Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nelly v reklamě 12.02.2010 Nelly Kudrová v reklamě čsob... co na to řikáte? lezení jako ústřední motiv reklamy na pojištění...
  Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 říkáme na to, že ses právě probudil, už to běží dlouho
    Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 ale on to nesděluje jako novinku. on se ptá na názor na tento fakt. zaber, možná na druhý pokus poch
      Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 Nevíte jestli nemá ČSOB lezení mezi výlukama z pojištění? JInak reklama pěkná, jedna z mála na ktero
        Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 dá se ta reklama někam samostatně uložit?
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 horolezectví je ve výlukách uplně všude, ale dá se připlatit pokud jsem dobře koukal, což jde taky u
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Kde se to natáčelo, nevíte někdo?
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Afrika?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlubočepské plotny... :)
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Myslim ze Cape Town.
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Generali pojištuje za snesitelny penize. Např. za vyjezd do itálie na cca 10 dni sem zaplatil něco p
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 a to jsi byl za 300 pojistenej na lezeni?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Ano, vychází to tak. Doporučuji přes jejich stránky on-line. Je to jednoduché, zaplatíš převodem a l
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jo, musíš přidat připojištění "sportovec".
J.
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 A to bylo úrazový pojištění nebo pojištění výloh v zahraničí? a na jaký bylo to úrazový popřípadě čá
                  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jinak pojisteni vyloh do zahranici na horolezectvi je pres CHS u Uniqa pojistovny za cca 900,- na ce
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Já mám k úrazovce navíc i lezení do omezené nadmořské výšky. Je to sice dost peněz měsíčně, ale jsem
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 dá sa vidieť tá reklama aj niekde na nete? celkom rád by som si Nellynu pozrel ;-)
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Tak se mrkni na její profil,do deníku a na 8a.nu je mimochodem taky ty pozerači.
      Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 rád by som si Nellynu pozrel V TEJ REKLAME, ty odpovedači...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Radsi se na to nekoukejte, bude se vam pak spatne spat jako me...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 V profilech je LEPŠÍ než v tý reklamě,ty pozerači a nezapomeň si při tom mrskat.
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Superodpovedeč slušně zahlásil :D:D:D
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Pozřel?! :)
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlavně to není reklama na pojištění. Teda aspoň co jsem viděl bannery a plakáty.
péřák 12.02.2010 ahoj,nemáte někdo kontakt na paní z liberce, která šije doma spacáky? Mám od ní spacák a potřeboval bych ho upravit..
Bohnice 12.02.2010 Ahoj, nevíte někdo jestli se nechystá nějaká stěna nebo bouldrovka v bohnicích?
  Re: Bohnice 12.02.2010 Chystá! Správcem bude MUDr. Chocholoušek
    Re: Bohnice 12.02.2010 Bude tam, a správcem bude Správce.
Spaní Malta 12.02.2010 Ahoj. Prosím mohl by sem někdo dát telefon na spaní na statku v Maltatalu. Ztratil jsem tel a sním tento kontakt. Díkas.
  Re: Spaní Malta 12.02.2010 Chceš to na nějaký email, nebo takhle veřjně aby to bylo obsazený až tam pojedeš?
    Re: Spaní Malta 12.02.2010 No doufam, ze to bude chtit na mail, protoze mista je tam malo!!!
    Re: Spaní Malta 12.02.2010 Ok! jasně. pošli prosím na
zdnemec@centrum.cz
a díky moc.
      Re: Spaní Malta 12.02.2010 Ne omyl! Posli na mondegreen@seznam.cz !!!
Vintrraum na Johannishutte 12.02.2010 Čau, mám dotaz k vintráči na Johannishutte (pod Benátčanem), píšou že "noch nicht fertiggestellt", mám si pod tím představit že je v podlaze díra do pekla a nemá to střechu, nebo jen např. že nejni naraženej sud s pivem, ale zatím pouhopouhé lah
  Re: Vintrraum na Johannishutte 12.02.2010 hesla pro vyhledávání: winterraum, Johannishütte,...
  Re: Vintrraum na Johannishutte 15.02.2010 Tak protože se mi nedostalo žádné odpovědi tak si odpovím sám, třeba se to bude někomu hodit: ke dni
  Re: Spacák Wintry 12.02.2010 nějaký bližší info by nebylo? jak, kdy , kde , proč ??
Životní pojištění 11.02.2010 Nemáte prosím někdo nějaký tip na životní pojištění (kvůli hypotéce a tak), které se nějak rozumně staví k horolezectví a přitom neleze až tolik do peněz? Dík.
  Re: Životní pojištění 12.02.2010 napiš mi kdyžtak na mail, těch informací k tomu je trochu víc, zabývám se finančním poradenstvím a č
  Re: Životní pojištění 12.02.2010 podle toho co píšeš, bys spíš potřeboval úrazové pojištění s připojištěním rizikových sportů než kla
    Re: Životní pojištění 12.02.2010 Takové životní pojištění zřejmě neexistuje. Před dvěma lety to pro naši rodinu hledala naše pojišťov
      Re: Životní pojištění 12.02.2010 Tak si na ty roky co polezeš vezmeš zvýhodněné ČHS+OEAV a něco tam připojistíš ne - rodina popř. zaj
        Re: Životní pojištění 12.02.2010 Životní pojištění nepotřebuju pro hypotéku, stavbní spoření ani nic podobného. Prostě jsme se rozhod
  Re: Životní pojištění 12.02.2010 Jsi-li z parubického kraje můžeš mi napsat email a domluvíme se na schůzce...
BOR? 11.02.2010 Rad bych se zeptal někoho znalého jestli se třeba dá za těchto podmínek dobře zabouldrovat na Boru? Jestli jsou zasněžené a zamrzlé výlezy nebo jestli to někde jde. Případně zda byste něměli ňáké konkrétní tipy. Díky.
  Re: BOR? 11.02.2010 Jo jeden tip bych měl, vem si cepín a mačky :-)
    Re: BOR? 11.02.2010 když to tam pojedeš vyházet nebudem se zlobit:))))
      Re: BOR? 11.02.2010 vopovaž se tam škrábat se železem, ať si veme koště jako vostatní co teď bouldrujou i jinde a cesty
        Re: BOR? 14.02.2010 vem mačky a cepíny, do písku se dobře zasekává i když neni led...popřípadě hroty namágovat pro lepší
Totes Gebirke 11.02.2010 Zdravím Vás. Nemáte někdo zkušenosti, zda jde vylézt (zda hrozí nebezpečí lavin, ....)na Gross Priel, nebo Spitzmauer (normalkama, ne po ferate)v oblasti Totes Gebirge, ted v zime? Chcem jet do te oblasti na sneznice a pri te prilezitosti vystoupat na nej
  Re: Totes Gebirge 11.02.2010 Grosser Priel
    Re: Totes Gebirge 11.02.2010 Myslim ze se zas tolik nestalo :-). Ale dik za opravu....
  Re: Totes Gebirge 11.02.2010 Cau, zalezi asi odkud tam pujdete, ale od Hinterstoderu pres Prielschutzhaus je to pomerne lavinezni
  Re: Totes Gebirke 11.02.2010 Hmmm .. terén je to blbý ze všech stran. Pokud nemáte zkušenosti ze zimních hor, tak aspoň sledujte
  Re: Totes Gebirke 13.02.2010 Je tu ted opravdu pomerne vysoka lavinovka. Minuly tyden jsme sli 2 tury, ktere jsou normalne uplne
    Re: Totes Gebirke 13.02.2010 Diky. Tak to radeji pockame a udelame "jen " nejake tury po TG bez vystupu. Nemas nejaky t
      Re: Totes Gebirke 15.02.2010 Taková informace (kam teď v Totes) by se mi také hodila. Máte někdo zkušenost se zimní výstupem např
1
...
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
939
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: