Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English hochalpenstrasse 23.02.2010 ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s zimnim prijezdem pod severku glockneru k franz-josefs-hohe [na strankach pisi, ze cesta je zavrena do zacatku kvetna] potazmo s podminkami, ktere tam jsou nyni [hlavne jestli se tam
hochalpenstrasse 23.02.2010 ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s zimnim prijezdem pod severku glockneru k franz-josefs-hohe [na strankach pisi, ze cesta je zavrena do zacatku kvetna] potazmo s podminkami, ktere tam jsou nyni [hlavne jestli se tam
Počasí orava 23.02.2010 Ahoj,
nemáte někdo tipy na stránky, kde najdu nějakou relevantní předpověď počasí na Oravu (ev.slovenské hory). Dík. V
  Re: Počasí orava 23.02.2010 laviny.sk
krkonoše na skialpech 22.02.2010 Ahoj, mohl byste mi nekdo poradit, kde je to v Krkonosich dobre na skialpy? Dik.
  Re: krkonoše na skialpech 22.02.2010 Zeptej se ve Vrchlabí na KRNAPu
  Re: krkonoše na skialpech 23.02.2010 Čau, dobré to tam není asi skoro nikde, ale jezdí se Úpská jáma ze Studny, Krakonošovy zahrádky a v
    trasy 23.02.2010 Jj, mimo znacky je pohyb zakazany. Ale v podstate k jezdeni se hodi skoro vsechny stale lavinove sva
  Re: krkonoše na skialpech 23.02.2010 Je tam mnoho pěkných tůr a sjezdů v okolí Luční Hory a Kozích Hřbetů, je však většinou lavinový teré
Finale Ligure průvodce 22.02.2010 Ahoj, nemá někdo naskenovaný průvodce: Finale 007 - Rock Climbing Finale Ligure.http://www.cordee.co.uk/CCE202.php
Díky
Finale Ligure průvodce 22.02.2010 Ahoj, nemá někdo naskenovaný průvodce: Finale 007 - Rock Climbing Finale Ligure.http://www.cordee.co.uk/CCE202.php
Díky
maltatal po 154887 té 22.02.2010 ahoj, kolem maltatalu hlásí teď na víkend přes noc -3 až -2 stupňů a přes den kolem nuly - má to cenu tam jet?
  Re: maltatal po 154887 té 22.02.2010 rozhodně namá, co bys tam chtěl jako dělat
    Re: maltatal po 154887 té 22.02.2010 lézt ledy
  Re: maltatal po 154887 té 22.02.2010 No, vzhledem k tomu, ze predpoved pocasi oznamuje na cely tyden fen (=teply vitr), nulovou izotermu
    Nejen ledy v Maltatalu 24.02.2010 Lezli jsme tam 4 dni ledy a šlo to i při oteplení. Když je hnusně na sluníčku a když je hezky ve stí
Bolest předloktí 22.02.2010 Ahoj lezci, mám dotaz na obvyklé téma - bolest. Nějakou dobu mi to spokojeně lezlo (mluvím teď o umělé stěně) a najednou, z ničeho nic, se mi začalo stávat, že mě po pár krocích začnou bolet předloktí (vnější strana, zhruba v polovině). Není to bolest že
  Re: Bolest předloktí 22.02.2010 Tvořící se zánět s přetížení? Pokud tě to bolí už dva měsíce tak je to divné.Mně dva měsíce bolel pr
  Re: Bolest předloktí 22.02.2010 jj, hned minimálne pauza aspon mesic a príp. doktor, ale urcite dal uz nelez, dva mesice to pokouset
  Re: Bolest předloktí 22.02.2010 Vnější strana, to jako na malíkové hraně?
Bude to minimálně přetížené. Klid, opatrně protahov
    Re: Bolest předloktí 22.02.2010 Vnější stranou jsem myslel tu, na které ve zvýšeném množství rostou chlupy.
Dík moc z
      Re: Bolest předloktí 22.02.2010 no mne tu poradili lez jinak nez doted. V mem pripade to bylo - zacni lezt po velkych chytech ve vel
        Re: Bolest předloktí 22.02.2010 Docela se vyplati poradnej strecink pred lezenim, pokud to boli po lezeni neni spatny ledovat. A tak
      Re: Bolest předloktí 22.02.2010 Jediná dlouhodobá odpověď na takovéto problémy je dle mého názoru strečing. A ne pouze ve formě klas
        Re: Bolest předloktí 22.02.2010 jojo, toto je nejlepsi rada, ovsem az odezni to nejakutnejsi. Dokonce clovek muze lizt, ale musi ved
          Re: Bolest předloktí 23.02.2010 proc lazar?
            Re: Bolest předloktí 23.02.2010 ...ještě bych doporučil zaměřit se na případné uvolnění a rehabilitaci krční páteře a hlavně omezit
  Re: Bolest předloktí 24.02.2010 Díky všem za informace! Vidím, že zdaleka nejsem sám. Budu mazat Dolgitem, protahovat ještě víc než
boulderovka 22.02.2010 Prosím o informaci: Jakou barvou (nátěrem) se natírají desky na boulderovce, aby neklouzaly? (Barva+písek?). A jaký je průměr šroubu k přichycení chytů (předpokládám, že je u všech stejný?). Kam nejlépe na chyty? Plánuju něco na tréning. Za jakékoliv info
  Re: boulderovka 22.02.2010 na barvu se vyprdni a na piskovani uz vubec - spousta prace a potom spousta bordelu, jak se to drol
    Re: boulderovka 23.02.2010 jediny s cim se stotoznim tak je to ze se vyprdni na barvu - spousta prace na nic. Chyty koupis na s
      Re: boulderovka 23.02.2010 Díky za odpovědi. Desky už mam 2,7 mm, byly výhodně tak co :). Buldoky mam vyhlídnutý jen jsem zatím
        Re: boulderovka 23.02.2010 Chyty se vyplati koupit postupne, treba od ruznych firem a hlavne co nejvic. Par dobrych drevenych t
          Re: boulderovka 23.02.2010 vedle te ruky-nohy jsem mu tam doporucil i vruty
A od nej chapu tu bouldrovku jako do
            Re: boulderovka 23.02.2010 Pokud to bude mut jako ja velkej previs a strop tak tam opravdu nema smysl nic piskovat, protoze ta
              Re: boulderovka 23.02.2010 No von Martas je vatař.Von obědvá v Hiltonu ,jak psal jinde a lezení má tutově zmáknutý. Jinak chyty
                Re: boulderovka 24.02.2010 Ještě jednou díky za rady! Mam 3 desky 1,25x2,5m x 27 mm, tak z toho už něco pěknýho vytvořim. Ještě
Lezečky 22.02.2010 Co si myslíte o nazovacích lezečkách versus šněrovačkách? Výhody/nevýhody.
  Re: Lezečky 22.02.2010 záleží, co ti víc vyhovuje..Každej si potrpí na něco jiného. Osobně mám sucháče a sem spokojen.. (tk
1
...
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
934
...
2263
hochalpenstrasse ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s zimnim prijezdem pod severku glockneru k franz-josefs-hohe [na strankach pisi, ze cesta je zavrena do zacatku kvetna] potazmo s podminkami, ktere tam jsou nyni [hlavne jestli se tam da dojet]. pripadne jaky je alternativni pristup pod stenu do glocknerbivaku [nejjednodussi a nejkratsi].
diky za info.
-s- sekeromlat 15:43:00 23.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: