Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English videokamerka na lezení 08.03.2010 Nebylo by špatný natočit si pro zábavu nějakej sranda filmík z lezení, nebo se s partou podívat jak by šla vylepšit vlastní technika.
Ale jakou kameru vybrat? Foťák ani mobil nebrat, ale zase by to nemělo zatížit peněženku že. Něco by to mělo vydrž
  Re: videokamerka na lezení 08.03.2010 napsal sis anonyme takovejhle post aby sis na nej mohl sam odpovedet reklamou na svuj obchod s kamer
    Re: videokamerka na lezení 08.03.2010 Tak heleď chytráku, taky nemám rád, když se tady točí pořád dokola dotazy na to samý, ale prostě mi
    Re: videokamerka na lezení 08.03.2010 Jo realista ..))) ze jsi paranoidni neznamena ze po tobe nejdou )))))
  Re: videokamerka na lezení 08.03.2010 Pentax Optio W60. Foto výborné, video dostačující, odolnost výborná. Několikrát mi spadnul na zem, p
  Re: videokamerka na lezení 08.03.2010 1/ Kolik na to mas penez?
2/ Jak moc to chces zpracovavat (jen vyhodit nepovedeny zabery nebo
    Re: videokamerka na lezení 09.03.2010 představoval bych si tak 5-10 tisíc, nějakej sřih u kamaráda a později snad sám, pcka normální
      Re: videokamerka na lezení 10.03.2010 No tak v tomhle rozpoctu je to asi jedno co vezmes. Udajne odolny jsou PANASONIC SDR-SW21EP, ale je
        Re: videokamerka na lezení 10.03.2010 Ja mam Panasonic TZ-5 (fotak) a kupoval som ho prave kvoli tomuto a som s nim nadmieru spokojny. fo
          Re: videokamerka na lezení 10.03.2010 Nejde moc o velikost, tohle je tak standard, spis o kodek, aby to zvladnul rozumne komp.
Jink
            Re: videokamerka na lezení 10.03.2010 Tak to asi pokrocili, lebo sa strasne hrdili tym, ze toto je fotak, ktory zvlada HD kvalitu filmu. D
  Re: videokamerka na lezení 08.03.2010 Mrkni na grafika.cz nebo tv.freak.
  Re: KOFLACH dovozce ? 08.03.2010 ješče doplnění - ptám se proto, že chci koupit někde jenom vnitřní botičky, ne skelety...
    Re: KOFLACH dovozce ? 08.03.2010 hodně štěstí, já sháněl vnitřní botičky do Asol a po tě anabázi stejně pořád lezu v původních, jen j
Frankenjura-kam? 07.03.2010 Ahoj, na jaře/začátek léta bych chtěl jet do frankenjury, nikdy jsem tam nebyl a juru neznám, něco jsem se ptal známích ale většinou to jsou lidi co lezou samý prásky. Potřeboval bych vybrat nějakou oblast v juře kde si zalezu já (5 až 8-)a zaleze si tam
  Re: Frankenjura-kam? 07.03.2010 Doporučil bych waldkopf.Krásná oblast se spoustou lezitelných cest a jednou obzvlášt pěknou pro pány
    Re: Frankenjura-kam? 08.03.2010 Ano k Waldkopfu vede prudky kopec, takze je treba byt fyzicky zdatny, spanek take nepodcen, doporucu
  Re: Frankenjura-kam? 07.03.2010 téměř v každé oblasti jsou i lehčí věci jestli píšeš strop lehčí 8, tak si zalezeš určo.. oblasti oj
    Re: Frankenjura-kam? 07.03.2010 Ja sem si to myslel ze moc tech lehkejch cest okolo 3-4 asi nebude i kdyz treba ji neco sedne a prek
      Re: Frankenjura-kam? 07.03.2010 Jinak jak řikam v juře jsem jeste nebyl takze mistni klasu neznam, mam zatim max 8- takze strop v no
klasifikace - hory 07.03.2010 Prosím, co znamená při klasifikaci poznámka "povinně" (obl.) - např. 5c(povinně 5a)? Znamená to, že se to v případě nouze dá třeba odhákovat? To se mi u některých cest, kde jsem se díval na popis, nezdá možné. Díky.
  Re: klasifikace - hory 08.03.2010 Co je to za oblast? Je to subjektivni poznamka v nejake databazi, nebo to uvadi nejaky autor pruvodc
  Re: klasifikace - hory 08.03.2010 Jestli to někdo nezmastil. U hor máš mimo jine 2 údaje, obtížnost cesty a nejtěžší místo, tj. jak tě
  Re: klasifikace - hory 08.03.2010 Jo, 5a musis lezt s prehledem a 5c muzes haknout o nejaky nyt apod. V horsim pripade bude 5a nejiste
  Re: klasifikace - hory 08.03.2010 Přesně jak píše Radek J.: 5a povinné (v odlezech mezi jištěním, kde to nemůžeš nijak ošidit...), 5c
    Re: klasifikace - hory 08.03.2010 tak mě napadá, jestli to nemůže být jako na písku? Obligate jako AF, horni cislo jako RP?
      Re: klasifikace - hory 08.03.2010 To jako že na písku se furt leze za kruhy nebo staví, jo?
        Re: klasifikace - hory 08.03.2010 furt ne ale prachovsky pruvodcik ma porad spoustu cest treba VIIb (9a). A i v Sasku muzes najit VIIc
          Re: klasifikace - hory 09.03.2010 vono mícháš tři věci dohromady. jednak může být VIIb RP 9a způsobeno tím, že se někde v cestě staví,
          Re: klasifikace - hory 09.03.2010 No máš pravdu, ten starší prachovskej průvodce to psal, a bylo to způsobený hlavně nesmyslným míchán
      Re: klasifikace - hory 09.03.2010 Myslim, ze to tak nemuze bejt jeste taky kvuli zpusobu praseni. Myslim, ze nemusi jit jen o "ha
    Re: klasifikace - hory 08.03.2010 Díky za odpověď. Nějak se mi nezdálo, že by to moje šulení cest se mohlo označovat i oficiálně.
      Re: klasifikace - hory 08.03.2010 šulení cest se také leckde označuej jako styl přelezu různými zašifrovanými pojmy:)
    Re: klasifikace - hory 08.03.2010 tak nějak. upřesnil bych, že zpravidla lezec musí být schopen lézt obtížnost uváděnou jako obligator
  Re: klasifikace - hory 09.03.2010 Já mám zkušenost, že "obl." většinou nejde ožulit a kroky v daný obtížnosti se dělaji vyso
Počasí Francie 06.03.2010 Ahoj, nemá teď někdo info jak to vypada s počasim třeba v Buoux, Seynes atd? Myslim nějako vyhledově, chystam se brzo jet a ne že bych uplně nevěřil předpovědím, ale radši osobní zkušenost. Díky Míra
  Re: Počasí Francie 06.03.2010 Kolem Nice je poměrně hnusně. Krápníky proteklé, sektory bez krápníků jakž takž.
    Re: Počasí Francie 06.03.2010 Diky, a nejako vyhledove nevis?
Čížky, Trutnov 06.03.2010 Zdar, víte někdo jaký trutnováci na to dělali průvodce? Existujou taky jiný samizdaty v okolí?
  Re: Čížky, Trutnov 12.03.2010 Čížkovy kameny: starý průvodce je ke stažení na skalních oblastech, v databázi na lezci je 51 starýc
SRBSKO 05.03.2010 Nebyl jste někdo tedka někdo na Srbsku? Nevíte jak je to tam suché? díky
  Re: SRBSKO 05.03.2010 Před 14dny to suché bylo, ale to počasí to teď asi zasněží:-(
    Re: SRBSKO 16.03.2010 Dobrý den, nevíte někdo jestli už to tam roztálo?
A jak je to tam s jištěním, nejsou tam po z
      Re: SRBSKO 16.03.2010 Roztálo to určitě.Celé Srbsko je převážně na jih.Proč by měli praskat skoby mrazem,to nevím.Hlavně j
        Re: SRBSKO 16.03.2010 kde jsou tam ty prasklé borháky?
          Re: SRBSKO 16.03.2010 ...a jsou prasklé úplně, nebo jen trochu?
            Re: SRBSKO 16.03.2010 Na pupku byl na polici ruplej slaňák.Jistil se z něj Iron Man a Fotogenická.Byla v něm vyvázaná žlut
              Re: SRBSKO - vadné jištění 17.03.2010 Ahoj, OVK by tam měla brzy mít akci, tak se to snad už (ne)bude hýbat. Jestli víte ještě někdo o něč
1
...
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: