Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Roháče 14.02.2010 Ahoj
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém lezení v roháčích? Je mi jedno jestli to bude boulder nebo vícedelka uvitam jakoukoli informaci.
Děkuji za odpovědi
  Re: Roháče 15.02.2010 o lezeni v Rohacich vim, ze bylo striktne zakazane
    Re: Roháče 15.02.2010 Hlavně to je všechno kupa sr..
jizerky 13.02.2010 ahoj lezci,
chtěl bych se zeptat, kde je v jizerkách nejlepší lezení(myšleno, aby to lezení nebylo žádné pětikrokové tinťítko, ale nějaké větší kousky, kde má člověk pocit že i leze:) ) a je tam větší soustředění takových to skal. Případně doporučt
  Re: jizerky 13.02.2010 Tak třeba údolka na NOS, ta má aspoň 30 metrů. Vono vyškrábat se na Zvon taky není tak úplně legrace
    Re: jizerky 13.02.2010 jj taková Spirálová ... to už je pěknej kousek lezení
      Re: jizerky 14.02.2010 Já vím, ale ve své oblasti je Zvon spíše takový osamělý větší kousek:)
spirálová? na jaké je
        Re: jizerky 14.02.2010 U Zvonu mas taky Vinicnou plotnu, Svini kamen...
          Re: jizerky 14.02.2010 Tak v okolí zvonu toho je mnohem víc, tak například Žába, Sviní Kámen,
Jizerský kostelík(na
            Re: jizerky 15.02.2010 Na Frýdlantské cimbuří je hromada 20-30 metrových cest. Na Nos to je údolkou určitě minimálně 50m. K
telemark 13.02.2010 Ahoj, nevite nekdo, jestli se da v Brne pujcit telemarkove vybaveni (lyze a boty). Diky.
Osp 13.02.2010 zdar,
nevíte někdo jaký jsou ted aktuální lezecký podmínky v Ospu, tzn nebyl tam teď někdo?? předpověď je tak nepříznivá až se mi tomu nechce věřit..dik
  Re: Osp 14.02.2010 Zítra v noci se vrací kamarádi, tak snad ti sem něco napíšou.
    Re: Osp 14.02.2010 Hoď sem info. Taky se tam chystáme, ale předpověď je fakt na pikaču. Dík
Lezecka stena Trutnov Na Nivach 13.02.2010 Dela nekdo na tehle stene udrzbu? Pulka spoustecich karabin je probrousena vice nezli je zdravo. Jinak je to docela pohodove misto. Ocelove karabiny stoji par korun.
  Re: Lezecka stena Trutnov Na Nivach 13.02.2010 Dělal jsem tam údržbu s 3ma kámošema tak před 2ma rokama(nový cesty, chyty atd.). Vždy byl problém s
Nelly v reklamě 12.02.2010 Nelly Kudrová v reklamě čsob... co na to řikáte? lezení jako ústřední motiv reklamy na pojištění...
  Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 říkáme na to, že ses právě probudil, už to běží dlouho
    Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 ale on to nesděluje jako novinku. on se ptá na názor na tento fakt. zaber, možná na druhý pokus poch
      Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 Nevíte jestli nemá ČSOB lezení mezi výlukama z pojištění? JInak reklama pěkná, jedna z mála na ktero
        Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 dá se ta reklama někam samostatně uložit?
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 horolezectví je ve výlukách uplně všude, ale dá se připlatit pokud jsem dobře koukal, což jde taky u
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Kde se to natáčelo, nevíte někdo?
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Afrika?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlubočepské plotny... :)
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Myslim ze Cape Town.
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Generali pojištuje za snesitelny penize. Např. za vyjezd do itálie na cca 10 dni sem zaplatil něco p
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 a to jsi byl za 300 pojistenej na lezeni?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Ano, vychází to tak. Doporučuji přes jejich stránky on-line. Je to jednoduché, zaplatíš převodem a l
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jo, musíš přidat připojištění "sportovec".
J.
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 A to bylo úrazový pojištění nebo pojištění výloh v zahraničí? a na jaký bylo to úrazový popřípadě čá
                  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jinak pojisteni vyloh do zahranici na horolezectvi je pres CHS u Uniqa pojistovny za cca 900,- na ce
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Já mám k úrazovce navíc i lezení do omezené nadmořské výšky. Je to sice dost peněz měsíčně, ale jsem
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 dá sa vidieť tá reklama aj niekde na nete? celkom rád by som si Nellynu pozrel ;-)
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Tak se mrkni na její profil,do deníku a na 8a.nu je mimochodem taky ty pozerači.
      Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 rád by som si Nellynu pozrel V TEJ REKLAME, ty odpovedači...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Radsi se na to nekoukejte, bude se vam pak spatne spat jako me...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 V profilech je LEPŠÍ než v tý reklamě,ty pozerači a nezapomeň si při tom mrskat.
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Superodpovedeč slušně zahlásil :D:D:D
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Pozřel?! :)
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlavně to není reklama na pojištění. Teda aspoň co jsem viděl bannery a plakáty.
péřák 12.02.2010 ahoj,nemáte někdo kontakt na paní z liberce, která šije doma spacáky? Mám od ní spacák a potřeboval bych ho upravit..
Bohnice 12.02.2010 Ahoj, nevíte někdo jestli se nechystá nějaká stěna nebo bouldrovka v bohnicích?
  Re: Bohnice 12.02.2010 Chystá! Správcem bude MUDr. Chocholoušek
    Re: Bohnice 12.02.2010 Bude tam, a správcem bude Správce.
Spaní Malta 12.02.2010 Ahoj. Prosím mohl by sem někdo dát telefon na spaní na statku v Maltatalu. Ztratil jsem tel a sním tento kontakt. Díkas.
  Re: Spaní Malta 12.02.2010 Chceš to na nějaký email, nebo takhle veřjně aby to bylo obsazený až tam pojedeš?
    Re: Spaní Malta 12.02.2010 No doufam, ze to bude chtit na mail, protoze mista je tam malo!!!
    Re: Spaní Malta 12.02.2010 Ok! jasně. pošli prosím na
zdnemec@centrum.cz
a díky moc.
      Re: Spaní Malta 12.02.2010 Ne omyl! Posli na mondegreen@seznam.cz !!!
1
...
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
...
2263
Nelly v reklamě Nelly Kudrová v reklamě čsob... co na to řikáte? lezení jako ústřední motiv reklamy na pojištění... ros 21:23:07 12.02.2010odpovědět
  Re: Nelly v reklamě říkáme na to, že ses právě probudil, už to běží dlouho 21:54:34 12.02.2010odpovědět
    Re: Nelly v reklamě ale on to nesděluje jako novinku. on se ptá na názor na tento fakt. zaber, možná na druhý pokus pochopíš :-) zed 22:00:43 12.02.2010odpovědět
      Re: Nelly v reklamě Nevíte jestli nemá ČSOB lezení mezi výlukama z pojištění? JInak reklama pěkná, jedna z mála na kterou jde koukat :-) H. 22:51:43 12.02.2010odpovědět
        Re: Nelly v reklamě dá se ta reklama někam samostatně uložit?
23:53:00 12.02.2010odpovědět
          Re: Nelly v reklamě horolezectví je ve výlukách uplně všude, ale dá se připlatit pokud jsem dobře koukal, což jde taky u většině pojišťoven, ale stojí to taky hafo kaček. Jirka P. 08:52:58 13.02.2010odpovědět
            Re: Nelly v reklamě Kde se to natáčelo, nevíte někdo? Noo noo 08:55:50 13.02.2010odpovědět
              Re: Nelly v reklamě Afrika? 09:02:08 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě Hlubočepské plotny... :) 09:04:04 13.02.2010odpovědět
              Re: Nelly v reklamě Myslim ze Cape Town. max 12:03:27 13.02.2010odpovědět
            Re: Nelly v reklamě Generali pojištuje za snesitelny penize. Např. za vyjezd do itálie na cca 10 dni sem zaplatil něco prez 300. Všeobecná nepojistuje lezeni vubec atd. Tomas 11:56:03 13.02.2010odpovědět
              Re: Nelly v reklamě a to jsi byl za 300 pojistenej na lezeni? martin 15:23:10 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě Ano, vychází to tak. Doporučuji přes jejich stránky on-line. Je to jednoduché, zaplatíš převodem a levnější asi o 15procent.
J. 15:54:34 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě Jo, musíš přidat připojištění "sportovec".
J. 15:55:41 13.02.2010odpovědět
                Re: Nelly v reklamě A to bylo úrazový pojištění nebo pojištění výloh v zahraničí? a na jaký bylo to úrazový popřípadě částky, protože to je taky dost důležitý, pokud má někdo pojištěný trvalý následky úrazu na pár set tisíc tak ti to nic nevyřeší když si uvědomíš že je to na dosmrti....já jen aby to nebyl takovej ten falešnej pocit "zabezpečení" Jirka P. 21:35:41 13.02.2010odpovědět
                  Re: Nelly v reklamě Jinak pojisteni vyloh do zahranici na horolezectvi je pres CHS u Uniqa pojistovny za cca 900,- na celej rok. Jirka P. 22:43:58 13.02.2010odpovědět
            Re: Nelly v reklamě Já mám k úrazovce navíc i lezení do omezené nadmořské výšky. Je to sice dost peněz měsíčně, ale jsem v klidu. Pojistku mám u spol. Uniqa Ondra 23:12:29 13.02.2010odpovědět
  Re: Nelly v reklamě dá sa vidieť tá reklama aj niekde na nete? celkom rád by som si Nellynu pozrel ;-) 11:08:54 13.02.2010odpovědět
    Re: Nelly v reklamě Tak se mrkni na její profil,do deníku a na 8a.nu je mimochodem taky ty pozerači. 12:56:51 13.02.2010odpovědět
      Re: Nelly v reklamě rád by som si Nellynu pozrel V TEJ REKLAME, ty odpovedači... 13:32:51 13.02.2010odpovědět
        Re: Nelly v reklamě Radsi se na to nekoukejte, bude se vam pak spatne spat jako me... david 16:56:32 13.02.2010odpovědět
        Re: Nelly v reklamě V profilech je LEPŠÍ než v tý reklamě,ty pozerači a nezapomeň si při tom mrskat. Superodpovedač 18:16:34 13.02.2010odpovědět
          Re: Nelly v reklamě Superodpovedeč slušně zahlásil :D:D:D TujboPefa 20:20:06 13.02.2010odpovědět
    Re: Nelly v reklamě Pozřel?! :) tulak 19:51:21 13.02.2010odpovědět
  Re: Nelly v reklamě Hlavně to není reklama na pojištění. Teda aspoň co jsem viděl bannery a plakáty. o.. 23:38:34 13.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: