LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231185 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun
Olympia - Brno - Modřice
Boulder centrum VUT v Brně - Brno

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Havířov
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Bezlepková dieta25.02.2010
Ahoj, nenašel by se někdo, kdo má osobní zkušenost s bezlepkovou dietou? Letíme v pondělí do Siruany a přemýšlím jaké jídlo si s sebou zabalit, popřípadě jestli je možné něco sehnat namístě? S dietou právě začínám, bude se mi určitě hodit i ty nejzákladně

 úvazek Edelrid Loopo25.02.2010
Ahoj,
nedávno jsem objevila sedák Edelrid Loopo a jelikož jsem něžného pohlaví, tak mi hned učaroval svým designem a originalitou řešení. Uvažuji do budoucna o jeho koupi, ale nejsem si jistá, jestli ty vymoženosti nejsou na úkor bezpečnosti. Tak j
 Re: úvazek Edelrid Loopo25.02.2010
Vypadá hezky s neotřelím designem, to musím uznat, a le je to sporťák tak na závody nebo na umělku,
  Re: úvazek Edelrid Loopo25.02.2010
Jj mám na to stejný názor, jenom s těma poutkama: dají se tam připevnit další nějakym edelriďáckým p

 Horolezecký zpěvník25.02.2010
Nevím, jestli už to někdo sem nedal, ale například "Pojď se mnou na Boubín" od Milana Drobného.
 Re: Horolezecký zpěvník25.02.2010
tak tohle je trošku mimo původní vlákno

 Lezení na Elbě24.02.2010
Zdar!
Potreboval bych nejake dobre info o lezeckých oblastech na Elbe. Na lezci je jenom jeden clanek o tom ze existuje pruvodce. Coz je sice fajn ale nebudu kupovat pruvodce za 700 kdyz je k celemu Toskansku a o Elbe tam bude deset stran.
B
 Re: Lezení na Elbě24.02.2010
ahoj, my tam byli loni na kolech a táhli sebou i lezecké věci,na základě toho, že existuje tak drahý
  Re: Lezení na Elbě24.02.2010
to je všechno ukrutnej omyl a blamáž. na žádný Elbě nikdy žádný lezení nebylo, teda do tý doby, než
   Re: Lezení na Elbě25.02.2010
Hm... takze to stoji za hovno jo? To ste me moc nepotesili.. Ja cekal ze to bude neco podobnyho jako
    Re: Lezení na Elbě25.02.2010
Výše uvedené postřehy jsou bohužel pravdivé. Na Elbě hledej jiné vyžití než lezení (potápění, cyklis
     Re: Lezení na Elbě26.02.2010
Opravdu jen kvaky max do 15m. Fetovaia je jak 10m Hlubocepy nebo Stranska, tak 15 cest do 7m a vše n

 Zájezd - Finale Ligure24.02.2010
Ahoj, v sobotu 27.2 jedeme na jih. Finale Ligure. Jsme už tři a sháníme posledního do auta. Odjezd možný z Brna. Návrat 7.3 večer. Kontakt: 739 096 097, ales.vyslouzil@gmail.com.  Alda

 Průvodce Labák24.02.2010
Pomozte! Má cenu koupit si toho nového německého průvodce na Labák? Cena mi přijde hodně vysoká. Dík.
 Re: Průvodce Labák24.02.2010
Ja bych si pockal na novyho ceskyho pruvodce, melo by se na nem snad uz pracovat, je fakt ze Kittler
 Re: Průvodce Labák24.02.2010
Německý neprošel kritikou Piškota:
  Re: Průvodce Labák24.02.2010
jenže v tom cz bude ještě mín nákresu podobne jak to je na Tisou ne? nechapu jak se tam mam orientov
   Re: Průvodce Labák24.02.2010
Narvi si to tam sám anonyme:)
    Re: Průvodce Labák24.02.2010
:-)))))
    Re: Průvodce Labák24.02.2010
hm ty si vtipnej, a kde to mám asi sebrat? kdybych ty nakresy měl, tak tu nepíšu aby je tam dali, pa
     Re: Průvodce Labák25.02.2010
pako si ty, nepavouku
  Re: Průvodce Labák - paráda24.02.2010
Pěkně to Piškot vystihl! Nádherný článek!!
  Re: Průvodce Labák24.02.2010
Kdyz ctu ten clanek od Piskota,tak bych taky radejc pockal na Pavoukovo provodce.Ale kazdy se musi r
 Re: Průvodce Labák24.02.2010
Pokud ti nevadí němčina, Kittlerův průvodce není špatnej.
Uvedení Ranpy na pravou míru: liter
 Re: Průvodce Labák23.03.2010
ňáká divná klasa,ne???
 Francie v březnu24.02.2010
Ahoj, nemá někdo zkušenost jak je to s lezením ve francii v březnu? Chci cca na 3 týdny až měsíc, oblasti neznám, takže za nějaký doporučení bych nepohrdnul. Například Tarn a okolí, jak vypadá fontáč atd. Díky.
 Re: Francie v březnu24.02.2010
cim jizneji, tim lepe. Kalanky asi supr. Ardeche je uzavrena a cely den na slunicku, takze asi taky
  Re: Francie v březnu24.02.2010
Loni bylo v provance přes den krásně - kolem 20 stupňů, v noci někdy k nule a celkem dost to foukalo

 Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
Ahoj, řeším dilema při koupí zimního spacáku - peří (7-9 tis)/duté vlákno (3 tis). Jaká je zkušenost s životnosti peřáku oproti dutému vláknu? Předpokládané použití - jedna akce na cca 3 týdny (teploty 0 až -15, u moře - tzn větší vzdušná vlhkost, spaní c
 Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
Mám jenom péřáky, ale nejsem si jistý jestli ho využiješ. To co píšeš je spíš hodně rekreační využit
  Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
A můžu se zeptat, jaká je tvá zkušenost s degradací peřáku po určité době používání? Co se mě týká t
   Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
Nejstarší péřák má 8 let a je pořád funkční a dobrý. Skladování ve skladovacím obalu, balení do komp
    Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
Ok, dík za názory!A můžu ještě technickou? Máš nějaké zkušenosti s navlháváním peří, o kterém se všu
 Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
ahoj Mirku, Mám zkušenosti s Bivakem 3D eco. Délka 180 pro postavu 175 stačí. Spacák je po sbalení v
 Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
Doplňuji, že spát budeme ve stanu.... :-)
  Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120024.02.2010
Ve stanu spacák zvenčí vlhne asi víc než v záhrabu - kondenzát stéká po látce do spacáku, kterým se
   Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120025.02.2010
teď jsme se zrovna vrátili ze zimní výpravy z Norska, máme péřové spacáky Sir Joseph, zatím jedou čt
    Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120025.02.2010
Mám péřák asi 7let a je stále super. Komfort šel určitě dolů, ale né nějak výrazně. Používám ho doce
    Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120025.02.2010
Můžu se zeptat, jaký máte konkrétně model? Jde o typ s membránou nebo bez? Předem děkuji za odpověď
     Re: Bivak 3d ECO X Warmpeace 900/120004.04.2010
Ahoj, já mám 2 spacáky o Warmpeace- péřové a naprostá spokojenost. Pokud tě to zajímá přečti si tot

 horolezeckej zpěvník24.02.2010
Rozhodl jsem se, že udělám horolezeckej zpěvník. Ale horolezeckejch písniček moc není. Znáš li nějaké, poraď. Kritéria: Musí bejt o některé z lezeckých disciplín vč. lyžování, o velehorách anebo tam velehory alespoň musí hrát významnou roli ("Divokej
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Proč bychom se báli na Prachovské skály; Kde domov můj ... Boriš umí po skalinách; Horo, horo vysoká
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Je to opravdu bída. Se spolulezcem jsme se o tom bavili nedávno a jediné, co nás napadlo bylo "
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Pokud se počítají i krátké lezecké vsuvky, tak třeba Olympic - Dej mi víc své lásky (..sjet po zadku
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
olympic ne, hoptropaci jsou tak na hrane.
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Zajímavý počin, doufám že se pak pochlubíš.

Našel jsem:
* Antelao (Epy de Mye/
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
A hlavne nezapomenout tu pisnicku od Petra Nagy, myslim, ze se jmenuje Kristynka, ta je nejlepsi :)
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
to jo, kristynka muze bejt
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Je jich fůra, lezení se dá najít skoro v každý písničce, jen si na ně vzpomenout.
Monter Blue
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Monter blues - to jsou spíš vejškovky
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
antelao - dobrý.
kalendář - ještě ok
bílé skály významná oblast - no velkolom čertovy
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Tak to znám jednu naprosto zásadní :-)
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Hodil jsem tu pisnicku na ulozto, kdyby si to chtel nekdo poslechnout.
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
A hned jsem si vzpomnel na dalsi od Nohavici, taky lezecka jak svin. Tu je:
    Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Tak jsem si vzpomnel na dalsi:
     Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
A co syrový report o lezecké nehodě:"Pod tou skálou, kde proud řeky syčí, tam kde ční ČERVENÝ k
    Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Nohavica, Divoký koně, bez uzdy a sedla krajinou řek a hor
     Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
no tak to ne, to uz je opravdu o konich a ne o horach
    Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
to urcite jo, toto budiz etalon horolezecky pisne
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Klasika od Stromboli...Ó hory, hory

 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Tam u nebeských bran : Měl jsem rád stín stromů, říční proud
Štíty hor, co nejdou překlenout
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Ten Nohavicov Vrchol má aj super originál - Vysockij: Veršina.
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
A ešte ma napadla pesnička Nanga Parbat (Himaláje) od Bukasového masívu.
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Od Vysockýho je taky píseň Kamarád, kde jsou hory tou podstatnou částí poznání. Dále Greenhorni maj
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Ivo Cicvárek: Hory

Radůza: Tam, pod Ještědem - jestli autorku chápu správně, text je
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Věra Martinová: Až na vrcholky hor
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Tohle se asi nepočitá - Pearl Jam: Jeremy ("drawing pictures of mountain tops with him on top&q
   Re: horolezeckej zpěvník03.10.2010
Rád ses mi toulal a rád ses mi ztrácel sám,
to hory tě táhly, tak dávno jak dávno tě znám.
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
to si myslim, ze bude jedina pisen tykajici se jine discipliny nez velehor (skoro vse), pisku (horol
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Ivan Mládek - Lavina
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
a eště Ivan Mládek - Sněžná bába
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
...Zelenáči či Greenhorns - Matterhorn! :-)
    Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
nejlepší je písnička: Život to je Adršpach!
     Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
horolezecká hymna nejen plzeňských VHťáků Chumelí se chumelí, tma je jako v ...
     Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
nemáte ji nekdo v mp3
      Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
nejlepší je písnička: Život to je Adršpach!
nemáte ji v mp3?
       Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
nemá ji nikdo, anóbrž při zpěvu této písně zpravidla nejni možno ani sedět a udržet peristaltiku na
        Re: horolezeckej zpěvník19.02.2012
A textík by nebyl? Nějak se mi to nedaří vygooglit...
       Re: horolezeckej zpěvník09.12.2011
No onehdá jsme to hráli s Adept Blues Bandem v Ádru za podpory pěveckého dua Mocek & Pete, tak a
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Mládek: Češi robia kraviny, uvolnujú laviny ... :D
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Zapoměli jste na Ó hory od Stromboli :)
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
To už nahoře je napsaný, ale třeba taková stará předělávka na motivy Měla vlasy samou loknu, kterou
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
sem si akurát vzpomnělo na píseň vo trvale zasazenejch jisticích pomůckách "žáhádnej néhéví co
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
anebo taky je pěkná ta vo tom lezení šéfredaktora autdůrovýho bulváru v tatrách: "dóle pod strá
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
jsem asi natvrdlej ale nechapu:) ??
    Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
ják nechápu? dyť tam máš vodborně metalurgicky specifikovanej materiál pro trvale zasazený jisticí p
     Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Jo vono to má ještě druhou sloku - tak v tom případě beru! Škoda že se to tématicky blíží zase písku
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Vojta Kiďák Tomáško - Balada z hor =-) ukázková kytara... Podivnou baladu zpíval,že pokořil nejvyšší
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
to jo, neco takovyho jsem myslel
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Jj, on ho jak se divam uz nahore nekdo uvedl. Stejne tak jako Pisen o priteli - Vysocky/Nohavica a M
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
takovej malej základ :-) lidový písmák má ovšem předělávek mnohem víc.
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Anděla :)
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
divadlo Sklep - Lavina
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Jestli to sem uz nekdo nedaval prede mnou, tak:

  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
   Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Dobrej zdroj jsou taky různý oddílový kavry klasickejch vypalovaček, viz webovky Humanity a VSAK neb
    Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
prokletá vůně hor
     Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Fešáci - Matterhorn (nebo to je ten samej co od Zelenáčů?)
      Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Věra Martinová - Hora ledová.
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
V 50. letech minulého století se objevila žertovná píseň na nápěv jodlované Písně osamělého pastevce
  Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Myslím že se to jmenuje taky Nanga Parbat a je to od skupiny RUFUS, hledej na netu, maj to tam ke st
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Pavel Bobek: Pojd stoupat jak dym...
  Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
jojo. to je moje nejoblíbenější lezecká píseň, už sem se bál, že ji tu nenajdu.
 Re: horolezeckej zpěvník24.02.2010
Tři sestry - Mišelín
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
taková naša oddílová oblíbená
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
diky, parada, takovej tip potesi
   Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Ještě bych reagoval : Psi Vojaci - Nejvyšší vrcholek
 Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Jedna slack linova :o) Peha.)Chodec na lane.
 Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
anebo tady ta je pěkná, ale přidávám jen ukázku, abych se nedostal do problémů, někomu by se mohl zd
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Vsechno sou to sladaky a cajdaky -
uz nekolik let je horolezeckou hymnou Andela! (Nevideli
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
bylo by zajímavé zveřejnit tu vulgarni variantu, ja znam jen tu co končí veršem "no a to je vše
   Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
a proč zrovna tady, napiš email a něco ti naposíláme "honzo"
    Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
No původně jsem chtěl zůstat v anonymitě abych v případě, že se na zpěvník vyseru, nemusel zodpovída
    Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Jen to pište sem, Honza není jedinej co ho to taky zajímá.
 Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Na první verzi PDF se také těším, to by si tu zasloužilo i článek, ten by si pak ovšem notně zaslouž
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Pokud vim tak napr. na pruvodciku na Susky je Spek s kajtrou na zadech, visici v nejakym previse.
   Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
znáš snad jiného kytaristu který by si byl víc zasloužil přední stránku horolezeckého zpěvníklu? :))
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Horolezecká lidová na námět písně ,, náhrobní kámen ,, Petra Nováka.

Když půjdeš po c
   Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
pojd se mnou na boubin - drobny
 Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
život to je adršpach

je přetextovaná písnička Zlato Severu
akordy http:
  Re: horolezeckej zpěvník25.02.2010
Taky bych ještě zařadil:
Prijechali Astrachanci,
mnogo vodky vypili,
vsje dévuš
   Re: horolezeckej zpěvník26.02.2010
A co tak Kota 8000 od Zalmana?
    Re: horolezeckej zpěvník10.03.2010
Tleskač, 2. písnička na cD z divadla pod lampou 02
    Re: horolezeckej zpěvník13.03.2010
navrhuju od rimortisu - prokletí hor....i když na španělku to asi nebude :-))
 Re: horolezeckej zpěvník13.03.2010
 Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Tak jak je na tom ten 1. horolezecký zpěvník?

A co Garáž: ...na skály se jinde postav
  Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Cau, zatim je to ve stavu ze jsem vytridil pouzitelny songy a jeste jsem se nedostal k tomu poshanet
   Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Budu držet palce, když slyším někde zpívat o lezení tak na tuto vzpomenu. Asi na to máš nějaké krité
    Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Kriérium je jednoduchý, cajdáky nebrat a když jo, tak už to musí bejt extrém (Kristýnka). OK tedy, d
     Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Tak to je pádný kritérium, jak říká náčelník: "...nehrajte ty tklivýííí".
 Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Jak to vypadá s tím zpěvníkem horolezeckým? K ježíšku?
A co Garage: ...na skály se jinde post
 Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Jestli byl Bláha horolezec, tak by pod horosongy mohla patřit i tadle (bez mezer)
  Re: horolezeckej zpěvník22.09.2010
Tri sestry, song "Rohace"


V západných Tatrách ľudia blúdi
 Re: horolezeckej zpěvník21.04.2011
Kurňa Honzo:) jak jsi na tom?
Jiří Moravský Brabec, Pavel Lohonka Žalman: Kóta 8000
 Re: horolezeckej zpěvník18.10.2011
a co Kabát - Schody ?? tu už máš? :)
  Re: horolezeckej zpěvník18.10.2011
Honzo, co tak to konečně nadělit všem k vánocům? Opři se už do 1. verze!
 Re: horolezeckej zpěvník18.10.2011
Traband: Kantorovy varhany (to je o Suškách), Bořeň; a od Zrní: Skoč!
 Re: horolezeckej zpěvník24.11.2011
Jen tak narychlo zpaměti: Až má cesta skončí, skálou chci se stát (Naďa Urbánková), Hlídej lásku ská
  Re: horolezeckej zpěvník09.12.2011
Čekáme to pod stromeček!:)
Jan Burian - Božskej klid: Horolezecká
   Re: horolezeckej zpěvník09.12.2011
Teď se to hejbe jako nikdy předtím, maká na tom kámoška za což jí zde veřejně skládám poklonu, ale ž
    poznámka27.01.2012
Anděla, Chilcoot, Náhrobní kámen, kóta 8000, Roháče (3 sestry), Terranova, Bílá bonanza.
     Život to je Adršpach27.01.2012
Čau, mohl by mi pls někdo poskytnout text písně Život to je Adršpach? Melodie a akordy jsou, chybí
      Re: Život to je Adršpach27.01.2012
A nezapomeň na píseň Kamzík bledý od Záviše, klasika pornofolku.
 Re: horolezeckej zpěvník21.11.2013
Nakonec s tím Honza a spol. hejbli, takže info o zpěvníku zde:
 Welzer Hutte23.02.2010
Čau, nevíte někdo jestli se dá dojet autem teď v zimě až na Almtalerhaus, nebo se na Welzer hutte musí šlapat pěšky? Případne kolik to zabere. Díky
 Re: Welzer Hutte24.02.2010
Je tam špéra, takže nedojedeš. Je to cca hodina navíc. A bacha na laviny...terén por Welser Htt je e
  Re: Welzer Hutte24.02.2010
ok dík, toz tam vyrazime z jihu, to by mohlo být lepší, sněhu je snad dosti:)

1   ...   914   915   916   917   918   919   920   921   922   923   924   925   926   927   928   929   930   931   932   933   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Bezlepková dieta
Ahoj, nenašel by se někdo, kdo má osobní zkušenost s bezlepkovou dietou? Letíme v pondělí do Siruany a přemýšlím jaké jídlo si s sebou zabalit, popřípadě jestli je možné něco sehnat namístě? S dietou právě začínám, bude se mi určitě hodit i ty nejzákladnější tipy. Děkuji, Pijer
Pijer12:07:16 25.02.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192415)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (19)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (18)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1426 
 Neřeším to – lezu vše 
 1125 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi