Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 Máte někdo osob.zkušenost s přespáním u Stüdlhütte pod vlastním stanem?Lze???Nejde o prachy,ale v místnosti se 30 lidma neusnu...
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 popojdi jeste cca 100 vyskovich na zacatek ledovce, je tam palto, a tak nejak to tam sici prezivaji.
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 Na podzim v září jsme spali na Stüdlhütte, cena 11 éček, přijde mi to v poho, na platu spali asi 3 s
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Mívám na některých chatách stejný problém, tak si vezmu matraci a ležím na chodbě a je to v pohodě.
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Já to řeším špunty do uší a když ani to nepomuže, tak půlka Stilnoxu to jistí :-)
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Rušenie spoluspiacimi večer, alebo tými, ktorí ráno idú na túru, nie je nič moc. Treba si zvyknúť
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Vim,že chatař vyhazoval nějaký Poláky,který vytáhli stan na placu před chatou...ale jak píšou ostatn
skialp 16.03.2010 Ahoj, máte někdo zkušenost s vázáním Dynafit Tristep? Rád bych znal Vaší zkušenost a žádnou recenzi nemůžu najít.Díky.
  Re: skialp 17.03.2010 zkus dát do googlu dynafit TLT, to je rozšířenější název. Jinak doporučuju půjčit v půjčovně různé t
    Re: skialp 17.03.2010 Dynafit TriStep neni zadny TLT!!!!
Lenka K.
Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 Máte někdo osob.zkušenost s přespáním u Stüdlhütte pod vlastním stanem?Lze???Nejde o prachy,ale v místnosti se 30 lidma neusnu...
Ztráta černé softshellky Envy 16.03.2010 Ahoj. Byl jsem včera (15.3.) lézt na Smíchově v Hudy a ztratila se mi tam černá softshellová bunda Envy, byla v ní peněženka s dokladama. Pokud jsi jí našel nebo máš informace pro její nalezení, ozvi se mi prosím. Díky moc. Tomáš (722643643)
Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 15.03.2010 ahoj,
nemate nekdo zkusenost s mensim batohem typu Deuter AirContact na palube letadla kdyz si jej vemu jako prirucni zavazadlo? Batoh ma kovovou vyztuhu ktera napina sitku mezi zady a batohem a tuto konstrukci nelze vyjmout. Chci si jej vz
  Re: Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 16.03.2010 Letěl jsem s podobným batohem během posledních pěti let mnohokrát (i do usa), a neměl jsem žádný pro
    Re: Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 16.03.2010 Čoče, mám na cajky nějaký Doldy Pumori a to má dvě vyjímatelný hliníkovy (??? nejspíš...) výztuhy a
  Re: Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 17.03.2010 Až budeš chtít unášet letadlo, nebruš hliníkové výztuhy od batohu a vezmi si tu požární sekeru co ma
Wildspitze 15.03.2010 Ahoj, nevite nekdo jak to momentalne vypada na Wildspitzy? chteli bysme jit severni stenu, ale bojim se ze tam vic snehu nez zdravo. Budu rad i za tipy peknych vystupu kolem.
  Re: Wildspitze 16.03.2010 Severka Wildspitze se touto dobou vetsinou jezdi na lyzich.
Hore zdar,
stan 15.03.2010 Ahoj mám jen jeden skromný dotaz. Nemáte někdo zkušenosti se stanem JUREK DOME 1 ? Budu rád, když mě někdo kontaktuje a napíše svoje dojmy z uvedeného modelu. Předem děkuji :-)
Jaro 15.03.2010 Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
  Re: Jaro 15.03.2010 Hromadu lezců určitě potěší, že jsou někde levné letenky a dá se rozumně vycestovat na skály, ALE po
    Re: Jaro 15.03.2010 A basnik tim chtel rici jako CO?? Proto je to asi jen v diskuzi...
Pro toho, komu to pomuze a
      Re: Jaro 15.03.2010 nepoznate spambota?!?
        Re: Jaro 16.03.2010 Esusi,myslíš si,že by bylo možné dlouhodobě udržet kvalitu tohoto webu bez komerčního prodeje prosto
      Re: Jaro 16.03.2010 Jen mi přišlo divný, že se to objeví v diskusi touhle formou 12.3. a 15.3., tak na to upozorňuju, ta
Divoká šárka 15.03.2010 Ahoj Můžete mi někdo prosím poslat na email průvodce na Divokou Šárku? Nejde mi to nikde stáhnout. semakrivanek@gmail.com Dík
  Re: Divoká šárka 15.03.2010 Proč neřekneš WOE:-)
    Re: Divoká šárka 15.03.2010 Taky bych měl zájem prosím na mail Ferreti@seznam.cz
Předem moc děkuji.
      Re: Divoká Šárka 15.03.2010 nejnovější verze převážně z toho co bylo již napsáno dříve je na prvovystup.eu
    Re: Fotky-Climbing-Akty 15.03.2010 spíš se domluvit s někým kdo tam jezdí/jede
      Re: Fotky-Climbing-Akty 17.03.2010 Hezke slecny, pekne vyfoceno, nevite kolik by tak stalo vytisknuti jedne te fotky na velky format v
        Re: Fotky-Climbing-Akty 17.03.2010 to je pro uchyly a honimíry... porádný lezec volí pivo, doutník a kalendár zleby2010 od pokáca
          Re: Fotky-Climbing-Akty 18.03.2010 rozfil mezi hezkym umenim a cimsi pro uchylaky jak rikas doufam zvladnes rozeznat,
re
1
...
903
904
905
906
907
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
...
2263
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG popojdi jeste cca 100 vyskovich na zacatek ledovce, je tam palto, a tak nejak to tam sici prezivaji.... Judovana 13:00:27 16.03.2010odpovědět
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG Na podzim v září jsme spali na Stüdlhütte, cena 11 éček, přijde mi to v poho, na platu spali asi 3 stany čechů a slováků a naprosto v pohodě, prý. ouzin 13:57:12 16.03.2010odpovědět
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG Mívám na některých chatách stejný problém, tak si vezmu matraci a ležím na chodbě a je to v pohodě. Na Stüdlhütte je na chodbách dost zákoutí. NK 07:20:59 17.03.2010odpovědět
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG Já to řeším špunty do uší a když ani to nepomuže, tak půlka Stilnoxu to jistí :-) Martin 07:33:59 17.03.2010odpovědět
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG Rušenie spoluspiacimi večer, alebo tými, ktorí ráno idú na túru, nie je nič moc. Treba si zvyknúť a prípadne upozorniť rušičov.
Ale ináč je tam v jednom lágri "iba" 16 lôžok. PK 08:16:08 17.03.2010odpovědět
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG Vim,že chatař vyhazoval nějaký Poláky,který vytáhli stan na placu před chatou...ale jak píšou ostatní popojdi vejš a neni problém! Pavel 09:19:26 17.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: