Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bezlepková dieta 25.02.2010 Ahoj, nenašel by se někdo, kdo má osobní zkušenost s bezlepkovou dietou? Letíme v pondělí do Siruany a přemýšlím jaké jídlo si s sebou zabalit, popřípadě jestli je možné něco sehnat namístě? S dietou právě začínám, bude se mi určitě hodit i ty nejzákladně
úvazek Edelrid Loopo 25.02.2010 Ahoj,
nedávno jsem objevila sedák Edelrid Loopo a jelikož jsem něžného pohlaví, tak mi hned učaroval svým designem a originalitou řešení. Uvažuji do budoucna o jeho koupi, ale nejsem si jistá, jestli ty vymoženosti nejsou na úkor bezpečnosti. Tak j
  Re: úvazek Edelrid Loopo 25.02.2010 Vypadá hezky s neotřelím designem, to musím uznat, a le je to sporťák tak na závody nebo na umělku,
    Re: úvazek Edelrid Loopo 25.02.2010 Jj mám na to stejný názor, jenom s těma poutkama: dají se tam připevnit další nějakym edelriďáckým p
Horolezecký zpěvník 25.02.2010 Nevím, jestli už to někdo sem nedal, ale například "Pojď se mnou na Boubín" od Milana Drobného.
  Re: Horolezecký zpěvník 25.02.2010 tak tohle je trošku mimo původní vlákno
Lezení na Elbě 24.02.2010 Zdar!
Potreboval bych nejake dobre info o lezeckých oblastech na Elbe. Na lezci je jenom jeden clanek o tom ze existuje pruvodce. Coz je sice fajn ale nebudu kupovat pruvodce za 700 kdyz je k celemu Toskansku a o Elbe tam bude deset stran.
B
  Re: Lezení na Elbě 24.02.2010 ahoj, my tam byli loni na kolech a táhli sebou i lezecké věci,na základě toho, že existuje tak drahý
    Re: Lezení na Elbě 24.02.2010 to je všechno ukrutnej omyl a blamáž. na žádný Elbě nikdy žádný lezení nebylo, teda do tý doby, než
      Re: Lezení na Elbě 25.02.2010 Hm... takze to stoji za hovno jo? To ste me moc nepotesili.. Ja cekal ze to bude neco podobnyho jako
        Re: Lezení na Elbě 25.02.2010 Výše uvedené postřehy jsou bohužel pravdivé. Na Elbě hledej jiné vyžití než lezení (potápění, cyklis
          Re: Lezení na Elbě 26.02.2010 Opravdu jen kvaky max do 15m. Fetovaia je jak 10m Hlubocepy nebo Stranska, tak 15 cest do 7m a vše n
Zájezd - Finale Ligure 24.02.2010 Ahoj, v sobotu 27.2 jedeme na jih. Finale Ligure. Jsme už tři a sháníme posledního do auta. Odjezd možný z Brna. Návrat 7.3 večer. Kontakt: 739 096 097, ales.vyslouzil@gmail.com. Alda
Průvodce Labák 24.02.2010 Pomozte! Má cenu koupit si toho nového německého průvodce na Labák? Cena mi přijde hodně vysoká. Dík.
  Re: Průvodce Labák 24.02.2010 Ja bych si pockal na novyho ceskyho pruvodce, melo by se na nem snad uz pracovat, je fakt ze Kittler
      Re: Průvodce Labák 24.02.2010 Narvi si to tam sám anonyme:)
        Re: Průvodce Labák 24.02.2010 :-)))))
        Re: Průvodce Labák 24.02.2010 hm ty si vtipnej, a kde to mám asi sebrat? kdybych ty nakresy měl, tak tu nepíšu aby je tam dali, pa
          Re: Průvodce Labák 25.02.2010 pako si ty, nepavouku
    Re: Průvodce Labák - paráda 24.02.2010 Pěkně to Piškot vystihl! Nádherný článek!!
    Re: Průvodce Labák 24.02.2010 Kdyz ctu ten clanek od Piskota,tak bych taky radejc pockal na Pavoukovo provodce.Ale kazdy se musi r
  Re: Průvodce Labák 24.02.2010 Pokud ti nevadí němčina, Kittlerův průvodce není špatnej.
Uvedení Ranpy na pravou míru: liter
  Re: Francie v březnu 24.02.2010 cim jizneji, tim lepe. Kalanky asi supr. Ardeche je uzavrena a cely den na slunicku, takze asi taky
    Re: Francie v březnu 24.02.2010 Loni bylo v provance přes den krásně - kolem 20 stupňů, v noci někdy k nule a celkem dost to foukalo
Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 Ahoj, řeším dilema při koupí zimního spacáku - peří (7-9 tis)/duté vlákno (3 tis). Jaká je zkušenost s životnosti peřáku oproti dutému vláknu? Předpokládané použití - jedna akce na cca 3 týdny (teploty 0 až -15, u moře - tzn větší vzdušná vlhkost, spaní c
  Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 Mám jenom péřáky, ale nejsem si jistý jestli ho využiješ. To co píšeš je spíš hodně rekreační využit
    Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 A můžu se zeptat, jaká je tvá zkušenost s degradací peřáku po určité době používání? Co se mě týká t
      Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 Nejstarší péřák má 8 let a je pořád funkční a dobrý. Skladování ve skladovacím obalu, balení do komp
        Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 Ok, dík za názory!A můžu ještě technickou? Máš nějaké zkušenosti s navlháváním peří, o kterém se všu
  Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 ahoj Mirku, Mám zkušenosti s Bivakem 3D eco. Délka 180 pro postavu 175 stačí. Spacák je po sbalení v
  Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 Doplňuji, že spát budeme ve stanu.... :-)
    Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 24.02.2010 Ve stanu spacák zvenčí vlhne asi víc než v záhrabu - kondenzát stéká po látce do spacáku, kterým se
      Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 25.02.2010 teď jsme se zrovna vrátili ze zimní výpravy z Norska, máme péřové spacáky Sir Joseph, zatím jedou čt
        Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 25.02.2010 Mám péřák asi 7let a je stále super. Komfort šel určitě dolů, ale né nějak výrazně. Používám ho doce
        Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 25.02.2010 Můžu se zeptat, jaký máte konkrétně model? Jde o typ s membránou nebo bez? Předem děkuji za odpověď
          Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/1200 04.04.2010 Ahoj, já mám 2 spacáky o Warmpeace- péřové a naprostá spokojenost. Pokud tě to zajímá přečti si tot
horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Rozhodl jsem se, že udělám horolezeckej zpěvník. Ale horolezeckejch písniček moc není. Znáš li nějaké, poraď. Kritéria: Musí bejt o některé z lezeckých disciplín vč. lyžování, o velehorách anebo tam velehory alespoň musí hrát významnou roli ("Divokej
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Proč bychom se báli na Prachovské skály; Kde domov můj ... Boriš umí po skalinách; Horo, horo vysoká
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Je to opravdu bída. Se spolulezcem jsme se o tom bavili nedávno a jediné, co nás napadlo bylo "
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Pokud se počítají i krátké lezecké vsuvky, tak třeba Olympic - Dej mi víc své lásky (..sjet po zadku
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 olympic ne, hoptropaci jsou tak na hrane.
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Zajímavý počin, doufám že se pak pochlubíš.
Našel jsem:
* Antelao (Epy de Mye/
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 A hlavne nezapomenout tu pisnicku od Petra Nagy, myslim, ze se jmenuje Kristynka, ta je nejlepsi :)
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 to jo, kristynka muze bejt
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Je jich fůra, lezení se dá najít skoro v každý písničce, jen si na ně vzpomenout.
Monter Blue
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Monter blues - to jsou spíš vejškovky
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 antelao - dobrý.
kalendář - ještě ok
bílé skály významná oblast - no velkolom čertovy
        Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Nohavica, Divoký koně, bez uzdy a sedla krajinou řek a hor
          Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 no tak to ne, to uz je opravdu o konich a ne o horach
        Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 to urcite jo, toto budiz etalon horolezecky pisne
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Ten Nohavicov Vrchol má aj super originál - Vysockij: Veršina.
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 A ešte ma napadla pesnička Nanga Parbat (Himaláje) od Bukasového masívu.
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Od Vysockýho je taky píseň Kamarád, kde jsou hory tou podstatnou částí poznání. Dále Greenhorni maj
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Ivo Cicvárek: Hory
Radůza: Tam, pod Ještědem - jestli autorku chápu správně, text je
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Věra Martinová: Až na vrcholky hor
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Tohle se asi nepočitá - Pearl Jam: Jeremy ("drawing pictures of mountain tops with him on top&q
      Re: horolezeckej zpěvník 03.10.2010 Rád ses mi toulal a rád ses mi ztrácel sám,
to hory tě táhly, tak dávno jak dávno tě znám.
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 to si myslim, ze bude jedina pisen tykajici se jine discipliny nez velehor (skoro vse), pisku (horol
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Ivan Mládek - Lavina
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 a eště Ivan Mládek - Sněžná bába
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 ...Zelenáči či Greenhorns - Matterhorn! :-)
        Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 nejlepší je písnička: Život to je Adršpach!
          Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 horolezecká hymna nejen plzeňských VHťáků Chumelí se chumelí, tma je jako v ...
          Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 nemáte ji nekdo v mp3
            Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 nejlepší je písnička: Život to je Adršpach!
nemáte ji v mp3?
              Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 nemá ji nikdo, anóbrž při zpěvu této písně zpravidla nejni možno ani sedět a udržet peristaltiku na
                Re: horolezeckej zpěvník 19.02.2012 A textík by nebyl? Nějak se mi to nedaří vygooglit...
              Re: horolezeckej zpěvník 09.12.2011 No onehdá jsme to hráli s Adept Blues Bandem v Ádru za podpory pěveckého dua Mocek & Pete, tak a
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Mládek: Češi robia kraviny, uvolnujú laviny ... :D
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Zapoměli jste na Ó hory od Stromboli :)
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 To už nahoře je napsaný, ale třeba taková stará předělávka na motivy Měla vlasy samou loknu, kterou
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 sem si akurát vzpomnělo na píseň vo trvale zasazenejch jisticích pomůckách "žáhádnej néhéví co
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 anebo taky je pěkná ta vo tom lezení šéfredaktora autdůrovýho bulváru v tatrách: "dóle pod strá
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 jsem asi natvrdlej ale nechapu:) ??
        Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 ják nechápu? dyť tam máš vodborně metalurgicky specifikovanej materiál pro trvale zasazený jisticí p
          Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Jo vono to má ještě druhou sloku - tak v tom případě beru! Škoda že se to tématicky blíží zase písku
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Vojta Kiďák Tomáško - Balada z hor =-) ukázková kytara... Podivnou baladu zpíval,že pokořil nejvyšší
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 to jo, neco takovyho jsem myslel
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Jj, on ho jak se divam uz nahore nekdo uvedl. Stejne tak jako Pisen o priteli - Vysocky/Nohavica a M
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 divadlo Sklep - Lavina
      Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Dobrej zdroj jsou taky různý oddílový kavry klasickejch vypalovaček, viz webovky Humanity a VSAK neb
        Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 prokletá vůně hor
          Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Fešáci - Matterhorn (nebo to je ten samej co od Zelenáčů?)
            Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Věra Martinová - Hora ledová.
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 V 50. letech minulého století se objevila žertovná píseň na nápěv jodlované Písně osamělého pastevce
    Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Myslím že se to jmenuje taky Nanga Parbat a je to od skupiny RUFUS, hledej na netu, maj to tam ke st
  Re: horolezeckej zpěvník 24.02.2010 Pavel Bobek: Pojd stoupat jak dym...
    Re: horolezeckej zpěvník 22.09.2010 jojo. to je moje nejoblíbenější lezecká píseň, už sem se bál, že ji tu nenajdu.
      Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Ještě bych reagoval : Psi Vojaci - Nejvyšší vrcholek
  Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Jedna slack linova :o) Peha.)Chodec na lane.
  Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 anebo tady ta je pěkná, ale přidávám jen ukázku, abych se nedostal do problémů, někomu by se mohl zd
    Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Vsechno sou to sladaky a cajdaky -
uz nekolik let je horolezeckou hymnou Andela! (Nevideli
    Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 bylo by zajímavé zveřejnit tu vulgarni variantu, ja znam jen tu co končí veršem "no a to je vše
      Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 a proč zrovna tady, napiš email a něco ti naposíláme "honzo"
        Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 No původně jsem chtěl zůstat v anonymitě abych v případě, že se na zpěvník vyseru, nemusel zodpovída
        Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Jen to pište sem, Honza není jedinej co ho to taky zajímá.
  Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Na první verzi PDF se také těším, to by si tu zasloužilo i článek, ten by si pak ovšem notně zaslouž
    Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Pokud vim tak napr. na pruvodciku na Susky je Spek s kajtrou na zadech, visici v nejakym previse.
      Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 znáš snad jiného kytaristu který by si byl víc zasloužil přední stránku horolezeckého zpěvníklu? :))
    Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Horolezecká lidová na námět písně ,, náhrobní kámen ,, Petra Nováka.
Když půjdeš po c
      Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 pojd se mnou na boubin - drobny
  Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 život to je adršpach
je přetextovaná písnička Zlato Severu
akordy http:
    Re: horolezeckej zpěvník 25.02.2010 Taky bych ještě zařadil:
Prijechali Astrachanci,
mnogo vodky vypili,
vsje dévuš
      Re: horolezeckej zpěvník 26.02.2010 A co tak Kota 8000 od Zalmana?
        Re: horolezeckej zpěvník 10.03.2010 Tleskač, 2. písnička na cD z divadla pod lampou 02
        Re: horolezeckej zpěvník 13.03.2010 navrhuju od rimortisu - prokletí hor....i když na španělku to asi nebude :-))
    Re: horolezeckej zpěvník 22.09.2010 Cau, zatim je to ve stavu ze jsem vytridil pouzitelny songy a jeste jsem se nedostal k tomu poshanet
      Re: horolezeckej zpěvník 22.09.2010 Budu držet palce, když slyším někde zpívat o lezení tak na tuto vzpomenu. Asi na to máš nějaké krité
        Re: horolezeckej zpěvník 22.09.2010 Kriérium je jednoduchý, cajdáky nebrat a když jo, tak už to musí bejt extrém (Kristýnka). OK tedy, d
          Re: horolezeckej zpěvník 22.09.2010 Tak to je pádný kritérium, jak říká náčelník: "...nehrajte ty tklivýííí".
  Re: horolezeckej zpěvník 22.09.2010 Jak to vypadá s tím zpěvníkem horolezeckým? K ježíšku?
A co Garage: ...na skály se jinde post
  Re: horolezeckej zpěvník 21.04.2011 Kurňa Honzo:) jak jsi na tom?
Jiří Moravský Brabec, Pavel Lohonka Žalman: Kóta 8000
  Re: horolezeckej zpěvník 18.10.2011 a co Kabát - Schody ?? tu už máš? :)
    Re: horolezeckej zpěvník 18.10.2011 Honzo, co tak to konečně nadělit všem k vánocům? Opři se už do 1. verze!
  Re: horolezeckej zpěvník 18.10.2011 Traband: Kantorovy varhany (to je o Suškách), Bořeň; a od Zrní: Skoč!
  Re: horolezeckej zpěvník 24.11.2011 Jen tak narychlo zpaměti: Až má cesta skončí, skálou chci se stát (Naďa Urbánková), Hlídej lásku ská
    Re: horolezeckej zpěvník 09.12.2011 Čekáme to pod stromeček!:)
Jan Burian - Božskej klid: Horolezecká
      Re: horolezeckej zpěvník 09.12.2011 Teď se to hejbe jako nikdy předtím, maká na tom kámoška za což jí zde veřejně skládám poklonu, ale ž
        poznámka 27.01.2012 Anděla, Chilcoot, Náhrobní kámen, kóta 8000, Roháče (3 sestry), Terranova, Bílá bonanza.
          Život to je Adršpach 27.01.2012 Čau, mohl by mi pls někdo poskytnout text písně Život to je Adršpach? Melodie a akordy jsou, chybí
            Re: Život to je Adršpach 27.01.2012 A nezapomeň na píseň Kamzík bledý od Záviše, klasika pornofolku.
  Re: Welzer Hutte 24.02.2010 Je tam špéra, takže nedojedeš. Je to cca hodina navíc. A bacha na laviny...terén por Welser Htt je e
    Re: Welzer Hutte 24.02.2010 ok dík, toz tam vyrazime z jihu, to by mohlo být lepší, sněhu je snad dosti:)
1
...
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
930
931
932
933
...
2263
Lezení na Elbě Zdar!
Potreboval bych nejake dobre info o lezeckých oblastech na Elbe. Na lezci je jenom jeden clanek o tom ze existuje pruvodce. Coz je sice fajn ale nebudu kupovat pruvodce za 700 kdyz je k celemu Toskansku a o Elbe tam bude deset stran.
Byl tam nekdo? Mate nejake info? Prosim pripadne mi napiste maila, za kazde informace budu vdecny.
Mate lezeckeho pruvodce Toskanska? Pripadne nejaky material na Elbu? Jsem ochotny prispet vam nejakym penizkem za treba okopirovane nebo nafocene stranky. Zajima me vyhradne info o lezeni na Elbe.
Diky moc za pomoc.
P.S.: Ani Google nic kloudneho nenasel :( Vít Hurčík 10:53:28 24.02.2010odpovědět
  Re: Lezení na Elbě ahoj, my tam byli loni na kolech a táhli sebou i lezecké věci,na základě toho, že existuje tak drahý průvodce a na Korsice a Sardinii je lezení skvělé, ale nakonec jsme nic nevylezli. Ve vnitrozemí je jen pár "kvaků" se starým jištěním, špatně přístupné. Je to v oblasti Monte Capanne. No na pobřeží jsme byli jen v jedné oblasti u Fetovaia, ale tam to bylo také špatně odjištěné a na nás těžké. Většina cest max. do 10m. Spíš to bylo na bouldrování. Linda 11:50:11 24.02.2010odpovědět
    Re: Lezení na Elbě to je všechno ukrutnej omyl a blamáž. na žádný Elbě nikdy žádný lezení nebylo, teda do tý doby, než nějakej talián napsal knížku "dobyvatelé hor", a ta byla přeložená do češtiny a bylo možno se tam dočíst, že starej Fehrmann si před prvovýstupy v dolomitech vybrousil techniku na skalách Elby. no a to si přečetli takoví ty Bělinové a Kýsové a Algenové a vůbec tahleta kvakersko-objevitelská verbež, a vyrazili do tý neznámý oblasti v itálii něco potlouct. no prochodili to jak houbaři skrznaskrz a nakonec našli pár pidikvaků velikosti telefoní budky, tak tam aspoň ze zoufalství natloukli pár vok. ani vo tom radši nepsali. Lukas B. 15:38:30 24.02.2010odpovědět
      Re: Lezení na Elbě Hm... takze to stoji za hovno jo? To ste me moc nepotesili.. Ja cekal ze to bude neco podobnyho jako na Korsice atd..
Podle teho s jakym humbukem tam vydali pruvodce tak bych to cekal...
Takze rikate spis jenom nejaky bouldrik? Ma cenu tahat lano a zelezo? Vít Hurčík 13:33:57 25.02.2010odpovědět
        Re: Lezení na Elbě Výše uvedené postřehy jsou bohužel pravdivé. Na Elbě hledej jiné vyžití než lezení (potápění, cyklistika, treking...). Vem si jen lezečky a maglajz na bouldry. Dají se najít i opěkná DWS. A bacha, v létě je tam na lezení velky horko. Alespoň loni bylo :)) Patrik 21:06:55 25.02.2010odpovědět
          Re: Lezení na Elbě Opravdu jen kvaky max do 15m. Fetovaia je jak 10m Hlubocepy nebo Stranska, tak 15 cest do 7m a vše na jedno brdo. Relativne pěkné šutry jsou u ňákého kláštera v kopcích. Hodně bouldery a sem tam pár nýtů. Opravdu to nestojí za to tahat lano a matroš. Stačí ti lezky a mago. Dá se koupit mapa Elby (v místních kšeftech) za pár šupů kde jsou vyznačené lezecké lokality. Je jich na ostrově tak cca 7. A z toho některé se mi nepodařilo ani najít. Je to slabý...bohužel Mrnda 06:37:51 26.02.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: