Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: 100 19.02.2010 Asi je dobře, že to tam někdo vzal pořádně do rukou!
    Re: 100 19.02.2010 Pleticha se asi zblaznil. Chce v Labaku hlidat lezeni za deste.Uz vidim davy pod Vojtechem jak cekaj
      Re: 100 20.02.2010 Ahoj Marťas!
Nemám pocit, že bych se zbláznil. Jen prostě chci, aby se používal zdravý lezeck
  Re: 100 19.02.2010 Prd udelali pravidla. Ty jsou snad jasný pro všechny ne? Náčelník má pravdu, zkus sam delat spravce
costa blanca 18.02.2010 Ahoj, Nemate nekdo nahodou pruvodce na Costa Blanca v el. podobe. Kdysi se ne netu nejaky povaloval ale uz je fuc. Diky
  Re: costa blanca 19.02.2010 Potřebovati data. Kde to je? Je tam hezké lezení? Jééé, ty panáky noste sem.
Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 Zdarec...máte někdo typ na šroubovací karábly s velkou příčnou pevností? Ne ocelovku...díky
  Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 největší pevnost mají určitě Valtrofky
    Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 nevim jestli je to joke nebo pravda, ale myslim ze tyhle uz jen tak nesezene, ne? takze neco realnej
      Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 asi blbá votázka, ale na co to potřebuješ? a proč ne vocel? (mmch, největší pevnost napříč bude u ře
        Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 vybírám co nejlepší karably....a rozdil je hlavne v pricny pevnosti a pri otevrenym zamku...zavreny
          Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 aha, takže žádný speciální požadavky, jánevim šlaklajna mezi vajoletkama či co. takže jdi klidně do
          Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 kdybych karabiny neměl, zamněřil bych se spíš na co nejmenší hmotnost
          Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 Rozdil je hlavne v keylock/non keylock, svetlost karabiny, velikost, vaha. A taky jestli se da dobre
  Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 Karabiny na Ferraty. Označeni K v kroužku. Požadavky na jejich pevnost jsou vyšší. Jinak všeobecně v
    Re: Karabina - příčná pevnost 18.02.2010 můj matroš má minimálně 22KN, norma je jenom 20??
      Re: Karabina - příčná pevnost 19.02.2010 Jo, norma pro horolezecké karabiny je 20kN. Pro pracovní spojky 15kN. Bavíme se o karabiných. Na smy
Ó, horo 18.02.2010 Ahoj, dá se ještě někde sehnat tahle knížka??
(Ó, horo..)
  Re: Ó, horo 18.02.2010 Ještě jsem to nepřečetl a nenapsal recenzi, na internetu asi ani nikdo jiný:)
Ó, horo - histo
    Re: Ó, horo 18.02.2010 Něco málo zmínky také tady:
    Re: Ó, horo 18.02.2010 Info o křestu kihy 16. listopadu 2009 bylo také v CAO News 11/09. Zmiňovaná Roudnice:
  Re: Ó, horo 18.02.2010 vkusové jsou různé, mě to přišlo takové nemastné neslané, pečlivé ale nepoutavé, kdo čeká něco na zp
  Re: Ó, horo 18.02.2010 vyprodáno. viz EC:
    Re: Ó, horo 18.02.2010 ..tak to je smůla..
    Re: Ó, horo 18.02.2010 Nejlepší informace jsou přímo ze severu;)
Tak ještě autoři: Hozák Josef, Kukačka Leopold, Ple
ledy Maltatal 18.02.2010 Ahoj!
Jedu s partakem na prodlouzeny vikend pristi tyden cca 24.-28.2. na ledy do Maltatalu. Nechcete se nekdo pridat? Melo nas jet puvodne vic obytnym autem, ale ve dvou se to nevyplati. Petr
Psyche 18.02.2010 nemáte někdo odkaz na Psyche?
  Re: Psyche 18.02.2010 máme
  Re: Psyche 19.02.2010 Koukni na warforum určitě to tam najdeš, myslím že tam jsem to stahoval já.
  Re: Paklenica 18.02.2010 primo u cedule zakaz kempovani stojej na plazi bezne nemecke, francouzske i spanelske kempry. My si
    Re: Paklenica 18.02.2010 Super, díky za info. Taky jsem slyšel, že se dá přespat v těch polorozpadlých domech co jsou u vstup
  Re: ferrata v jizerkách 17.02.2010 NÉÉÉÉ! Děs, běs a hrůza!! Klettersteigy patří někam úplně jinam ...
V tomhle případě, jestli
  Re: ferrata v jizerkách 17.02.2010 Střízlivě uvažující člověk si uvědomí, že nástup na Frýdlantské cimbuří (3/4 až 1 hodina) odradí kaž
  Po stopách Baťovy dálnice. 17.02.2010 Jestli by se spíš nedaly k popolézání využít tyhle oběkty z jiného článku na ldnesu:
  Re: ferrata v jizerkách 17.02.2010 Proč ne. Rodinky s dětmi z Polska a Německa po celým úbočí kopce. Policajt dojede do půlky svahu gaz
Žiarská dolina - krádež 16.02.2010 Skialpinisti bacha!
Byli jsme na skialpech ve Ždiarské dolině a parkovali jsme ve Ždiaru na placeném parkovišti před závorou. V neděli/pondělí 14-15.2.2010 nám ukradli všechny kola u oktávky, tak tam neparkujte. Parkování se dá domluvit prý na hors
  Re: Žiarská dolina - krádež 16.02.2010 takže jste parkovali tam kde se nesmí před závorou, nebo jste zaplatili a parkovali za ní a někdo vá
    Re: Žiarská dolina - krádež 17.02.2010 Bohužel praxe je taková, že placené, neznamená hlídané... :/
      Re: Žiarská dolina - krádež 17.02.2010 Znamy nenasel pod Ziarskou dolinou uz ani ten zbytek. Tam se krade neskutecne. Neco jako v Bilem pot
  Re: Žiarská dolina - krádež 17.02.2010 Mi nejak neni jasne ci to teda bolo v Beliankach v Zdiari alebo v Zapadnych Tatrach v Ziarskej dolin
    Re:Tatry- krádež 18.02.2010 Nám cca.před 6 roky na odbočce na Brnčálku vykopli boční okna u auta a ukradli co šlo , mobil, dro
      Re:Tatry- krádež 18.02.2010 Hlavně, že tam ti kokoti slovenští vybírají všude za parkování. Služby nula, riziko maximální. Kdyby
        Re:Tatry- krádež 18.02.2010 to máš bohužiaľ pravdu.. :-(( v zlepšenie veľmi nedúfaj, bude sa to už iba horšiť - ak to je vôbec e
          Re:Tatry- krádež 18.02.2010 Jo kamosovi taky ukradli vsechny kola nekde pod ziarskou chatou...A to jeho vuz byl totalni asi 15 l
  Re: Žiarská dolina - krádež 18.02.2010 nas pani, co vyberala za parkovanie, hned upozornila, ze ak chceme prespat na chate, auto by sme nem
  Re: Žiarská dolina - krádež 18.02.2010 Ono by to mělo srát především místní podnikatele a lidi, že tam mají straku. Předpokládám, že nikdo
    Re: Žiarská dolina - krádež 18.02.2010 to je strasna hanba, takto by to nemalo vobec byt NIKDE na svete..kokoti su vsade ale tohto sa bojim
      Re: Žiarská dolina - krádež 19.02.2010 Me ta zlost potom co nas vykradli v jedny lezecky oblasti v zahranici stale drzi a dycky kdyz ctu v
    Re: Žiarská dolina - krádež 19.02.2010 Ste nevideli film Orlie pierko? Tiez vsetci vedeli ktopasuje a stale nie a nie ich chytit. V Tatarac
Maltatal ci jine ledy 16.02.2010 Ahoj, nechysta se nekdo jeste tuto sezonu na ledy treba do Maltatalu a ma volne misto v aute? Rad bych si vyzkousel neco snazsiho jako zacatecnik. Beny
1
...
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
935
936
...
2263
  Re: 100 Asi je dobře, že to tam někdo vzal pořádně do rukou! vv 06:56:08 19.02.2010odpovědět
    Re: 100 Pleticha se asi zblaznil. Chce v Labaku hlidat lezeni za deste.Uz vidim davy pod Vojtechem jak cekaji az uschne nekdy do dubna... Martas. 20:03:06 19.02.2010odpovědět
      Re: 100 Ahoj Marťas!
Nemám pocit, že bych se zbláznil. Jen prostě chci, aby se používal zdravý lezecký rozum, nic víc. Pro jistotu vykoukni z okna, jaké je letos počasí na lezení. Jeník Pleticha 10:50:35 20.02.2010odpovědět
  Re: 100 Prd udelali pravidla. Ty jsou snad jasný pro všechny ne? Náčelník má pravdu, zkus sam delat spravce tlamo. 21:01:03 19.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: