Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
WallClub - Sezimovo Ústí
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Spaní Malta12.02.2010
Ahoj. Prosím mohl by sem někdo dát telefon na spaní na statku v Maltatalu. Ztratil jsem tel a sním tento kontakt. Díkas.
 Re: Spaní Malta12.02.2010
Chceš to na nějaký email, nebo takhle veřjně aby to bylo obsazený až tam pojedeš?
  Re: Spaní Malta12.02.2010
No doufam, ze to bude chtit na mail, protoze mista je tam malo!!!
  Re: Spaní Malta12.02.2010
Ok! jasně. pošli prosím na
zdnemec@centrum.cz

a díky moc.
   Re: Spaní Malta12.02.2010
Ne omyl! Posli na mondegreen@seznam.cz !!!

 Vintrraum na Johannishutte12.02.2010
Čau, mám dotaz k vintráči na Johannishutte (pod Benátčanem), píšou že "noch nicht fertiggestellt", mám si pod tím představit že je v podlaze díra do pekla a nemá to střechu, nebo jen např. že nejni naraženej sud s pivem, ale zatím pouhopouhé lah
 Re: Vintrraum na Johannishutte12.02.2010
hesla pro vyhledávání: winterraum, Johannishütte,...
 Re: Vintrraum na Johannishutte15.02.2010
Tak protože se mi nedostalo žádné odpovědi tak si odpovím sám, třeba se to bude někomu hodit: ke dni

 Spacák Wintry11.02.2010
Se spacákem Wintry jsem dost spokojená. Více o firme Jurek: http://www.affekt.cz/jurek-s-r-stany
 Re: Spacák Wintry12.02.2010
nějaký bližší info by nebylo? jak, kdy , kde , proč ??

 Životní pojištění11.02.2010
Nemáte prosím někdo nějaký tip na životní pojištění (kvůli hypotéce a tak), které se nějak rozumně staví k horolezectví a přitom neleze až tolik do peněz? Dík.
 Re: Životní pojištění12.02.2010
napiš mi kdyžtak na mail, těch informací k tomu je trochu víc, zabývám se finančním poradenstvím a č
 Re: Životní pojištění12.02.2010
podle toho co píšeš, bys spíš potřeboval úrazové pojištění s připojištěním rizikových sportů než kla
  Re: Životní pojištění12.02.2010
Takové životní pojištění zřejmě neexistuje. Před dvěma lety to pro naši rodinu hledala naše pojišťov
   Re: Životní pojištění12.02.2010
Tak si na ty roky co polezeš vezmeš zvýhodněné ČHS+OEAV a něco tam připojistíš ne - rodina popř. zaj
    Re: Životní pojištění12.02.2010
Životní pojištění nepotřebuju pro hypotéku, stavbní spoření ani nic podobného. Prostě jsme se rozhod
 Re: Životní pojištění12.02.2010
Jsi-li z parubického kraje můžeš mi napsat email a domluvíme se na schůzce...

 BOR?11.02.2010
Rad bych se zeptal někoho znalého jestli se třeba dá za těchto podmínek dobře zabouldrovat na Boru? Jestli jsou zasněžené a zamrzlé výlezy nebo jestli to někde jde. Případně zda byste něměli ňáké konkrétní tipy. Díky.
 Re: BOR?11.02.2010
Jo jeden tip bych měl, vem si cepín a mačky :-)
  Re: BOR?11.02.2010
když to tam pojedeš vyházet nebudem se zlobit:))))
   Re: BOR?11.02.2010
vopovaž se tam škrábat se železem, ať si veme koště jako vostatní co teď bouldrujou i jinde a cesty
    Re: BOR?14.02.2010
vem mačky a cepíny, do písku se dobře zasekává i když neni led...popřípadě hroty namágovat pro lepší

 Totes Gebirke11.02.2010
Zdravím Vás. Nemáte někdo zkušenosti, zda jde vylézt (zda hrozí nebezpečí lavin, ....)na Gross Priel, nebo Spitzmauer (normalkama, ne po ferate)v oblasti Totes Gebirge, ted v zime? Chcem jet do te oblasti na sneznice a pri te prilezitosti vystoupat na nej
 Re: Totes Gebirge11.02.2010
Grosser Priel
  Re: Totes Gebirge11.02.2010
Myslim ze se zas tolik nestalo :-). Ale dik za opravu....
 Re: Totes Gebirge11.02.2010
Cau, zalezi asi odkud tam pujdete, ale od Hinterstoderu pres Prielschutzhaus je to pomerne lavinezni
 Re: Totes Gebirke11.02.2010
Hmmm .. terén je to blbý ze všech stran. Pokud nemáte zkušenosti ze zimních hor, tak aspoň sledujte
 Re: Totes Gebirke13.02.2010
Je tu ted opravdu pomerne vysoka lavinovka. Minuly tyden jsme sli 2 tury, ktere jsou normalne uplne
  Re: Totes Gebirke13.02.2010
Diky. Tak to radeji pockame a udelame "jen " nejake tury po TG bez vystupu. Nemas nejaky t
   Re: Totes Gebirke15.02.2010
Taková informace (kam teď v Totes) by se mi také hodila. Máte někdo zkušenost se zimní výstupem např

 Schafberg11.02.2010

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli je na hoře
Schafberg v Rakousku u St. Wolfgangu winterraum.
Když jo, tak jestli je volně přístupnej, nebo zavřenej a musím někde sehnat klíče.

Díky Míra

 Schafberg11.02.2010

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli je na hoře
Schafberg v Rakousku u St. Wolfgangu winterraum.
Když jo, tak jestli je volně přístupnej, nebo zavřenej a musím někde sehnat klíče.

Díky Míra

 lezení Thajsko10.02.2010
Ahoj,
ráda bych jela v zimě lézt do Thajska. Chtěla jsem se zeptat, jestli období polovina listopadu až začátek prosince je pro lezení optimální a také jestli mi můžete doporučit nějaké ne moc profláknuté lezecké oblasti:)) Díky.
Katka
 Re: lezení Thajsko10.02.2010
v poslední Montáně je na tohle téma článek...
  Re: lezení Thajsko11.02.2010
Ahoj, dík za tip. Ale pořád ještě nevim, jestli ta polovina listopadu je v pohodě nebo tam ještě bud
   Re: lezení Thajsko12.02.2010
I to je napsané v oné Montaně...
   Re: lezení Thajsko12.02.2010
Listopad sice ještě nepatří do sezóny ale počasí už bývá stálé. Výhodou je, že ještě není moc turist

 lezení Thajsko10.02.2010
Ahoj,
ráda bych jela v zimě lézt do Thajska. Chtěla jsem se zeptat, jestli období polovina listopadu až začátek prosince je pro lezení optimální a také jestli mi můžete doporučit nějaké ne moc profláknuté lezecké oblasti:)) Díky.
Katka

1   ...   920   921   922   923   924   925   926   927   928   929   930   931   932   933   934   935   936   937   938   939   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Spaní Malta
Ahoj. Prosím mohl by sem někdo dát telefon na spaní na statku v Maltatalu. Ztratil jsem tel a sním tento kontakt. Díkas.
Zdeněk09:24:41 12.02.2010
odpovědět 
 Re: Spaní Malta
Chceš to na nějaký email, nebo takhle veřjně aby to bylo obsazený až tam pojedeš?
10:11:23 12.02.2010
odpovědět 
  Re: Spaní Malta
No doufam, ze to bude chtit na mail, protoze mista je tam malo!!!
10:21:55 12.02.2010
odpovědět 
  Re: Spaní Malta
Ok! jasně. pošli prosím na
zdnemec@centrum.cz

a díky moc.
Zdenek11:12:49 12.02.2010
odpovědět 
   Re: Spaní Malta
Ne omyl! Posli na mondegreen@seznam.cz !!!
Martas.12:15:44 12.02.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi