Mohl by me nekdo poradit a pripadne dat blizsi informace k nejake pekne a lehke(A1/A2 + dobre standy) hakovace v Anica kuk? Premyslel jsem o Brid Klina.
Lezl jste to nekdo? Jde to bez kladiva pokud jo jaka je pak obtiznost?
chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s zimnim prijezdem pod severku glockneru k franz-josefs-hohe [na strankach pisi, ze cesta je zavrena do zacatku kvetna] potazmo s podminkami, ktere tam jsou nyni [hlavne jestli se tam
chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s zimnim prijezdem pod severku glockneru k franz-josefs-hohe [na strankach pisi, ze cesta je zavrena do zacatku kvetna] potazmo s podminkami, ktere tam jsou nyni [hlavne jestli se tam
Mohl by me nekdo poradit a pripadne dat blizsi informace k nejake pekne a lehke(A1/A2 + dobre standy) hakovace v Anica kuk? Premyslel jsem o Brid Klina.
Lezl jste to nekdo? Jde to bez kladiva pokud jo jaka je pak obtiznost?
osobně jsem to nelezl, ale někdo mě říkal , že prej je to už posílené nýty. Takže už žádné psycho, jak tomu bývalo dřív..(staré skoby a zakládačka).
Tak mě napadá -najeb se do nějaké sportovní zakládačky (třeba karaoke na debeli kuk. Volně za 8. Sou tam nýty, ale i dlouhé pasáže bez nich, takže zakládačka tě nemine).
Zkoušel jsem Spomin - a pytel. Zarostly, stary skoby, spatny standy. Tam vejs by prej meli bejt nejty ale tak vysoko jsem se nedostal. Mozna by bylo dobrý obejít první 4 délky pod trapez tou volnou cestou z prava. A v trapezu bacha vratit se uz moc nejde. Osobne me paklenice v otazce hakingu dost zklamala. Hodne stesti.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.