Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 22.Adamovska 10390 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 Bouldry: 22.Majdloch 9950 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jízdenka do Tater - bomba kauf !!! 18.03.2010 Čau, jestli se někdo chystáte dneska do Tater, tak máme jednu jízdenku s místenkou Praha - Poprad navíc, na vlak 22:00. Cena k jednání - tři kila chlapi, lezkyně dvacku skonto. honza - tel. 739256529
  Re: Jízdenka do Tater - bomba kauf !!! 18.03.2010 lezkyni dej vetsi slevu :-D
bda
    Re: Jízdenka do Tater - bomba kauf !!! 18.03.2010 ok, tak AKCE!!! lezkyne sleva tri petky.
Lana Singing rock 18.03.2010 Ahoj - jaký máte zkušenosti s lanama od singingrocku? - Uvažuju o koupi lana Mania 9,7 (líbí se mi ta zelená barva), ale nevím jak je to u těchdle lan s kvalitou a tak. Do teď sem měl lanex Viper 9,7 a celkem spokojenost, akorat po 8mi letech intenzivního
  Re: Lana Singing rock 18.03.2010 LAna od singing rocku můžu jenom doporučit, občas, když lezeš jen na jednom konci tak se začínají kr
    Re: Lana Singing rock 18.03.2010 Mam novy SCORE 10.1, podle parametru by to melo byt spickove lano. Ale nevim, jeste jsem na nem nele
  Re: Lana Singing rock 18.03.2010 mam nejakou 9.8cku na stenu a asi po roce docela zacal jezdit oplet...
  Re: Lana Singing rock 18.03.2010 "po 8mi letech intenzivního používání" není lano použitelné ani na smyčky !!!
já mu
    Re: Lana Singing rock 18.03.2010 stejne je neplete singac ale plete ty lana ted LANEX
      Re: Lana Singing rock 18.03.2010 To je jako fakt? - Tzn. ze nemam resit kvalitativni rozdily mezi singingrockem a Tendonem?
        Re: Lana Singing rock 18.03.2010 to mi prijde jako blbost. Sice lanex vlastni singace, ale porad to jsou dve rozdilne tovarny s jinej
          Re: Lana Singing rock 18.03.2010 Vyroba lan probiha uz jen v Bolaticich...takze zadne dve tovarny:-(
          Re: Lana Singing rock 18.03.2010 Vyroba lan probiha uz jen v Bolaticich...takze zadne dve tovarny:-(
            Re: Lana Singing rock 18.03.2010 to je pravda...kdesi sem to cetl v nejakym rozhovoru...
    Re: Lana Singing rock 18.03.2010 Hehe no je pravda ze z nej leze jadro tak kazdych deset metru, nejakych 10-15m sem musel uriznout pa
  Re: Lana Singing rock 18.03.2010 Singing rock jsem měl a byl jsem celkem spokojenej, ale dle mé zkušenosti měl lehce menší životnost
    Re: Lana Singing rock 19.03.2010 Mám taky zájem o lano od Singing rocku. Poraďte mi kde ho mám na e-shopu koupit.Díval jsem se na
      Re: Lana Singing rock 20.03.2010 možná právě ten odlišný způsob pletení je hned po materiálu právé ten důležitý rozdíl ne? když mi to
      Re: Lana Singing rock 21.03.2010 Ale má zkušenost opravdu taková je, možná na to měl vliv průměr(rozdíl 0.2mm) nebo pletení ale singi
  Re: Lana Singing rock 19.03.2010 Mám necelý rok lano Score 10.1 a moc spokojenej s ním nejsem. Po necelym roce intenzivního používání
Lana Singing rock 18.03.2010 Ahoj - jaký máte zkušenosti s lanama od singingrocku? - Uvažuju o koupi lana Mania 9,7 (líbí se mi ta zelená barva), ale nevím jak je to u těchdle lan s kvalitou a tak. Do teď sem měl lanex Viper 9,7 a celkem spokojenost, akorat po 8mi letech intenzivního
The Asgard project 17.03.2010 nazdar nemate niekto náhodou funkčný!!!! free torrent na Asgard project??????
  Re: The Asgard project 17.03.2010 skus tie tri hore.. ale neviem ci ti pojdu hned..ja som cakal cely den kym sa mi to rozbehlo..ale na
    Re: The Asgard project 18.03.2010 a co takhle soundtrack z Progressionu..nevideli jste?
      Re: The Asgard project 18.03.2010 a ten Nanga Parbat už jede?
Chorvatsko 17.03.2010 Ahoj nemáte někdo zkušenosti s lezením v Choratsku, jestli je možnost přespní ve stanu atd.? předem dík za info
  Re: Chorvatsko 17.03.2010 Zkušenost pouze s Omiší, leze se přímo u parkoviště kousek nad ústím Cetiny do moře a pak dále proti
    Re: Chorvatsko 17.03.2010 Paklenica - kemp nebo apartmanek (stanovani mimo je hlidano policii)
Pokojec - spani ve stanu
    Re: Chorvatsko 17.03.2010 v Omiši dobrý lezení, cena levnýho app srovnatelná s cenou za stan, auto a lidi v kempu.
  Re: Chorvatsko 17.03.2010 Paklenica byva prelidnena, spani pouze v kempech neo app!!!
  Re: Chorvatsko 17.03.2010 Paklenice je mimo prázdniny ok, ale za 5 vstupů do kaňonu zaplatíš 120 kun (asi 450 Kč). Nebo musíš
  Re: Chorvatsko 17.03.2010 Docela dobrý lezení je na Hvaru v Cliffbase, spát v okolí se asi dá (potkali sem tam pár skupinek).
  Re: Chorvatsko 17.03.2010 takové malé polezení je i v Rovinji přímo u moře, cesty spíš lehčí tak do 7,8 UIAA. Za tři dopoledne
    Re: Chorvatsko 17.03.2010 perfektní oblasti jsou Brela a Marjan (ve Splitu), fakt parádní dlouhé sportovní cesty)!
  Re: Chorvatsko 19.03.2010 něco okolo Rovinje pro softmovery:
    Re: Chorvatsko 19.03.2010 To by nebylo vůbec špatný, každy průvodce se hodí. emili davi.petr@seznam.cz
  Re: Hledám stěnu :-) 17.03.2010 Zkus HOM Alpin IV.,
Průvodce Marciaga 17.03.2010 Ahoj, nenašel by někdo pls průvodce ma oblast Marciaga?? Něco na Arco mám, ovšem bohužel Marciaga chybí...díky
  Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 Ahoj Martine. Máš to v mejlu. Ta oblast je docela zajímavá. Řekl bych, že tam je trochu jiný vápenec
    Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 díkes moc....jak za průvodce tak za info...právě že ideál pro mě (nás) je tak do 5c takže hledáme ně
      Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 Přímo pod skalama je i golfový hřiště, tak si vem i hole. Sup je minule zapomněl a pak jen slintal.
        Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 to jedině tak možná hokejku bych si mohl vzít :-)
  Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 vyřešeno...díky
Srbsko 16.03.2010 Nevíte někdo jak je proteklé Srbsko? Plotny a Blážina? A nebo Roviště(hafty-lída)? Chtěl bych tam vyrazit v neděli a nevim jak je to proteklé....:-(
  Re: Srbsko 17.03.2010 Nevim jestli protekli, ale me tam jen nateklo
    Re: Srbsko 18.03.2010 To jsi cenku pěknej niemant,když ti teklo v plotnách.To začni trochu trénovat,nebudeš mít aspoň čas
  Re: Srbsko 17.03.2010 Ráno jsem jel okolo a plotny byly trochu mokré-pár mokrých pruhů. Při současném počasí musely být už
    Roviště 18.03.2010 Na Rovišti jsme byli v neděli a i přes slabé sněžení se lézt dalo- Hafty a Highlander v pohodě. S ti
      Re: Roviště 18.03.2010 V neděli? Kdy? Od 12 skoro do čtyř tam nebyla ani noha.
Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Čau. Nenajdou se nějaký lezci křesťani na občasné lezení (indoor, případně v sezóně venku)?
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 V Praze 8 na Kobyliském nám. 1 je Stěna u Salesiánů, tam se snad teké někdo najde.
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Proč je tak důležité mít spolulezce křesťana??
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Protože křestáné lépe jistí bratře vole.
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 s větší láskou
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 větší šance na obtěžování malých chrámových zpěváků. Nebo chce založit dětský chlapecký lezecký oddí
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Zdravim. Jsem sice z Plzně (taky Příbram,Praha občasně) ale rád někam vyrazím. Písni na maila.. Viki
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Mám kamaráda lezce satanistu.Možná by jste byli zajímavá dvojka. Chceš na něj kontakt?
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Jak ten tvůj rohatej kámoš snáší při lezení to, že leze nahoru k nebi?? Neměl by dělat spíš speleo??
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Třeba má radost z pádů ;)
        Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 No já myslím, že lezení je vlastně celý o víře...věřím, že to dám...jestli ne, tak že mě jistič chyt
          Re: Lezci-křesťani v Praze? 18.03.2010 no hlavne verme, ze se meteorologove moc nesekli; vzals mi ten lupen?
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Ahoj Tomáši. Doporučuju Ti si příště spíš dát inzerát. Tady v diskuzi to totiž slabší jedince stašně
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 nu tak me to tentokrat prijde legracni, mindraky se kompenzujou v jinejch diskusich tady. stejne mi
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Třeba jde v životě o víc než jen "bejt fajn"...
        Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 jezis tyhle jednostranny pohledy sou nejlepsi, btw. sem sice taky verici ale tohle je teda docela mi
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 nu tak me to tentokrat prijde legracni, mindraky se kompenzujou v jinejch diskusich tady. stejne mi
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Překvapilo mě jak to některé podráždilo... Co je na tom tak provokuje? Asi si o tom chtějí povídat..
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Díky všem. Dobře sem se pobavil :-). T
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Volba spolulezce-vecne tema... Jestli na lezeni opravdu neco nenavidim tak to, ze to je de facto kol
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 :-D
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 18.03.2010 free soloing vyriesil uz nejeden podobny problem... :}
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 18.03.2010 Nestrašte s kolektivním sportem, řekněme kamarádský.. Ale k těm spolulezcům, dle mě určo lepší spole
        Re: Lezci-křesťani v Praze? 19.03.2010 a šuká
wiesberghaus 16.03.2010 Ahoj, nevíte někdo, jestli na této chatě je možné si vařit ze svých zásob a jak je to tam s vodou? (pitná neteče, to vím). Děkuji za každé info, Sylva.
1
...
902
903
904
905
906
907
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
...
2263
wiesberghaus Ahoj, nevíte někdo, jestli na této chatě je možné si vařit ze svých zásob a jak je to tam s vodou? (pitná neteče, to vím). Děkuji za každé info, Sylva. 12:52:53 16.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: