Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Cassin na Walkeruv pilíř 09.03.2010 Má někdo zkušenosti s touhle cestou na Žorasy? Nasel jsem informace, ktere se trochu rozchazeji - v jednom topu nejtěžší místo 6a+/6b v jinem zdroji pry 7 A0. Co je pravda? V pripade toho A0, za kolik by to melo byt ciste?
Jo a kdy
  Re: Cassin na Walkeruv pilíř 09.03.2010 nebude vono to náhodou 7 A0 UIAA a to druhý jako čistej přelez ve Francouzský stupnici:)
    Re: Cassin na Walkeruv pilíř 09.03.2010 prepocty jsou 6b=7 , Ja se ptal jestli je to lehci nez 7, nebo za kolik je v opacnem pripade to Ao.
      Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No, sorry za rozvoj takovýho neproduktivního vlákna, ale na blbej dotaz blbá odpověď.
      Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 jj, neměl sis vo tu blbou odpověď psát
        Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No ale dyť co je to za otázku, spíž bych řek že si tazatel dělá prdel a my odpovídající to sežrali i
          Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Kurna co nechapes? Misto A0 muze byt ciste treba vysvih za 9. No tak se ptam, jestli o tom nekdo nec
            Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No dotyčný ambice na Walkera asi má, ale to bude tak všechno, protože jinak na to asi opravdu mit ne
            Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 se na ně nezlob (neboť nevědí co činí). Hele, sorry že se do toho montuju, ale teď jsem četl tu posl
              Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 RP 7 znamená, že čistě je nejtěžší místo za 7 UIAA, tak co pořád řešíte?
            Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No ty kokot, panenko skakava a vsechny pekelne sily - smilujte se. Tak tam bude flek za 9. Tak ho ha
              Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Ale hlavně nechápu proč řešíte jestli to je 5c A2 nebo 6b A0, když je to především TD+/ED1.
              Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Lezls nekdy v horach? Asi ne pokud nechapes v cem je problem. Kazdopadne se ty klasy lisej - jedna
                Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Ale hlavně nechápu proč řešíte jestli to je 5c A2 nebo 6b A0, když je to především TD+/ED1.
                  Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Mnohem větší výpovědní hodnotu má právě ono TD+/ED1.Kdo lezl v Alpách něco vážného tak ten ví o co j
                Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 OK, tak když to bude za 7- tak to přelezete RP s přehledem, když za 7 A0 no tak se kousnete a sedmu
                  Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 jo, chci to mit co nejcisteji. Stejne jako hromadu cest v Srbsku uz nikdo neleze jako puvodni hakova
                    Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Myslím, že z takové cesty je úspěch vrátit se (pokud možno přes vršek) hlavně ve zdraví a bez trvale
                    Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No tak jestli to nekdo z vasi kumpanyje prezije, tak nezapomente dat clanek na lezce, ackoliv urcite
sjezd 09.03.2010 Tip na nějakej pěknej sjezdík na skialpech v Krkonoších? Podmínky jsou teď úplně ideál! A Kotel neee, to je ohraný a hlavně nůůda!!! dík Kakk
  Re: sjezd 09.03.2010 No tak nevim jak to vidis ty ,ale podminky moc idealni nejsou a jestly ses takovej znalec tak si nej
    Re: sjezd 09.03.2010 áá koukám že někdo si hraje na znalce, já osobně souhlasim s Kakkem, podmínky super, ty asi hodnotíš
    Re: sjezd 09.03.2010 Rushblock je jen jedna z pomůcek!! Takže to chce klid!
Průvodce Osp 09.03.2010 Nenašla by nějaká dobrá duše něco?? díky
  Re: Průvodce Osp 09.03.2010 no tak dej mail:)
    Re: Průvodce Osp 09.03.2010 karlososs@seznam.cz...díky moc...
      Re: Průvodce Osp 09.03.2010 prosim prosim veronika.jecelinova_seznam.cz
        Re: Průvodce Osp 09.03.2010 a pak se divte že vám chodí spamy, když vkládáte příspěvek tak zkuste vyplnit kolonku email:)
    Re: Průvodce Osp 10.03.2010 ahoj, pošli mi ho prosim te taky. díky moc
    Re: Průvodce Osp 10.03.2010 Ahoj prosím tě hodil by jsi mi to taky na mail: Ferreti@seznam.cz
Předem moc děkuji
    Re: Průvodce Osp 19.03.2010 slo by to aj na jozef.zemko@gmail.com? diky moc
Tisa 09.03.2010 ahoj kamaradi!!! Jak to vypada v tise a smi se tam vubec lezt?? Dekuji moc za rady!!!
  Re: Tisa 09.03.2010 Je tam metr sněhu. Ještě to potrvá než to bude na lezení.
    Re: Tisa 10.03.2010 stejna situace je v Ostrove, rajci, Snezniku
MSR winsperlite 09.03.2010 Nemáte někdo funkční typ jak se zbavit problému s neustále ucpávající tryskou u tohoto vařiče? Přijde mi že se "drobí" zátěr v přívodní hadičce a pořád ucpává trysku.
Foto dne 09.03.2010 Ahoj, ta fotka s Majzlikem na cepinech neni Rakousko, ale Nemecko.
Škrovád 08.03.2010 Ahoj, nevíte někdo k jaký cestě patří novej slaňák nebo co to má bejt hned vedle vpravo od Rehabilitační cesty? Díky
Škrovád 08.03.2010 Ahoj, nevíte někdo k jaký cestě patří novej slaňák nebo co to má bejt hned vedle vpravo od Rehabilitační cesty? Díky
  Re: Škrovád 09.03.2010 Je to dojištění cesty "Útěk z lomu". Mimochodem v hospodě můžeš koupit průvodce na celý Šk
  Re: Škrovád 09.03.2010 Je to dojištění cesty "Útěk z lomu". Mimochodem v hospodě můžeš koupit průvodce na celý Šk
    Re: Škrovád 09.03.2010 Díky, tušil sem to, trochu mi nehrála vzdálenost mezi cestama právě podle průvodce, tak sem si říkal
St. Leger ? 08.03.2010 Leger v Květnu? Jde to,nebo je to kvůli vedru uplná blbost. Spaní kde? Za inteligentní odpovědi děkuju.
skialp 08.03.2010 Aloha, nějaký dobrý přípravek proti lepení sněhu na skialpový pásy - nebo nějakej osvědčenej fígl? Díky moooc všem za radu!!! MAtes
  Re: skialp 08.03.2010 voskovat sjezdarskym voskem, soupat nohama, nabalenej snih oskrabavat nozikem, koupit si lepsi pasy
1
...
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
...
2263
Tisa ahoj kamaradi!!! Jak to vypada v tise a smi se tam vubec lezt?? Dekuji moc za rady!!! hana 12:41:33 09.03.2010odpovědět
  Re: Tisa Je tam metr sněhu. Ještě to potrvá než to bude na lezení. P. 14:26:57 09.03.2010odpovědět
    Re: Tisa stejna situace je v Ostrove, rajci, Snezniku :) 07:31:14 10.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: