Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 32.Lachman 10260 33. 10255 34.Kubíček 10215 Bouldry: 32.Obal 9553 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 Hory: 27.Relovsky 2422 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English skialp - Velká Fatra - kam? 05.03.2010 Ahoj, rádi bysme zajeli na 1 den zaskialpovat na Velkou Fatru. Doporučíte prosím někdo co podniknout? Uvažoval jsem 1)výstup z Turecké na Križnou, kolem třeba něco pojezdit a pak dolů, 2)z Lipt.Revúc na Ploskou+chata pod Borišovom a Borišov a zpět, 3) na
  Re: skialp - Velká Fatra - kam? 05.03.2010 Ahoj, podobný plán máme na tento víkend, ale na dva dni. Ideme z Tureckej až pod Borišov a ďalší deň
    Re: skialp - Velká Fatra - kam? 05.03.2010 Pěkný výlet je z Havranova na Borišov. Sjezd z Borišova pak žlabem přímo dolů směrem na Havranovo. D
  Re: skialp - Velká Fatra - kam? 05.03.2010 Urcite variant 1. Velka Fatra ma malo snehu, najlepsie podmienky su v okoli Kriznej. Z Tureckej sa d
    Re: skialp - Velká Fatra - kam? 06.03.2010 Super chlapi! Díky!
      Re: skialp - Velká Fatra - kam? 06.03.2010 Na Velké Fatře jsou momentálně , asi jedny z nejlepších podmínek na Slovensku. Před dvěma týdny neby
  Re: Omezení lezecké činnosti v Labském údolí 05.03.2010 a o cem by si chtel diskutovat? je to zavreny tecka
    Re: Omezení lezecké činnosti v Labském údolí 05.03.2010 Tak já se ptám také proč to nejde, napsal bych tam že je tam zdroj, kterej ukazuje zpátky na stránku
      Re: Omezení lezecké činnosti v Labském údolí 05.03.2010 Honza měl podmínku, že pod článkem nesmějí být komentáře. Ten link byl nějak nesmyslně, asi omyl, da
        Re: Omezení lezecké činnosti v Labském údolí 05.03.2010 Je to teda divný, ale díky za vysvětlení...
Treba se nemame dozvedet, ze nam zatim Ka
          Re: Omezení lezecké činnosti v Labském údolí 05.03.2010 Ano, požádal jsem Standu, aby dočasné omezení u Kazatelny a Otesánka dal bez komentářů. Prosím, abys
  Re: Na ruzyni to je bída 05.03.2010 Tak tam nelez ty truhlíku pitomoučkej,budou fungovat i bez tebe. A navíc,Bída je Plzeňák. Ruzyně ,ne
    Re: Na ruzyni to je bída 05.03.2010 asis to nepochopil autor asi myslel ze tam byla Chudobová (Bídová) ne? ha ha...ha
Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 Nedavno jsem v jednom metodickem filmu narazil na variantu zakonceni osmickoveho uzlu pri navazovani. namisto bezneho rybarskeho pojistovaciho uzlu tam typek volnej konec (ktery vede pryc od uzlu podel navazaneho lana) ohne smerem k uzlu a znovu provlekne
  Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 ja to používam už asi tri roky a neplánujem sa vrátiť ku klasickému poistnému uzlu. tým, že si ten v
    Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 to je dalsi vyhoda, i kdyz jsem v nem visel, sel pak rozvazat lip, nez klasicka osma. navic pojistne
      Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 To vypadá že se taky nemůže stát chyba že by někdo cvakl špatný konec pokud si uvázal dlouhej cancou
        Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 Je to vyborna varianta, ktera ma stejne jako spatne uvazana pojistka sve ale. Pokud totiz konec neza
            Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 05.03.2010 Já myslím že Zoban poukazuje na riziko odsednutí do falešného oka- že si tam omylem cvakneš třeba ka
              Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 05.03.2010 No dyť vo tom mluvim.
                Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 05.03.2010 aha jasne, ale tady je stejne vetsina lidi zvykla na odsedavku. kazdopadne dik za reakce a budu dota
      Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 ako vravím - absolútne žiadne negatívne skúsenosti s týmto zakončením nemám, úplná spokojnosť na moj
  Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 Mohl bys jen pro nas pomalejsi popsat jakym spodnim okem to protahnes?
    Re: Varianta Osmickoveho Uzlu 05.03.2010 Kdyz udelate celej osmickovej uzel na sedaku, tak pred dotazenim se ten volnej cancour (kterej v tu
Varianta Osmickoveho Uzlu 04.03.2010 Nedavno jsem v jednom metodickem filmu narazil na variantu zakonceni osmickoveho uzlu pri navazovani. namisto bezneho rybarskeho pojistovaciho uzlu tam typek volnej konec (ktery vede pryc od uzlu podel navazaneho lana) ohne smerem k uzlu a znovu provlekne
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 350 za den, na těžko s cajkama 3dny po sobě? Ó děkuji :-)
Čistě bych to viděl spíš týden tam,
    Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 cajky se daji přeci ulehčit..na místo stanu žďarák..blembák na místo cyklohelmy...atd
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Optimismus... :-)
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Pojmuto stylem Hermana Buhla by to byla akce celkově tak na čtyři dny ne? :-) akorát to chce neusnou
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Zrovna si pořeš co budeš dělat až ti šlohnou kolo. V Evropě nic neobvyklého ;o)
    Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Hm a 3 dny na výstup i s aklimatizací se mi zdají taky celkem málo. Minimálně dva dny je výstup samo
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 Ó, smělý to nápad...takovým fandím!!!
Ale časově se mi to zdá taky podstřelený...kdybys tomu
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 05.03.2010 Casove by jsi to videl kdy?
          Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 05.03.2010 jedna se vlastne o 11dnu..nechce nahodou poslat email?
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 děcka to chodí za tři dny nahoru a poslední den i zpět, borci to mají i za den komplet
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 04.03.2010 i s kolem na zádech :D
      Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 05.03.2010 s aklimatizaci je vystup rozvrhnuty na 5dnu
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 08.03.2010 tak jeste jednou oprasit kdyby mel nekdo zajem a pak uz me vlezte na zada:-)
        Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 08.03.2010 tak jeste jednou oprasit kdyby mel nekdo zajem a pak uz me vlezte na zada:-)
          Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 31.03.2010 čau chuanito...psal jsem ti mail, ale neozval jsi se...
  Re: Mont Blanc -na silničce + ascent 31.03.2010 Nápad to je pěkný, držím palce, ovšem ten časový harmonogram mi přijde dost psycho. Už jenom to kolo
tatry - skialpove podminky 04.03.2010 Ahoj, nevite nahodou nekdo jak to vypada momentalne se snehem v okoli Brncalky? Jake jsou podminky na lyze?
Diky
Opět spacák... 04.03.2010 Ahoj....omlouvám se, že opět otravuji se spacákem...ale prosím o radu...chci koupit nějak 3-sezoňák, asi dutý vlákno, nebudu ho využívat nějak moc hojně...horní komfort bych si představoval tak někde kolem nuly...poradíte pls...nebo mi to rozmluvíte? :-)
průvodčíky 03.03.2010 Ahoj, sháním nějaké průvodce na oblasti Thaurac, Saint Bauzille, Gorges du Tarn, Le Boffi a Gorges dela Jonte. Kdybyste někdo věděli o některých v elektronické podobě ,tak budu vděčný:). Můj mail : Shappy88@seznam.cz díky:)
1
...
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
928
929
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: