neosočuje ani mu nezávidí! ale že je tam jiná životní úroveň a ty ceny jsou nastavený na
                Re: Film The Asgard project09.02.2010
Svihy, ze ty budes student;)
Ono to co pises neni jen otazka statu ci narodnosti. Pro nekoho
                 Re: Film The Asgard project10.02.2010
no a čo bude s tým torrentom????? Máte ho dosi, tak sem s ním.
                 Re: Film The Asgard project10.02.2010
no odhadls to správně, jsem student:-)
takže času fůra, pohodlí odmítám, ale s penězma se mus
                  Re: Film The Asgard project10.02.2010
LOL! Svihy aky prudic a nakoniec aj tak nic z toho :D
                   Re: Film The Asgard project10.02.2010
:-) haah.. ja chcem ten torrent .. ak to ma niekto original nech to skomprimuje na .avi da do raru
                    Re: Film The Asgard project10.02.2010
jozo, za dobu co sem pises a hledas to, tak sis moh uz nekde vydelat na original :)
Origs mam
                     Re: Film The Asgard project11.02.2010
Ano, jsem na tom obdobně, kamarádům udělám pěkně promítání na velké plazmě i s pohoštěním, ale taky
                      Re: Film The Asgard project11.02.2010
Ved jasne..to chapem.. to je iba na cloveku ci chce "pomoct".. a je samozrejme ze ked niek
  Re: Film The Asgard project11.02.2010
nic nekupuj,stejne se na to dvakrat podivas a hotovo...

driv nebo pozdeji to bude na
 Re: Film The Asgard project11.02.2010
az se tady vykecáte, tak sem hodte ten odkaz na ten torrent, kuli kterymu tady sme..
dik
  Re: Film The Asgard project17.02.2010
posypte sa.. tu mate torrent neviem ci je funkcny ale snad sa to rozbehne..
   Re: Film The Asgard project18.02.2010
snad nekdy v necem jinem nez MP4
    Re: Film The Asgard project19.02.2010
tu je link ktory sa mi ako tak rozbehol
 poitiers05.02.2010
Ahoj, pobudnem nejaky cas v Poitiers vo Francii,
neviete o nejakom lezeni pobliz, skaly, umelina, boulder ...
 Re: poitiers06.02.2010
ahoj, napiš sem svůj mail. zkusím Ti dát pár tipů, pobývala jsem v Poitiers docela dlouho:)
  Re: poitiers10.02.2010
vesely@gjh.sk diki, uz tu asi nie si co?
 Re: poitiers06.02.2010
Existuje minimálně tištěná mapa francouzských lezeckých oblastí. Hned u Poitiers je kousek západně B

 Lezení Barcelona05.02.2010
Ahoj chtěla bych letět v březnu do Barcelony. Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou lezeckou oblast,(obtížnost tak 6a - 8a) kam bych se z Barcelony dostala vlakem nebo busem a případně poradit, jak na vlak bus atd.  Díky moc Eli
 Re: Lezení Barcelona05.02.2010
primo v Barcelone je jedna pevnost nad pristavem je tam vynejtovano a oznaceno par lehcich cest (na
 Re: Lezení Barcelona05.02.2010
nebo se třeba podívat do Montserratu... nebyl jsem tam, ale tuším že tam jezdí nějaké MHDčko (je to
 Re: Lezení Barcelona05.02.2010
taky primo u park Guel je takova vynejtovana skalka, ale kde presne si uz vazne nepamatuju.
 Re: Lezení Barcelona06.02.2010
Ahoj, žil a pracoval jsem tam přes dva roky, takže si čersvě pamatuju, co se tam dá lézt.
Pří

 Snarg05.02.2010
Kde se u nás dá sehnat snarg?
 Re: Snarg05.02.2010
můžeš nějak popsat co to je?
  Re: Snarg05.02.2010
neni to ledovcová skoba po česky?
   Re: Snarg05.02.2010
je, ale ne ta soucasna duta
  Re: Snarg05.02.2010
Snarg vypadá jako šroub do ledu. Je to trubka s jemným závitem a okem. Rozdíl oproti šroubu je v tom
  Re: Snarg05.02.2010
   Re: Snarg05.02.2010
a výhoda oproti šroubu? krom toho ze to možná budeš mít rychleji zavrtany? druholezec se z toho vynd
    Re: Snarg05.02.2010
Asi 3 kusy jsou v hudy havirov. pracuji tam
    Re: Snarg05.02.2010
Výhoda je v nižší intelektuální náročnosti použití. Mlátit kladivem dokáže každý, kdežto šroubování
     Re: Snarg05.02.2010
Blbej dotaz už si do toho na prvním někdy mlátil. nedokážu si představit jek to valím do nějakýho ne
      Re: Snarg05.02.2010
takže je asi výhoda že nahoru to půjde mlátit ten druhej blb a stip je dole a umí to vyšroubovat:)))
       Re: Snarg05.02.2010
přesně tak :o)
        Re: Snarg05.02.2010
Tak jsem na webu abecedy zkouknul to video a s tim zaboucháváním měl teda problem a zdalo se mi že t
         Re: Snarg05.02.2010
ono se to navíc těmi cepíny se zahnutým toporem bouchá dost blbě.
     Re: Snarg05.02.2010
Pro klid mojí duše, aby se fakt někdo nezabil: tohle vopravdu nebylo myšleno vážně!
 Re: Snarg05.02.2010
Pro ty co neví o co jde. Říkáme tomu "doubek" a je to staré jak lidstvo samo. Vhodné zejmé
  Re: Snarg05.02.2010
Doubek a snarg jsou dvě rozdílné věci. Obě slouží pro zajištění v zimě. Doubek je čtyčhranná plná ty
   Re: Snarg06.02.2010
Lezl jsem se snargy mnoho let.Rychle se zatloukal,protože byl ocelový tak v dobrém ledu byl jistější
    Re: Snarg06.02.2010
něco jako doubek je festovně natlučený v koutě za klášterem v Jánu, ještě v nějaké sklaní cestě jsem
   Re: Snarg06.02.2010
Díky za info. Myslel jsem že se jedná o stejnou věc. V tom případě jsem to nikdy neviděl.

 průvodce Labák04.02.2010
Ahoj. Nevíte kde se dá ještě sehnat nový průvodce na Labák? Díky
 Re: průvodce Labák05.02.2010
Možná mám doma jedeno předminulé vydání navíc, ale před koncem roku vyšel novej německočeskej od Kit

 Plechovka03.02.2010
Chtěl bych se jen zeptat jestli v této době existuje seznam cest na PLECHOVKU ve Škoda sport parku + jejich obtížnosti??
 Re: Plechovka04.02.2010
  Re: Plechovka04.02.2010
dik moc!

 Nomic-ohlej hrot03.02.2010
Má někdo zkušenosti s narovnáním ohlého(a to dost) hrotu na Nomicu? Jde mi o to,jestli se pokusit to narovnat zas jen hrubou silou, nebo to dat někomu nahřát a narovnat? Prý to po nahřátí ztratí vlastnosti a pak to nic nevydrží? Osobně tomu moc nerozumim,
 Re: Nomic-ohlej hrot03.02.2010
Jestli je kalenej tak tim ze ho nahrejes tak aby sel dobre narovnat, tak ho popustis a tim zmekne. J
 Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
Zahoď to a kup si novej. Materiálové vlastnosti se ti nemůže podařit vrátit na původní hodnotu.
  Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
no to se mi právě zahodit nechce, mam to od vánoc a je jinak v docela dobrým stavu. A taky se dá pře
   Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
Jestli chceš riskovat, že ti prdne a hodíš tlamu, tak si ho klidně srovnej;-) Kdyžtak vyklepat mosaz
   Re: Nomic-ohlej hrot05.02.2010
Tak v tom případě to zastudena narvi zpátky. Na rady typu "opatrně narovnat" nedej - jinak
 Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
Svýho času sem ohnuul hrot na první tůře se svym prvnim kvarkem, byl sem pěkně vytočenej ;-) kladive
  Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
no bať. brousíš cep? a de to? vohnulo se to a neprasklo? mydlí se tim do šutru a nepraská? no vidiš,
 Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
Na mašině od Grivela jsem ohnul a zase srovnal hrot asi 3x a držel bez probémů dokud jsem ho normáln
  Re: Nomic-ohlej hrot04.02.2010
kolik najede prolezený hrot než ho vyhodíš?
let, za rok,
díky
 Re: Nomic-ohlej hrot-vysledek10.02.2010
Tak dávám vědět jak jsem to vyřešil. Kovadlina+kladivo...normálně za studena postupnym mlácením a by

 Čelovka03.02.2010
Zdar...rozhoduju se jakou čelovku...chtěl bych od Petzlu, asi s baterii na hlave...a mam dva favority...Duo led 5, nebo myo 3...nebo myo 5...nechtel bych jit s cenou pres dva litry...jak to vidite? diky za radu
 Re: Čelovka04.02.2010
vidím to
 Re: Čelovka04.02.2010
Od petzla ber myo XP, ale este lepsie novu verziu tikka xp, je lahka, dost vykonna a nie je az taka
  Re: Čelovka04.02.2010
tak nejak bych tam chtel este xenon bo zkrátka žárovku....
   Re: Čelovka04.02.2010
Na žárovku se vykašli. Myo XP nový model, nebo RXP dosvítí stejně daleko jak žárovka... V.
 Re: Čelovka04.02.2010
Tikka XP.
  Re: Čelovka04.02.2010
ahoj, zajímalo by mně zda se dá sehnat čelovka s akumulátorem, často jezdím na běžkách večer tak pot
   Re: Čelovka04.02.2010
kup si dobíjecí sanyo Eneloop a nemusíš kupovat stále nové baterky
   Re: Čelovka04.02.2010
Taky mam nabijeci baterky, takze to akorat vymenim za jine, kdyz to pak moc nesviti, a po navratu do
   Re: Čelovka04.02.2010
Otázka kolik do ni chceš investovat. S akumulátorem jsou třeba Petzl Ultra, Silva Alpha, Led-Lenser
    Re: Čelovka04.02.2010
kup si od petzla MYO XP, má jí přítelkyně a je v pohodě. Osobně mám sice tvé oblíbené MYO 3 s tím xe
 Re: Čelovka05.02.2010
Urcite si kup Tikka XP2. Ma fantasticke parametre, je vodeodolna, ma LEDku a napajanie 3xAAA. Mam ju
 Re: Čelovka07.02.2010
Tři roky jsem odkládal nákup a čekal až někdo konečně vyrobí pořádou čelovku, nakonec jsem se dočkal
  Re: Čelovka07.02.2010
Děkuji Belialovi za tipy. Ten Led Lenser H7R vypadá dobře a je dostupný... 8.5tisíc za petzla je fak
   Re: Čelovka08.02.2010
Jo taky sem si koupil neznačkovou čelovku za 150Kč svítí celkem dobře. Pozdějc sem si koupil Princet

 rukavice03.02.2010
ahoj, kupujeme výbavu do ledu a hor a nevíme, jaké rukavice - celkem se nám líbí Tilak Cyborg 03 - jaké by jste doporučili prosím?

Marek
 Re: rukavice03.02.2010
Cyborgy jsou fajn, mám je asi dva roky a furt v pohodě. a za tu cenu co mě stály jsou zlatý
  Re: rukavice03.02.2010
Já bych teda do těch od tilaka znova nešel. Po chvíli lezení po lede kde teče voda jsou jak houba (p
 Re: rukavice03.02.2010
Určitě vydržej, ale drtiče mrazu to rozhodně nejsou. Při -10 už mě nestačej. To už mi potvrdilo víc
  Re: rukavice03.02.2010
dík za připomínky - jaké jiné by jste doporučovali?
   Re: rukavice03.02.2010
Flísovky z pracovních potřeb za 60 Kč stačí skoro na všechno. Když je moc mokro nebo zima, natáhnu n
    Re: rukavice03.02.2010
aj do -20. že?
     Re: rukavice03.02.2010
ano
 Re: rukavice03.02.2010
Ty ktere ti nejlepe sednou na ruku, pokud ti bude precnivat kus palce,ukazovacku ci prostrednicku, t
  Re: rukavice03.02.2010
nez do tilaku bych sel urcite do treksportu...jeste nizsi cena,ale rukavice super.Lezl jsem v obou a
   Re: rukavice03.02.2010
Treksport never more. Rukavky na venek dobry. Ale jakmile promoknou začnou se vytahovat prsty "
    Re: rukavice03.02.2010
Tilak totální katastrofa! Měl jsem 3 kusy, vždy se po pár lezení téměř rozpodly a tekla do nich voda
 Re: rukavice04.02.2010
Souhlas s Kubou Turkem - 5 paru vietnamskych flisaku a jakmile jsou jedny mokre, hned prevlect do su
  Re: rukavice04.02.2010
Jo a ozkousene to mam v Tatrach i pri minus 20 i v hnusu kolem nuly. Kolem te nuly to byla jedina ch
   Re: rukavice05.02.2010
 Lungser Kangri03.02.2010
Ahojte,
nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Lungser, Chamser nebo Menthok Kangri? Jednalo by se mi o info, zdali existuje podrobnější mapa, podle které může člověk sám jít a možná nejnižší teplota nad 6000m ve dne a v noci. Chystám se tam v srpn

1   ...   923   924   925   926   927   928   929   930   931   932   933   934   935   936   937   938   939   940   941   942   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Film The Asgard project
Cavko nemate nahodou niekto torrent na tento film?..prip. iny link?..uz som to objavil na nete ale vacsinou platene linky.. nema to niekto???
jozo12:41:22 06.02.2010
odpovědět 
 Re: Film The Asgard project
Kup si to!!!!!!!!!!!!
17:59:53 06.02.2010
odpovědět 
  Re: Film The Asgard project
kde se to dá koupit?
18:42:41 06.02.2010
odpovědět 
  Re: Film The Asgard project
Kupi iba hlupy..sikovny si stiahne.. a usetri
jozo19:40:38 06.02.2010
odpovědět 
   Re: Film The Asgard project
tak ty az tak sikovnej asi nejsi...i kdyz te chapu....
19:43:01 06.02.2010
odpovědět 
    Re: Film The Asgard project
ver tomu ze som :-)..ale film len nedavno vysiel tak trva kym sa to dostane na net ako free.. ja som stiahol niektore lezecke filmy skor ako boli na dvd :-D..
jozo19:48:50 06.02.2010
odpovědět 
     Re: Film The Asgard project
co kus to názor...
19:59:01 06.02.2010
odpovědět 
      Re: Film The Asgard project
Užasný názor, "kupi iba hlupy". A chytrý ukradne, že? Prostě názor primitiva!

Jinak pro zájemce osvědčené anglické:

http://www.cordee.co.uk/CTD903.php
Martin08:40:47 07.02.2010
odpovědět 
       Re: Film The Asgard project
Haha..nazor ptimitiva :-D.. vpoho.. poznas toto "za peniaze kupi aj hlupy" sikovny zozenie inak, ked aj kradezou ( i ked nerad ale svet je taky)..vo svojom okoli nepoznam lezca co by za film, vyhodil 20-30 eu.. za to sa da kupit ina ovela uzitocnejsia vec, napr. pre rodinu. Samozrejme keby boli filmy dostupne na SK trhu za prijatelnu sumu uz ked aj za tych 20 eu tak by som ich kupil aj ja.. ale objednavat z inych vzdialenych statov???
jozo11:26:14 07.02.2010
odpovědět 
        Re: Film The Asgard project
musím souhlasit s jozom. Ať si ty pro nás předražené filmy kupují bohatší západní národy, které nějakých 30 éček nebolí. Pro nás jsou to peníze podstatně větší, tak proč si to nesehnat jinak. My jim tržbu dělat nemusíme, tu udělají jiní, ti co na to v pohodě mají. Takže se nebojte, producenti hubu neutřou jen kvůli tomu, že pár Čechu a Slováků (a Poláků a jiných) si to stáhne. Protože za západní ceny si to západní lenoši stejně koupí:-)
švihy11:34:23 07.02.2010
odpovědět 
         Re: Film The Asgard project
prostě globálně dostupné lezecké filmy mají globální ceny, ale to znamená, že pro někoho jsou super drahé a pro někoho v pohodě, to je jednoduchý...
je jasný, že když jsou třeba anglické produkce, že mají anglickou cenu. No a tak Angláni si to koupí a o stáhnutí ani nepřemýšlí. No a my to stáhnem, protože vůči naším platům je ta cena zcela nepřiměřená. Takže morální problém se stáhnutím filmu nemám:-D
švihy11:39:37 07.02.2010
odpovědět 
          Re: Film The Asgard project
TO je samozrejme.. Napr. v nemecku stoji film 30 eu.. taky priemerny nemec na taky film zarobi..no aj za pol dna.. naopak na slovensku priemerny slovak za den aj pol. TAk si potom rozmysli ci vyhodi peniaze za nieco co vlastne je iba pre "oko" i ked tie filmy su naozaj super..jedna moznost by bola..aby si tvorcovia urobili nejake dohody v niektorych statoch s nejakymi lezeckymi servrami (lezec.cz) a ty by ponukali stahovanie tychto filmov za poplatok, samozrejme nizsi ako je orig. dvd. myslim ze by to malo pozitivny ohlas.
jozo12:05:53 07.02.2010
odpovědět 
          Re: Film The Asgard project
Osobne mi tohle prijde jako lacina vymluva. Samozrejme ze platy a ceny se po svete lissi, nekdy i dost vyrazne. Ale to neznamena, ze pro anglicana je zaplaceni £20 film zanedbatelna polozka. V anglii je napr. pomerne normalni, ze az 3/4 rodineho prijmu jdou na naklady na byleni. Vzdyt jen za najem neni problem platit mecicne £900 - 1 200. Takze ne kazdemu zbyva na takove malickosti jako je film.
Ostatne pokud ti prijde cena prilis vysoka, tak te nikdo nenuti si film koupit. Vzdyt co se stane pokud ho mit nebudes?
Tvrdit, ze ostatni (bohatsi) to zaplati a proto ja to muzu mit zadarmo je jen snaha o ospravedlneni stahovani techto filmu.
MYSSAK12:11:45 07.02.2010
odpovědět 
           Re: Film The Asgard project
Koukam, ze lezec nezna znak pro libru. Takze &#163 rovna se libra.

Jozo, kdyz je to jen pro oko, tak te nijak neubude, kdyz to mit nebudes. Nebo snad jo?
MYSSAK12:14:48 07.02.2010
odpovědět 
            Re: Film The Asgard project
Samozrejme kazdy nazor ma nejaku pravdu..mne je tiez nie prijemne ze si to nelegalne stiahnem ale ako invalid na voziku nemam co robit a film ma vie aspon trochu potesit :-)..preto si ho najradsej a najrychlejsie stiahnem a mam ho...
jozo12:17:45 07.02.2010
odpovědět 
             Re: Film The Asgard project
A neboj ked tento film najdem hodim to sem..a myslim ze to potesi kazdeho
jozo12:19:17 07.02.2010
odpovědět 
              Re: Film The Asgard project
Je to samozrejme vec kazdeho z vas a vase moralka je bohuzel takova jaka je... Proto tady v CR budete okradat a drit penize z kazdeho, z koho muzete. Bohuzel se jedna o pristup. Rika se tomu, i po 20 letech padu zelezne opony, opice komomunizmu. Nic jsem nemel, nic nemam, tak si to ukradnu. Protoze pro to abych to ziskal norm. cestou, nic neudelam! Ok, da se taky k veci pristupovat takto... ale...
Nejaky zvasty jako "zapad" apod. si nechte pro svoje babicky a rodice. Zkuste jit zit treba do Londyna, Madridu, Barcelony apod. Mluvim zit a pracovat normalne, ne se napakovat s 20 slováky do jednoho bytu, abyste usetrili! Uvidite jaky to je a prestanete osocovat zapad.
Jinak poradne k veci. Lezecky film si koupim a koupim si ho primo od nich, abych podporil primo je, protoze chci. Sracku z hollywoodu si klidne stahnu, jelikoz vim, ze ji mozna ani nedokoukam!
Esus07:28:17 08.02.2010
odpovědět 
               Re: Film The Asgard project
Tak lezecky film si koupis, ale produkt z Hollywoodu si klidne stahnes. Jaky je rozdil v tom okrast Hollywood nebo producenta lezeckyho filmu? Kradez zustava porad kradezi... Tvuj srdceryvny prispevek je logicky nekonzistentni...
Derek12:54:33 08.02.2010
odpovědět 
                Re: Film The Asgard project
tak co teda máte niekdo ten link alebo sa tu budete dalej baviť o pi..... Ja chcem už vydeť ten film :D
O13:30:59 08.02.2010
odpovědět 
                 Re: Film The Asgard project
Jasne ja som sa tiez pytal na len link :-D.. ale uz pomaly prechadzam google...
jozo13:45:26 08.02.2010
odpovědět 
               Re: Film The Asgard project
Tak na prispevky typu ESUS musim reagovat, akoze ked ten film je raz na nete dostupny, nebudem hrat pana moralistu a samozrejme ze si ho stiahnem. Lezci vydavaju filmy aby si na tom privyrobili, no nemyslim ze by povazovali za smrtelny hriech, keby si ho iny lezec stiahol na nete zadara. Su ale aj taki, ktori si z toho uz robia riadny biznis, ale potom nech zabezpecia aby to nikto nedal na net.
Zijeme v digitalnej dobe, stahuje sa a stahovat sa nelegalne aj bude, v Rusku, CR, Anglicku aj USA! Ak ten film bude fakt dobry a bude sa dat kupit za 10eciek (nie za 20libier) tak si ho rad kupim...
Mino15:44:43 08.02.2010
odpovědět 
               Re: Film The Asgard project
západ nikdo neosočuje ani mu nezávidí! ale že je tam jiná životní úroveň a ty ceny jsou nastavený na ně je pravda. Cestuju docela dost a vidím, co vidím. Takovej rakouskej lezec si může úplně bez problémů například dovolit ubytování v penzionu, když se jezdí na ledy. To že v Maltatalu spí Češi ve stanech a v autech není tím, že bychom byly kdovíjaký svině, který tam chtěj dělat bordel. Je to jen tím, že mnoho z těch lezců by si to pak nemohlo dovolit. Nebo jiný příklad: jedeme teď na lyže do Gasteinu, je tam apartmán pro šest a celý jsme ho zaplnili, ale bylo nám řečeno, že je to potom trochu stísněnější. No nám to samo nevadí, hlavně, že je to trochu levnější. A najednou paní volá, že se jí uvolnil pokoj pro dva a že se teda můžem ubytovat ještě tam, že budeme mít víc prostoru. a že se nemusí po schodech chodit tak vysoko. ale že třeba některý lidi může i zajímat změna v ceně, když máš o pokoj víc, nad tím se ten Rakušák už ani nezamyslí! hlavně že má víc místa a nemusí vysoko do schodů, bez uzardění si rád připlatí:-D tímto neshazuji Rakušany (mám tam i dobré známé), jen mi to přišlo jako zářný příklad, že jsou stále ještě hodně jinde... btw. Barcelona nebo co to bylo za město, Ešuse, je samo něco jinýho než Rakousko. Zas neporovnávej Pyrenejský poloostrov a vyspělý státy:-)
švihy18:21:11 08.02.2010
odpovědět 
               Re: Film The Asgard project
západ nikdo neosočuje ani mu nezávidí! ale že je tam jiná životní úroveň a ty ceny jsou nastavený na ně je pravda. Cestuju docela dost a vidím, co vidím. Takovej rakouskej lezec si může úplně bez problémů například dovolit ubytování v penzionu, když se jezdí na ledy. To že v Maltatalu spí Češi ve stanech a v autech není tím, že bychom byly kdovíjaký svině, který tam chtěj dělat bordel. Je to jen tím, že mnoho z těch lezců by si to pak nemohlo dovolit. Nebo jiný příklad: jedeme teď na lyže do Gasteinu, je tam apartmán pro šest a celý jsme ho zaplnili, ale bylo nám řečeno, že je to potom trochu stísněnější. No nám to samo nevadí, hlavně, že je to trochu levnější. A najednou paní volá, že se jí uvolnil pokoj pro dva a že se teda můžem ubytovat ještě tam, že budeme mít víc prostoru. a že se nemusí po schodech chodit tak vysoko. ale že třeba některý lidi může i zajímat změna v ceně, když máš o pokoj víc, nad tím se ten Rakušák už ani nezamyslí! hlavně že má víc místa a nemusí vysoko do schodů, bez uzardění si rád připlatí:-D tímto neshazuji Rakušany (mám tam i dobré známé), jen mi to přišlo jako zářný příklad, že jsou stále ještě hodně jinde... btw. Barcelona nebo co to bylo za město, Ešuse, je samo něco jinýho než Rakousko. Zas neporovnávej Pyrenejský poloostrov a vyspělý státy:-)
švihy18:21:26 08.02.2010
odpovědět 
                Re: Film The Asgard project
Svihy, ze ty budes student;)
Ono to co pises neni jen otazka statu ci narodnosti. Pro nekoho je dulezity cas, pro jineho pohodly, muzu ti rict ze s ubivajicim casem si hodne lezcu rado priplati za trochu komfortu. Ne kazdy si muze dovolit chodit do prace odpocinout;)
MYSSAK18:32:34 09.02.2010
odpovědět 
                 Re: Film The Asgard project
no a čo bude s tým torrentom????? Máte ho dosi, tak sem s ním.
09:49:13 10.02.2010
odpovědět 
                 Re: Film The Asgard project
no odhadls to správně, jsem student:-)
takže času fůra, pohodlí odmítám, ale s penězma se musí opatrně:-)
jo a ten torrent mě vlastně nezajímá, moc se na lezecký filmy nedívám, šlo o princip:-D
švihy10:46:08 10.02.2010
odpovědět 
                  Re: Film The Asgard project
LOL! Svihy aky prudic a nakoniec aj tak nic z toho :D
tah-sha-tunga15:30:54 10.02.2010
odpovědět 
                   Re: Film The Asgard project
:-) haah.. ja chcem ten torrent .. ak to ma niekto original nech to skomprimuje na .avi da do raru a hodi na rapid..
jozo19:50:34 10.02.2010
odpovědět 
                    Re: Film The Asgard project
jozo, za dobu co sem pises a hledas to, tak sis moh uz nekde vydelat na original :)
Origs mam, pucim kamaradum, ale nikam to davat nehodlam.
Ondra23:13:59 10.02.2010
odpovědět 
                     Re: Film The Asgard project
Ano, jsem na tom obdobně, kamarádům udělám pěkně promítání na velké plazmě i s pohoštěním, ale taky nevidím důvod, proč bych to měl kvůli takovým jako je "jozo" dávat na net.
Martin07:26:04 11.02.2010
odpovědět 
                      Re: Film The Asgard project
Ved jasne..to chapem.. to je iba na cloveku ci chce "pomoct".. a je samozrejme ze ked niekto vyhodi za film peniaze tak to nechce davat niekomu zadarmo ..ale mohol by :-D
Jozo12:22:24 11.02.2010
odpovědět 
  Re: Film The Asgard project
nic nekupuj,stejne se na to dvakrat podivas a hotovo...

driv nebo pozdeji to bude na torrentech
honza18:29:41 11.02.2010
odpovědět 
 Re: Film The Asgard project
az se tady vykecáte, tak sem hodte ten odkaz na ten torrent, kuli kterymu tady sme..
dik
honza k.13:50:04 11.02.2010
odpovědět 
  Re: Film The Asgard project
posypte sa.. tu mate torrent neviem ci je funkcny ale snad sa to rozbehne..
www.monova.org/details-rss/3526928/asgard%20project.mp4.html
jozo20:43:45 17.02.2010
odpovědět 
   Re: Film The Asgard project
snad nekdy v necem jinem nez MP4
21:16:35 18.02.2010
odpovědět 
    Re: Film The Asgard project
tu je link ktory sa mi ako tak rozbehol
http://thepiratebay.org/torrent/5369771/asgard.mp4
jozo12:38:20 19.02.2010
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi