Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 350 za den, na těžko s cajkama 3dny po sobě? Ó děkuji :-)
Čistě bych to viděl spíš týden tam,
    Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 cajky se daji přeci ulehčit..na místo stanu žďarák..blembák na místo cyklohelmy...atd
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Optimismus... :-)
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Pojmuto stylem Hermana Buhla by to byla akce celkově tak na čtyři dny ne? :-) akorát to chce neusnou
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Zrovna si pořeš co budeš dělat až ti šlohnou kolo. V Evropě nic neobvyklého ;o)
    Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Hm a 3 dny na výstup i s aklimatizací se mi zdají taky celkem málo. Minimálně dva dny je výstup samo
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Ó, smělý to nápad...takovým fandím!!!
Ale časově se mi to zdá taky podstřelený...kdybys tomu
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 05.03.2010 Casove by jsi to videl kdy?
          Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 05.03.2010 jedna se vlastne o 11dnu..nechce nahodou poslat email?
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 děcka to chodí za tři dny nahoru a poslední den i zpět, borci to mají i za den komplet
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 i s kolem na zádech :D
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 05.03.2010 s aklimatizaci je vystup rozvrhnuty na 5dnu
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 08.03.2010 tak jeste jednou oprasit kdyby mel nekdo zajem a pak uz me vlezte na zada:-)
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 08.03.2010 tak jeste jednou oprasit kdyby mel nekdo zajem a pak uz me vlezte na zada:-)
          Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 31.03.2010 čau chuanito...psal jsem ti mail, ale neozval jsi se...
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 31.03.2010 Nápad to je pěkný, držím palce, ovšem ten časový harmonogram mi přijde dost psycho. Už jenom to kolo
tatry - skialpove podminky 04.03.2010 Ahoj, nevite nahodou nekdo jak to vypada momentalne se snehem v okoli Brncalky? Jake jsou podminky na lyze?
Diky
Opět spacák... 04.03.2010 Ahoj....omlouvám se, že opět otravuji se spacákem...ale prosím o radu...chci koupit nějak 3-sezoňák, asi dutý vlákno, nebudu ho využívat nějak moc hojně...horní komfort bych si představoval tak někde kolem nuly...poradíte pls...nebo mi to rozmluvíte? :-)
průvodčíky 03.03.2010 Ahoj, sháním nějaké průvodce na oblasti Thaurac, Saint Bauzille, Gorges du Tarn, Le Boffi a Gorges dela Jonte. Kdybyste někdo věděli o některých v elektronické podobě ,tak budu vděčný:). Můj mail : Shappy88@seznam.cz díky:)
foto dne 03.03.2010 akterom je Ivos Kasparek, ak sa nemylim...
  Re: foto dne 03.03.2010 Yep
  Re: Výstup na Jahňačí štít 02.03.2010 A proc by nebylo?
    Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Nebudeš první ani poslední. Pro jistotu doporučuji pro Tebe úvazek s odsedkou na řetězy a pro oba he
      Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 chci jít nahoru od chaty na Zeleném plese
        Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 klidně poradtě nějakou trasu
        Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 No od chaty je to pořád po značce. Furt jdeš a v jednom místě jsou řetězy, které cestou nahoru možná
          Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 V zimě bych tam asi nelezl. Lezli jsme to touhle dobou v zimě 2008 od Kopského sedla a podmínky byli
            Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Ta pětka je přímo po hřebeni dvojka a s uhnutím do stěny doprava II-III. Lezli jsme to kdysi se sedm
              Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 On je to snad dokonce celé choďák, ale když je tam nasněžíno a namrzlo, tak se tam může občas objevi
            Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 V zime s deckom ani nahodou. Ked vyjdes na hreben, je tam usek kde som pri lepsich snehovych podmien
  Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Jdi po trase turistické značky.Je to v pohodě,jen někdy bývá na hřebenu od severu asi 20 m nepříjemn
  Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 V létě celkem bez problémů, je to choďák. Spíš je otázka co z toho prcek bude mít. Určitě by bylo le
    Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 Myslím, že to prcka může bavit. Záleží na něm a na rodičích. (A musí mu být teplo, především na nohy
      Re: Výstup na Jahňačí štít 03.03.2010 moc díky za rady a názory , plánuju to na začátek července, tak snad už sníh nebude
        Re: Výstup na Jahňačí štít 04.03.2010 :-) nám loni na konci května nasněžilo přes noc půl metru sněhu
        Re: Výstup na Jahňačí štít 04.03.2010 Minuly rok sme s kamosom 13.6. podnikli pravy zimny vystup na Gerlach. Takze nepodcenovat.
Ferraty na slovensku 02.03.2010 Ahoj, nevite kde bych sehnal nejake informace o feratach na slovensku? Mam na mysli nejakou databazi cest i s popisem obtiznosti nebo tak neco. Moc diky
  Re: Ferraty na slovensku 02.03.2010 Na Slovensku ferraty nastesti pro horolezce nejsou. A jsem za to vdecny.
    Re: Ferraty na slovensku 04.03.2010 Moje řeč.
  Re: Ferraty na slovensku 03.03.2010 klasická ferrata na slovensku není, nějaký železo najdeš v Roháčích, nebo na Orla perć.
    Re: Ferraty na slovensku 03.03.2010 OK, moc diky. Zkusim tedy popremyslet o Rakousku nebo Italii. Nevite jak je to ve ferratovych oblast
        Re: Ferraty na slovensku 03.03.2010 ahoj. mail je: apaksijednunedej@seznam.cz moc diky.
        Re: Ferraty na slovensku 04.03.2010 V Raxalpen prosim spat len v Kaiserbrunne. Mnohi by neboli radi, keby sa miestni nasrali a zavreli b
          Re: Ferraty na slovensku 04.03.2010 Jo to je ono, jen jsem do teď nevěděl, že se to tam tak jmenuje.
Nanga Parbat - příběh bratrů Messnerových 02.03.2010 Nevíte někdo jestli se náhodou neplánuje promítání tohoto filmu na některém z českých fesťáků v tomto roce? 14.ledna to šlo do kin v Německy mluvících zemích a zatím se neví kdy, a nebo jestli vůbec, to budou promítat u nás :(
Solo výstup 02.03.2010 Viděl jsem video se solo výstupem, kde lezec udělal v půlce vlajku. Měl takový úchylný elasťáky, točila to televize. Taky si nechal vylítnout nohy a dramaticky visel na jedné ruce. Nevěděli byste někdo jméno nebo něco, podle čeho bych to našel?
  Re: Solo výstup 02.03.2010 nebyl to ten týpek jak leze po tý zdi před těma turistama?
    Re: Solo výstup 02.03.2010 taky me napadl...nejak se mi to zobrazilo v nabidce na podobny videa kdyz jsem koukal na VertigoMovi
      Re: Solo výstup 02.03.2010 Patrick Edlinger - volá sa to Život na končekoch prstov (v originále netuším)
    Re: Solo výstup 02.03.2010 Ne, nebyl to ten Ind.
Myslím, že se mi to taky nabídlo na Youtube při koukání na to V
      Re: Solo výstup 02.03.2010 Tak to byl určitě Dan Osman.Ten dělal takové vylomeniny.
        Re: Solo výstup 02.03.2010 Osman to nebyl určitě, toho znám. Možná ten Edlinger, ale ani k tomuhle jménu jsem to nedohledal. Ni
  Re: Solo výstup 02.03.2010 úchylný elasťáky?! Tak to musel bejt jedine Wolfgang Gullich... ;)
    Re: Solo výstup 03.03.2010 Nebo taky Stefan Glowacz.
      Re: Solo výstup 04.03.2010 Kurňa vy jste houby hledači:)) Dám do googlu český překlad + jméno edlinger, vyjede mi francouský or
        Re: Solo výstup 04.03.2010 Bohužel není to to, co jsem hledal. Napoví už absence lesklých elasťáků :-O. Ale je to síla, to jo.
          Re: Solo výstup 04.03.2010 No tak podle toho popisu bych mozna typoval Rona Kouka
1
...
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
...
2263
průvodčíky Ahoj, sháním nějaké průvodce na oblasti Thaurac, Saint Bauzille, Gorges du Tarn, Le Boffi a Gorges dela Jonte. Kdybyste někdo věděli o některých v elektronické podobě ,tak budu vděčný:). Můj mail : Shappy88@seznam.cz díky:) Mára 18:48:44 03.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: