Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Cassin na Walkeruv pilíř 09.03.2010 Má někdo zkušenosti s touhle cestou na Žorasy? Nasel jsem informace, ktere se trochu rozchazeji - v jednom topu nejtěžší místo 6a+/6b v jinem zdroji pry 7 A0. Co je pravda? V pripade toho A0, za kolik by to melo byt ciste?
Jo a kdy
  Re: Cassin na Walkeruv pilíř 09.03.2010 nebude vono to náhodou 7 A0 UIAA a to druhý jako čistej přelez ve Francouzský stupnici:)
    Re: Cassin na Walkeruv pilíř 09.03.2010 prepocty jsou 6b=7 , Ja se ptal jestli je to lehci nez 7, nebo za kolik je v opacnem pripade to Ao.
      Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No, sorry za rozvoj takovýho neproduktivního vlákna, ale na blbej dotaz blbá odpověď.
      Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 jj, neměl sis vo tu blbou odpověď psát
        Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No ale dyť co je to za otázku, spíž bych řek že si tazatel dělá prdel a my odpovídající to sežrali i
          Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Kurna co nechapes? Misto A0 muze byt ciste treba vysvih za 9. No tak se ptam, jestli o tom nekdo nec
            Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No dotyčný ambice na Walkera asi má, ale to bude tak všechno, protože jinak na to asi opravdu mit ne
            Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 se na ně nezlob (neboť nevědí co činí). Hele, sorry že se do toho montuju, ale teď jsem četl tu posl
              Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 RP 7 znamená, že čistě je nejtěžší místo za 7 UIAA, tak co pořád řešíte?
            Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No ty kokot, panenko skakava a vsechny pekelne sily - smilujte se. Tak tam bude flek za 9. Tak ho ha
              Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Ale hlavně nechápu proč řešíte jestli to je 5c A2 nebo 6b A0, když je to především TD+/ED1.
              Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Lezls nekdy v horach? Asi ne pokud nechapes v cem je problem. Kazdopadne se ty klasy lisej - jedna
                Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Ale hlavně nechápu proč řešíte jestli to je 5c A2 nebo 6b A0, když je to především TD+/ED1.
                  Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Mnohem větší výpovědní hodnotu má právě ono TD+/ED1.Kdo lezl v Alpách něco vážného tak ten ví o co j
                Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 OK, tak když to bude za 7- tak to přelezete RP s přehledem, když za 7 A0 no tak se kousnete a sedmu
                  Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 jo, chci to mit co nejcisteji. Stejne jako hromadu cest v Srbsku uz nikdo neleze jako puvodni hakova
                    Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 Myslím, že z takové cesty je úspěch vrátit se (pokud možno přes vršek) hlavně ve zdraví a bez trvale
                    Re: Cassin na Walkeruv pilíř 10.03.2010 No tak jestli to nekdo z vasi kumpanyje prezije, tak nezapomente dat clanek na lezce, ackoliv urcite
sjezd 09.03.2010 Tip na nějakej pěknej sjezdík na skialpech v Krkonoších? Podmínky jsou teď úplně ideál! A Kotel neee, to je ohraný a hlavně nůůda!!! dík Kakk
  Re: sjezd 09.03.2010 No tak nevim jak to vidis ty ,ale podminky moc idealni nejsou a jestly ses takovej znalec tak si nej
    Re: sjezd 09.03.2010 áá koukám že někdo si hraje na znalce, já osobně souhlasim s Kakkem, podmínky super, ty asi hodnotíš
    Re: sjezd 09.03.2010 Rushblock je jen jedna z pomůcek!! Takže to chce klid!
Průvodce Osp 09.03.2010 Nenašla by nějaká dobrá duše něco?? díky
  Re: Průvodce Osp 09.03.2010 no tak dej mail:)
    Re: Průvodce Osp 09.03.2010 karlososs@seznam.cz...díky moc...
      Re: Průvodce Osp 09.03.2010 prosim prosim veronika.jecelinova_seznam.cz
        Re: Průvodce Osp 09.03.2010 a pak se divte že vám chodí spamy, když vkládáte příspěvek tak zkuste vyplnit kolonku email:)
    Re: Průvodce Osp 10.03.2010 ahoj, pošli mi ho prosim te taky. díky moc
    Re: Průvodce Osp 10.03.2010 Ahoj prosím tě hodil by jsi mi to taky na mail: Ferreti@seznam.cz
Předem moc děkuji
    Re: Průvodce Osp 19.03.2010 slo by to aj na jozef.zemko@gmail.com? diky moc
Tisa 09.03.2010 ahoj kamaradi!!! Jak to vypada v tise a smi se tam vubec lezt?? Dekuji moc za rady!!!
  Re: Tisa 09.03.2010 Je tam metr sněhu. Ještě to potrvá než to bude na lezení.
    Re: Tisa 10.03.2010 stejna situace je v Ostrove, rajci, Snezniku
MSR winsperlite 09.03.2010 Nemáte někdo funkční typ jak se zbavit problému s neustále ucpávající tryskou u tohoto vařiče? Přijde mi že se "drobí" zátěr v přívodní hadičce a pořád ucpává trysku.
Foto dne 09.03.2010 Ahoj, ta fotka s Majzlikem na cepinech neni Rakousko, ale Nemecko.
Škrovád 08.03.2010 Ahoj, nevíte někdo k jaký cestě patří novej slaňák nebo co to má bejt hned vedle vpravo od Rehabilitační cesty? Díky
Škrovád 08.03.2010 Ahoj, nevíte někdo k jaký cestě patří novej slaňák nebo co to má bejt hned vedle vpravo od Rehabilitační cesty? Díky
  Re: Škrovád 09.03.2010 Je to dojištění cesty "Útěk z lomu". Mimochodem v hospodě můžeš koupit průvodce na celý Šk
  Re: Škrovád 09.03.2010 Je to dojištění cesty "Útěk z lomu". Mimochodem v hospodě můžeš koupit průvodce na celý Šk
    Re: Škrovád 09.03.2010 Díky, tušil sem to, trochu mi nehrála vzdálenost mezi cestama právě podle průvodce, tak sem si říkal
St. Leger ? 08.03.2010 Leger v Květnu? Jde to,nebo je to kvůli vedru uplná blbost. Spaní kde? Za inteligentní odpovědi děkuju.
skialp 08.03.2010 Aloha, nějaký dobrý přípravek proti lepení sněhu na skialpový pásy - nebo nějakej osvědčenej fígl? Díky moooc všem za radu!!! MAtes
  Re: skialp 08.03.2010 voskovat sjezdarskym voskem, soupat nohama, nabalenej snih oskrabavat nozikem, koupit si lepsi pasy
1
...
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
923
924
925
926
927
...
2263
sjezd Tip na nějakej pěknej sjezdík na skialpech v Krkonoších? Podmínky jsou teď úplně ideál! A Kotel neee, to je ohraný a hlavně nůůda!!! dík Kakk kakk 14:44:15 09.03.2010odpovědět
  Re: sjezd No tak nevim jak to vidis ty ,ale podminky moc idealni nejsou a jestly ses takovej znalec tak si nejakej sjezd najdes sam. Ale doporucu ju ti si predtim vykopat rushblock. sou mista kde si supr zajezdis ale jinde sou krasny vrstvy jen sklouznout. 20:05:30 09.03.2010odpovědět
    Re: sjezd áá koukám že někdo si hraje na znalce, já osobně souhlasim s Kakkem, podmínky super, ty asi hodnotíš z Prahy vííď, žádná změna tady na tom diskuznim fˇoru, samej prudič, a navíc bez podpisu, hrdina a znalec v jednom , těch je hafo!" peper 20:30:26 09.03.2010odpovědět
    Re: sjezd Rushblock je jen jedna z pomůcek!! Takže to chce klid! zdenda 21:04:16 09.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: