Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English DryTool 14.02.2010 Ahoj, chctel bych se zeptat docela se mi libi drytooling, zkousel jsem to jen s kamarady na preklizce ale chtel bych vyrazit nekam ven, za nedlouho bych mel obdrzet vlastni vybavicku tak bych se do toho chtel poradne oprit, ale nevim moc kam, respek
  Re: DryTool 14.02.2010 Ať tě ani nenapadne lézt v Ádru s cepínama a s mačkama!!! Takhle kurvit krásný píseček... S tím dryt
  Re: DryTool 14.02.2010 no ty voe, to je hodne blbej napad....na pisek...na to fakt zapomen...
    Re: DryTool 14.02.2010 vzdyt jsem psal ze to je asi spatnej napad, a poradite mi taky nekdo na co jsem se ptal nebo jste tu
      Re: DryTool 15.02.2010 Jestli myslíš lezení s cepínama po skále, tak na všech nepískovcových skalách (natož na písku) u nás
  Re: DryTool 15.02.2010 Krkavka v Podkrkonoší, možná i lom u Kozy v Oldřichově. Celkem obsáhlá diskuse o Krkavce je zde:
    Re: DryTool 15.02.2010 díky, o tý krkavce se dá najít i trochu víc, i když vypadá to tam spíš převážně na těžší cesty, kouk
Roháče 14.02.2010 Ahoj
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém lezení v roháčích? Je mi jedno jestli to bude boulder nebo vícedelka uvitam jakoukoli informaci.
Děkuji za odpovědi
  Re: Roháče 15.02.2010 o lezeni v Rohacich vim, ze bylo striktne zakazane
    Re: Roháče 15.02.2010 Hlavně to je všechno kupa sr..
jizerky 13.02.2010 ahoj lezci,
chtěl bych se zeptat, kde je v jizerkách nejlepší lezení(myšleno, aby to lezení nebylo žádné pětikrokové tinťítko, ale nějaké větší kousky, kde má člověk pocit že i leze:) ) a je tam větší soustředění takových to skal. Případně doporučt
  Re: jizerky 13.02.2010 Tak třeba údolka na NOS, ta má aspoň 30 metrů. Vono vyškrábat se na Zvon taky není tak úplně legrace
    Re: jizerky 13.02.2010 jj taková Spirálová ... to už je pěknej kousek lezení
      Re: jizerky 14.02.2010 Já vím, ale ve své oblasti je Zvon spíše takový osamělý větší kousek:)
spirálová? na jaké je
        Re: jizerky 14.02.2010 U Zvonu mas taky Vinicnou plotnu, Svini kamen...
          Re: jizerky 14.02.2010 Tak v okolí zvonu toho je mnohem víc, tak například Žába, Sviní Kámen,
Jizerský kostelík(na
            Re: jizerky 15.02.2010 Na Frýdlantské cimbuří je hromada 20-30 metrových cest. Na Nos to je údolkou určitě minimálně 50m. K
telemark 13.02.2010 Ahoj, nevite nekdo, jestli se da v Brne pujcit telemarkove vybaveni (lyze a boty). Diky.
Osp 13.02.2010 zdar,
nevíte někdo jaký jsou ted aktuální lezecký podmínky v Ospu, tzn nebyl tam teď někdo?? předpověď je tak nepříznivá až se mi tomu nechce věřit..dik
  Re: Osp 14.02.2010 Zítra v noci se vrací kamarádi, tak snad ti sem něco napíšou.
    Re: Osp 14.02.2010 Hoď sem info. Taky se tam chystáme, ale předpověď je fakt na pikaču. Dík
Lezecka stena Trutnov Na Nivach 13.02.2010 Dela nekdo na tehle stene udrzbu? Pulka spoustecich karabin je probrousena vice nezli je zdravo. Jinak je to docela pohodove misto. Ocelove karabiny stoji par korun.
  Re: Lezecka stena Trutnov Na Nivach 13.02.2010 Dělal jsem tam údržbu s 3ma kámošema tak před 2ma rokama(nový cesty, chyty atd.). Vždy byl problém s
Nelly v reklamě 12.02.2010 Nelly Kudrová v reklamě čsob... co na to řikáte? lezení jako ústřední motiv reklamy na pojištění...
  Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 říkáme na to, že ses právě probudil, už to běží dlouho
    Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 ale on to nesděluje jako novinku. on se ptá na názor na tento fakt. zaber, možná na druhý pokus poch
      Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 Nevíte jestli nemá ČSOB lezení mezi výlukama z pojištění? JInak reklama pěkná, jedna z mála na ktero
        Re: Nelly v reklamě 12.02.2010 dá se ta reklama někam samostatně uložit?
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 horolezectví je ve výlukách uplně všude, ale dá se připlatit pokud jsem dobře koukal, což jde taky u
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Kde se to natáčelo, nevíte někdo?
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Afrika?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlubočepské plotny... :)
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Myslim ze Cape Town.
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Generali pojištuje za snesitelny penize. Např. za vyjezd do itálie na cca 10 dni sem zaplatil něco p
              Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 a to jsi byl za 300 pojistenej na lezeni?
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Ano, vychází to tak. Doporučuji přes jejich stránky on-line. Je to jednoduché, zaplatíš převodem a l
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jo, musíš přidat připojištění "sportovec".
J.
                Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 A to bylo úrazový pojištění nebo pojištění výloh v zahraničí? a na jaký bylo to úrazový popřípadě čá
                  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Jinak pojisteni vyloh do zahranici na horolezectvi je pres CHS u Uniqa pojistovny za cca 900,- na ce
            Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Já mám k úrazovce navíc i lezení do omezené nadmořské výšky. Je to sice dost peněz měsíčně, ale jsem
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 dá sa vidieť tá reklama aj niekde na nete? celkom rád by som si Nellynu pozrel ;-)
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Tak se mrkni na její profil,do deníku a na 8a.nu je mimochodem taky ty pozerači.
      Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 rád by som si Nellynu pozrel V TEJ REKLAME, ty odpovedači...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Radsi se na to nekoukejte, bude se vam pak spatne spat jako me...
        Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 V profilech je LEPŠÍ než v tý reklamě,ty pozerači a nezapomeň si při tom mrskat.
          Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Superodpovedeč slušně zahlásil :D:D:D
    Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Pozřel?! :)
  Re: Nelly v reklamě 13.02.2010 Hlavně to není reklama na pojištění. Teda aspoň co jsem viděl bannery a plakáty.
péřák 12.02.2010 ahoj,nemáte někdo kontakt na paní z liberce, která šije doma spacáky? Mám od ní spacák a potřeboval bych ho upravit..
Bohnice 12.02.2010 Ahoj, nevíte někdo jestli se nechystá nějaká stěna nebo bouldrovka v bohnicích?
  Re: Bohnice 12.02.2010 Chystá! Správcem bude MUDr. Chocholoušek
    Re: Bohnice 12.02.2010 Bude tam, a správcem bude Správce.
1
...
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
937
938
...
2263
Osp zdar,
nevíte někdo jaký jsou ted aktuální lezecký podmínky v Ospu, tzn nebyl tam teď někdo?? předpověď je tak nepříznivá až se mi tomu nechce věřit..dik kuba 13:10:13 13.02.2010odpovědět
  Re: Osp Zítra v noci se vrací kamarádi, tak snad ti sem něco napíšou. Tonda 01:29:43 14.02.2010odpovědět
    Re: Osp Hoď sem info. Taky se tam chystáme, ale předpověď je fakt na pikaču. Dík
Oliváč 09:25:23 14.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: